PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدمات ویزا و پی پال

shirdel
April 22nd, 2015, 09:00
سلام دوستان
من خودم چند مدت بود دنبال خدمات ویزا و پی پال بودم
با چند تا از ارائه دهندگان خوب هم تو ایران اشنا شدم که توی همین سایت مشغول فعالیت هستند و کارشون هم تائید میشه
در ضمن با چندتا ارائه دهنده خدمات ویزا و پی پال هم در خارج از کشور اشنا شدم که خدماتشون خیلی گسترده تر از دوستان داخل ایران هست و قیمت هاشونم خیلی ارزون تر

این تاپیک رو جهت اطلاع رسانی به بقیه دوستانی که پیگیر خدمات ویزا و پی پال هستم ایجاد کردم
اسامی و ای دی ارائه دهندگان خارج از کشور رو اینجا نمینویسم چون احتمال میدم که بر خلاف قوانین سایت باشه
اگر کسی از دوستان نیاز داشت میتونه پیام شخصی بفرسته اونجا مشخصات رو بهشون بدم

در ضمن من این افراد رو فقط معرفی میکنم و هیچ گونه تاییدی انجام نمیدم چون خودم خیلی دنبال این خدمات بودم جهت اینکه شاید بقیه دوستان هم بخوان از خدماتشون استفاده کنن معرفی میکنم

در ضمن همکاران بسیار خوب و مطمئنی هم در ایران هستند که در همین زمینه فعالیت میکنند و مورد تائید هستند
اما به جهت اینکه خدمات ارائه کنندگان خارج از کشور خیلی گسترده تر و تقریبا ارزون تره اونا هم معرفی میشن

این نکته هم عرض کنم که برا خدمات پی پال هیچ کدوم از ارائه دهندگان مدارک ارائه نمیدن مثل همکارای داخل ایران و فقط اکانت رو میسازن و وریفای میکنن و جهت اطمینان از حساب هم پول دریافت و انتقال میدن بعد حساب رو تحویلتون میدن
برخی از خدماتشون هم مینویسم

وریفای حساب پی پال
ویزای مجازی قابل شارژ یک تا 4 ساله
ویزای قابل وریفای در پی پال
ویزا کارت فیزیکی قابل شارژ
و حساب بانکی مجازی برای وریفای پی پال
البته قیمتاشون خیلی فرق داره با افرهای همکارای داخل ایران

دوباره تکرار میکنم که جهت اطلاع رسانی این تاپیک رو زدم و هیچ گونه تائیدی نمیکنم هیچ کدومشونو ( البته من از خدماتشون استفاده کردم و کارم راه افتاد ) و این که فروشندگان خوب و مطمئنی هم توی ایران برا ارائه خدمات هستن