PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت فیلم؟پیشرفت؟چگونه؟

ایران وب دیتا
April 19th, 2015, 19:27
سلام

سایت فیلم راه انداختم دیروز ظهر.!!!
دیروز 5تا مطلب گذاشتم امروز 5تا ورودی گوگل داشت.

چقدرطول میکشه یک سایت فیلم به بازدید متوسط برسه؟
سایتم فیلم زبان اصلی هست،ف ی ل ت ر میشه؟بعدچندروز؟

cpanelit
April 19th, 2015, 19:31
با سلام بیاین یاهو تا براتون کامل توضیح بدم.

!MihanIt!
April 19th, 2015, 19:32
دوست عزیز اگر سایت شما غیر مجاز هست هم از لحاظ قانونی به مشکل میخورید و هم از لحاظ شرعی .
اگر سایت مجاز باشه درسته بازدهیش یکم طول میکشه اما ارزش داره ( ف.ل.تر نمیشه و آدرس یکی هست و در گوگل به نفع شماست )

ایران وب دیتا
April 19th, 2015, 20:13
گفتم فیلم زبون اصلی نگفتم خلاف که

- - - Updated - - -

کسب درآمد از آپلود بوی چطور هست؟
واریز می کنند وقعا؟
به ازای هر دانلود محاسبه میکنه یا مثلا هر 1دلارکه بشه نشون میده

cpanelit
April 19th, 2015, 20:15

- - - Updated - - -

واریز می کنند وقعا؟

لینک مستقیم خیلی بهتر هستش و کار آمدتر.
اپلود بوی باعث پریدن کاربر میشه چون حوصله رد کردن تبلیغ ندارن.

navid2zp
April 19th, 2015, 20:19
سایت فیلم درخواست بالایی داره و با توجه به ***** نبودن سایت میتونه بازدید بالایی داشته باشه چون سایر سایت ها اکثرا ***** هستند و کاربران چندین صفحه برای پیدا کردن یک سایت میرن.

دوست عزیز اگر سایت شما غیر مجاز هست هم از لحاظ قانونی به مشکل میخورید و هم از لحاظ شرعی .
اگر سایت مجاز باشه درسته بازدهیش یکم طول میکشه اما ارزش داره ( ف.ل.تر نمیشه و آدرس یکی هست و در گوگل به نفع شماست )

شرعی ؟؟؟

شما خودتون به خودتون شک دارید دوست عزیز دلیل بر این نمیشه بقیه حق ندارن از فیلم های روز سینمای دنیا استفاده کنن
شما مشکلتون رو خودتون باید حل کنید
همچنین امیدوارم افرادی مثل شما وجود نداشته باشند تا بلکه امکان پیشرفت برای وب ایران فراهم بشه

هر جوابی هم میخواید بدید برای خودتون نگه دارید و به این جمله بنده فکر کنید :

با چاقو میشه آدم کشت و یا آدم رو نجات داد
بستگی داره دست کی قرار بگیره
در مورد فیلم هم نباید دست شما قرار بگیره
ولی دست خیلی ها میتونه قرار بگیره

موفق باشید

ایران وب دیتا
April 19th, 2015, 20:31
لینک مستقیم خیلی بهتر هستش و کار آمدتر.
اپلود بوی باعث پریدن کاربر میشه چون حوصله رد کردن تبلیغ ندارن.

برمنکرش لعنت.
ولی بجاش رایگان دانلودمیکنه.

پس ماچطوری درآمدداشته باشیم؟

jahromweb
April 19th, 2015, 20:40
برمنکرش لعنت.
ولی بجاش رایگان دانلودمیکنه.

پس ماچطوری درآمدداشته باشیم؟
سلام
میتونید به این صورت عمل کنید که اپلود بوی برای دانلود رایگان باشه
بعد یک vip پولی هم راه اندازی کنید (با قیمت کم)

!MihanIt!
April 19th, 2015, 20:51
سایت فیلم درخواست بالایی داره و با توجه به ***** نبودن سایت میتونه بازدید بالایی داشته باشه چون سایر سایت ها اکثرا ***** هستند و کاربران چندین صفحه برای پیدا کردن یک سایت میرن.

