PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محافظت و قفل گذاری فایل های PHP با انکودر سورس گاردین (SourceGuardian)

mbsmt
April 26th, 2015, 18:20
دوستان عزیزم ، سلام
به عنوان عضوی از جامعه برنامه نویسان زبان PHP، حتما تا الان با مشکل باز بودن سورس کدهای PHP و عدم امکان محافظت و قفل گذاری روی اونها مواجه بودید.
افتخار دارم تا به عنوان تنها ارائه دهنده نرم افزارهای انکودر PHP و نماینده رسمی شرکت سورس گاردین در ایران، بتونم در صورت تمایلتون برای ارائه این نرم افزار ارزشمند در خدمتتون باشم.
توضیحات و فایل های آموزشی متعدد بسیار کاملی (به صورت متنی، کتاب الکترونیکی و فایل های ویدئویی) در بخش های مختلف سایت سورس گاردین ایران (http://www.sourceguardian.ir/?utm_source=webhostingtalk&utm_medium=post&utm_campaign=signature) وجود داره که می تونید از اونها برای آشنایی هر چه بیشتر با این نرم افزار و امکانات و قابلیت های این نرم افزار استفاده کنید.
در صورت داشتن هر گونه سئوال ، می تونید از طریق بخش ارتباط با ما در سایت با سورس گاردین ایران در تماس باشید.

از نتیجه ساعت ها تلاش و زحمت و سرمایه گذاری خودتون محافظت کنید ...
پایدار باشید

محمد باقر صابری
www.sourceguardian.ir (http://www.sourceguardian.ir/?utm_source=webhostingtalk&utm_medium=post&utm_campaign=signature)

jahromweb
April 26th, 2015, 18:25
سلام
جناب چند سوال
۱)تضمین میکنید که تحت هیچ شرایطی دیکد نمیشه؟
۲)برای فایل های پرل هم برنامه ای دارید؟
باتشکر

mbsmt
April 26th, 2015, 18:44
سلام
جناب چند سوال
۱)تضمین میکنید که تحت هیچ شرایطی دیکد نمیشه؟
۲)برای فایل های پرل هم برنامه ای دارید؟
باتشکر

سلام دوست عزیز
تا الان موردی رو مشتریانمون گزارش نکردن از دیکد شدنش. ولی نه تنها در مورد این موضوع، در هیچ چیزی در دنیای نرم افزار تضمین 100% وجود نداره. هر چیزی شدنی هست. اما با چه درجه ای از سختی و احتمال ، این مهم هست
سورس گاردین جزو بهترین انکودر های php دنیاست که از سال 2002 داره فعالیت می کنه و قدمت زیادی داره در زمینه تولید و ارائه این نرم افزارها
بهترین کاری که میشه انجام داد، یه جستجو در اینترنت هست بابت چیزی که ممکن هست باعث نگرانیتون بشه که ببینید واقعا کسانی که مدعی دیکد کردن هستن می تونن این کار رو بکنن یا نه
من خودم به عنوان کسی که سالها با PHP کد می زدم و همچنان هم می زنم، دغدغه مشکل سورس ها رو همیشه داشتم و سالها بررسی کردم این نرم افزارها رو و در نهایت تصمیم گرفتم روی سورس گاردین برم جلو. چون روی بقیه نرم افزارها به راحتی میدیدم که دیکود انجام میشه، اما این موضوع رو روی سورس گاردین ندیدم. حداقل تا الان ...
این نرم افزار فعلا فقط فایل های PHP رو انکود می کنه ، البته می شه این موضوع رو از شرکت اصلی سئوال کنم و خدمتتون اعلام کنم. (در صورت تمایل لطفا از طریق سایت www.sourceguardian.ir (http://www.sourceguardian.ir/?utm_source=webhostingtalk&utm_medium=post&utm_campaign=signature)یک پیغام بابت این موضوع ارسال بفرمایید)

iroo
April 28th, 2015, 21:02
عزیزانی که استفاده کردن، نظر؟

mbsmt
April 29th, 2015, 08:04

سلام دوست عزیزم. لیست مشتریان سورس گاردین ایران رو در سایت www.sourceguardian.ir (http://www.sourceguardian.ir/?utm_source=webhostingtalk&utm_medium=post&utm_campaign=signature) می تونین ببینین. احتمال داره اکثر دوستان این تالار گفتگو تا الان تجربه کار با این نرم افزار رو نداشته باشن. بهتر هست از طریق مشتریانمون پاسخ این سئوال رو دریافت کنید. (البته این پیشنهاد منه)

nexinel
April 29th, 2015, 08:11
دوستان محترم، تمام روش های Encoding فایل های PHP بدون استثنا دیکد می شوند، حتی آخرین نسخه ارایه شده. لیست کاملی رو در اختیار شما قرار می دهم که اطلاع داشته باشید:

