PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منظور از دیتاسنتر زیر ساخت چیست ؟

Mr-MAMAD
April 19th, 2015, 13:16
با سلام خدمت دوستان عزیز.

یک سوال داشتم و اون هم اینکه منظور از دیتاسنتر های زیر ساخت ایرانی چیست ؟

میشه لیست کاملی از آن ها ارائه بدید

با تشکر

nasrsd98
April 19th, 2015, 13:41
دیتا سنتر زیر ساخت یه دیتا سنتر دولتیه دیتا سنتر های زیر ساخت دولتی من تا حالا نشنیدم چون دیتا سنتر زیر ساخت فقط یه دونس مث دیتا سنتر پارس انلاین و اسیا تک و... ک شخصی هستند

InterServer.ir
April 19th, 2015, 13:43
زیر ساخت شرکتی هست که تقریبا اکثر دیتاسنتر ها و مخابرات اینترنت مورد نیاز خودشون رو از این شرکت تامین می کنند و با توجه به امکاناتی که داره دیتاسنتری نیز برای نگه داری سرور های شرکتی راهندازی کرده.

a970
April 19th, 2015, 14:04
...

چند نکته دوست عزیز !
1- زیر ساخت به کسی شبکه اختصاصی نمی ده ، حتی شرکت هایی که چندین اتاق سرور دارند
2- این دوستمون در بخش آموزشی سوال پرسیده بود ، پس نباید آفر ، تبلیغ ارسال شود

Mr-MAMAD
April 19th, 2015, 14:12
ممنون دوستان بابت پاسختون میشه نام چند دیتاسنتر زیر ساخت بدید

mohsen_sh
April 19th, 2015, 14:16
چند نکته دوست عزیز !
1- زیر ساخت به کسی شبکه اختصاصی نمی ده ، حتی شرکت هایی که چندین اتاق سرور دارند
2- این دوستمون در بخش آموزشی سوال پرسیده بود ، پس نباید آفر ، تبلیغ ارسال شود
تبلیغ؟ آفر! جناب کمی تامل می کردید بعد اسپم می کردید!
روبینا سرور یکی از قدیمی ترین کاربران و همچنین با سابقه ترین ها در ایرانه!
معلومه اندکی نسبت به اینجا و افرادش آشنا نیستید!

Mr-MAMAD
April 19th, 2015, 14:23
سلام
بهتره به www.roobinaserver.ir/ (http://www.roobinaserver.ir/) مراجعه کنید
شبکه ی اختصاصی در زیرساخت دارند
موفق باشید
این سایت بسیار سخت گیر و محدود هستند و البته گرون قیمت هستند آدم به صرفش نمیاد از این سایت سرویسی بگیره.

البته نظر سخصی هست و بحث تاپیک یک چیز دیگست.

a970
April 19th, 2015, 14:27
تبلیغ؟ آفر! جناب کمی تامل می کردید بعد اسپم می کردید!
روبینا سرور یکی از قدیمی ترین کاربران و همچنین با سابقه ترین ها در ایرانه!
معلومه اندکی نسبت به اینجا و افرادش آشنا نیستید!
دوست عزیز بهتر است قبل از ارسال پست کمی تامل بفرمایید
پیشنهاد می کنم قوانین را بخوانید !
قوانین برای همه یکسان هست و ارتباطی با گفته شما ندارد ، ایشان اسم دیتاسنتر خواسته بود نه شرکتی که با زیرساخت به هر نحوی همکاری کند !

شبکه اختصاصی یعنی یک توپولوژی جدا برای شخصی/سازمان ایجاد کنند ، مباحث اولیه network+ هست این موارد :)

موفق باشید

RoobinaServer
April 19th, 2015, 14:32
این سایت بسیار سخت گیر و محدود هستند و البته گرون قیمت هستند آدم به صرفش نمیاد از این سایت سرویسی بگیره.

البته نظر سخصی هست و بحث تاپیک یک چیز دیگست.

شما احتمالا پکیج های تبیان ما را مشاهده کرده اید پکیج های زیرساختی که آفر داده ایم هیچ شخصی نمیتواند چنین آفری به شما بدهد.

خوش حال میشیم اگر دادند یا دیدید بگید در جریان باشیم و از ما انتقاد کنید (البته پیام خصوصی یا ایمیل به info@roobinaserver.ir)

باتشکر

jahromweb
April 19th, 2015, 14:36
ظاهرا برخی از دوستان فقط به دنبال تحدید و گرفتن اشکال و ... هستند
شرکت معرفی شده با بنده هیچ ارتباطی ندارد و فقط برای گرفتن پاسخ سوالات استاتر معرفی شد (تبلیغ؟ اگر اسمی از خودم اوردم و ... بگویید تبلیغ! چه تبلیغی کردم؟ گفتم فلان شرکت ارائه میدهد برید سوال کنید)
موفق باشید
===============================
ظاهرا برخی قصد دارند تاپیک را به هم بزنند
اشکال لفضی بوده
به هرحال پست بنده حذف گردید
از استاتر هم عذر میخوام

RoobinaServer
April 19th, 2015, 14:36
سلام
بهتره به www.roobinaserver.ir/ (http://www.roobinaserver.ir/) مراجعه کنید
شبکه ی اختصاصی در زیرساخت دارند
موفق باشید

ممنون از سایرین دوستان

دوست عزیز بهتر است قبل از ارسال پست کمی تامل بفرمایید
پیشنهاد می کنم قوانین را بخوانید !
قوانین برای همه یکسان هست و ارتباطی با گفته شما ندارد ، ایشان اسم دیتاسنتر خواسته بود نه شرکتی که با زیرساخت به هر نحوی همکاری کند !

