PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مردی با شلیک هشت گلوله از کامپیوترش انتقام گرفت

shazo
April 22nd, 2015, 15:43
پلیس می گوید که مردی در شهر کلورادو اسپرینگز آمریکا به علت عصبانیت از کامپیوترش آن را به بیرون خانه برد و هشت گلوله در آن خالی کرد و به همین دلیل با اقدام پلیس روبروست.

سخنگوی پلیس گفت:‌ "کامپیوتر او مشکل فنی داشت، به همین خاطر آن را به کوچه پشتی برد و آن را داغان کرد."

لوکاس هینچ پس از حادثه به دلیل شلیک گلوله در یک محدوده شهری موقتا تحت بازداشت قرار گرفت.

رسانه های محلی گزارش می دهند که لوکاس وقتی از شدت عصبانیت به کامپیوترش شلیک می کرد متوجه شکستن قانون نبود.

قاضی در مورد مجازات او تصمیم خواهد گرفت.

جف استراسنر سخنگوی پلیس به روزنامه کلورادو اسپرینگز گازت گفت:‌ "او از چندین ماه سر و کله زدن با کامپیوترش کلافه بود."

این روزنامه نوشت که هینچ دوشنبه بعد از ظهر بعد از آنکه فشار مکرر دکمه های ctrl+alt+delete کمکی به خاموش روشن کردن کامپیوتر نکرد از کوره در رفت.

این روزنامه با لحنی طنزآمیز نوشت: "لوکاس هینچ از کامپیوترش چنان تقاسی پس گرفت که اکثر ما فقط خوابش را می بینیم. انتظار نمی رود کامپیوتر بهبود یابد."

!MihanIt!
April 22nd, 2015, 15:46
ی خیر گیر بیاد برای این بنده خدا یک سیستم خریداری کنه :دی

shazo
April 22nd, 2015, 15:47
ای کاش میشد این کارو با یه سری از مشتریان هم انجام داد..

dakkeh20
April 22nd, 2015, 15:48
دوستان گلریزون کنید .....:d

asrhosting
April 22nd, 2015, 15:49
از بچه ها وب هاستینگ تاک بوده که اعصاب براش نمونده

MersadRezvani
April 22nd, 2015, 15:58
این دیگه آخرش بود :دی
ببین ای کامپیوتر با اعصابو روان ادم چه ها که نمی کنه :دی

cpanelit
April 22nd, 2015, 16:05
عجبا :دی
سیستم منم قاطی میکنه میخوام بزنم بترکونمش :دی

1eng.ir
April 22nd, 2015, 16:09
سهم شما 20 سنت

http://hn-emdad.ir/images/Gallary/khabard5.jpg

jahromweb
April 22nd, 2015, 16:39
سلام
یکی از همکارا هم چند روز پیش اعصاب نداشت ، عصبانیتش رو روی کیس بد بخت خالی کرده بود
شانس اورد فقط هارد سوخت!

ashki0076
April 22nd, 2015, 16:47
من تفنگ ندارم وگرنه حتما این کار رو می کردم

taksis
April 22nd, 2015, 21:28
خوشبحالش
منم دلم میخواد کامپیوترمو خورد کنم بذارم کنار برم دنبال گدایی!

ایران وب دیتا
April 22nd, 2015, 22:22
اعصاب واسه مردم نمونده که

مینا-صیفی
April 22nd, 2015, 22:46
اتفاقا یکبار 1.2ساله پیش من عصبی شدم میز کامپیوتر را مشت زدم شکست و کیبوردم هم اسیب دید و بعدا کیس را هم انداختم زمین قاب کیس اسیب دید

سیدرضا بازیار
April 23rd, 2015, 10:54
این خبر عجیب نیست
منم از کامپیوتر انتقال گرفتم. اما با مواد انفجاری (ترقه های دست ساز) :d
بعد از انفجار متوجه شدم که میشد روی کیس اون یه سیستم دیگه پیاده کرد تا هزینه کمتر بشه. اما ارزش منفجر شدن رو داشت
بعد از انفجار حدود 1 متر به هوا پرید :d
البته اگه یه اسلحه ژسه داشتم بهتر بود. هیجان خیلی خوبی داره

فکر نکنید دیوانه یا پولدار هستمااااا! سیستم قدیمی بود و 100تومن هم ارزش نداشت :))

kool
April 23rd, 2015, 11:07
حق داره واقعا . البته برای ما بیشتر از طرف اینترنت این فشار وارد میشه. c4 :110: :109:

rezaonline.net
April 23rd, 2015, 12:30
شما چقدر بی رحمید. من واسه کامپیوترم یه عروسک باب اسفنجی خریدم جمعه هام میبرمش گردش تازه قول دادم اگه پسر خوبی باشه سر این پروژه آخری براش یه کول پد بخرم واسه تابستونش

se7en-host
April 23rd, 2015, 12:40
عادیه اما نه با تفنگ
من هر بار سر گوشی در میارم
g3 داشتم 2 باز دم دیگه گوشی در کار نبود :دی
ایفون 100 باز زدم هنوز کار می کنه :)

asrhosting
April 23rd, 2015, 12:42
شما چقدر بی رحمید. من واسه کامپیوترم یه عروسک باب اسفنجی خریدم جمعه هام میبرمش گردش تازه قول دادم اگه پسر خوبی باشه سر این پروژه آخری براش یه کول پد بخرم واسه تابستونش

بیا ... اشکال کار رو میشه فهمید از کجاس ...
رضا یکی مثل شما می یاد کامپیوتر ها رو لوس میکنه . :105:

kool
April 23rd, 2015, 13:08

:) یه سفر دور دنیا هم ببریدش خوشحال میشه

mha1368
April 23rd, 2015, 13:15
یکی از فانتزی هامِ که سیستمم رو از پنجره یِ قدیِ تو سالن بندازم بیرون...
یعنی شیشه بشکنه و سیستم بیوفته وسط خیابون :|

Yas-Host
April 23rd, 2015, 18:06
خوشبحال این آقا که بخاطر مشکل سیستمش اینکارو کرده ما که با این اوضاع اینترنت واقعا بعضی مواقع آدم همچین حسی پیدا میکنه ..