Zend Encoder
Zend SafeGuard
Ioncube
SourceGuardian
phpSHIELD
Turck mmcache
TrueBug
PHP LockIt
eAccelerator and bcompiler (deobfuscate names)

parsntc1
April 29th, 2015, 10:13

من خودم دارم استفاده میکنم از همین دوست عزیزمون هم گرفتم
واقعا نرم افزار فوق العاده ای هست و با خیال راحت دارم اسکریپت ها رو عرضه میکنم
سایت من هم kayako.biz هست خواسته باشید هم یه چند فایل بدید تا کد کنم
تا الان که بنده دیکدری که بخواد واقعا دیکد کنه ندیدم

- - - Updated - - -

این نرم افزار فعلا فقط فایل های PHP رو انکود می کنه ، البته می شه این موضوع رو از شرکت اصلی سئوال کنم و خدمتتون اعلام کنم. (در صورت تمایل لطفا از طریق سایت www.sourceguardian.ir (http://www.sourceguardian.ir/?utm_source=webhostingtalk&utm_medium=post&utm_campaign=signature)یک پیغام بابت این موضوع ارسال بفرمایید)

فایل های html هم کد میکنه ولی ما بقی فایل ها رو میشه بپرسید و در همینجا اطلاع دهید مثلا اگه بشه فایل های css هم یه جوری کد بشه که عالی میشه

nexinel
April 29th, 2015, 10:16
یه شخصی هست به اسم Wang Li صاحب وبسایت http://www.unzend.com هستند و هر چیزی رو براتون دیکد می کنند بدون اشکال. تنها کسی هم هست که دیکد سالم و تمیز میده.

mbsmt
April 30th, 2015, 11:10
دوستان محترم، تمام روش های encoding فایل های php بدون استثنا دیکد می شوند، حتی آخرین نسخه ارایه شده. لیست کاملی رو در اختیار شما قرار می دهم که اطلاع داشته باشید:

zend encoder
zend safeguard
ioncube
sourceguardian
phpshield
turck mmcache
truebug
php lockit
eaccelerator and bcompiler (deobfuscate names)

دوست عزیزم شما فایل های انکود شده با سورس گاردین رو هم تست کردین که به راحتی دیکود میشن؟ صرف اینکه توی گوگل سایتی پیدا بشه یا شخصی مدعی بشه که می تونه دیکود کنه به معنی این نیست که میشه به راحتی در مورد این موضوع مطمئن بود. مسلماً خود ما هم بارها دیکودرهای مختلفی رو تست کردیم تا مطمئن بشیم از این محصول و روش بخوایم فعالیت کنیم. نه فقط به عنوان نماینده این شرکت، بلکه به عنوان یک برنامه نویس php
البته قبلا هم توضیح دادم که هیچ چیزی 100% نیست و ما هم نمی تونیم مدعی بشیم که هیچ وقت هیچ فایل انکود شده ای دیکود نمیشه. همونطور که خیلی ها مدعی هستند که سایت های امنی دارن ولی یه روزی ممکنه خلافش ثابت بشه، حتی سایت های سازمان های بین المللی و بانک ها و ... اما آیا مثلا هک کردن یک سایت امن شده به راحتی یک سایت معمولی هست؟

- - - Updated - - -

من خودم دارم استفاده میکنم از همین دوست عزیزمون هم گرفتم
واقعا نرم افزار فوق العاده ای هست و با خیال راحت دارم اسکریپت ها رو عرضه میکنم
سایت من هم kayako.biz هست خواسته باشید هم یه چند فایل بدید تا کد کنم
تا الان که بنده دیکدری که بخواد واقعا دیکد کنه ندیدم

- - - Updated - - -

فایل های html هم کد میکنه ولی ما بقی فایل ها رو میشه بپرسید و در همینجا اطلاع دهید مثلا اگه بشه فایل های css هم یه جوری کد بشه که عالی میشه

