PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید عمده لوازم جانبی موبایل

fashen
April 24th, 2015, 20:08
با سلام خدمت دوستان.

قصد دارم به صورت عمده لوازم جانبی موبایل به تعداد زیاد نقدی خریداری کنم حالا موندم چجوری و از چه کسی بگیرم بعضی از دوستانم میگن که برم از بانه بیارم بعضیا هم میگن از خیابان جمهوری توی تهران بیارم بعضی ها هم میگن چون خرید اولم رو میخوام زیاد خریداری کنم از چین خودم برم بیارم یا به یکی که زیاد به اونجا رفتو آمد داره بگم واسم بیاره.

اگر امکانش هست یه راه کار آمد و به صرفه بهم بگید و راهنمایی کنید ممنون میشم.

menalgeya
April 24th, 2015, 20:50
با سلام

اگر امکان مسافرت به بانه را دارید توصیه می شود از بانه تهیه نمایید ارزانتر برای شما تمام می شود

برای سفر به چین مشکلات خاص خودش رو داره مسائل گمرک و ....

mamadco
April 24th, 2015, 21:30
با سلام

اگر امکان مسافرت به بانه را دارید توصیه می شود از بانه تهیه نمایید ارزانتر برای شما تمام می شود

برای سفر به چین مشکلات خاص خودش رو داره مسائل گمرک و ....

هیچوقت از بانه نخر اگه نمیخوای جنس بندازی به مردم ، جنس های همه آشغالن

Mr.Pouria
April 24th, 2015, 22:01
با توجه به اینکه ما در کار تجارت هستیم و یک شرمت در این باره نیز در تهران داریم میتونم راهنماییتون کنم !

بسته به سوالات شما که پرسیده بودید باید بگم که :

1 - خرید از بانه ریسک 99/9 درصد داره و اگه کوچک ترین مشکلی برای لوازم جانبی از جمله رم / lcd موبایل / تاچ موبال و غیره براتون پیش بیاد تمامی سرمایه شما تبدیل به خاکستر شده (معمولا 99 درصد لاوزم برقی خریداری شده از بانه خراب میباشد یا داری مشکلات فنی است) اما اگر فقط دنبال کاور های پلاستیکی و از این چور چیزا هست خوب میتونید از بانه به قمیت بسیار ارزان خریداری کنید خیالتان هم راحت باشد ...

2 - سفر به چین و خرید مستقیم هم میتونه خوب باشه اما حساب کردین چقدر هزنیه رفت و برگشتتون میشه ؟ چقدر هزینه اقامت شما در چین میشه ؟ محدودیت خریدتون چقدر هست ؟ آیا میدونید اگر بیشتر از یک مقدار خرید کنید بارتون تجاری میشه و باید حق بار تجاری را پرداخت کنید ؟ آیا میدانید هزینه گمرک آن را نیز باید پرداخت کنید ؟!

در صورتی که نیاز به رم و فلش داشتین ما میتونیم به پایین ترین قیمت (پایین تر از قیمت بازار) در صورت خرید نقدی به شما جنس بفروشیم :) همراه با گارانتی تعویض شرکت خودمون ... برای این مورد در پیام خصوصی با من در تماس باشید ...

espad
April 25th, 2015, 00:57
فکر بانه رو اصلا نکن چون بدرد نمیخوره
تهران همه چی هست با بهترین قیمت و خیالتم راحته بعد ی مدت که جا افتادی میتونی بری دنبال وارد کردن از چین

menalgeya
April 25th, 2015, 01:06
هیچوقت از بانه نخر اگه نمیخوای جنس بندازی به مردم ، جنس های همه آشغالن

دوست عزیز

بانه نیز جنس خوب و بد دارد همه مثل هم نیستند

se7en-host
April 25th, 2015, 21:57
سلام
اگه وسایل کاور و کیف و این چیزاست با خیال راحت از بانه خرید کنید
اگه سخت افزار گوشی می خوایید به جنس بانه نمی شه اعتماد کرد
چیزی که برقی نیست با خیال راحت می شه خرید اما برقی رو نه