PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه اینترنتی

alborzhost
August 18th, 2010, 00:30
سلام

یکی از مشتریام میخواد فروشگاه اینترنتی راه بندازه کسی اسکریپت رایگان فروشگاهی سراغ نداره براش نصب کنم ؟!

taghikhani
August 18th, 2010, 00:36
E-virtue خوبه. کامپوننت فروشگاهی جوملا هم خیلی عالیه. بقیه خوبها همه پولین.

hostironi
August 18th, 2010, 00:39
farsicommerce free
marketsaz gold null

taghikhani
August 18th, 2010, 00:41
farsicommerce free
marketsaz gold null

خیلی زشته که تشویق به استفاده از اسکریپت نال شده می کنید. اونم تازه اسکریپت ایرانی. برنامه نویسهای انجمن بیان بخاطر حمایت از همکاراشون به این پستها اعتراض کنن لطفا.

alborzhost
August 18th, 2010, 00:41
اینای که گفتید فارسی هستن ؟!

nasa_de
August 18th, 2010, 02:16
پرستاشاپ نصب کنید.

rn4j1m1
August 18th, 2010, 02:55
farsicommerce free
marketsaz gold null

:-w
استفاده از نرم افزار ها نال شدم (اونم ایرانی) یعنی د ز د ی

bestvps
August 20th, 2010, 10:15
farsicommerce free
marketsaz gold null
اصلا کار خوبی نیست !! [-([-([-(
ما خودمون یه اسکریپت فروشگاه ساز داریم بعد از دهها ماه بخاطر همین قضیه هنوز نتونستیم منتشر کنیم ! امثال ما هم زیاد هستن ! به همین علت هیچ وقت دنبال پیشرفت در وب فارسی نباشید !!!!=((

mdt
August 20th, 2010, 11:04
خیلی زشته که تشویق به استفاده از اسکریپت نال شده می کنید. اونم تازه اسکریپت ایرانی. برنامه نویسهای انجمن بیان بخاطر حمایت از همکاراشون به این پستها اعتراض کنن لطفا.

من مدت هاست که برنامه نویس هستم، ولی با اعتراض این چنینی نتیجه ای حاصل نمی شود.

بهتر است که دوستان نرم افزار خود را ثبت کرده، و نسخه های نصب شده آن را بررسی کنند و در صورت نداشتن لیسانس، از استفاده کننده شکایت کنند.

bestvps
August 20th, 2010, 11:12
بهتر است که دوستان نرم افزار خود را ثبت کرده، و نسخه های نصب شده آن را بررسی کنند و در صورت نداشتن لیسانس، از استفاده کننده شکایت کنند.
حتما هم با شکایت به نتیجه می رسیم :) البته اگه از پس مخارج دادگاه بر بیایم :)
و تازه تا بیای ثابت کنی چی به چی هست مشخصه دیگه !!! وقتی مدیر بلاگفا رو اونجوری میگیرن !! فروشنده هایی که از حساب های هک شده سامان ازشون خرید شده رو یه جور دیگه !! حساب کار به کلی معلومه :)

Talahost.Com
August 20th, 2010, 13:24
شما مطمئنید ایرانی هستند؟

همین سبد خرید که هر نسخش 200 تا 500 بفروش می رفت فارسی شده ی یه نسخه ی خارجی بود.