شرعی ؟؟؟

شما خودتون به خودتون شک دارید دوست عزیز دلیل بر این نمیشه بقیه حق ندارن از فیلم های روز سینمای دنیا استفاده کنن
شما مشکلتون رو خودتون باید حل کنید
همچنین امیدوارم افرادی مثل شما وجود نداشته باشند تا بلکه امکان پیشرفت برای وب ایران فراهم بشه

هر جوابی هم میخواید بدید برای خودتون نگه دارید و به این جمله بنده فکر کنید :

با چاقو میشه آدم کشت و یا آدم رو نجات داد
بستگی داره دست کی قرار بگیره
در مورد فیلم هم نباید دست شما قرار بگیره
ولی دست خیلی ها میتونه قرار بگیره

موفق باشید

دوست عزیز به نظرتون چرا باید یک سایت فیلم ***** بشه ؟
حتما مشکل داره . ما الان سایت فیلم داریم داره قانونی کار میکنه و الان رتبش 200 ایران هست :|
دوست عزیز شما این رو جواب بدید قانون ما بر اساس اسلام نوشته شده و اگر چیزی غیر قانونی باشه جرم می باشد و از لحاظ اسلام مشکل داره ./
فیلم سینمایی هیچ مشکل نداره اما 80 درصد سایت هایی که ***** میشه ( فیلم بزرگ.سال می زارند )
آیا گذاشتن اینگونه فیلم ها گناه نداره شما فکر کنید این سایت در روز به 1000 نفر ( حد اقل حداقل ) اون فیلم رو بده چه بدبختی میشه.
بعدشم توجه کنید من گفتم سایت فیلم مشکل داره ؟ نخیر من گفتم سایت غیر مجاز ( غیر مجاز شامل : فیلم هایی که فراوان صحنه هست )

امکان پیشرفت برای وب ایران فراهم بشه
به نظرتون سریال های جدید رو ببینیم پیشرفت میکنیم ؟ خیر عزیز سریال جدید همش با هدف ایجاد میشه اولا داره حریم ها رو از بین میبره و ریشه فساد انسان رو به رشد می رسونه..
پیشرفت یعنی چی ؟ پیشرفت اینه یک نفر فیلم ..... بزاره ما ببینیم حال کنیم ؟ نخیر کاملا تو اشتباهی پیشرفت نیست بلکه پسرفته ./////
اگر جوابی خواستید من درخدمتم تو یاهو نه اینجا ( چون خیلی خوشمزه تر میشی ) و اینجا مبحثش چیز دیگر هست
لطفا مواظب حرفتون باشید ./
استارتر عزیز توجه کنید من نگفتم سایت فیلم مشکل داره بلکه گفتم سایتون مجاز باشه برای خودتون ( بازدهی ) بهتره ولی نمیدونم بعضی ها بازاریاب شرین عسل هستن اینقدر خوشمزه و شرین شدن منظور ما رو بد میگیرن./
خدمت شما هم بگم پست شما ارجاع شد به مدیریت تا کاری که درست هست انجام بدهند.

ایران وب دیتا
April 19th, 2015, 20:57
عجب بدختیه گیرکردیما!!!
تواین تاپیک که بحث شد.
من گفتم هرکس نظرشو بده دست بدست هم سایت منو کنیم آباد :)

!MihanIt!
April 19th, 2015, 20:58
عجب بدختیه گیرکردیما!!!
تواین تاپیک که بحث شد.
من گفتم هرکس نظرشو بده دست بدست هم سایت منو کنیم آباد :)

دوست عزیز خداوکیله نیتم خیر بود و بهترین راه رو گفتم اما ...
موفق باشید;)

ایران وب دیتا
April 19th, 2015, 21:00
دوست عزیز خداوکیله نیتم خیر بود و بهترین راه رو گفتم اما ...
موفق باشید;)

بنده هم گفتم فیلم های غیرشرعی نمیزارم.
فقط زبون اصلی نه زبان اصلی صحنه دار و . . . . عادی.

SamaN DL
April 19th, 2015, 21:02
دوست عزیز به نظرتون چرا باید یک سایت فیلم ***** بشه ؟
حتما مشکل داره . ما الان سایت فیلم داریم داره قانونی کار میکنه و الان رتبش 200 ایران هست :|
دوست عزیز شما این رو جواب بدید قانون ما بر اساس اسلام نوشته شده و اگر چیزی غیر قانونی باشه جرم می باشد و از لحاظ اسلام مشکل داره ./
فیلم سینمایی هیچ مشکل نداره اما 80 درصد سایت هایی که ***** میشه ( فیلم بزرگ.سال می زارند )
آیا گذاشتن اینگونه فیلم ها گناه نداره شما فکر کنید این سایت در روز به 1000 نفر ( حد اقل حداقل ) اون فیلم رو بده چه بدبختی میشه.
بعدشم توجه کنید من گفتم سایت فیلم مشکل داره ؟ نخیر من گفتم سایت غیر مجاز ( غیر مجاز شامل : فیلم هایی که فراوان صحنه هست )

