PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی نکردن بعضی از شرکت ها

reza115
August 18th, 2010, 11:47
سلام
من چند روز پیش یه آگهی که بصورت بنر تو این سایت بود نظرم رو جلب کرد و من به سایتشون رفتم-یک سفارش دادم و مبلغی هم واریر کردم به حسابشون.
ولی حالا 4 روز هست که از این شرکت هیج خبری نیست.

خواستم ببینم شما از روی چه اصولی این تبلیغات رو انجام میدین ؟

Rezash
August 18th, 2010, 11:52
تو هيچ جاي دنيا تبليغات به معناي تاييد نيست!
توي روزنامه ها هم اگه پايينش رو بخونيد نوشته به هيچ وجه به اين معني نيست كه تبليغ دهنده تاييد شده
فضاي تبليغات براي فروش هست،هزينه واريز ميشه و تبليغ پخش ميشه !

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

براي مثال گوگل چند 10 هزار تبليغ از شركت هاي مختلف از سراسر دنيا داره،آيا گوگل همه اونها رو تضمين كرده؟

reza115
August 18th, 2010, 12:10
کاملا حق با شماست

من که واقعا دارم گیج میشم!

IFACO.Net
August 18th, 2010, 12:16
قبل از خرید تحقیق کنید، مشکل شما از عدم تحقیق هست، چون فقط به تبلیغات اکتفاء کردن اشتباه محض هست !

reza115
August 18th, 2010, 12:30
قبل از خرید تحقیق کنید، مشکل شما از عدم تحقیق هست، چون فقط به تبلیغات اکتفاء کردن اشتباه محض هست !
میشه لطف کنید بگین چطوری باید تحقیق کنم؟

Rezash
August 18th, 2010, 12:33
میشه لطف کنید بگین چطوری باید تحقیق کنم؟
بهترين تحقيق : پرسش از مشتريان قبلي
بعضي ها هم براي تحقيق همينجا تاپيك مي زنن فلان هاستينگ چطوره و افراد تجربه كاريشون رو باهاش مي گن

reza115
August 18th, 2010, 13:08
مشکل منم کم کم داره حل میشه!

taghikhani
August 18th, 2010, 15:51
یه راه دیگم اینه که اگر مشکلتون حل نشد همینجا اسم سرویس دهنده رو بنویسید که بقیه این اشتباه رو نکنن و همچنین بقیه کسانی که تبلیغ دادن مورد سوء ظن قرار نگیرن.

Rezash
August 18th, 2010, 16:29
یه راه دیگم اینه که اگر مشکلتون حل نشد همینجا اسم سرویس دهنده رو بنویسید که بقیه این اشتباه رو نکنن و همچنین بقیه کسانی که تبلیغ دادن مورد سوء ظن قرار نگیرن.
در اينصورت تاپيك حذف ميشه! چون قوانين انتقاد توش رعايت نشده;)
براي هر شركتي ممكنه مشكل پيش بياد و تاخير كنه و معمولا به نحوي خسارت ميدند و جبران مي كنند!

kingoftehran
August 18th, 2010, 17:05
با سلام
یک فکری هم باید برای این شرکت ها کرد چون دارن سایر شرکت های هاستینگ (http://www.parmishost.com) را بی اعتبار می کنند.

rn4j1m1
August 18th, 2010, 17:11
با سلام
یک فکری هم باید برای این شرکت ها کرد چون دارن سایر شرکت های هاستینگ (http://www.parmishost.com) را بی اعتبار می کنند.

گذاستن لینکتون به این شکل هیچ فایده ای نداره ;)

<a href="http://www.parmishost.com" rel="nofollow">

reza115
August 18th, 2010, 21:04
این اصلا راه عاقلانه ای نبود
در ضمن مشکل منم تقریبا حل شد و تیم پشتیبانی سایتشون دارن پیگیری می کنند.

avaserver
August 22nd, 2010, 02:45
سلام ،

دوست عزیز اگر دقت می کردید مدیران انجمن به هر کسی که تاپیک شکایت ارسال کند این امکان را می دهند که با دلیل و مدرک مشکل شرکت مربوطه را اعلام کنند ، به نظر من اینگونه تاپیک ها بی فایده و دور از انصاف است ، اگر اعتراضی می شود باید با مضمون مشخص و طرفین در آن حضور یابند .

با سپاس.

nasa_de
August 22nd, 2010, 04:32
بعضی از مواقع مشکل حل میشه و بعضی وقت ها سرور تقریبا بی مسئولیتی نشان میده که برای بنده نشان داد و موجب شد نصف دیتا بیس ها + چندین روز دان هاست + اعتبارم زیر سوال بره. الان این که چه کسی بوده عرض نمیکنم اما به وقتش در تاپیکی مجزا در قسمت مربوطه وبا توجه به قوانین عرض میکنم.

iNicz.Com
August 22nd, 2010, 10:41
به نظر من اول به رتبه سایت در الکسا توجه کن. بعد با شماره های داخل سایت تماس بگیر و سوالاتی پبرس که مثلا الان سفارش بدی کی تحویل میدن.و .... هزار راه دیگه.:60:

reza115
August 22nd, 2010, 14:41
والا ما هم اویل کار همه این راه ها رو رفته بودیم ولی از شانس بد من و البته خود شرکت مثل اینکه دیتا سنتر باهاشون مشکلی داشته که اینا هم خواستن انتقال بدن.
من حالا فعلا هیچ مشکلی با این شرکت ندارم.