PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایرانسل و حذف کردن بسته اینترنت نامحدود

DaryaHost
April 19th, 2015, 21:06
سلام دوستان
نمیدونم متوجه شدین یا ولی امروز اتفاقی به فکرم افتاد دوباره بعد مدتی بسته نامحدود ایرانسل بگیرم که دیدم کلا حذف شده
خودم شخصا هر شب با سرعت 1.5 مگ بر ثانیه حدودا 20 گیگ فایل دانلود میکردم
به نظر میاد این طرح داشت کمرشون رو میشکست :) نظرتون چیه دوستان؟

afshinh
April 19th, 2015, 21:13
کاری که شخصا پس از افزایش تعرفه های ایرانسل انجام دادم
همراه اول بگیرید

ایران وب دیتا
April 19th, 2015, 21:22
منم بانظرشما موافقم
باافزایش سرعت اگر بازهم نامحدود میدادن بدبخت میشدن واصلا براشون صرف نداشت

DaryaHost
April 19th, 2015, 21:23
کاری که شخصا پس از افزایش تعرفه های ایرانسل انجام دادم
همراه اول بگیرید
همراه اول هم برادر ایرانسله :)
الان با اپراتورشون تماس گرفتم و گفتن که بعد از ایام عید این طرح کلا حذف شده... دیگه اینترنت نامحدود درست و حسابی هم پَر

asrhosting
April 19th, 2015, 22:04
کاش فرهنگ استفاده از هرچیزی رو یاد بگیریم .
دریا جان هر شب 20 گیگ دانلود میکردی ؟ اون بد بختی که میخواست یه سایت باز کنه چی کار کنه اون موقع ؟

tikweb.ir
April 19th, 2015, 22:18
شما شبی صد برابر این هم دانلود میکردید ایرانسل بدبخت نمیشد...
کسی که شاید بدبخت میشد اون کاربرایی بودن که ازش اینترنت خریده بودن...

navid2zp
April 19th, 2015, 22:30
دریا جان هر شب 20 گیگ دانلود میکردی ؟ اون بد بختی که میخواست یه سایت باز کنه چی کار کنه اون موقع ؟

ربطی به فرهنگ استفاده ندار دوست عزیز
توی ایران هیچ چیز همیشگی نیست در نتیجه در چینین شرایطی کاربران ناچار هستند برای روز مبادا هم یک استفاده ای بکنند در صورتی که اگر کیفیت 1.5 مگابایت ثابت و پایدار باشه و محدودیتی نداشته باشه یک کاربر نیازی نداره 20 گیگ در شب دانلود کنه
به فرض هم دانلود کنه چقدر هارد نیاز دارهبرای ذخیره سازی؟؟

مشکل این هست که ما سرویس مناسب نداریم
همین دانلود شب رو نگاه کنید
ملت 50 قسمت یک سریال رو شاید دانلود کنند در صورتی که میتونن روزی با 2-3 قسمت دانلود کردن مشکلشون رو برطرف کنن ولی به دلیل عدم وجود کیفیت و پایداری مجبور هستند از قبل فکر روز های بد رو بکنند

DaryaHost
April 19th, 2015, 23:10
عزیز دلم اینترنت ایرانسل اینجوری نیست که یک نفر کل پهنا باند رو بتونه بگیره و بقیه نتونن بگیرن :) اون موقع که من با اون سرعت وصل بودم هیشکی حتی بیدار نبود :)

- - - Updated - - -

شما شبی صد برابر این هم دانلود میکردید ایرانسل بدبخت نمیشد...
کسی که شاید بدبخت میشد اون کاربرایی بودن که ازش اینترنت خریده بودن...
در جواب دوست عزیزمون گفتم که اگه کسی وصل میشد سرعت من نصف میشد پس در نتیجه هیچکس ضرر نمیکرد

hamid53214
April 19th, 2015, 23:11
توی ایران هیچ چیز همیشگی نیست در نتیجه در چینین شرایطی کاربران ناچار هستند برای روز مبادا هم یک استفاده ای بکنند در صورتی که اگر کیفیت 1.5 مگابایت ثابت و پایدار باشه و محدودیتی نداشته باشه یک کاربر نیازی نداره 20 گیگ در شب دانلود کنه

ملت 50 قسمت یک سریال رو شاید دانلود کنند در صورتی که میتونن روزی با 2-3 قسمت دانلود کردن مشکلشون رو برطرف کنن ولی به دلیل عدم وجود کیفیت و پایداری مجبور هستند از قبل فکر روز های بد رو بکنند

من به شخصه کسایی رو دیدم که با ترافیکای ارزان و یا رایگان فیلم دانلود میکنند و میزنند جلو تا تمام میشه و بعد پاک میکنند.
یا کلا چیزایی دانلود میکنند که هیچ وقت استفاده نمیکنند.
به نظر من ترافیک میتونه ارزان باشه به شرطی که بیخودی مصرف نشه

DaryaHost
April 19th, 2015, 23:16

گل گفتی برادر :) من مطمعن بودم که همیشگی نیست و واسه همین تا تونستم دانلود کردم که همچین روزی محتاج isp های نامرد نشم :)

