PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ...بهترین تبلیغات از نظر شما....

sam127
April 19th, 2015, 18:33
سلام بچه ها شاید با تایپیک قبلی من آشنا باشید

.نمایندگی فروش اینترنت..

======
امروز دفتر را اجاره کردیم واسه شرکت.و پنل فروش نمایندگی هم تا چند روز آینده میگیریم

مشخصات منطقه ای که دفتر اجاره کردم اینا هستش :

تو خود میدون شلوغ و معروف شهر ماشین رو و پیاده رو بسیار زیاد

150.200 متر اونور تر دفتر من تو یکی از خیابوناش نمایندگی پارس آنلاین هستش

منطقه متوسط رو به بالا

فاصله دفتر من و دانشگاه 1 خیابون .

میدونی که دفتر من درونش قرار داره از هر چهار طرف ادامه پیدا میکنه به خیابونا و میدون های معروف و شلوغ شهرم یه جورایی این میدون وسط قرار گرفته

300.400 متری دفتر من مجتمع مسکونی قرار داره

======
خب حالا چند تا سوال دارم :

بهترین تبلیغاتی که میتونم بکنم چیه ؟

اگه تراکت بخوام چاپ کنم به چه صورت باشه چجوری پخش کنم بدم سر چهاراه پخش کنند یا دونه به دونه خونه های اطراف؟

شما وقتی میرید یه جا اینترنت بخرید چه توقعی از اون فروشنده دارید ؟

محیط اون دفتر چجوری باشه بهتره به نظرتون ؟

و در کل از یه دفتر فروش اینترنت و نمایندگی مودم چه توقعاتی دارید به عنوان ارباب رجوع ؟

برخورد فروشنده و مسئول چجوری باشه ؟

چه نوع دیگه تبلیغاتی مد نظر شما هستش واسه فروش بیشتر ؟

========

منتظر جوابم ممنون

- - - Updated - - -

ممنون میشم نظرتون را بگید

ccirco
April 19th, 2015, 18:46
سلام
تبلیغات وایبری با کد پستی ها مورد نظرتان
برای ارسال با پنل ها قدرتمند وایبری در خدمت هستیم

sam127
April 19th, 2015, 19:11
تبلیغاتتون گزارش شد

ccirco
April 19th, 2015, 19:16
خوب پس برای چی تاپیک زدین؟

sam127
April 19th, 2015, 19:20
راهنمایی .واسه پکیج دادن تو تایپیک پست نمیزارن خصوصی پست میدن

delta
April 19th, 2015, 19:27
ببینید اول اینکه تا جایی که من اطلاع دارم برخی فرمها و پیش نیازها برای ثبت نام فرمالیته هست.بهتره موقع ثبت نام درخواست کامل مدرک نفرمایید.شما ثبت نامت رو کن بعد بگو مدارک رو براتون بیارن.
برای فروش بالا زیر مجموعه بگیرید.یک فرم چاپ کنید به خدمات های کامپیوتری مراجعه کنید و باهاشون صحبت کنید تا در فروش شما سهیم باشند و در قبال اوردن مشتری و ثبت نامشون فلان پورسانت بهشون تعلق میگیره.
تراکت بگیرید و بدید براتون تو خونه ها بندازند..سر چهار راه بدی معمولا یک نگاه میندازند بعد پاره میکنند.اما تو خونه میندازی کل خانواده طرف میفهمه..بازدهیش بالاتره..
برای محیط دفتر هم از یک مشاور طراحی کمک بگیرید.خودتون خلاقیت به خرج ندید جز ضرر چیزی نیست.یک مشاور طراحی میتونه کمک زیادی تو طراحی دفترتون بهتون کنه...
موفق باشید

cpanelit
April 19th, 2015, 19:38
تراکت گزینه خوبی هستش سر چهاراه ها مناسب هست و اینه داخل خونه ها هم بتونین بندازید عالی جواب میده.
محیط کاری عالی و شیک باشه از هر نظر کامل باشه.به چشم بیاد.
تبلیغات اس ام اس یا وایبرهم خوبه واسه منطقه مورد نظرتون.

AliFatehi
April 19th, 2015, 20:44
سلام
پیشنهادهای من اگر میخواید موفق بشید.

تراکت هم پخش برای منزلها ، هم چسباندن به دیوار ، هم پخش داخل پاساژها و مغازه ها و پخش داخل خیابان

ارسال اس ام اس به مردم اطرافتون ، و اگه توان مالی دارید در مراحل بعدی با گرفتن بنر پل عابر که ترددش از همه جا بیشتر هست.

و برید مجوز نصب تابلو برای ساختمان دفترتون بگیرید که تبلیغات رایگان بکنید روش.

اگه میخواین موفق بشین کیفیت کارهای تبلیغاتی خیلی مهمه : مثلا چاپ بصورت گلاسه باشه و طرح گرافیکی قشنگ و جذاب ، بنرها هم به همین صورت ، انتخاب یک شعار که تکراری نباشه و قیمت های خوب.

