PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با الکسا

iman-rajabi
April 20th, 2015, 12:57
سلام خسته نباشید دوستان

الکسای من هر کاری میکنم بالا نمیره فک میکنم بلوک شده باشه

ما 15 هزار ایران بودیم یه مدت نبودیم الان 10 روزه حرکت نمیکنه تو ایران نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

ادرس سایت هم

sogandmusic7.ir

میباشد

blackz
April 20th, 2015, 12:58
واسه اینکه کم فعال بودید کار نمیکنه فعلا

iman-rajabi
April 20th, 2015, 13:03
الان حدود 10 روزه روزی 40 پست رفته رو سایت هیچ تغیری نکرده تو 10 روز 400 پست رفته رو سایت

mchteh
April 20th, 2015, 13:42
الان حدود 10 روزه روزی 40 پست رفته رو سایت هیچ تغیری نکرده تو 10 روز 400 پست رفته رو سایت

عزیزم الکساربطی به تعداد پست وابدیت شدن سایت نداره شماروزی هزارتا پستم بذاری تغییری نمیکنه
الکسا تنها ملاکش رفرش های طبیعیه صفحات سایتت هست
اگه رتبه الکسا نداری یعنی رفرش صفحاتت کمه که خیلی راحت قابل حله

amir.h.s
April 20th, 2015, 13:53
طبیعتا تاثیر 400 پست رو نمیشه توی 10 روز حس کرد. وقتی مطالبتون ایندکس شد، ورودی گوگل بوجود آورد، اون موقعست که رنک الکساتون پایین میاد.

iman-rajabi
April 20th, 2015, 14:02
باید خدمت دوستان عرض کنم

که سایت ما تو الکسا رتبه زیر 4 هزار ایرانو داشته

و کلی ایندکس تو گوگل داریم و اینم باید بگم ریفرشت سایت خیلی بالاست خیلی

shazo
April 20th, 2015, 15:36
گوگل رو بدی بالا الکسا میده پایین..

kiarash-khatib
April 20th, 2015, 16:01
عزیزم بهتره پاپ اپ بخرید از شرکت های معتبر باعث میشه الکسا برگرده پایین

menalgeya
April 20th, 2015, 16:07
با سلام

وب سایت شما چون ***** میشه و دامنه اون تغییر میکنه پس نباید زیاد دنبال رتبه الکسای سایت خود باشید

ملاک الکسا برای پایین آوردن رتبه بازدید کننده از سایت می باشد هر چی تعدداد بازدید زیاد باشد رتبه کاهش بیشتری خواهد داشت

iman-rajabi
April 20th, 2015, 19:57
سلام در سایت ورناک تست کردم الکسا در اون سایت به ما رتبه ایران هم داده ولی تعجبم در سایت خودش چرا ....

https://www.woorank.com/en/www/sogandmusic7.ir

525214
April 22nd, 2015, 03:55
سلام

رتبه الکسای شما زمانی ارتقا پیدا میکنه که:
بازدیدکننده به سایت شما مراجعه کنه
بازدیدکننده در سایت بمونه
بازدید کننده به سایر صفحات سایت هم سر بزنه و به قول دوستمون ریفرش بشن صفحات

همه اینهایی که گفتم تاثیر گذار هست بر الکسای شما.

پیشنهاد من به شما اینه که یک آمارگیر معتبر قرار بدید روی سایت، وبگذر میتونه ملاک خوبی باشه، و بررسی کنید که بازدید شما افت داشته یا پیشرفت.

یک نکته رو هم بگم الکسا بعضی وقتها عجیب و غریب عمل میکنه، یکی از سایت های من بازدید روزانه 1900 آی پی به 2900 آی پی افزایش پیدا کرده بود، همون موقع چک میکردم هر روز بازدید بالاتر میرفت اما رنک الکسا از 7 هزار ایران رسید به 11 هزار، بعد از چند روز سیر نزولی پیدا کرد و نهایتا به 4800 ایران رسید. درکل رنک الکسا رو ملاک کار خودتون زیاد قرار ندید و سایتتون رو با آمارگیرهای معتبر آنالیز کنید.

92martia92
October 5th, 2020, 21:42
سلام خسته نباشید دوستان

الکسای من هر کاری میکنم بالا نمیره فک میکنم بلوک شده باشه

ما 15 هزار ایران بودیم یه مدت نبودیم الان 10 روزه حرکت نمیکنه تو ایران نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

ادرس سایت هم

sogandmusic7.ir

میباشد

سلام

بعد از آپدیت وردپرس ،کلا رتبه سایتم از الکسا پرید
کسی میدونه علتش چیه؟ممنون