PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [توکانت] پیش فروش سرورهای اجاره به شرط تملیک

TukaNet
April 23rd, 2015, 22:24
سلام خدمت همه دوستان

با توجه به رشد صنعت هاستینگ و روی آوردن اکثر سرویس دهنده ها به میزبانی در داخل کشور، مجموعه توکا اقدام به واردات سرورهای فیزیکی نموده است.

سرورهای زیر به صورت اجاره به شرط تملیک و طی 12 ماه واگذار خواهند شد و البته اعمال هر گونه تغییر در کانفیگ سرورها با نظر مشتری ممکن خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تیکت (https://client.tukanet.net/tickets/new/) یا شماره 04133227634 با ما در تماس باشید.

HP ProLiant - 1U Rackmount
2x Intel Xeon L5520 - more (http://ark.intel.com/products/40201/Intel-Xeon-Processor-L5520-8M-Cache-2_26-GHz-5_86-GTs-Intel-QPI)
8x 4GB DDR3 PC3-10600R ECC
1x Western Digital 1TB SATA Hot Swap
1x Samsung 580 EVO 128GB SSD Hot Swap
1x HP P800i 512MB Cache Raid Array Controller
2x 460W High Efficiency Power Supply Unit

توضیحات سرور:

- پشتیبانی از دو پردازنده زئون سری 5500 یا 5600

- دارای 12 اسلات رم و قابل ارتقاء تا 192 گیگا بایت رم

- دارای دو مـنبع تغذیه 460 وات به صـورت Redundant

- رید کنترلر اچ پی P800 با 512 مگابایت کش و هشت پورت

- دارای پورت اختصاصی iLO2 به همراه لایسنس Advanced

================================================== ==========

واگذاری نقدی / قیمت : 4 میلیون و 500 هزار تومان

- سرورها پس از واریز وجه طی 15 روز کاری در داخل ایران تحویل داده می گردند.

- برای سرورها فاکتور رسمی (شرکتی) و یک سال گارانتی از طرف شرکت توکانت ارائه خواهد شد.

اجاره به شرط تملیک 6 ماهه / هزینه ماهانه (شامل اقساط سرور و هزینه کولوکیشن) : 1,100,000 تومان

اجاره به شرط تملیک 12 ماهه / هزینه ماهانه (شامل اقساط سرور و هزینه کولوکیشن) : 700,000 هزار تومان

- سرورها در تاریخ مشخص در مرکز داده افرانت یا آسیاتک قرار داده شده و آماده سرویس دهی می گردند.

- برای هر سرور قرارداد و فاکتور رسمی (شرکتی) و یک سال گارانتی از طرف شرکت توکانت ارائه خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تیکت (https://client.tukanet.net/tickets/new/) یا شماره 04133227634 با ما در تماس باشید.

majidisaloo1
April 23rd, 2015, 22:40
سلام جناب علمدار عزیز

سرور ها نو هستند؟

TukaNet
April 23rd, 2015, 22:58
سلام

سرورها اکثرا refurbished یا استوک با کارکرد بسیار کم هستند

bepad
April 23rd, 2015, 23:22
با سلام

جناب علمدار در صورتیکه امکان وارد کردن همین سرور با یک هارد یک ترابایت بیشتر اما نو دارید لطفا هزینه رو اعلام کنید
همچنین امکان وارد کردن مدل های دیگر رو دارید؟از فروشگاه خاصی سرور هارو خرید میکنید اگر لینک ارسال کنید برای انتخاب و استعلام قیمت ممنون میشوم
همچنین هزینه رو یکجا قبل از تحویل دریافت میکنید یا شیوه دیگر؟
در صورت خرید بیش از یک عدد چند درصد تخفیف دارد؟

با تشکر

m_dg_farari
April 23rd, 2015, 23:30
با سلام

جناب علمدار در صورتیکه امکان وارد کردن همین سرور با یک هارد یک ترابایت بیشتر اما نو دارید لطفا هزینه رو اعلام کنید
همچنین امکان وارد کردن مدل های دیگر رو دارید؟از فروشگاه خاصی سرور هارو خرید میکنید اگر لینک ارسال کنید برای انتخاب و استعلام قیمت ممنون میشوم

با تشکر
ببخشید در تاپیک فروش آقای علمدار دخالت میکنم
اما cpu l5520 نو دیگه وجود نداره میشه گفت...

bepad
April 23rd, 2015, 23:33

برخی همکاران نو این مدل رو قبلا قیمت داشتیم اگر مدل دیگری اما مشابه همین کانفینگ هم باشد موردی ندارد.

TukaNet
April 24th, 2015, 00:10
با سلام

با تشکر

سلام

فراموش کردم در پست اول اشاره کنم که هاردهای روی سرور نو هستند و در ایران به سرور اضافه می شوند

سرورها معمولا از انبار خود ما در آمریکا به ایران ارسال می شوند و برای همین امکان تغییر کانفیگ ها موجود هست

در مورد تغییر کانفیگ سرورها و هزینه این تغییرات میتونید با بنده در تماس باشید تا قیمت رو خدمتتون اعلام کنم

در مورد هزینه هم تا جایی که امکان داشته باشه همکاری میکنم و حتما تخفیف اعمال خواهد شد

خواهش میکنم و ممنونم که در تاپیک شرکت می فرمایید

حق با شماست و این مدل پردازنده ها یا سرورهایی از این دست دیگر به صورت آکبنتد و نو در بازار نایاب هستند

ولی طول عمر قطعات اینترپرایس خیلی بیشتر از مدت زمانی هست که این سرورها در حال سرویس دهی بوده اند

با توجه به وضعیت سخت افزار و تست هایی که روی تک تک سرورها شده میتونم عرض کنم که واقعا با نو زیاد تفاوتی ندارند

mehrshad.ho
April 24th, 2015, 09:25
سرور بدون هارد قابل ارائه هست ؟
لطفا مدل دستگاه هم ذکر کنید

TukaNet
April 24th, 2015, 10:49
سرور بدون هارد قابل ارائه هست ؟
لطفا مدل دستگاه هم ذکر کنید

سلام

پاسخ شما رو از طریق پیغام خصوصی ارسال کردم

jackhaman
May 4th, 2015, 22:22
سلام

پاسخ شما رو از طریق پیغام خصوصی ارسال کردم
یه سرور بدون هارد هم برای بنده ارسال کنید .
با تشکر

ahmad19
July 18th, 2015, 06:18
سلام سرورها هنوز موجوده

hadi222
July 23rd, 2015, 19:52
سلام
حداکثر چند تا هارد می خورد؟
امکان کولو در زیرساخت دارین؟(مصرف دانلود بالا داریم و هزینه در این دیتا سنترهایی که فرمودید زیادمی شود)
سرور دیگری که تعداد بیشتری هارد در ان جا بشود دارید؟ هارد های 6 ترابایت وسترن خریداری می شود/

mr_net
July 26th, 2015, 13:59
من چند بازی زنگ زدم جواب ندادید هنوز موجود هست تحویل سریع ندارید زود تر لازم هست . با تشکر

hamid.soltani92
July 26th, 2015, 14:34
سلام و عرض ادب.
با توجه به قوانین ( ۳-۱۷) تاپیک شما بسته شد.
در صورت تداوم ارائه سرویس لطفا تاپیک جدید ایجاد کنید.