PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل در پارتيشن

baghebahar
August 19th, 2010, 21:38
سلام به اساتيد
يه 2-3 روز بود هارده بازي در مياورد.اومدم كه حجم درايو C را ببرم بالا تا يه ويندوز داشته باشه .پارتيشن را كه نميشد resize كرد.بعد اومدم پارتيشن درايو D را پاك كردم كه بعد نصب توي ويندوز پارتيشن كنم.اومدم تو نصب ويندوز xp كه ديدم يكي داريو وجود داره اون حجمش 15 گيگ است كه همون درايو c امون است.
حالا از هارد 300 گيگ فقط 15 گيگ اش پارتيشن داره و 280 تاي مابقي را زده Free Space در حالي كه نه پارتيشن را دستكاري كردم و نه ....
دوستان ممنون ميشم كمكم كنيد كه اطلاعاتم نپره دارم ديونه ميشم:(

ShahreServer
August 19th, 2010, 21:55
سلام به اساتيد
يه 2-3 روز بود هارده بازي در مياورد.اومدم كه حجم درايو C را ببرم بالا تا يه ويندوز داشته باشه .پارتيشن را كه نميشد resize كرد.بعد اومدم پارتيشن درايو D را پاك كردم كه بعد نصب توي ويندوز پارتيشن كنم.اومدم تو نصب ويندوز xp كه ديدم يكي داريو وجود داره اون حجمش 15 گيگ است كه همون درايو c امون است.
حالا از هارد 300 گيگ فقط 15 گيگ اش پارتيشن داره و 280 تاي مابقي را زده Free Space در حالي كه نه پارتيشن را دستكاري كردم و نه ....

خوب از اون فضای Free Space میتونید فضای جدیدی Create کنید.
در پایین صفحه نوشته کدام دکمه بزنید فضای جدید Create میکند فکر کنم دکمه C هست که باید برید روی Free Space بعد دکمه C بزنید

Vahid
August 19th, 2010, 22:00
به احتمال زیاد باید ریکاور کنی هاردتو

baghebahar
August 19th, 2010, 22:15
خوب از اون فضای Free Space میتونید فضای جدیدی Create کنید.
در پایین صفحه نوشته کدام دکمه بزنید فضای جدید Create میکند فکر کنم دکمه C هست که باید برید روی Free Space بعد دکمه C بزنید
دوست عزيز اصلا متوجه نشدين منظور منو
الان كه با برنامه Acronis Disk Director Home پارتيشن ها را نگاه ميكنم پارتيشن ها وجود داردن چون نوع پارتيشن درايو c را ازPirmary به logical تغيير دادم هارده پارتيشن هاي بعدي را نشناخته.

به احتمال زیاد باید ریکاور کنی هاردتو

برنامه مناسب براي ريكاوري چيه ؟؟
سوال : نوع پارتيشن ها كه primary ‌و logical‌است چه تغييري نسبت به همديگه دارن ؟؟

baghebahar
August 20th, 2010, 12:45
up ....
من اگه بخوام پارتيشن ريكاوري بشه + كل اطلاعات بصورت قبل.چيكار كنم ؟؟؟

bestvps
August 20th, 2010, 12:59
بهترین راه اینه که هاردتونو ببرید بدید براتون ریکاوری کنن اگه مطمئن نیستید که از پسش بر بیاید الان خیلی جاها تخصصی دارن رو ریکاوری کار میکنن !

baghebahar
August 20th, 2010, 15:06
بهترین راه اینه که هاردتونو ببرید بدید براتون ریکاوری کنن اگه مطمئن نیستید که از پسش بر بیاید الان خیلی جاها تخصصی دارن رو ریکاوری کار میکنن !
متوجه شدم مشكل چيه
اومدم Type پارتيشن را عوض كردم كل هارد را زد ناشناخته.و هيچ درايو وجود نداشت.اما اومدم يه داريو ساختم و توش ويندوز نصب كردم .بعد با acronis به كمك بخش ريكاوريش زدم پارتيشن هايي كه محو شده بودن را برگردوند.فقط اينكه يكي داريو ها را داشتم با اخرين فضاي خالي را به هم اضافه ميكردم كه اينكار رو نكرد و اخرين درايو را زده كه نميتونه باز كنه
راهي وجود داره واسه اين داريو اخريمون:D ?