PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند فضای رایگان بسیار بالا برای ضخیره سازی

Arena
April 27th, 2015, 21:54
سلام .
خیلی فوری به سایتی احتیاج دارم که بشه نزدیک به 250 گیگ اطلاعات نسبتا مهم آپلود کنم !
تمام فضاهای ابری رو زیرو رو کردم نهایتا 15 گیگ میدن یا تحت شرایط خاصی بالاتر هم اختصاص میدن ولی در حال حاظر هیچکدام از شرایط هاشون برام به هیچ عنوان مقدور نیست !
فرصت هم ندارم و حتما امشب نهایتا تا ساعت 1 آپلود رو شروع کنم !
لطفا ی جایی رو معرفی کنید که همچین حجمی رو در اختیارم بزاره { برای 1 حداکثر 2ماه } !!!
نگین نیست , چونکه مطمئنم همچین سایت هایی هستن و قبلا هم دیدم ولی اسمش یادم نمیاد.......
با تشکر...

سیدرضا بازیار
April 27th, 2015, 21:58
فضایی که شما نیاز دارید تقریبا یه سرور هست و با عقل جور در نمیاد...
پیشنهاد میکنم یه سرور ارزان قیمت بخرید

Arena
April 27th, 2015, 22:25
فضایی که شما نیاز دارید تقریبا یه سرور هست و با عقل جور در نمیاد...
پیشنهاد میکنم یه سرور ارزان قیمت بخرید

عذرخواهی میکنم ولی با عقل شما جور در نمیاد !!!!!!!!
عرض کردم خدمتتون همچین چیزی هست و امکان داره و قیلا هم سایتی دیدم 1ترا بایت رایگان میداد { با ثبت نام و لایک فیسبوک و اینطور چیزا }
لطفا بیهوده اسپم نکنید ! و فقط اگر مکانی رو سراغ دارین معرفی کنید......

مثلا :
هدیه ۱۰۰ گیگابایتی مایکروسافت در وان درایو برای جلب توجه کاربران دراپ باکس...

__coma__
April 27th, 2015, 22:28
عذرخواهی میکنم ولی با عقل شما جور در نمیاد !!!!!!!!
عرض کردم خدمتتون همچین چیزی هست و امکان داره و قیلا هم سایتی دیدم 1ترا بایت رایگان میداد { با ثبت نام و لایک فیسبوک و اینطور چیزا }
لطفا بیهوده اسپم نکنید ! و فقط اگر مکانی رو سراغ دارین معرفی کنید......
http://ugig.ir/

سر بزنید

metalancerx
May 19th, 2015, 01:56
من هم مثل شما دنبال چنین چیزی بودم ولی همه جا پولی بودند بخصوص سایت های خارجی و اخر هم پول رو دادم البته اولش دنبال سرور رفتم و دیدم اصلا به صرفه نیست. ADrive و Onehub بهترین هستند چون FTP هم می تونید آپلود کنید در غیر اینصورت مثل Dropbox زیاده

Omnia
May 20th, 2015, 02:51
مگا پنجاه گیگا بایت می‌دهد. پنج اکانت پنجاه گیگابایتی بسازید می‌شود ۲۵۰ گیگ:

https://mega.co.nz