PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو سرور با آدرس dns یکسان

hamed-f
April 24th, 2015, 15:18
من یک سرور انگلیس دارم و الان میخوام چندتا از سایت های اون رو به سرور ایران منتقل کنم ولی قصد ندارم dns ها رو عوض کنم-- برای بالا اومدن سایت ها تو سرور ایران کافیه بکاپ ها انتقال و هاست ها از تو سرور قبلی حذف بشه
- (برای دامنه ir توی نیک آدرس آی پی رو تغییر بدم) درست بود؟

- - - Updated - - -

؟

mohsen_sh
April 24th, 2015, 15:19
تا اون جایی ک بنده می دونم این کار نمی شه!
اگر هم بشه بسیار بسیار ضعیفه! ممکنه یک بار یه سرور و دفعه ی بعد سرور دیگه لود بشه!

kool
April 24th, 2015, 15:31
بهتره جداگانه باشد

ویرایش:
البته طبق عنوان تاپیک من پاسخ دادم. خیر برای انتقال مشکلی نداره یکسان باشن و صحیحش نیز همین است

hamed-f
April 24th, 2015, 16:48
چون احتمال دادم وقتی تو سرور قبلی فایلای یک از هاست ها حذف بشه مشکلی از بابت بالا اومدن سایت تو سرور جدید نباشه
زمانی که آی پی فقط عوض بشه زمان اعمال تغییرات تقریبا 1 ساعت میشه ولی dns عوض بشه حداقل 8 ساعت وقت میبره

hamid.soltani92
April 24th, 2015, 16:50
سلام.
هیچ مشکلی پیش نمیاد. a record ها رو تو بخش dns کنترل پنلتون به آی‌پی جدید تغییر بدید.

kool
April 24th, 2015, 16:58
اگه منظورتون اینه که برای انتقال به هاست جدید می خواهید این کار رو بکیند. بله مشکلی نداره. دیگه سایتتون داون تایم هم نمیخوره در این مدت.
ولی بهتره قالب سایت رو در هاست قدیم ویرایش کنید و اطلاعیه درج کنید که در حال انتقال است تا کاربران بدونن اطلاعات جدید روی هاست قدیم از بین خواهد رفت.