PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجي در مورد iweb

arazit
August 19th, 2010, 08:07
سلام
نظر شما در مورد سرويس هاي جديد iweb كه 50 درصد تخفيف مي ده چيه؟
+ اينكه تجربيات شما در مورد گير دادن هاي آي وب به اسكريپت ها و فايل ها چيه؟ ( مثلا در مقايسه با xlhost)
مرسي

nimafire
August 19th, 2010, 11:01
سلام
تقریبا 4 سرور در این حراجی خرید کردیم. کیفیت بسیار مناسبی دارند.
کلا کیفیت فرقی نمیکنه.تنها در بازه های زمانی برای فروش بیشتر تخفیفاتی ارایه میکنند.

ببینید نباید وارز اطلاعات داشته باشید.دیتاسنتر عظیمی هست و قوانین ان اپلود و نقض کپی رایت را جرم تلقی کرده است

نسبت به xlhost کمی ملایم تر هستند
xlhost بسیار بر روی spam حساس هست که این حساسیت در iweb کمتر هست

test18
August 19th, 2010, 15:35
با ایران و ایرانی جماعت مشکل نداره ؟

ShahreServer
August 19th, 2010, 17:02
با ایران و ایرانی جماعت مشکل نداره ؟

خیر, با ایران مشکلی ندارن

avaserver
August 19th, 2010, 18:38
در سرعت پورت ها ضعیف هستند اما Uptime بالایی دارند .

به اسپم و برنامه های کرک شده به ندرت گیر می دهند .

با سپاس .

kingoftehran
August 19th, 2010, 18:43
نه تنها که مشکلی نداره بلکه بعد تحریم the planet گسترش شرکتشا مدیون ایرانی ها هست.بیشتر شرکت های هاست (http://www.parmishost.com) و دامین از این شرکت خرید می کنند.

ShahreServer
August 19th, 2010, 21:57

با سپاس .

اولین بار هست میشونم Iweb پورت اش میگید ضعیف هست !!

delta
August 20th, 2010, 01:49

با سپاس .

ببخشید شما باهاش کار کردید که میگید به ندرت به برنامه و کرک گیر میدند؟ سال قبل بهم ایمیل زدند این برنامه رو بردارید کپی رایت داره. 2 ساعت نشده دیدم هاستم تعطیل شده! گفتم باز کنید برش دارم دیدم تو هاستم هیچی نیست! گفتم چی شده؟ گفتند برنامه رو برداشتیم! گفتم عزیز 200 نوع برنامه و عکس تو هاست بوده. 200 تا شرکت با هم شکایت کردند؟ گفتم بک آپ بدید تا 4 روز جواب ندادند و روز پنجم گفتند 60 دلار بده بک آپ ماه قبل رو بدیم! الانم اگر سایتم برید 200 مطلب اول رو ناچارن پاک کردم... اینه جریان iweb. در کل دنیا دیگه احترامی به ایرانی جماعت نمیزاره و راحت هر قانونی دلشون بخواد برای ایرانی کاربر میزارن.چون میدونن دست ایرانی ها به هیچ جایی بند نیست! برعکس اگر یک کاربر آمریکایی بودید مطمعن باش کل شرکت به خاطر ترس جریمه و شکایت همه کاری براتون میکرد...

چه iweb چه هر هاستینگی تو دنیا غیر چین و روسیه و ایران هیچ اعتباری دیگر بهشون نیست

kingoftehran
August 20th, 2010, 02:28
ببخشید شما باهاش کار کردید که میگید به ندرت به برنامه و کرک گیر میدند؟ سال قبل بهم ایمیل زدند این برنامه رو بردارید کپی رایت داره. 2 ساعت نشده دیدم هاستم تعطیل شده! گفتم باز کنید برش دارم دیدم تو هاستم هیچی نیست! گفتم چی شده؟ گفتند برنامه رو برداشتیم! گفتم عزیز 200 نوع برنامه و عکس تو هاست بوده. 200 تا شرکت با هم شکایت کردند؟ گفتم بک آپ بدید تا 4 روز جواب ندادند و روز پنجم گفتند 60 دلار بده بک آپ ماه قبل رو بدیم! الانم اگر سایتم برید 200 مطلب اول رو ناچارن پاک کردم... اینه جریان iweb. در کل دنیا دیگه احترامی به ایرانی جماعت نمیزاره و راحت هر قانونی دلشون بخواد برای ایرانی کاربر میزارن.چون میدونن دست ایرانی ها به هیچ جایی بند نیست! برعکس اگر یک کاربر آمریکایی بودید مطمعن باش کل شرکت به خاطر ترس جریمه و شکایت همه کاری براتون میکرد...