102 هزار تومان از آدم بگیرند( ماهانه ) اون وقت 45 کیلو بایت سرعت داشته باشی و remote desktop هم هر 5 ثانیه یکبار disconnect بشه!

پشتیبانیشون که ماشاالله بزنم به تخته اصلا نمیدونه remote desktop چی هست!

se7en-host
April 23rd, 2015, 18:45
خوشبحال این آقا که بخاطر مشکل سیستمش اینکارو کرده ما که با این اوضاع اینترنت واقعا بعضی مواقع آدم همچین حسی پیدا میکنه ..

102 هزار تومان از آدم بگیرند( ماهانه ) اون وقت 45 کیلو بایت سرعت داشته باشی و remote desktop هم هر 5 ثانیه یکبار disconnect بشه!

پشتبانی ما خیلی بهتره مخابرات هستم
یک بار گفتم ریموت دسکتاپ مشکل کند داره و هنگی گفتند team بده چک کنم بشون دادم سیستم رو چک کردند گفتند شاید از سرور شما می باشد گفتم وی ام ور که بازه رو نگاه کن از هر جا بگی سرور هست هشمون اینطورن خلاصه اخرش هم حرف همیشگی زد
اگه در سرعت دانلود مشکلی دارید بگید درست کنم وگرنه ما نه پینگ نه سرعت لود و نه چیز دیگه رو پشتیبانی نمی کنیم :دی

مینا-صیفی
April 23rd, 2015, 18:45
اقایـــــــــــــــــــــ ـون از اینترنت مخابرات استفاده ننمائیــــــــــد 5 روز هست که اطلاع دارم مخابرات دزفول با خوزستان اگه اشتباه نکنم قطع هست خوب نگیرید از شرکت های خصوصی بگیرید چطور ما سرعت دانلودم 600 700 بر ثانیه هست تاره من 256 .....

se7en-host
April 23rd, 2015, 18:48
اقایـــــــــــــــــــــ ـون از اینترنت مخابرات استفاده ننمائیــــــــــد 5 روز هست که اطلاع دارم مخابرات دزفول با خوزستان اگه اشتباه نکنم قطع هست خوب نگیرید از شرکت های خصوصی بگیرید چطور ما سرعت دانلودم 600 700 بر ثانیه هست تاره من 256 .....
من مخابرات خوزستان هستم تا حالا قطعی نداشتیم :دی البته قطعی که کلی داشتیم ولی به 5 روز نرسیده دیگه :دی
والله اگه برای ما شرکتی ساپورت می کرد که از مخابرات نمی گرفتم
2 تا خط دارم 2 تاش از مخابرات گرفتم :)

kool
April 23rd, 2015, 19:52

دقیقا!
ایشون تنها فشار سیستم و سیستم عامل و... روش بوده این حال شدن. که به نظر من اگه امتیاز 100 در نظر بگیریم، فشار خود سیستم 2 هست و اذیت خاصی نداره.
ولی در بحث اینترنت باز اگه نمره 100 در نظر بگیریم فشار اینترنت 500 هست! یعنی ایشون اگه با اون سیستم خودشون از اینترنت ایران هم استفاده می کرد، شک نکنید از ب-م_ب ا=ت_م استفاده می کرد :)

مینا-صیفی
April 23rd, 2015, 20:29
من مخابرات خوزستان هستم تا حالا قطعی نداشتیم :دی البته قطعی که کلی داشتیم ولی به 5 روز نرسیده دیگه :دی
والله اگه برای ما شرکتی ساپورت می کرد که از مخابرات نمی گرفتم
2 تا خط دارم 2 تاش از مخابرات گرفتم :)

من در جریان هستم که منطقه دزفول و خوزستان یک منطقه ای که نمیدونم اسم انجا را مخابرات کلا قطع هست و الان اون چند نفر دوستام دسترسی به نت ندارند کلی کاراشون عقب افتاده .

ایران وب دیتا
April 23rd, 2015, 20:29
والله اینترنت هم از شرکت خصوصی داریم وهمون آش وهمون کاسه هست.

شب ساعت 11به بعد باید بری پشت صفحه هل بدی تا صفحات بالا بیاد
سرعت دانلود میرسه به 3کیلوبایت

elementary
April 23rd, 2015, 20:35
اونجا با 500 دلار راحت میشه یک سیستم خوب راه اندازی کرد معمولا 500 دلار یک سوم درامد یک کارگر هست

kiarash-khatib
April 23rd, 2015, 21:14
والا فکر کنم طی 4 سالی که شروع به این کار کردم 5 بار لبتابو هارد عوض کردم اعصاب نمیزارند وقتی هنگ کنه

- - - Updated - - -

درک میکنم اون فرد خارجیو :(

amirhasan
April 24th, 2015, 13:58
از این کارها تو ایران زیاده من خودم چن ماه تو یه کامپیوتری بودم اموزش میگرفتم سیستم میاوردن از بالا سرشون پرت کرده بودن پایین
اینترنت هم شاتل رو تایید میکنم عالیه