PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش کار با سرور مجازی

keyhan7
April 26th, 2015, 12:01
سلام من سرور مجازی گرفتم و باهاش اشنایی ندارم کسی هست که بتونه به سوالات من جواب بده ای دی یاهوشو بده ممنون میشم

007
April 26th, 2015, 12:07
س خوب همینجا مطرح کنین هرکسی تونیست جواب رو براتون ارسال کنه
انجمن به همین منظور شکل گرفته است.
ارادت

keyhan7
April 26th, 2015, 12:17
کانفینگش برای اسکریپ چت روم رو میخام بدونم چطوریه از کجا باید این کارو کنم

mshoja
April 26th, 2015, 12:22
اول بگید سیستم عامل چیه؟ و زبان اسکریپت چی هست
و این که برای لاینسس ها چقدر میتونید هزینه کنید و چه وب سروری مد نظرتون هست

dakkeh20
April 26th, 2015, 12:31
سلام

سروری که گرفتید ویندوز هست یا لینوکسی ؟

s0NY
April 26th, 2015, 12:33
ویندوز یا لینوکس?

jahromweb
April 26th, 2015, 13:11
سلام
بهترین انتخاب ها:
centos
directadmin
nginx
مسلما باید هزینه کنید و بدید یکی از دوستان براتون کانفیگ بکنه
موفق باشید

keyhan7
April 26th, 2015, 13:39
لینوکس هزینه کردنش مشکل نداره ولی بهتره ببینم چطوره خودم یاد بگیرم

sssoheil
April 26th, 2015, 14:52
سلام

سطح آشناییتون با لینوکس چقدر است؟

keyhan7
April 26th, 2015, 14:54
دوروزه اشنا شدم ینی چیزی بلد نیستم

mohammadali3517
April 26th, 2015, 14:55
سلام
شما بهتره توی نت سرچ کنین چون مباحث تخصصی که کانفیگر ها زمان گذاشتن یاد گرفتن و گاهی تجربی به نتایجی رسیدن رو عادلانه نیست به طور کامل در اختیار بقیه قرار بدن.
در صورت تمایل ابتدا از مباحث اولیه شروع کنید و وقتی اطلاعات زیادی کسب کردید وارد مباحث تخصصی بشین
در حال حاضر شما یه دایرکت ادمین میخواین و یه انجین ایکس و کانفیگ اسکیول و پی اچ پی(بستن موارد مخرب)

sssoheil
April 26th, 2015, 14:59
دوروزه اشنا شدم ینی چیزی بلد نیستم

عذرخواهی میکنم ولی اگر 2 روزه یاد گرفتید دنبال یادگیری کانفیگ های حرفه ای نباشید.شاید مجبور بشید هزینه کنید براتون کانفیگ کنند.شما ابتدا باید اپراتوری لینوکس بلد باشید و اشنایی با دستورات داشته باشید سپس به همراه پیش زمینه ها به دنبال یادگیری یک کانفیگ حرفه ای باشید.

keyhan7
April 26th, 2015, 15:13
منم گفتم که هزینه برام مهم نیس دنبال اینم تا یاد بگیرم از شما پرسیدم که کانفینگ کردن چیه خاستم ببینم چطوره خودم یاد بگیرم اصلا چی هس از کجا میشه این کارو کرد نیاز به چه پیش زمینه ای داره همین من که نخاستم یهویی همه چیزو یاد بگیرم یا همین الان برم خودم انجامش بدم

ممنون از راهنمایی هاتون

Mr.Te0
April 26th, 2015, 22:38
منم گفتم که هزینه برام مهم نیس دنبال اینم تا یاد بگیرم از شما پرسیدم که کانفینگ کردن چیه خاستم ببینم چطوره خودم یاد بگیرم اصلا چی هس از کجا میشه این کارو کرد نیاز به چه پیش زمینه ای داره همین من که نخاستم یهویی همه چیزو یاد بگیرم یا همین الان برم خودم انجامش بدم

ممنون از راهنمایی هاتون

کانفیگ در معنای کلی به معنای پیکربندی سرویس مورد نظر برای هدفی خاص است.
پیشنهاد میکنم از پایه شروع به یادگیری کنید.
ایتدا اصلاحات ابتدایی و مقدماتی را فرا بگیرید ، سپس به مباحث تخصصی تر وارد بشید.
یکی از بهترین مراجع فارسی هم ، این انجمن میباشد که به راحتی با جستجو میتونید به نتایج مطلوب برسید.