PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرفتن نمایندگی هاستینگ و واگذاری هاست

severus
April 22nd, 2015, 02:01
سلام دوستان
قصد دارم نمایندگی هاستینگ شرکتی رو بگیرم برای حدود بیست تا سایت شایدم کمتر بهشون هاست واگذار کنم و مبلغی رو دریافت کنم
قصد راه انداختن یه شرکت هاستینگ و ... رو ندارم و این تعداد سایت هم همه دوستانم هستن
در زمینه نمایندگی هاست و ... صفر کیلومتر هستم و هیچی نمیدونم!!
ممکنه دوستان باتجربه منو کمی راهنمایی کنن که چه منابعی رو باید مطالعه کنم یا یاد بگیرم و برای ایاد یه نمایندگی هاستینگ باید چیا بلد باشم و از کجا شروع کنم؟؟
واقعا ازتون ممنون میشم اگر کمکم کنید
نیاز با یادگیری سرور و ... هست برای مدیریت و نمایندگی هاستینگ؟؟

mizban97
April 22nd, 2015, 02:55
سلام دوستان
قصد دارم نمایندگی هاستینگ شرکتی رو بگیرم برای حدود بیست تا سایت شایدم کمتر بهشون هاست واگذار کنم و مبلغی رو دریافت کنم
قصد راه انداختن یه شرکت هاستینگ و ... رو ندارم و این تعداد سایت هم همه دوستانم هستن
ممکنه دوستان باتجربه منو کمی راهنمایی کنن که چه منابعی رو باید مطالعه کنم یا یاد بگیرم و برای ایاد یه نمایندگی هاستینگ باید چیا بلد باشم و از کجا شروع کنم؟؟

باسلام
نمایندگی هاست با پنل Cpanel/whm نیاز به مهارت خاصی نداره یعنی دانش فنی نیازی نیست.
باید چیزای ابتدایی این کنترل پنل بدونید مثلا نحوه ایجاد اکانت در whm یا نحوه ساختن پکیج های مختلف یا نحوه ترمینت کردن اکانت و اموزش های از این قبیل که در گوگل سرچ بزنید پیدا میشه زیاد هم هست. لینک زیر برید تا قسمتی میتونه مفاهیم کنترل بهتون یاد بده
آموزش کار با پنل نمایندگی هاست – سی پنل / WHM (http://hub.mizbanservers.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=47)

موفق باشید

modiranhosting
April 22nd, 2015, 09:13
سلام دوستان

سلام و احترام

در صورت نیاز به پشتیبانی 24 ساعته واقعی و آپتایم نزدیک به 100 در خدمتیم نیاز به آموزش خاصی نیست و آموزشهای اولیه از سوی همکاران بخش فنی ما به شما آموزش داده خواهد شد.

در خدمتیم

http://modiranhosting.ir/cp

masterphp
April 22nd, 2015, 11:26
نیاز به آموزش خاصی ندارید
در صورنی که 10% با کلمات انگلیسی آشنا باشید خودتون میتونید چیزی که نیاز دارید و از تو پنل پیدا کنید
آی دی یا هو من masterphp_com
در صورتی که سوالی تو قسنتی از پنل داشتین میتونم کمکتون کنم

lifepp
April 22nd, 2015, 12:48
سلام دوستان

سلام
به نظر من حتماً از سایت میهن وب هاست (http://my.mihanwebhost.com/aff.php?aff=1244) دیدن کنید و پنل های نمایندگیش رو ببینید
جزو برترین شرکت های هاستینگ هست در ایران ، پشتیبانی بسیار قوی و عالی دارند ، بنده 4 سال هست که هاستینگ دارم ازشون و برای همه ی کارهام از این شرکت سرویس می گیرم
توصیه می کنم شما هم حتماً چک بفرمایید

سپاس

sor
April 22nd, 2015, 14:08
با سلام و خسته نباشید .
نیاز های اولیه و اشنایی کار با پنل مورد نظر هست .
شما میتونید اول کمی در مورد : cpane l / whm / whmcs / direct admin کم و بیش همین ها راست کار شما برای شروع هست ، رو یاد بگرید و بعد دست به کار بشید .