- - - Updated - - -

من به شخصه کسایی رو دیدم که با ترافیکای ارزان و یا رایگان فیلم دانلود میکنند و میزنند جلو تا تمام میشه و بعد پاک میکنند.
یا کلا چیزایی دانلود میکنند که هیچ وقت استفاده نمیکنند.
به نظر من ترافیک میتونه ارزان باشه به شرطی که بیخودی مصرف نشه
عزیز خودت میدونی چجور کاربرایی این کارهارو انجام میدن و تعدادشون انقدر کم هست که اصلا حساب نیستن

mohammadali3517
April 20th, 2015, 01:08
بابا این بحثا چیه ایرانسل هزینه ی ثابتی برای نتش میده و حالا اگه هیچکی استفاده نکنه بازم مبلغ پرداختی ایرانسل کم نمیشه و اگر کسی استفاده کنه هم مبلغ پرداختی ایرانسل زیاد نمیشه
اگر مطمئن باشیم سرویس استیبل و ثابت هست همه رو یه شبه دانلود نمیکنیم میذاریم به مرور زمان و همون موقع که فیلم یا نرم افزار یا هرچیز دیگه ای رو نیاز داریم دانلود میکنیم

rezaonline.net
April 20th, 2015, 01:18
همین بسته های دانلود نامحدود شبانه گند زده به زندگی نصفی از جوانها . سرعت اینترنت من بین 1 تا 20 کیلو بایته در بهترین خالت میشه 30 کیلو بایت !!!!! با همین سرعت کل کارهای برنامه نویسیمو انجام میدم . اینو گفتم صرفا جهت اطلاع

مینا-صیفی
April 20th, 2015, 01:26
اینجا ایران است صدای انجمن وب هاستینگ تالک :)

انشالاه روزی برسه مثله اروپا بتوانیم فیلم های 1گیگ و غیره را انلاین بدونه ترک یا قطعی نگاه کنیم و حجم نامحدود را داشته باشیم .:)

mohammadali3517
April 20th, 2015, 01:28
اقا رضا حرف شما درست ولی کار کسی مثل من که توی کار بازی انلاین تحت وب هستم خیلی بیشتر هست
برای هر شمتری باید نزدیک 300مگ اپلود داشته باشم + حجم عادی دانلود توی روز سه مورد رو بخوام جواب بدم فقط کار اپلودم یک گیگ میشه!!!!

- - - Updated - - -

اقا رضا حرف شما درست ولی کار کسی مثل من که توی کار بازی انلاین تحت وب هستم خیلی بیشتر هست
برای هر شمتری باید نزدیک 300مگ اپلود داشته باشم + حجم عادی دانلود توی روز سه مورد رو بخوام جواب بدم فقط کار اپلودم یک گیگ میشه!!!!

- - - Updated - - -

اینجا ایران است صدای انجمن وب هاستینگ تالک :)

انشالاه روزی برسه مثله اروپا بتوانیم فیلم های 1گیگ و غیره را انلاین بدونه ترک یا قطعی نگاه کنیم و حجم نامحدود را داشته باشیم .:)

خدا کنه
ولی اول حرفتون رو یه دور دیگه بگین.....

rezaonline.net
April 20th, 2015, 02:13
من منظورم این نیست که سرعت بالا بده

منظورم فرهنگ استفاده اش هست
شما برای کارت استفاده میکنی

اما من رفیق دارم رفته اشتراک adsl مخابرات گرفته فقط به خاطر اینکه شب تا صبح فیلم بذاره واسه دانلود :) (خیلی هم ادعای زرنگ بودن میکنه اما فرق بین html و css رو بلد نیست ! )
متاسفانه خیلی از ماها ظرفیت داشتن بعضی چیزها رو نداریم ، از امکانات که در اختیار داریم به جای استفاده صحیح و درست که به نفعمون باشه بیشتر برای تفریح و سرگرمی و وقت تلف کردن استفاده میکنیم .

SamaN DL
April 20th, 2015, 02:15
من منظورم این نیست که سرعت بالا بده

منظورم فرهنگ استفاده اش هست
شما برای کارت استفاده میکنی

اما من رفیق دارم رفته اشتراک adsl مخابرات گرفته فقط به خاطر اینکه شب تا صبح فیلم بذاره واسه دانلود :) (خیلی هم ادعای زرنگ بودن میکنه اما فرق بین html و css رو بلد نیست ! )
متاسفانه خیلی از ماها ظرفیت داشتن بعضی چیزها رو نداریم ، از امکانات که در اختیار داریم به جای استفاده صحیح و درست که به نفعمون باشه بیشتر برای تفریح و سرگرمی و وقت تلف کردن استفاده میکنیم .

تا زمانی که فرهنگ سازی نشه, آموزش درست داده نشه...!

متاسفانه همینه!

bot
April 20th, 2015, 03:35
مردم تشنه دانلودن از بس محدودیت و نوسان توی اینترنت دیدن
روزهای اولی که از ایران خارج شدم و اینترنت گرفتم 24 ساعته دانلود میکردم دوتا هارد دو ترا رو پر کردم بعد دیدم نتم سرعتش ثابت و قیمتش هم ثابته پس نیازی نیست نگران آینده باشم و از الان برای اون موقع دان کنم این شده که با اینترنت نامحدود با سرعت 3 مگابایت در ثانیه به زور در ماه 40 گیگ دریافتی دارم

mohsen1771
April 20th, 2015, 14:47
سلام،

والا ما هم بیزار شدیم، هر روز چک میکنم کی این بسته هارو دوباره میزاره واقعا خوب بود چقدر دانلود داشتم با این بسته ها، هنوز گزینه نامحدود در منوی *555# وجود داره، خداکنه دوباره بزارن آخه یه مدت 3و4 روز برداشتن از دوباره گذاشتن.