PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد برای کاهش هزینه ها

mha1368
April 26th, 2015, 23:02
سلام
وقت بخیر..
عنوان رو بیخیال ، خودمم نفهمیدم چی گذاشتم :|
دوستانِ عزیز ،من الان یه هاست از نت افزار دارم ماهی 22 ، سایتی دانلودِ (دانلود فایل صوتی..) ولی دانلود همزمان مشکل داره
یه هاست پر بازدید دارم برای شبکه اجتماعی ، ماهی 40 هزینه داره ...
یه هاست نمایندگی دارم ، ماهی 60 تومن
سایت های مشتری هایِ راه اندازی و طراحی سایت رو میزبانی می کنم..
نزدیک 20 تایی هستند...
الان سر جمع ماهی 122/000 هزینه هاست میدم...

دورغ چرا،اومدم سرور مجازی گرفتم که همه رو جمع کنم داخل یک سرور مجازی..ولی جامعه مجازی رو منتقل کردم،کلا سرور مجازیِ کم آورد و سایت خیلی بد لود میشه

پیشنهادِ شما چیه؟
چیکار کنم؟
می خوام هزینه هام کاهش پیدا کنه ...
مشخصات سرور مجازی سی پی یو 4 ، رم 4

aminrt4
April 26th, 2015, 23:11
به همون نمایندگی برس

سرور مجازی هزینه لایسنس داره بصرفه نیست واسه 20-30 تا کاربر لایسنس بخری اگه هم خودی هستن kloxo نصب کن رایگانه خرجت کم میشه

mohammadali3517
April 26th, 2015, 23:11
سلام
سرور رو درست کانفیگ کردین?
بازدید ها چطور هست?
باید سایت هاتونو سه دسته کنین
کم مصرف متوسط پرمصرف
بعد هزینه کنین.

M.D.A
April 26th, 2015, 23:12
با سلام

شما یا باید یک سرور مجازی با منابع واقعا اختصاصی تهیه کنید و یا یک سرور اختصاصی.
برای سرور اختصاصی ما یک سریع پیشنهاداتی داریم که اینجا نمیشه آفر داد.
در بخش فروش تاپیک بزنید یا از طریق راه های دیگه با ما در ارتباط باشید میتونیم راهنمایی تون کنیم.
یکی از پیشنهاد ارائه سرور اختصاصی به همراه کنترل پنل هاستینگ رایگان هست که میتونید میزبانی حرفه ای و بی دردسری داشته باشید!
ضمنن با مبلغ ماهانه 159000 تومان حتی میتونید در صورت نیاز سرور مجازی هم فروش داشته باشید...

موفق باشید

mha1368
April 26th, 2015, 23:14
به همون نمایندگی برس
سرور مجازی هزینه لایسنس داره بصرفه نیست واسه 20-30 تا کاربر لایسنس بخری اگه هم خودی هستن kloxo نصب کن رایگانه خرجت کم میشه

دایرکت ادمین 8 تومنِ :d

سلام
سرور رو درست کانفیگ کردین?
بازدید ها چطور هست?
باید سایت هاتونو سه دسته کنین
کم مصرف متوسط پرمصرف
بعد هزینه کنین.

سلام..
یکی از دوستانِ همین فروم کانفیگ کردند
سایت اول : 5000 در روز
شبکه اجتماعی : 1000 در روز
سایت های مشتری ها : در طول روز 1000 هم نمیشه
پ.ن : بازدید ip هست ..نه بازدید صفحه

aminrt4
April 26th, 2015, 23:17
با سلام

شما یا باید یک سرور مجازی با منابع واقعا اختصاصی تهیه کنید و یا یک سرور اختصاصی.
برای سرور اختصاصی ما یک سریع پیشنهاداتی داریم که اینجا نمیشه آفر داد.
در بخش فروش تاپیک بزنید یا از طریق راه های دیگه با ما در ارتباط باشید میتونیم راهنمایی تون کنیم.
یکی از پیشنهاد ارائه سرور اختصاصی به همراه کنترل پنل هاستینگ رایگان هست که میتونید میزبانی حرفه ای و بی دردسری داشته باشید!
ضمنن با مبلغ ماهانه 159000 تومان حتی میتونید در صورت نیاز سرور مجازی هم فروش داشته باشید...

موفق باشید

ایشالله مثل امروز دلار هکی واسطه تون نزنه که شما به مشکل برخورد کنین سرور فرمت شه

- - - Updated - - -

دایرکت ادمین 8 تومنِ :d

سلام..
یکی از دوستانِ همین فروم کانفیگ کردند
سایت اول : 5000 در روز
شبکه اجتماعی : 1000 در روز
سایت های مشتری ها : در طول روز 1000 هم نمیشه
پ.ن : بازدید ip هست ..نه بازدید صفحه

اشتباه اینجا بود سرور اختصاصی نخریدی اول بزار درامد بشه سرور اختصاصی بعد سرور اختصاصی بگیر راحت شو

M.D.A
April 26th, 2015, 23:17
ایشالله مثل امروز دلار هکی واسطه تون نزنه که شما به مشکل برخورد کنین سرور فرمت شه

ظاهرا شما اون تاپیک خوب بررسی نکردید!
اگه به عکس ها توجه کرده باشید ما عرض کردیم که صاحب قبلی هاب سرور که یک شخصی بوده! از دلار هکی استفاده کرده و تنها سرور های ایشون مسدود شده!
و سرور هایی که از طرف شرکت ما خریداری شده اند بدون مشکل هستند!!!

mha1368
April 26th, 2015, 23:24
اشتباه اینجا بود سرور اختصاصی نخریدی اول بزار درامد بشه سرور اختصاصی بعد سرور اختصاصی بگیر راحت شو

یعنی منابعِ سرور مجازی،اختصاصی نبوده؟

aminrt4
April 26th, 2015, 23:26
یعنی منابعِ سرور مجازی،اختصاصی نبوده؟

یعنی شما نمیدونین سرور مجازی چیه ؟ :O اختصاصی سرور هست الکی یه عده زدن vds اصلا وجود خارجی نداره

mha1368
April 27th, 2015, 21:06
یعنی شما نمیدونین سرور مجازی چیه ؟ :O اختصاصی سرور هست الکی یه عده زدن vds اصلا وجود خارجی نداره

چرا بزرگوار،میدونم..

- - - Updated - - -

آپ

!MihanIt!
May 12th, 2015, 21:19
آقای لطفی بهتره یک سرور از یک جا مطمئن خریداری کنید { اورسل نباشه }