موفق باشید

mohammadali3517
April 22nd, 2015, 14:20
سلام
در حال حاضر شما میتونین هر مشکلی داشتین توی نت سرچ کنین
برای هاستینگ هم پیشنهاد میکنم اگر اطلاعات کافی ندارین (تا زمانی که در زمینه امنیت و ... اطلاعات کسب کنید) از whmcs نا ل شده استفاده نکنین....
موفق باشین

kool
April 22nd, 2015, 14:22
سلام
مناسبترین پنل ها دایرکت ادمین و سی پنل هستند. سخت نیست. اما بهتره حداقل از طریق نسخه های دمو این دو محصول مقداری با منوها و عملکردشون آشنا بشید بعد.
چون فردا نمیتونید که برای هر مورد کوچکی تیکت بدید و هاستینگ کار کاربران شما رو براتون انجام بده!

severus
April 22nd, 2015, 15:02
من قبلا با سی پنل و دایرکت ادمین برای سایتی که داشتم استفاده کردم فرقی بین سی پنل نمایندگی و هاست هست؟؟

mshoja
April 22nd, 2015, 18:34
من قبلا با سی پنل و دایرکت ادمین برای سایتی که داشتم استفاده کردم فرقی بین سی پنل نمایندگی و هاست هست؟؟

وقتی شما نمایندگی(ریسلر) لینوکس بگیرید یه پنل مدیریتی دارید به اسم whm و کاربران زیر مجموعه شما از cpanel استفاده میکنن

mohsen_sh
April 22nd, 2015, 20:05
تفاوت ک صد در صد هست!
ولی کار باهاش اصلا سخت نیست فقط اگه حداکثر 2 ساعت وقت بزاری کلش رو متوجه می شی
نیاز به کمک بود در خدمتم

k-h
April 22nd, 2015, 20:44
درود
پنل نمایندگی که کار کردن باهاش آسون هست خیلی راحت میتونید یاد بگیرید
در مورد فاکتور هایی که مناسب هست برای انتخاب نمایندگی هاستینگ اینها هست :
1- شما باید منابع سروری که میخواین ازش نمایندگی بگیرید در نظر داشته باشید (رم و سی پی یو اصلی سرور هاستینگتون)
2- استفاده از هارد ssd خیلی مناسب هست برای هاستینگ که اگر این فاکتور را در نظر بگیرید هاستینگ با کیفیتی خواهید داشت
3- کنترل پنل سی پنل کابر پسند تر هست تا دایرکت ادمین
4- پایداری هاستینگ هم باید مناسب باشه
این فاکتور ها در نظر بگیرید و هاستینگتون را انتخاب کنید
موفق باشید

severus
April 23rd, 2015, 15:56
ممنون از همه دوستان برای راهنمایی
یک سوال دیگه:
صفحه اصلی وبسایت فروش هاست رو با این سیستم طراحی میکنن؟؟whmcs؟؟
یا میشه با وردپرس هم طراحی کرد سایت فروش رو؟؟
بعد برای پرداخت آنلاین باید چیکار کنم؟؟

masterphp
April 23rd, 2015, 16:15
ممنون از همه دوستان برای راهنمایی
یک سوال دیگه:
صفحه اصلی وبسایت فروش هاست رو با این سیستم طراحی میکنن؟؟whmcs؟؟
یا میشه با وردپرس هم طراحی کرد سایت فروش رو؟؟
بعد برای پرداخت آنلاین باید چیکار کنم؟؟
هم میشه صفحه اصلی با whmcs باشه هم میشه وردپرس نصب کنید فرقی نداره در صورتی که وردپرس نصب کنید whmcs رو باید رو سابدامین نصب کنید
برای پرداخت آنلاین هم میتونید از درگاه های واسط مثل جهان پی و پارس پال و ... درگاه بگیرید میتونید مستقیم از بانک بگیرید

