PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ساعت فایل منجر دایرکت ادمین

!MihanIt!
April 21st, 2015, 17:08
سلام.
دوستان فایل منجر یکی از سرور های مشتریان به مشکل خورده و ساعتش درست نیست اما ساعت خود سرور با توجه به دستور Date اوکی هست و کاملا دقیق می باشد.
میشه کسی کمک کنه ؟
این دستورات رو زدم اما ...
mv /etc/localtime /etc/localtime.moved
ln -s /usr/share/zoneinfo/Asia/Tehran /etc/localtime
ls -l /usr/share/zoneinfo/Asia/Tehran
date -s "26 Feb 2015 16:19:20"
nano /usr/local/php53/lib/php.ini
date.timezone = "UTC"
ممنون

- - - Updated - - -

Up

jahromweb
April 21st, 2015, 19:00
سلام
فکر کنم از این اموزش(ویا نسخه فارسی ان)‌استفاده کردید:http://help.directadmin.com/item.php?id=52
احتمال میدم با این کار ها درست بشه(تست کنید):

۱) در php.ini باید بجای UTC :
Asia/Tehran استفاده کنید
۲)یک بار اپاچی و دایرکت رو ریست کنید
۳)وارد قسمت کرون جابز بشید بالای اون ساعت دایرکت ادمین رو نشون میده ببینید درست هست؟

- - - Updated - - -

اگر حل نشد دسترسی بدید ببینم مشکل چیه

mohammadali3517
April 21st, 2015, 22:28
سلام
اگر با هیچ کدوم از مواردی که دوست عزیزمون گفت درست نشد مجددا سرورو کمپایل کنین با دانلود کاستوم بیلد (دانلود مجددا) حل میشه

!MihanIt!
April 22nd, 2015, 06:26
سلام
فکر کنم از این اموزش(ویا نسخه فارسی ان)‌استفاده کردید:http://help.directadmin.com/item.php?id=52
احتمال میدم با این کار ها درست بشه(تست کنید):

۱) در php.ini باید بجای UTC :
Asia/Tehran استفاده کنید
۲)یک بار اپاچی و دایرکت رو ریست کنید
۳)وارد قسمت کرون جابز بشید بالای اون ساعت دایرکت ادمین رو نشون میده ببینید درست هست؟

- - - Updated - - -

اگر حل نشد دسترسی بدید ببینم مشکل چیه

پیام خصوصی پر بود آفلاین یاهو براتون فرستادم.
مرسی

jahromweb
April 22nd, 2015, 09:35
سلام
اگر با هیچ کدوم از مواردی که دوست عزیزمون گفت درست نشد مجددا سرورو کمپایل کنین با دانلود کاستوم بیلد (دانلود مجددا) حل میشه
سلام
ببخشید جناب کاستوم بیلد مربوط به سرویس هایی مثل اپاچی / انجینکس/ اف تی پی و ... هست
چه ارتباطی با فایل منیجر دایرکت ادمین داره؟

- - - Updated - - -

پیام خصوصی پر بود آفلاین یاهو براتون فرستادم.
مرسی
سلام جناب زنگنه

مشکل بررسی و حل شد .
مشکل از یک اختلال کوچک هست در دایرکت ادمین که درصورت این که مشکل به وجود بیاید میتوان به صورت دستی تاریخ فایل منیجر را جلو و عقب برد
کافی است خطی شبیه این در فایل کانفیگ دایرکت ادمین قرار داده شود
fm_hour_offset=+4.5 (با توجه به ساعتی فعلی چون الان daylight saving هست در ایران میشود ۴.۵ / fm هم که منظور فایل منیجر هست)
موفق باشید

!MihanIt!
April 22nd, 2015, 13:56
ممنون

mohammadali3517
April 22nd, 2015, 14:01
دوست عزیز همونجور که خوندین گفتم فایل کاستوم بیلد مجددا دانلود بشه
در بیلد اولیه یه سری موارد دایرکت ادمین دوباره ست میشه
این مورد هم که گفتم تحربی بود و قبلا برای یکی از مشتری های خودمون پیش اومده بود که این جوری حل کردیم
گفتم باقی دوستان هم اگر به این مشکل برخورد کردن بتونن استفاده کنن و مشکلو حل کنن
موفق باشین