چه iweb چه هر هاستینگی تو دنیا غیر چین و روسیه و ایران هیچ اعتباری دیگر بهشون نیست

با سلام
ربطی به ایرانی بودن نداره iweb در کل در صورتی که بفهمه برنامه کرک شده رو ی هاست (http://www.parmishost.com) نصب شده گیر می ده و یک کاربر امریکایی هیچ وقت از برنامه کرک شده استفاده نمی کنه.ولی اینا قبول دارم که در سرویس دادن به ایرانی با اکراه و کند عمل می کنند یعنی همه جاها اینطوری هست.

avaserver
August 20th, 2010, 02:37
اولین بار هست میشونم Iweb پورت اش میگید ضعیف هست !! ما چندین سرور توسط رابطمان در این دیتاسنتر تهیه کرده ایم و هاب خصوصی داریم ، خیلی وقت است که با Iweb کار می کنیم و این مقایسه بنده نسبت به سایر دیتاسنتر ها بود و از نظر من در مقایسه با سایر دیتاسنترهای معروف بسیار ضعیف است کافی است تست کنید .

چه iweb چه هر هاستینگی تو دنیا غیر چین و روسیه و ایران هیچ اعتباری دیگر بهشون نیست بنده نمی دانم شما به چه طریقی سرور را خریداری کرده اید ، اما شاید به این دلیل به سرور های ما تا به حال گیر نداده اند که در HUB مان تعداد سرور ها بالاست و یک سرور نیست .

موفق باشید .

Aria
August 20th, 2010, 06:39
سلام.

اولاً اگر تمام اطلاعات شما حذف شده دلیلش ایرانی بودن شما نیست و اگر شما یک خارجی باشید (هر کشوری) و از یک شرکت Shared Hosting و یا Reseller Hosting بگیرید، طبق TOS اون شرکت اونها حق دارند در صورت همکاری نکردن شما و یا تکرار مجدد، حتی بدون notice اطلاعات سایت شما رو حذف کنند و *اگر* شما سوال کردید که موضوع چی هست، اونها به شما جواب خواهند داد که به این دلیل حذف شده.

صحبت من طبق تجربه شخصی من هم هست البته با شرکت هایی مثل ixwebhosting و excellencehost و ... که چند سال پیش ازشون هاست خریده بودم به خیال unlimited بودن برای آپلود فیلم که این بلا سرم اومد و زحمات چند هفته من به باد رفت.

در مورد خوبی یا بدی شرکت، هیچ دلیلی برای *بد* خطاب کردن یک شرکت وجود نداره و این شما هستید که با انتخاب غلط به دام مشکلات می افتید و در نهایت هم با برچسب زدن به این مشکلات و خطای خودتون به عنوان "دیتاسنتر بد" می خواید از این حقیقت فرار کنید.

ولی اگر می خواید بدونید چه کسانی، چرا و چه موقع با شرکت نام برده مشکل داشتند، به غیر از نظر خواهی از کاربران این انجمن، می تونید از نظرات کاربران انجمن webhostingtalk.com هم استفاده کنید:

site:webhostingtalk.com bad review iweb - Google Search (http://www.google.com/search?hl=en&q=site%3Awebhostingtalk.com+bad+review+iweb&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&pbx=1&ech=1&psi=uOFtTK2FBYjd4AaZ8fzeCA128226962669013&emsg=NCSR&ei=KOJtTJvKMojg4AaU943eCA)

باز هم تاکید می کنم، هیچ شرکتی بد نیست، انتخاب ما هست که بد یا خوب رو تایید می کنه (این نظر شخصی من هست و چند ماه هست که به این نتیجه رسیدم).

با تشکر.

