PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت در پلیس فتا

amirhasan
April 25th, 2015, 20:59
سلام اگر بخوام از فردی که نرم افزاری رو به فروش گذاشته و حتی اطلاعات منو هم پخش کرد
نرم فزار این فرد در وبلاگ به فروش گذاشته و شماره موبایل رو دریافت میکنه اطلاعات فرد رو میگیره
چجوری از این فرد شکایت کنم حتما باید رسما به پلیس فتا برم یا در سایتشون هم اطلاع بدم کافیه فقط میخوام یه اخطاری بهش بدن

mshoja
April 25th, 2015, 21:03
فک کنم اگه تاثیر بیشتری بخاید باید حضوری شکایت نامه تنطیم کنید

مینا-صیفی
April 25th, 2015, 21:05
در سایت فتا به منزله شکایت نیست درخاست ها .

باید دادگستری شهرتان برین شکایت کنید اونا ارجاع میدند به فتا .

amirhasan
April 25th, 2015, 21:09
در سایت فتا به منزله شکایت نیست درخاست ها .

باید دادگستری شهرتان برین شکایت کنید اونا ارجاع میدند به فتا .

درسته ،من فقط ادرس وبلاگی که برای فروش گذاشته بود نرم افزارو بهشون اطلاع دادم و اگرم پخش کنه اطلاعاتمو حتما به پلیس فت سر میزنم با تشکر

djspammer
April 25th, 2015, 21:20
سلام اگر بخوام از فردی که نرم افزاری رو به فروش گذاشته و حتی اطلاعات منو هم پخش کرد
نرم فزار این فرد در وبلاگ به فروش گذاشته و شماره موبایل رو دریافت میکنه اطلاعات فرد رو میگیره
چجوری از این فرد شکایت کنم حتما باید رسما به پلیس فتا برم یا در سایتشون هم اطلاع بدم کافیه فقط میخوام یه اخطاری بهش بدن

نرم افزار کارش چیه ؟ ماله کیه ؟

چقدر مالباختی ؟

سیدرضا بازیار
April 25th, 2015, 21:22
خودتون رو خسته نکنید. پلیس فتا رسیدگی نمیکنه
من چند وقت پیش یه همچین موردی رو دیدم (حتی خیلی بدتر) به 110 زنگ زدم گفتن به ما ربطی نداره. به سایت پلیس فتا ایمیل زدم کسی جواب نداد. به اطلاعات سپاه گفتم و من رو مسخره کردن.
اگه هم برید دادگستری که هزینه ها زیاد میشه و فکر نمیکنم کسی پیگیری کنه

برید 2تا شرخر رو پیدا کنید تا براتون دخلش رو بیاره! :d

امیدوارم روزی کشور عزیزمان به پلیس فتا مجهز شود (پلیسی که بتوان با آن ها ارتباط برقرار کرد)

dakkeh20
April 25th, 2015, 21:27
سلام

بنده هم 4 ماهه شکایت کردم از یکی از همین فروشنده های کلاه بردار سرور ایران ولی همچنان منتظریم !

پلیس فتا که یک نهاد فقط صرف بودنش و اسمش هست .

دستگاه قضا هم بلکل هیچ گونه پیگیری نمیکنه مگر اینکه هر روز پاشی بری دادسرا و تو چشمشون باشی تا پرونده رو بزارن تو الویت !

تا وقتی ضعف دستگاه های دولتی باشه این جور کلاه برداری ها یک امر طبیعی هست .

amirhasan
April 25th, 2015, 21:28
نرم افزار کارش چیه ؟ ماله کیه ؟

چقدر مالباختی ؟
عزیز مالی نباختم ،و این فرد رو هم برای اینکه تهدید کرده میخوام حالشو بگیرم وگرنه حوصله پلس فتا رو هم ندارم و اطلاعاتی هم که پخش شد زیاد برام مهم نیست
فقط اینکه یه بچه 13 ساله مسخره میکنه برام مهمه کسی که قبلا .... ما بود حالا شاخ شده

- - - Updated - - -

من چند وقت پیش یه همچین موردی رو دیدم (حتی خیلی بدتر) به 110 زنگ زدم گفتن به ما ربطی نداره. به سایت پلیس فتا ایمیل زدم کسی جواب نداد. به اطلاعات سپاه گفتم و من رو مسخره کردن.