و یکی دیگه از راههایی که میتونید تو تبلیغات موفق بشید مثلا با مدیر پاساژها صحبت کنید بگید اگه مغازه هایی که اینترنت ندارن و یا میخوان عوض کنن رو از شما بگیرن به خود پاساژ مثلا ماهی با 5 گیگ پهنای باند به مدت 6 ماه رایگان خدمات میدین یا حتی یکسال اینجوری کلی مشتری گیر میاد.

خلاصه این روشهایی بود که بنده یادم میومد که روشهای بیشتری هم هست که بستگی به اسم شرکتتون داره که میشه چجور مانورهایی روش داد که همین تبلیغات وایبری که این دوست اسپمرمون گفتن هم میتونه موثر باشه و هزینه ش هم یه جورایی تقریبا رایگانه ، یه جورایی باید روی ذهن مخاطب برید اما نه از روش منفی و زیاد روی

موفق و پیروز باشید

sam127
April 19th, 2015, 23:46
ببینید اول اینکه تا جایی که من اطلاع دارم برخی فرمها و پیش نیازها برای ثبت نام فرمالیته هست.بهتره موقع ثبت نام درخواست کامل مدرک نفرمایید.شما ثبت نامت رو کن بعد بگو مدارک رو براتون بیارن.
برای فروش بالا زیر مجموعه بگیرید.یک فرم چاپ کنید به خدمات های کامپیوتری مراجعه کنید و باهاشون صحبت کنید تا در فروش شما سهیم باشند و در قبال اوردن مشتری و ثبت نامشون فلان پورسانت بهشون تعلق میگیره.
تراکت بگیرید و بدید براتون تو خونه ها بندازند..سر چهار راه بدی معمولا یک نگاه میندازند بعد پاره میکنند.اما تو خونه میندازی کل خانواده طرف میفهمه..بازدهیش بالاتره..
برای محیط دفتر هم از یک مشاور طراحی کمک بگیرید.خودتون خلاقیت به خرج ندید جز ضرر چیزی نیست.یک مشاور طراحی میتونه کمک زیادی تو طراحی دفترتون بهتون کنه...
موفق باشید

منظورتون از فرمها کدوم فرمها هستش ؟ واسه زیر مجموعه اولین فکرم همین بود که زیرمجموعه بگیرم چه تو خود شهرم چه تو شهرای دیگه استان .واسه تراکت هم نمیدونم کاغذ معمولی رنگی باشه یا کاغذ گلاسه چون میخوام تو پاکت نامه قرار بدم نمیخوام خیلی هم گرون بشه.منظورتون از طراحی دفتر طراحی دکوراسیون هستش ؟

- - - Updated - - -

تراکت گزینه خوبی هستش سر چهاراه ها مناسب هست و اینه داخل خونه ها هم بتونین بندازید عالی جواب میده.
محیط کاری عالی و شیک باشه از هر نظر کامل باشه.به چشم بیاد.
تبلیغات اس ام اس یا وایبرهم خوبه واسه منطقه مورد نظرتون.

محیط کاری شیک و عالی یعنی چجوری باشه (نکته واسه دکوراسیون نمیخوام هزینه کنم)

- - - Updated - - -

سلام
پیشنهادهای من اگر میخواید موفق بشید.

تراکت هم پخش برای منزلها ، هم چسباندن به دیوار ، هم پخش داخل پاساژها و مغازه ها و پخش داخل خیابان

ارسال اس ام اس به مردم اطرافتون ، و اگه توان مالی دارید در مراحل بعدی با گرفتن بنر پل عابر که ترددش از همه جا بیشتر هست.

و برید مجوز نصب تابلو برای ساختمان دفترتون بگیرید که تبلیغات رایگان بکنید روش.

اگه میخواین موفق بشین کیفیت کارهای تبلیغاتی خیلی مهمه : مثلا چاپ بصورت گلاسه باشه و طرح گرافیکی قشنگ و جذاب ، بنرها هم به همین صورت ، انتخاب یک شعار که تکراری نباشه و قیمت های خوب.

و یکی دیگه از راههایی که میتونید تو تبلیغات موفق بشید مثلا با مدیر پاساژها صحبت کنید بگید اگه مغازه هایی که اینترنت ندارن و یا میخوان عوض کنن رو از شما بگیرن به خود پاساژ مثلا ماهی با 5 گیگ پهنای باند به مدت 6 ماه رایگان خدمات میدین یا حتی یکسال اینجوری کلی مشتری گیر میاد.

