PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغذیه ناسالم از زبان دکتر حسین روا زاده

taha_2011
April 19th, 2015, 13:20
با سلام

دوستان، امروز تصمیم گرفتم یک کلیپ کوتاه درمورد سخنان ارزشمند دکتر حسین روا زاده در باب تغذیه ناسالم که یهودیان و کشور های غربی در ایران رواج داده اند برای شما دوستان به اشتراک بگذارم.

لینک دانلود کلیپ (http://hn6.asset.aparat.com/aparat-video/0338b02ba922b0dbc1ecbb564020f9ef2202885-360p__16372.mp4) (حجم 22 مگ)

دوستان هدف از این تاپیک فقط به اشتراک گذاشتن بوده و درست و غلط بودن آن را فقط خود شما با تحقیق و بررسی می توانید مشخص کنید.

این کلیپ فقط بخش کوتاهی از سخنان این دکتر میهن دوست می باشد و اگر مانند بنده جرقه ای در شما بوجود آمد برای دیدن کلیپ های بیشتر از این دکتر بزرگوار می توانید از طریق لینک زیر بقیه کلیپ ها را مشاهده نمایید:

کلیپ های بیشتر (http://www.aparat.com/result/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1_%D8%B1%D9%88%D8%A7_%D8%B2 %D8%A7%D8%AF%D9%87)

از مدیران گرامی پوزش می طلبم اگر این مطلب را در مکان نامناسبی منتشر کردم، هدف بنده فقط سلامتی دوستان و هم میهنان گرامی می باشد که امید است با تماشا و اشتراک گذاری این کلیپ جرقه ای برای سالم زیستن در میان مردم عزیز کشورمان بوجود آید.

ارادتمند:53:

se7en-host
April 19th, 2015, 13:35
درست یا غلط بودنش مشخص نشده :|

taha_2011
April 19th, 2015, 13:46
درست یا غلط بودنش مشخص نشده :|

درسته، هدف به اشتراک گذاری این مطلب بود شما میتوانید طبق گفته خودتان درست و غلطش با تحقیق و بررسی مشخص کنید چرا که خداوند در قرآن می فرماید هرکسی که در مسیر هدایت تلاش کند خداوند آن مسیر را برایش روشن میکند

se7en-host
April 19th, 2015, 15:37
درسته، هدف به اشتراک گذاری این مطلب بود شما میتوانید طبق گفته خودتان درست و غلطش با تحقیق و بررسی مشخص کنید چرا که خداوند در قرآن می فرماید هرکسی که در مسیر هدایت تلاش کند خداوند آن مسیر را برایش روشن میکند
شما که زحمت کشیدید تحقیق هم کنید اعلام کنید :)

taha_2011
April 19th, 2015, 15:51
شما که زحمت کشیدید تحقیق هم کنید اعلام کنید :)

شما تا خودتون به یقین نرسید تحقیق من بی فایده است و این یقین با مطالعه و پژوهش خودتون در این باره امکان پذیر می باشد.

ارادت

shahinmq
April 19th, 2015, 16:13
فقط در مورد آلت تناسلی و مرغ نبود کاش تا آخر گوش میکردید. :دی

ولی تا همینجا هم از شما بزرگوار که در این مورد تحقیق و بررسی کردید سپاس گزارم

ارادت

قبلا این ویدئو رو دیده بودم :دی

نمیدونم همین آقا بود یا کسی دیگه میگفت خروس وجود نداشت ، بعد جایی دیگه دقیقا خلاف حرف خودش را زد(در یک کنفرانس) !!!!

جهان سوم جاییست که با نادانی و بدون دلیل هر حرف قشنگی از هر کسی رو باور می کنیم

سپاس

majid1f
April 19th, 2015, 16:37
این جور افراد را باید دارالمجانین نگه داری بشن.
متاسفانه دولت و کشور هم هر روز داره به این جور مسائل دامن می زنه.
متاسفانه خانواده های مذهبی و سنتی ایرانی هم به شدت جذب این چرندیات می شوند.
این بنده خدا تو همه چیزی هم نظریه داده از ماست، تا نعل اسب و عسل و کبد چرب .... کلا پکیج هست

سرزمین
April 19th, 2015, 16:48
بنده فایل رو دانلود نکردم اما همین رو بگم که خیلی از چیز هایی که داریم مصرف میکنیم غلطه و از غرب وارد کشور ما شده حالا کی وارد شده برید تاریخ رو مطالعه کنید عزیزانی هم که مشتاق غرب هستن و ناراحت میشن کسی درباره اونا حرف بدی بزنه رو به خدا میسپارم چرا که دارن اشتباه میکنن اگر برید و مطالعه کنید میبینید که همین غربی ها چه جفایی که بر سر ملت های دیگه کردن و همین الآن هم دارن میکنن.

نوع تغذیه، نوع لباس پوشیدن، نوع ...

bot
April 19th, 2015, 18:22
من همه سخنرانی های ایشون(دکتر روانی زاده) و دکتر عباسی رو دانلود میکنم و میبینم
بهترین طنز داخلی رو این عزیزان ارائه میکنن=))