nasrsd98
April 24th, 2015, 21:20
برای این کار میتونی از ای ار دایرکت ادمین کمک بگیری ک عضوفروم هستند از صفر تا صد در کنارتون خواهند بود (بنده خودم تست کردم وبی جهت نمیگم)
دانش کمی هم داشته باشید باز هم راهنماییتون میکنن تمام نیاز هاتونو براورده میکنن و کلا شما فقط مشتری جم کنید ..

severus
April 27th, 2015, 00:29
یه سوال دیگه داشتم
امروز شنیدم که من میتونم علاوه بر نمایندگی یه سرور مجازی بگیرم و کانفیگش کنم(نمیدونم یعنی چی) بعد تیکه تیکش کنم و به صورت هاست بفروشم
یعنی نمایندگی نگیرم یه سرور مجازی بگیرم بخش بخشش کنم و بفروشم
درسته این موضوع؟؟یعنی میشه؟؟

masterphp
April 27th, 2015, 00:36
یه سوال دیگه داشتم
امروز شنیدم که من میتونم علاوه بر نمایندگی یه سرور مجازی بگیرم و کانفیگش کنم(نمیدونم یعنی چی) بعد تیکه تیکش کنم و به صورت هاست بفروشم
یعنی نمایندگی نگیرم یه سرور مجازی بگیرم بخش بخشش کنم و بفروشم
درسته این موضوع؟؟یعنی میشه؟؟
بله دوست من
میتونید سرور مجازی تهیه کنیدبا نصب سی پنل یا دایرکت ادمین هاست بفروشید
البته تهیه سرور مجازی دردسر های خاص خودش رو داره
ابتدا این که باید با مدیریت سرور آشنا باشید
در صورتی که نیاز داشتین میتونم سرور کانفیگ شده و مدیریت شده در اختیارتون بذارم
با یاهو من در ارتباط باشید
masterphp_com

mohammadali3517
April 27th, 2015, 01:12
دوست عزیز همین افرادی که دارن هاست ارائه میدن یا سرور مجازی دارن و کانفیگ کردن یا سرور اختصاصی
بعضی ها هم رسیلر میگیرن
شما بهتره رسیلر بگیرین چون باید یه سری اطلاعات اولیه داشته باشین....
موفق باشین

- - - Updated - - -

دوست عزیز همین افرادی که دارن هاست ارائه میدن یا سرور مجازی دارن و کانفیگ کردن یا سرور اختصاصی
بعضی ها هم رسیلر میگیرن
شما بهتره رسیلر بگیرین چون باید یه سری اطلاعات اولیه داشته باشین....
موفق باشین

tejarathost
April 27th, 2015, 22:37
درود

در خدمتیم ، اموزش های لازم هم در صورت نیاز ارائه میشه با بیش از 7 سال سابقه در زمینه میزبانی وب و دارای نماد اعتماد

http://portal.tejarathost.com/page/reseller-linux-9.htm

در صورت نیاز در خدمتیم

TukaNet
April 28th, 2015, 10:35
سعی کنید مشتری ها رو به یک شرکت معتبر ارجع بدید

ارائه وب هاستینگ (حتی به صورتی که شما گفتید) مسئولیت زیادی خواهد داشت

nooshzad
April 30th, 2015, 13:19
سلام

ببین من 5 سال هستش که در زمینه طراحی وب سایت فعالیت دارم من از نمایندگی تگراهاست (http://tegrahost.com) استفاده می کنم قیمت هاشون خیلی خوب هستش و پشتیبانی 24 ساعته داره حتی نصف شب هم بهشون تیکت زدم همون موقع جوابم دادند
هم برای هاست ویندوز نمایندگی داره و هم برای هاست لینوکس (http://linux-web.ir)