PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با جهان پی

serverhaa
April 27th, 2015, 13:31
سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان

من مدتها از جهان پی استفاده میکردم و راضی بودم تا چند وقت پیش در قسمت پرداخت WHMCS به مشکل خورد و بعد از زدن دکمه پرداخت صفحه سفید میومد و به درگاه وصل نمیشد ، الان هم روی Freer نصب کردم و بعد از زدن دکمه پرداخت میزنه مشکل در اتصال به جهان پی ، توابع مورد نیاز سرور رو هم چک کردم و فعال هستم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

پشتیبانی خود جهان پی نسبت به ما کمی کم لطف برخورد کردن ....

kiarash-khatib
April 27th, 2015, 16:44
دوست عزیز جهان پی وظیفه نداره برای شما که ممکنه یا وارد نباشید یا سرورتون مشکل داره درست کنه
کمی واقع بین باشید
ممکنه کانفیگ سرورت بد باشه یا اینکه برید whmcs + ماژولو دوباره بارگذاری کنید رفع میشه

k-h
April 27th, 2015, 17:02
درود
احتمالا از قالب باشه
قالبتون عوض کنید و مجدد تست کنید.
اگر هم برروی هاستتون کامل وصل نمیشه ای پی های جهان پی توی فایروال چک کنید مسدود نشده باشه

yourhosting
April 27th, 2015, 17:06
سلام
بنده از جهانپی استفاده میکنم و مشکلی ندارم. قالبتون رو عوض کنید و تست کنید.همچنین از مطابقت ای پی سرور در جهان پی با ای پی سرورتون مطمئن بشید.

dakkeh20
April 27th, 2015, 17:14
سلام

آی پی سایت جهان پی رو چک کنید در فایروال سرور شما و سایت جهان پی باز باشه !

چک کنید درگاه از سمت جهان پی مسدود نشده یا آدرس و آی پی با هم مطابقت دارن .

ماژول رو کامل حذف و مجدد بارگزاری و تست کنید .

NikMizban.Com
April 27th, 2015, 17:23
آی پی وارد ِ در جهان پی رو چک کنید .
ماژول رو دوباره مجدد نصب کنید .
این مشکل از شماست نه جهان پی .

SibaPal
April 27th, 2015, 18:55
سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان

من مدتها از جهان پی استفاده میکردم و راضی بودم تا چند وقت پیش در قسمت پرداخت WHMCS به مشکل خورد و بعد از زدن دکمه پرداخت صفحه سفید میومد و به درگاه وصل نمیشد ، الان هم روی Freer نصب کردم و بعد از زدن دکمه پرداخت میزنه مشکل در اتصال به جهان پی ، توابع مورد نیاز سرور رو هم چک کردم و فعال هستم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

پشتیبانی خود جهان پی نسبت به ما کمی کم لطف برخورد کردن ....
با سلام و احترام
مشکل عدم اتصال ۲ سرور می باشد
در صورت رفغ نشدن مشکل , سرور خود را تغییر دهید

kool
April 27th, 2015, 18:56
قالب و آی پی و سرور رو چک کنید.
مشکل از طرف شما است.

s0NY
April 27th, 2015, 19:03
جهان پی و پی لاین با بعضی از هاست ها مشکل دارند بر ای من اررور 500 میدهند یا 403 :|

cpanelit
April 27th, 2015, 19:06
قالب و یا سرور ها میباشند.رویه یک سرور دیگر تست کنید

Jahan Pay Co
April 27th, 2015, 22:42
با توجه به پینگ و Trace های انجام شده از کانادا، آلمان و آمریکا هیچ مشکلی برای دسترسی وجود ندارد.
لطفا از مبدا مورد نظر خود از یک سرور لینوکسی کامند mtr 79.175..176.167 را اجرا و نتیجه را تنها از طریق تیکت اعلام فرمایید.