ممنونم جناب ارجمند. درست فرمودید، سورس فایل های HTML هم انکود میشن ولی خوب اهمیت این دسته فایل ها با فایل های PHP قابل مقایسه نیست برای همین بهش اشاره نکردم.
باعث افتخاره که رضایت داشتین از خرید این نرم افزار و خدمات سورس گاردین ایران (http://www.sourceguardian.ir/?utm_source=webhostingtalk&utm_medium=post&utm_campaign=post)

nexinel
April 30th, 2015, 11:14
دوست عزیزم شما فایل های انکود شده با سورس گاردین رو هم تست کردین که به راحتی دیکود میشن؟ صرف اینکه توی گوگل سایتی پیدا بشه یا شخصی مدعی بشه که می تونه دیکود کنه به معنی این نیست که میشه به راحتی در مورد این موضوع مطمئن بود. مسلماً خود ما هم بارها دیکودرهای مختلفی رو تست کردیم تا مطمئن بشیم از این محصول و روش بخوایم فعالیت کنیم. نه فقط به عنوان نماینده این شرکت، بلکه به عنوان یک برنامه نویس php
البته قبلا هم توضیح دادم که هیچ چیزی 100% نیست و ما هم نمی تونیم مدعی بشیم که هیچ وقت هیچ فایل انکود شده ای دیکود نمیشه. همونطور که خیلی ها مدعی هستند که سایت های امنی دارن ولی یه روزی ممکنه خلافش ثابت بشه، حتی سایت های سازمان های بین المللی و بانک ها و ... اما آیا مثلا هک کردن یک سایت امن شده به راحتی یک سایت معمولی هست؟

بنده چندین سال با این شخص همکاری داشتم و همه انواع فایل های اینکد شده را نیز برای بنده دیکد کرده اند بدون مشکل. این کار را نیز مفتی انجام نمی دهند، هزینه قابل توجهی می گیرند. شما هم اگر شک دارید، میتونید با ایشون تماس بگیرید تا برایتان این کار را انجام دهند. این فرد معرفی شده از کرکر های بسیار معروف در جهان هستند.

بنده هم این اطلاعات را نه برای کوباندن شما، بلکه برای اینکه با این اطمینان در مورد امنیت این روش حرف نزنید، بیان کردم. بنده هم به دلیل اینکه برنامه نویس هستم، دغدغه امنیت کد را همیشه داشته ام و انواع اینکدر ها را نیز خریداری و تست کرده ام. اما به هر حال، هستند کسانی مثل Wang Li که به راحتی هر الگوریتمی را دیکد می کنند (حتی آخرین نسخه ارایه شده) و این به خاطر مسایل فنی است که این را امکان پذیر ساخته. اولا که کد اینکد شده برای اجرا نیازمند دیکدری است که خود شرکت سازنده ارایه می دهد تا روی وب سرور نصب گردد، بنابراین نهایتا هنگام اجرا، کد بصورت خام در میاید و مسئله بعدی اینکه PHP زبانی است که بدون کامپایل اجرا می شود و بنابراین به کد ماشین تبدیل نشده و کد های خام در دسترس قرار می گیرند.

mbsmt
April 30th, 2015, 12:00
بنده هم این اطلاعات را نه برای کوباندن شما، بلکه برای اینکه با این اطمینان در مورد امنیت این روش حرف نزنید، بیان کردم.

دوست عزیزم اگه به سومین کامنت این پست دقت کنید متوجه می شید که بنده هم 100% و با اطمینان تمام صحبت نکردم. همیشه برای هر کاری راه حلی هست. ولی میزان سختی انجامش، هزینه ای که باید براش انجام بشه و خیلی فاکتورهای دیگه وجود داره که ما رو به سمت تصمیم های مختلف هدایت می کنه
اگر بدونیم که سارقین می تونن از هر در بسته و سیستم امنیتی ای عبور کنن ، دلیلی هست برای اینکه بیخیال همه این موارد بشیم و خودمون راه رو باز بزاریم براشون ؟ یا اگر می دونیم تمامی سایت ها بالاخره توسط یک نفر یا گروه قابل هک شدن هستن، می تونیم نسبت به امنیت سایت هایی که طراحی می کنیم بی تفاوت باشیم ؟
به نظر من استفاده از ابزارهای انکودر جلوی خیلی از ضررها و مشکلات رو می گیره حتی اگر بدونیم یه روزی شخصی ممکنه پیدا بشه که بتونه اونها رو دیکود کنه (که البته کار هر کسی نیست و کسانی هم که این نرم افزارهای انکودر رو طراحی می کنن می دونن این خطر در کمینشون هست و برای همین هر روز سعی در تقویت نرم افزارهاشون دارن)

به هر حال تصمیم استفاده یا عدم استفاده از این نرم افزارها با خود ماست ...

erwin
August 26th, 2015, 14:13
سلام
من یه مشکل توی سکیورگاردین دارم.
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=148348
کسی می تونه راهنماییم کنه . چون نمی تونم از 5.3 به نسخه های بالاتر برم