Arashdn
August 20th, 2010, 08:36
این Xeon Harpertown 2.0GHz که نوشته
سی پی یو دو هسته ای هست یا چهار هسته ای؟
مدل سی پی یوش چیه؟

bestvps
August 20th, 2010, 09:18
4 هسته ای هست و مدلش هم احتمالا xeon e5405 باید باشه مقدار کش هم 12 مگا بایت هست

Aria
August 20th, 2010, 09:59
این Xeon Harpertown 2.0GHz که نوشته
سی پی یو دو هسته ای هست یا چهار هسته ای؟
مدل سی پی یوش چیه؟

سلام.

فکر نکنم سوال شما ربطی به موضوع این تاپیک داشته باشه و بهتر هست تاپیک جدید در مورد مدل های CPU بزنید تا جواب های کاملتری به دست بیارید.

ولی در این موارد، بهتون پیشنهاد می کنم همون سوالی رو که در نظر دارید، از گوگل بپرسید و مثل من جواب زیر رو به دست بیارید:

Products (Formerly Harpertown) (http://ark.intel.com/ProductCollection.aspx?codeName=26555)

با تشکر.

bestvps
August 20th, 2010, 10:03
البته تو این گروه فقط یکیشون 2 هست که اونم اینه
Intel (http://ark.intel.com/Product.aspx?id=33079&processor=E5405&spec-codes=SLAP2,SLBBP)

Sajad
August 20th, 2010, 12:02
خوب بحث رو عوض میکنید ! اخطار هم اگه بگیرید بدتون میاد !

من نمیدونم ما چرا اینقد اخلاقمون بده ! انتظار داریم همه باهامون مث بچه رفتار کنن و بهمون بگن چیکار کن چیکار نکن‌ ! وقتی تو قانون نوشتن که ما به کپی رایت حساسیم چه دلیلی داره منی برم ازشون هاست بگیرم و "قانونش" رو زیر پا بذارم و برنامه یا هر چیز کپی رایت دار بریزم و بعد انتظار داشته باشم بیان بهم یادآوری کنن که این قانون ما هست که کپی رایت رعایت بشه و فایل رو پاک کنید (نگید فکر کردیم شاید کپی رایت نداره، نمیدونستیم که دلیل نمیشه) داخل همین ایران مگه اگه ***ی بکنی بار اول و دوم و سوم میان بهت تذکر میدن یا همون دفعه اول حکم برات صادر میشه ؟ پس همین که بعضی جاها چند بار هم بهتون فرصت میدن جای شکرش باقی هست.

در مورد اینکه یه آمریکایی فلان کنه هم از اون حرفها بود ! یه آمریکایی اگه بیاد فایل کپی رایت دار بریزه رو هاست و دیتاسنتر هاستشو ببنده علاوه بر اینکه عمرا جرات نداره بابت اطلاعات پاک شده شکایت بکنه هنوز به دست و پای دیتاسنتر هم باید بیفته که ریپورتشو ندن...

واقعا که چه افکار اشتباهی تو ذهن ماها هست و اون رو به گردن دیگران میندازیم. بهتره خودمون رو اصلاح کنیم...

irlogo
August 23rd, 2010, 15:35
کی تا حالا از آی وب دوون تایم دیده؟ هیچ کسی
پس خوبه

فقط پشتیبانیش ضعیفه که همه می دونن

delta
August 23rd, 2010, 15:56
کی تا حالا از آی وب دوون تایم دیده؟ هیچ کسی
پس خوبه

فقط پشتیبانیش ضعیفه که همه می دونن

پشتیبانیشو از پشتیبان بخواهید :d ... یادش بخیر آن روزا 8 تا تیکت میزدیم هفته بعد جواب یکی رو میدادند.. آره پشتیبانیش واقعا افتضاح هست.اما انصافا من یکی از سرعتش راضی بودم. واقعا عالی بود. اگر به کپی رایت زیاد حساس نبودند همین الان کل سایت رو میکشیدم رو سرور آنها!

bestvps
August 23rd, 2010, 16:13
به هر حال پشتیبانی اکثر سرور های Unmanged به همین شکله

Arashdn
August 24th, 2010, 10:16
به چز ساپرت ایراد دیگه ای نداره؟
ریپورت های اسپم رو چطور برخورد میکنه؟

bestvps
August 24th, 2010, 13:01
اول بهتون میگن که موردو حل کنید اگه توجه نکردید suspended میشید

---------- Post added at 12:01 PM ---------- Previous post was at 12:00 PM ----------

ضمنا ساپورت فارسی هم داره