PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای در مورد تاسیس سایت

appfile
April 19th, 2015, 15:37
سلام

من خیلی وقته تصمیم گرفتم یه سایت بزنم ولی دست روی هر موضوعی میزارم کلی سایت دیگه هست و تو هر زمینه ای هم حداقل چندتایی سایت معروف هست

ولی خوب منم علاقه زیاد دارم به وبمستری دلم میخواد یک سایت بزنم هدفم هم اول کمک به کاربر هست بعد کسب درآمد

جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم خوشحال میشم کمکم کنید

کار با وردپرس vb سرور مجازی و هایت و اینا رو هم کامل بلد هستم فقط نمیدونم تو چه زمینه شروع کنم(اطلاعات کلی دارم ولی تخصص به اون صورت ندارم)

!MihanIt!
April 19th, 2015, 16:35
چه ایده و هدفی دارید؟

appfile
April 19th, 2015, 17:36
چه ایده و هدفی دارید؟

من خودم شخصا به سایت دانلود بازی خیلی علاقه دارم ولی خوب اگه بخوام حرفه ای کار کنم هم هزینه زیاد لازم داره و هم دست تنها نمیشه

nasrsd98
April 19th, 2015, 18:56
برای شروع هر کاری سرمایه نیاز هستش دوست عزیز همه این سایتای ک میبنی موفقن بعضیاشون ماشین و موتورشونو فروختن و سرمایه کردن فقط ایده خالی نمیتونه جواب بده البته در طولانی مدت چرا با پشتکار و تلاش میشه بدون سرمایه

appfile
April 19th, 2015, 19:02
برای شروع هر کاری سرمایه نیاز هستش دوست عزیز همه این سایتای ک میبنی موفقن بعضیاشون ماشین و موتورشونو فروختن و سرمایه کردن فقط ایده خالی نمیتونه جواب بده البته در طولانی مدت چرا با پشتکار و تلاش میشه بدون سرمایه

مشکل اصلی من این هست که همه مدل سایتی هست ماشالله تو همه زمینه ها دست زیاده و چندتا سایت معروف هست

nasrsd98
April 19th, 2015, 19:14
مشکل اصلی من این هست که همه مدل سایتی هست ماشالله تو همه زمینه ها دست زیاده و چندتا سایت معروف هست

خوب بله ولی به اینم فکر کنید اگه با سرمایه یه تیم قدرتمند تشکیل بدید نویسنده بگیرید و روی سئو کار کنید و همچنین محتوا راحت میتونید رقبا رو پشت سر بزراید من اینو عیننا دیدم

blackz
April 19th, 2015, 19:18
سلام

من خیلی وقته تصمیم گرفتم یه سایت بزنم ولی دست روی هر موضوعی میزارم کلی سایت دیگه هست و تو هر زمینه ای هم حداقل چندتایی سایت معروف هست

ولی خوب منم علاقه زیاد دارم به وبمستری دلم میخواد یک سایت بزنم هدفم هم اول کمک به کاربر هست بعد کسب درآمد

کار با وردپرس vb سرور مجازی و هایت و اینا رو هم کامل بلد هستم فقط نمیدونم تو چه زمینه شروع کنم(اطلاعات کلی دارم ولی تخصص به اون صورت ندارم)

اگر نویسنده میخایید من هستم.

company_hosting
April 19th, 2015, 19:31
سلام

سلام

زمینه فروشگاه کتاب فعالیت شروع کن
خوبه

blackz
April 19th, 2015, 19:34
نویسنده خاستی بهم بگو ، این آقا راست میگه زمین کتاب خیلی خوبه

!MihanIt!
April 19th, 2015, 19:36

اگر خواستید در ارتباط باشید راهنماییتون میکنم
09354652210

cpanelit
April 19th, 2015, 19:43
سایت فروشگاهی مناسبه اگه بتونین خرج کنید.درامد و بازده خوبی داره

appfile
April 19th, 2015, 19:48

چه محصولاتی

blackz
April 19th, 2015, 19:51
بنظر من کتاب از همه بهتره.

appfile
April 19th, 2015, 19:51
سلام

زمینه فروشگاه کتاب فعالیت شروع کن
خوبه

اگر خواستید در ارتباط باشید راهنماییتون میکنم
09354652210

ممنون
من پیام خصوصی م غیر فعال هست مشه بهم پیام بدید راهنماییم کنید

blackz
April 19th, 2015, 19:53
ایمیل بده تا ایمیل ارسال کنم.

cpanelit
April 19th, 2015, 19:56
چه محصولاتی

فروشگاه کتاب|پایان نامه و پروژه|فروشگاه بازی و فیلم و سریال هم عالیه

blackz
April 19th, 2015, 20:01

باید محصول هم وجود داشته باشه.درحال حاضر همه از دیجی کالا خرید میکنن و این پیشنهاد خوبی نیست.

shahinmq
April 19th, 2015, 20:13
واسه ی انجام کار ابتدا چندین جوانب را در نظر بگیرید و عمل کنید :

1- ابتدا کاری که می خواهید انجام بدید ( در پایین توضیح خواهم داد)

2- براورد قیمت برای هزینه ی ابتدایی و هزینه هایی که در آینده خواهید داشت که بعدا دوباره کاری نکنید

3- صحبت با افرادی که چندین سال در زمینه ی فعالیت مورد نظر تجربه بدست آوردند

4- بدست آوردن افراد مورد نیاز با تجربه برای همکاری البته درصورت نیاز فقط

5- خریدن منابع/وسایل/و... (مانند دامین،فضا،سرور،شاید وسیله مورد نیاز و ...)

6- پی بردن به سلیقه های کاربرانتون (برای جلوه دادن به سایت)

7- آهـسته قدم بردارید و جلو برید

(نظر و تجربه شخصی)
__________________________________________________ ______

در رابطه با قسمت 1 :

1- چند سالتونه ؟

2-چقدر وقت آزاد دارید ؟

3-تخصصتون در زمینه هایی که فرمودید به چه اندازه هستش ؟

mshoja
April 19th, 2015, 20:15
سلام

به نظر من برنامه نویسی رو یاد بگیرید

blackz
April 19th, 2015, 20:16
به نظر من برنامه نویسی رو یاد بگیرید

کاملا فکری اشتباه