PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار از شر پشه هاي مزاحم خلاص شويد (حقیقت داره)

سیدرضا بازیار
April 24th, 2015, 22:39
امروز یه نرم افزار جالب توسط باشگاه خبرنگاران معرفی شده که خیلی برام جالب بود
به نظر شما این خبر حقیقت داره؟
http://www.yjc.ir/fa/news/5181868/%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1-%D9%BE%D8%B4%D9%87-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D8%B2%D8%A7%D8%AD%D9%85-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5-%D8%B4%D9%88%D9%8A%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D 9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1
واقعا همچین چیزی ممکنه؟

ppscoir
April 24th, 2015, 22:47
بله
بنده واحد حشره شناسی پزشکی را پاس کردم
با تولید صداهایی ریزی بر روی سیستم عصبی حشرات تاثیر میذاره
این روش حتی با الکتریسیته هم قایل اجراست

zarat
April 24th, 2015, 23:12
یه بار اون اولا که k750 تازه اومده بود ، نصب کردم روی گوشیم اما جواب نمیداد
این برنامه های جدید شاید کار بده .

mshoja
April 24th, 2015, 23:17
من الان نصب کردم یه صدای خیلی خیلی خیلی خیلی کم از اسپیکر گوشی میاد
حالا این به نظرتون پشه ها رو دور میکنه عایا؟

jahromweb
April 24th, 2015, 23:38
من الان نصب کردم یه صدای خیلی خیلی خیلی خیلی کم از اسپیکر گوشی میاد
حالا این به نظرتون پشه ها رو دور میکنه عایا؟
سلام
لطفا تست کنید و اعلام کنید
ببرید کنار پشه ... :دی

rezaonline.net
April 25th, 2015, 02:57
ببخشید شما کجا زندگی میکنید که پشه ها از همین الان تشریف آوردن ؟؟؟؟

من عقده شده رو دلم این روزا یه مگسی پشه ای چیزی ببینم یه دو کلوم درد و دل کنم باهاش !!!

M.D.A
April 25th, 2015, 10:01
با سلام

اینکه این نرم افزار کار میکنه یا خیر خبر ندارم اما راه اندازی چنین نرم افزار ممکن هست.
و البته چیز خاصی هم نیست فقط یک فرکانس خاصی هست که از بلندگو خارج میشه و برای بلندگو گوشی شاید تا فاصله ده متری جواب بده
اما با اتصال یک آمپلی فایر و یک بلندگو بزرگتر میتونید حتی محوطه منزل تون از پشه ها ایمن بسازید...
و دستگاه هایی هستند که برای مزارع کشاورزی استفاده میشند و از همین تکنیک بهره میبرند.
فقط توجه داشته باشید که باید از چند فرکانس متفاوت استفاده بشه به دلیل اینکه حشرات کمی باهم متفاوت هستند...

موفق باشید

- - - Updated - - -

نمونه دستگاه
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26055&stc=1

SamaN DL
April 25th, 2015, 10:13
عزیز این نرم افزار برای ویندوز هم موجود هست؟

amir.h.s
April 25th, 2015, 10:32
دوستان شما با این برنامه مشکلی ندارید؟ سردرد نگرفتید؟
آخه بعد از چند دقیقه آدم خودش هم فراری میشه

taksis
April 25th, 2015, 11:08
یه سری سیگنال ها و صداها میفرسته که پشه هارو فراری میده
البته باید تست کرد دید واقعا جواب میده یا نه

سیدرضا بازیار
April 25th, 2015, 11:19
لطفا نرم افزار رو تست کنید و بگید کار میکنه یا خیر؟
اگه کار میکنه تا روی محصولات کشاورزی اجرا کنم

dakkeh20
April 25th, 2015, 11:48
سلام

اون زمان ک K750 تازه مد شده بود یک فایل mp3 همه روش میریختن ک صدای ویز مانند داشت در ثانیه های اولش هیچ تاثیری رو هیچ جا نداشت اما چون این صدا ب طور مداوم از اسپیکر پخش میشد بشدت روی اعصاب همه تاثیر میذاشت و گاهی هم افردا ناخودآگاه شروع به داد زدن میکردن .

شاید این همون باشه باید تست کنیم :D

سیدرضا بازیار
April 25th, 2015, 11:56
سلام

اون زمان ک K750 تازه مد شده بود یک فایل mp3 همه روش میریختن ک صدای ویز مانند داشت در ثانیه های اولش هیچ تاثیری رو هیچ جا نداشت اما چون این صدا ب طور مداوم از اسپیکر پخش میشد بشدت روی اعصاب همه تاثیر میذاشت و گاهی هم افردا ناخودآگاه شروع به داد زدن میکردن .

شاید این همون باشه باید تست کنیم :D

منم همون صدا رو همیشه در کلاس پخش میکردم و همشیه فکر میکردن صدای پنکه و کولر و... هست و همه رو خاموش میکردن. در آخر هم فکر میکردن برق ها مشکل داره و کلاس ها رو جابجا میکردن...
یادش بخیر. توی ترم اول اینقدر کلاس ها رو تعطیل کردم که این ترم مرخصی گرفتم...!

اما فکر نمیکنم اون صدا باشه. چون اون صدا از یه سوت مخصوص هست که خیلی رو اعصاب هست

Meistero
April 25th, 2015, 18:33
درود
نیست اینو " باشگاه خبرنگاران چاخان " (ببخشید جوان :71: ) گفته پس بدون چک کردن نمیشد جدیش گرفت.توی google play امتیاز بالایی گرفته پس حتما برای خیلیها کار کرده:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zoftco.antimosquito

ولی اینکه چون صدایی که ایجاد میشه رو نمیشنویم پس برای ما خطری نداره رو نمیشه قاطعانه قبول کرد.لطفا هر کی نصب کرده از تجربه ش ما رو هم آگاه کنه.

!MihanIt!
April 25th, 2015, 18:49
ببخشید شما کجا زندگی میکنید که پشه ها از همین الان تشریف آوردن ؟؟؟؟

من عقده شده رو دلم این روزا یه مگسی پشه ای چیزی ببینم یه دو کلوم درد و دل کنم باهاش !!!

ی دونه تو اتاق من بود اینقد اذیت کرد آخرش ترورش کردم :دی