امیدوارم روزی کشور عزیزمان به پلیس فتا مجهز شود (پلیسی که بتوان با آن ها ارتباط برقرار کرد)

شرخر که برا نت به درد نمیخوره شما هکر میشناسی ؟

djspammer
April 25th, 2015, 21:28
عزیز مالی نباختم ،و این فرد رو هم برای اینکه تهدید کرده میخوام حالشو بگیرم وگرنه حوصله پلس فتا رو هم ندارم و اطلاعاتی هم که پخش شد زیاد برام مهم نیست
فقط اینکه یه بچه 13 ساله مسخره میکنه برام مهمه کسی که قبلا .... ما بود حالا شاخ شده

- - - Updated - - -

شرخر که برا نت به درد نمیخوره شما هکر میشناسی ؟

همین ؟ دادا بیخیال شو ... فکر کردم چند ملیون ضرر کردی ... به قول دوستمون سید رضا خودتون رو خسته نکنید !

xphost
April 25th, 2015, 21:52
فتا فقط یک مکان برای اشتغال زایی هستش
چندین بار به فتا مراجعه کردیم برای مسائل مختلف ولی متاسفانه تنها پاسخی که دادن مدارک ناقصه
به همین دلیل دیگه خودمون برای حل مشکلات اقدام میکنیم

delta
April 25th, 2015, 22:02
هرگونه نابودی , تخریب , حالگیری , ایجاد رعب و وحشت در سایت , آتشسوزی و سیل در سایت در خدمتیم ..:67: شرخر هم برای سایت داریم..میرن تو سایتشون عربده کشی..

( یک نصیحت از من به شما :تجربه گفته با بچه 13 سال دهن به دهن نشو)

asrhosting
April 25th, 2015, 22:09

سرور های ما اتک داشت شکایت کردیم اینترنت منزل طرف قطع کردن و هفته دیگه دادگاه داریم با ایشون .

- - - Updated - - -

هرگونه نابودی , تخریب , حالگیری , ایجاد رعب و وحشت در سایت , آتشسوزی و سیل در سایت در خدمتیم ..:67: شرخر هم برای سایت داریم..میرن تو سایتشون عربده کشی..

( یک نصیحت از من به شما :تجربه گفته با بچه 13 سال دهن به دهن نشو)

دلتا جان اون تعرفه ایجاد رعب و وحشت در سایت رو پ.خ کن شدید لازم دارم :دی
شرایط آتشسوزی و سیلم میگین ؟ شاید لازم شد .

metalancerx
May 19th, 2015, 01:57
مستقیم برین پلیس فتا اونجا شما رو بهتر از هر جای دیگه ای راهنمایی می کنن :)

dayapay.com
May 19th, 2015, 10:57
شما باید برای رسیدگی برید دادسرای محل زندگیتون و با پرداخت هزینش دادخواست تنظیم کنید.
بعد از رسیدگی توسط قاضی در صورت نیاز پرونده به فتا ارجاع میشه
توجه داشته باشین که این تنها راه رسدگی هست و یه پرسه طولانی داره که حتی شاید تا ۲ سال رمان ببره.
مگر اینکه کلاهبرداری سازمانیافته باشه و تعداد شاکی ها زیاد باشه که اون وقت دادستان وارد عمل میشه پرونده میره تو اولویت
مراجعه مستقیم به فتا زیاد کارساز نیست مگر اینکه پرونده حاد باشه که اونا هم ارجاع میدن به قاضی

princoo
July 26th, 2015, 15:25
اگر سوالی تو این زمینه ها داشتید یه سایت برای مشاوره حقوقی فناوری اطلاعات دیدم

مشاوره حقوقی فناوری اطلاعات (http://www.help.ictlaw.ir/)
www.help.ictlaw.ir (http://www.help.ictlaw.ir/)

aligoli
July 26th, 2015, 15:45
اگر سوالی تو این زمینه ها داشتید یه سایت برای مشاوره حقوقی فناوری اطلاعات دیدم

مشاوره حقوقی فناوری اطلاعات (http://www.help.ictlaw.ir/)
www.help.ictlaw.ir (http://www.help.ictlaw.ir/)