خلاصه این روشهایی بود که بنده یادم میومد که روشهای بیشتری هم هست که بستگی به اسم شرکتتون داره که میشه چجور مانورهایی روش داد که همین تبلیغات وایبری که این دوست اسپمرمون گفتن هم میتونه موثر باشه و هزینه ش هم یه جورایی تقریبا رایگانه ، یه جورایی باید روی ذهن مخاطب برید اما نه از روش منفی و زیاد روی

موفق و پیروز باشید

میخوام مراحل را دونه به دونه انجام بدم یعنی مثلا الان

1000 تا تراکت بدم چاپ کنن بندازم تو خونه های نزدیک دفترم .بعد از اون آگهی واسه رو دیوار .واسه نصب تابلو مگه مجوز میخواد ؟ الان بالای دفترم یه تابلو بزرگ بیمه آسیا هستش قراره بنرم را بزنم رو همون .مثلا واسه انتخاب شعار که تکراری هم نباشه چه شعاری مد نظر شما هستش ؟.شرکتی که نمایندگیشو گرفتم آسیاتک هستش

jahromweb
April 19th, 2015, 23:48
موفق باشید
سلام
درمورد بحث مدارک درست میگید مثلا من اسیاتک گرفتم کلا هیچ مدارکی ندادم فقط یک امضا
مخابرات هم که فقط یک تماس
درمورد بحث طراح برای دفتر هم حرفتون تایید میشه هرچند قیمت های نجومی برای طراحی ۳ بعدی میدن اما کار همون میشه که باید بشه!

sam127
April 21st, 2015, 09:34
سلام
درمورد بحث مدارک درست میگید مثلا من اسیاتک گرفتم کلا هیچ مدارکی ندادم فقط یک امضا
مخابرات هم که فقط یک تماس
درمورد بحث طراح برای دفتر هم حرفتون تایید میشه هرچند قیمت های نجومی برای طراحی ۳ بعدی میدن اما کار همون میشه که باید بشه!

یعنی واسه خرید اشتراک مدارکی نمیگیرن ؟
دفتری که گرفتم نوساز و تمیزه به نظرم همین کافی باشه
فقط میخوام موکتش کنم همین رو دیوارشم یه قاب عکس بزرگ خوشگل و یه قاب عکس که مربوط به اینترنت بشه

- - - Updated - - -

به نظرتون نیاز به طراحی سایت هم هستش واسه نمایندگی یا نه

netmelli
April 21st, 2015, 11:18
سلام
مهندس جان کدوم استان هستید شما ؟

فروش اینترنت پرسرعت شرکت های دیگر خرج های شما رو به هیچ عنوان پر نمیکنه عزیز
اگر قصد فروش اینترنت دارید
یا تامین سرمایه کنید و isp راه اندازی کنید
یا با یک isp که در منطقه شما پوشش نداره ، وارد مذاکره بشید و دکل و این موارد رو شما بزنید
و با اونا کار کنید

صرفا فروش ADSL دخل و خرج دفتر شما رو نمیتونه برسونه
شما به صورت حداقل هم که در نطر بگیرید
اجاره دفتر
حقوق منشی
هزینه تبلیغات
هزینه های جاری دفتر

رو خواهید داشت

برای تبلیغات هم سعی کنید تبلیغاتتون رو در یک مقطع انجام بدید
اگر قصد تراکنت دارید مثلا
یک منطقه رو هر روز تراکت پخش کنید
زمین
رو شیشه ماشین
دست مردم
لای در ها
همه جا تراکنت شما باشه
اینطور بیشتر جواب میگیرید
تا اینکه کم و پیوسته تبلیغات کنید

یا حق
انشالله که موفق باشید و پیروز

sam127
April 21st, 2015, 14:33
سلام
مهندس جان کدوم استان هستید شما ؟

فروش اینترنت پرسرعت شرکت های دیگر خرج های شما رو به هیچ عنوان پر نمیکنه عزیز
اگر قصد فروش اینترنت دارید
یا تامین سرمایه کنید و isp راه اندازی کنید
یا با یک isp که در منطقه شما پوشش نداره ، وارد مذاکره بشید و دکل و این موارد رو شما بزنید
و با اونا کار کنید

صرفا فروش ADSL دخل و خرج دفتر شما رو نمیتونه برسونه
شما به صورت حداقل هم که در نطر بگیرید
اجاره دفتر
حقوق منشی
هزینه تبلیغات
هزینه های جاری دفتر

رو خواهید داشت

برای تبلیغات هم سعی کنید تبلیغاتتون رو در یک مقطع انجام بدید
اگر قصد تراکنت دارید مثلا
یک منطقه رو هر روز تراکت پخش کنید
زمین
رو شیشه ماشین
دست مردم
لای در ها
همه جا تراکنت شما باشه
اینطور بیشتر جواب میگیرید
تا اینکه کم و پیوسته تبلیغات کنید

یا حق
انشالله که موفق باشید و پیروز

سلام من استان یزد هستم.صرفا فروش اینترنت نیست کارای دیگه هم انجام میدم کم کم در کنارش فروش کامپیوتر و تبلت و لپ تاپ.تعمیرات.نصب هرچیزی که به کامپیوتر و اینترنت ربط داشته باشه