PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدا كردن صورتحساب ها در هتزنر

abc
April 20th, 2015, 21:57
سلام دوستان من سرورهاي مختلفي از هتزنر دارم و چندتاييش براي مشتري هست
حالا نميخواهم صورتحساب هاش باهم ايجاد بشه چون و هر سرور در زمان خودش ايجاد بشه آيا راهي هست؟ تا اينكه مشتري نخواست لغوش كنم
ضمنا آيا مشتري سرور رو تمديد نكرد ولي صورتحساب ايجاد شده باشه(اين صورتحساب معمولا قبل از انقضاي سرويس ها ايجاد ميشه) آيا هزينه اي بايد بپردازم يا از ليست صورتحساب ها اون سرور رو خارج ميكنند؟
خواهشمند هستم اگر تجربه اي داريد در مورد صورتحسابهاي هتزنر راهنمايي نماييد
باتشكر

behnam289
April 21st, 2015, 03:44
با سلام

ما هم همین مشکل را داریم اما امکانش نیست...

websazha
April 21st, 2015, 07:02
با سلام

یک مورد داشتیم که کاربر گفته تمدید می کنه و چند ساعت وقت اضافه دادم بهشون که واریز کنن در همین فاصله فاکتور هتزنر ایجاد شد و این کاربر هم دستش درد نکنه گفت پشیمون شدم تمدید نمیزنم مجبور به تیکت دادن به هتزنر و مکالمه با یکی از مدیران شدین که به خاطر تعدد سرور و اینکه می دانند مصرف کننده ما نیستیم فاکتور به صورت دستی ویرایش شد و مبلغ کسر کردند.
ولی فکر می کنم سخت باشه برای شما و حتی تکرارش برای ما.

behnam289
April 21st, 2015, 17:22
البته من که این مشکل را بهشون گفتم به من گفتند که تنها راه اینه که برای هر سرور یک پنل جدا باز کرد ...

ولی یک راه دیگه هست مثلا فاکتور پنل شما 15 برج میلادی صادر میشه ، باید تاریخ انقضای سرور خریدار مثلا 10-12 برج میلادی باشه که مدیر وقت کافی داشته باشه که سرور ها را دستی چک کنه اگر کاربر تمدید نکرده درخواست کنسل را قبل از تاریخ صادر شدن فاکتور پنل ثبت کند.

company_hosting
April 22nd, 2015, 22:42
سلام دوستان من سرورهاي مختلفي از هتزنر دارم و چندتاييش براي مشتري هست
حالا نميخواهم صورتحساب هاش باهم ايجاد بشه چون و هر سرور در زمان خودش ايجاد بشه آيا راهي هست؟ تا اينكه مشتري نخواست لغوش كنم
ضمنا آيا مشتري سرور رو تمديد نكرد ولي صورتحساب ايجاد شده باشه(اين صورتحساب معمولا قبل از انقضاي سرويس ها ايجاد ميشه) آيا هزينه اي بايد بپردازم يا از ليست صورتحساب ها اون سرور رو خارج ميكنند؟
خواهشمند هستم اگر تجربه اي داريد در مورد صورتحسابهاي هتزنر راهنمايي نماييد
باتشكر

سلام

میتوانید با درخواست فاکتور جدا اینکارو انجام بدهید
تعداد درخواست کم