منظورتون سایت خودتون هست ؟

hamra
July 26th, 2015, 15:55
کلا بیخیال بشید بهتره .
یا خودتون اقدام کنید سریعتر پاسخ میگیرید تا اینکه به فکر کمکی از جانب
فتای عزیز باشید ! فتا خودش اگر انقدر حرفه ای بود از هاستینگ ها درخواست اطلاعات صاحبان کسب و کار های غیر قانونی یا سایت های غیر قانونی رو نمیکرد !

lvlehrad
July 26th, 2015, 16:02

خوب شما کلا راه رو اشتباه رفتید !!! مسائل اینترنتی چه ربطی داره به 110 ؟!میخواستید گشت بفرستن در خونتون حضوری کارتون رو راه بندازن ؟!
ایمیل زدید به پلیس فتا؟!!!شما به خودتون حتی زحمت ندادید حضوری برید بپرسید که راهنماییتون کنن بعد انتظار دارید کارتون با یه ایمیل راه بیوفته و فرد متخلف دستگیر بشه فقط بخاطر ایمیل شما ؟!
اطلاعات سپاه !!!!!!!!!!!!!!!اصلا میدونید کار اطلاعات سپاه چیه ؟!!!

تو همه جای دنیا روال همینه...اگر حقتون خرده شده یا اطلاعاتتون ***یده شده شما باید رسما شکایت کنید و پیگیر شکایتتون بشید نه اینکه با یه ایمیل انتظار داشته باشید کل نیروی انتظامی بسیج بشن کار شما رو انجام بدن...

Raiden
July 26th, 2015, 16:07
اینجا ایران دوست عزیز !
به نظر من بیخیال بشید بهتره ، آخرش میبینید اون طرف 13 ساله از شما شاکی شد :)
به نظر من تو ایران حقت رو هم بخورن نمیتونی کاری بکنی و باید از خیرش بگذری.
سر بی درد رو چرا میخوای دستمال ببندی ؟

saeed1988m
July 26th, 2015, 16:49
واقعا اینترنت ایران همینه پر شده از این مسائل تا وقتی برخورد جدی صورت نگیره کار از این هم بدتر هم میشه حال اینکه امیدی به برخورد نیست چرا که مسند در دست کسی هست که لیاقت اون جایگاه رو نداره توهین به کسی نباشه منظور بنده با مسئولین بی لیاقت هست

amin0181
July 26th, 2015, 16:58
با سلام
ابتدا به دادگاه شکایت کنید
ارجاع داده میشید فتا
با پرینت کامل اطلاعات
میرین فتا
بعد از 1 ماه باهاتون تماس میگیرن میگن برین حضوری بهتون توضیح میدن که چی شده

majid rostami
July 26th, 2015, 18:39
با تعریف هایی که اساتید کردن فکر کنم همه کار و کاسبی رو جمع کنیم بزنیم تو کار کلاهبرداری و د ز د ی !!!!

درسته ایرانه ! ولی اونقدرم ایران نیست دیگه ... :(

حضوری پیگیری کنید بهتره حداقل باعث میشه درس عبرتی برای فرد بشه و شاید اصلاح بشه :)

almandata
July 26th, 2015, 19:07
خودتو به دردسر ننداز

فتا پیگیری نمی کنه

مگر هرروز ساعت هشت صبح اونجا باشی :|

تا دو ظهر باید سر پا وایسی

شاید اگه خدا بخواد پیگیری کنن:|

jahromweb
July 26th, 2015, 19:19
!
دوستان تاریخ تاپیک را هم نگاه کنید.
مدیر لطفا تاپیک بسته شود.

amin0181
July 26th, 2015, 19:37
!
دوستان تاریخ تاپیک را هم نگاه کنید.
مدیر لطفا تاپیک بسته شود.
اوه راس میگن
یکی واسه تبلیغ لینک خودش تاپیک و اورد بالا همه دوباره جواب دادیم !

se7en-host
July 27th, 2015, 18:48
2 صفحه اولش اسپم بود بعد طرف اومده تبلیغ کرده بعد دوباره بقیه اسپم ادامه داده شده
برای هر نوع شکایتی باید رفت دادگه اونجا دادستان میفرسته به جای مربوطه همه این رو میدونن و یک بار گفته بشه کافی هست