PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد طول عمر مفید سرور hp dl360 g8

sob
April 22nd, 2015, 08:48
با سلام خدمت دوستان
یه سوال از دوستان متخصص دارم طول عمر مفید سرور hp dl360 g8 در بهترین و بدترین شرایط چقدر هست؟ و قطعه ای که بیشترین ریسک آسیب پذیری رو داره چیه؟(البته به جز هارد)
با تشکر

007
April 22nd, 2015, 08:50
سلام طول عمر قطعات الکترونیکی رو نمیشه مشخص کرد
هارد دیسک درایو 850 مگابایت داشتم هنوز داره کار میکنه و سالمه(البته بد سکتور داره)
هاردیسک ساتا اینترپرایزهم داشتم بعدازیکسال قابل استفاده نیست
ارادت

mehrshad.ho
April 22nd, 2015, 09:17
بستگی به نوع مصرف دارد

دقت داشته برند hp بسیار استاندارد تر از سایر برند های مشابه در همان رنج قیمت هستند

موردی که بسیار در عمر دستگاه اهمیت دارد نوسان برق هست

arkahost
April 22nd, 2015, 09:24
نمیشه عمر سرور رو مشخص کرد ، یه جایی هست سرور بعد از چند ماه به مشکل میخوره و یه جایی هست چند سال بدون مشکل . وسیله برقی هست و امکان هر نوع اتفاقی هست .

sssoheil
April 22nd, 2015, 13:40
درود

قطعات سرور و رکمونت معمولا طوری طراحی و ساخته شده اند که از استقامت و طول عمر و کارایی بیشتری نسبت به سایر دارند ولی باز با این وجود قطعه الکترونیکی است و طول عمر مشخصی ندارد و با یک PDU crash نیز ممکن است دچار مشکل شود ولی در کل برند HP از کیفیت بالایی بر خوردار است.معمولا بعد از هارد نتورک کارت بیشترین ریسک آسیب پذیری را دارد و بعد از آن رم.

se7en-host
April 23rd, 2015, 12:45
طول عمر بستگی به استفاده دارد
بعد از هارد ، رم می باشد

!MihanIt!
April 25th, 2015, 19:49
من دیدم سرور تا دو سال کارده بدون مشکل.

اگر فراوان استفاده نشه و متعادل باشه مشکلی فکر نکنم پیش بیاد.

golpairan
September 20th, 2017, 13:05
با سلام خدمت دوستان
یه سوال از دوستان متخصص دارم طول عمر مفید سرور hp dl360 g8 در بهترین و بدترین شرایط چقدر هست؟ و قطعه ای که بیشترین ریسک آسیب پذیری رو داره چیه؟(البته به جز هارد)
با تشکرالبته وسیله ی برقی هست و نمیشه عمر براش در نظر گرفت ولی اگر همه شرایط خوب و مهیا باشد به صورت معمول تا 10 سال کار میکند چون hp بهترین برند موجود هست