به نظرتون سریال های جدید رو ببینیم پیشرفت میکنیم ؟ خیر عزیز سریال جدید همش با هدف ایجاد میشه اولا داره حریم ها رو از بین میبره و ریشه فساد انسان رو به رشد می رسونه..
پیشرفت یعنی چی ؟ پیشرفت اینه یک نفر فیلم ..... بزاره ما ببینیم حال کنیم ؟ نخیر کاملا تو اشتباهی پیشرفت نیست بلکه پسرفته ./////
اگر جوابی خواستید من درخدمتم تو یاهو نه اینجا ( چون خیلی خوشمزه تر میشی ) و اینجا مبحثش چیز دیگر هست
لطفا مواظب حرفتون باشید ./
استارتر عزیز توجه کنید من نگفتم سایت فیلم مشکل داره بلکه گفتم سایتون مجاز باشه برای خودتون ( بازدهی ) بهتره ولی نمیدونم بعضی ها بازاریاب شرین عسل هستن اینقدر خوشمزه و شرین شدن منظور ما رو بد میگیرن./
خدمت شما هم بگم پست شما ارجاع شد به مدیریت تا کاری که درست هست انجام بدهند.

درود

خوشحال میشم در مورد سریالهای که باعث پسرفت شدن رو نام ببرید!

یا اصلا در مورد مشکل شرعی این سریالهای که مخرب هستند توضیح بدید؟! توضیح کوتا و قابل درک! لطفا.

----*

هر کس جنبش رو داشته باشه, فهم درک داشته باشه مشکلی پیش نمیاد!

پوزش بابت به انحراف کشیدن تاپیک...

!MihanIt!
April 19th, 2015, 21:06
درود

خوشحال میشم در مورد سریالهای که باعث پسرفت شدن رو نام ببرید!

یا اصلا در مورد مشکل شرعی این سریالهای که مخرب هستند توضیح بدید؟! توضیح کوتا و قابل درک! لطفا.

----*

هر کس جنبش رو داشته باشه, فهم درک داشته باشه مشکلی پیش نمیاد!

پوزش بابت به انحراف کشیدن تاپیک...
دوست عزیز فکر کنم اگر ادامه بدیم به مشکل میخوریم ( جفتمون )
تو یاهو منتظرم ( فردا )
موفق باشید./
هرکس بحثی داره اینجا نه طبق قانونی انجمن
اگر مشکلی نباشه ادامه میدهیم.

ایران وب دیتا
April 19th, 2015, 21:10
خیلی هم عالی
چه تاپیک داغی شد

Irfan
April 19th, 2015, 22:19
بنده متوجه نمیشم این بحث ها برا چیه!

دوست عزیز سایت فیلم میتونه بازدهی بسیار بالایی داشته باشه ولی در کنارش باید وقت و سرمایه بزارید و همینطور ایده های جدید! در غیر اینطور با لینک کمکی و یه هاست ساده پیش برید...

موفق باشید

525214
April 22nd, 2015, 04:07
سلام،

پست های بهینه شده برای گوگل و سایر موتورهای جستو ارسال کنید،
در صورتی که امکان و شرایط مالی رو دارید ماههای اول لینک مستقیم و رایگان بگذارید،
آپدیت سریال ها به موقع بسیار مهم هست، برای این کار باید وبمستر سحرخیزی باشید :)

نکاتی که عرض کردم همه با توجه به تجربه شخصی بود،

ضمنا" عزیزی که گفتند سریال ها با هدف میان و پخش میشن،
این سریال ها همگی کپی-رایت دارند و قانونا ممنوع هست پخش اینترنتی و دسترسی رایگان به اینها، امیدوارم متوجه باشید که اکثر سریال های روز حال حاضر، از شبکه های امریکایی و سایر شبکه هایی که سریال رو خریداری کرده باشند پخش میشه. اینکه بگیم فلان سریال داره پخش میشه تا مارو به گناه بندازه یا اینکه فرهنگ مارو خراب کنه بیشتر یک جوک هست چرا که ما داریم سریال رو قاچاقی نگاه میکنیم!

موفق باشید

nader_star
April 23rd, 2015, 15:04

- - - Updated - - -

واریز می کنند وقعا؟

از سایت ما هم می تونید استفاده کنید دوست عزیز
واریزی ها هر دوشنبه انجام می شه
بابت هر دانلود مبلغی داده می شه
می تونید لینک مستقیم از سایت ما بزارید داخل سایتتون
بابت هر شخصی هم که از طریق لینک های شما از ما خرید کنه بهتون پورسانت تعلق می گیره
سئوالی داشته باشید خوشحال می شم از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید و راهنمایی کنم
www.bankupload.com
موفق باشید