شبکه اختصاصی یعنی یک توپولوژی جدا برای شخصی/سازمان ایجاد کنند ، مباحث اولیه network+ هست این موارد :)

موفق باشید

دوست عزیز اشتباه لفظی و معنایی ممکن هست برای هرکسی یا هرچیزی پیش بیاد مثلا هنوز به درایو ssd خیلی ها میگویند هارد ssd یا به ترافیک میگویند 100 گیگ پهنای باند و ...

دقیقا ما زیرساخت شبکه خود را در آن مرکز داریم و پهنای باند ما مانند پهنای باند سایر تمام شرکت ها میباشد و تنها نکته جدابودن همان زیرساخت و چیدمان سخت افزاری و آیپی و ... شبکه هست که هر شرکتی برای خود دارد.

ما همه جا ذکر کردیم که زیرساخت شبکه یعنی روتر ها ،آیپی و ... خودمان را داریم و این کاربر عزیز (جهرم) هم همان منظورشون بوده است حال با بیانی دیگر ... زیاد سخت نگیرید اگر بخواهیم بیشتر فکر کنیم یعنی هیچ کس شبکه اختصاصی در کل ایران ندارد و کل شبکه برای زیرساخت یا فیزیک نظری و ... هست.

در پاسخ سوال استارتر :

زیرساخت همان مخابرات کل هست (در حقیقت دارم با زبان عامیانه و با دید مردم عادی حرف میزنم خدمتتون) که پهنای باند کشور را نیز از خارج تهیه میکند و ...

ساختمان هایی در تهران دارد که سرویس میدهد از جمله حتی مخابرات های مناطق که همه میشوند زیرمجموعه زیرساخت .

بنده به شخصه ندیدم سرور اجاره دهد و اصلا کار زیرساخت چنین نیست که بتوانیم به شما لینک بدیم و تعرفه ببینید و ... اکثر دوستان کلوکیشن هستند و برق و کولینگ و پهنای باند در اختیار میگیرند.

باتشکر

Mr-MAMAD
April 19th, 2015, 15:02
شما احتمالا پکیج های تبیان ما را مشاهده کرده اید پکیج های زیرساختی که آفر داده ایم هیچ شخصی نمیتواند چنین آفری به شما بدهد.

خوش حال میشیم اگر دادند یا دیدید بگید در جریان باشیم و از ما انتقاد کنید (البته پیام خصوصی یا ایمیل به info@roobinaserver.ir)

باتشکر
ببخشید اگر با حرف هام به شما توهین کرده باشم.
ولی هر چه توی سایتتون گشتم این آفر های زیر ساختی را ندیدم و هر چیزی که میدیدم قیمت آن با سرور های تبیان فرقی نمیکرد از لحاظ قیمتی

- - - Updated - - -

در پاسخ سوال استارتر :

زیرساخت همان مخابرات کل هست (در حقیقت دارم با زبان عامیانه و با دید مردم عادی حرف میزنم خدمتتون) که پهنای باند کشور را نیز از خارج تهیه میکند و ...

ساختمان هایی در تهران دارد که سرویس میدهد از جمله حتی مخابرات های مناطق که همه میشوند زیرمجموعه زیرساخت .

بنده به شخصه ندیدم سرور اجاره دهد و اصلا کار زیرساخت چنین نیست که بتوانیم به شما لینک بدیم و تعرفه ببینید و ... اکثر دوستان کلوکیشن هستند و برق و کولینگ و پهنای باند در اختیار میگیرند.

باتشکر

ممنون از پاسختون تازه متوجه شدم. پس نام و نشانی مثل سایر دیتاسنترها ندارند و برای خرید اشتراک باید از مخابرات درخواست کرد. درست هست که میگم ؟

RoobinaServer
April 19th, 2015, 15:08
ببخشید اگر با حرف هام به شما توهین کرده باشم.
ولی هر چه توی سایتتون گشتم این آفر های زیر ساختی را ندیدم و هر چیزی که میدیدم قیمت آن با سرور های تبیان فرقی نمیکرد از لحاظ قیمتی

- - - Updated - - -

ممنون از پاسختون تازه متوجه شدم. پس نام و نشانی مثل سایر دیتاسنترها ندارند و برای خرید اشتراک باید از مخابرات درخواست کرد. درست هست که میگم ؟

پکیج های سایت زیاد هست حق میدم به شما برای همین واحد مشاوره آنلاین در سایت اکثرا جهت راهنمایی هستند یا تلفنی و ...

بنده میدانم هدفتون چیست شما میخواهید از اصل کاری خرید کنید.

اگر منظورتون کلوکیشن هست الان مثلا (نمیخوام تبلیغ بشه نام نمیبرم) : قیمت کلوکیشن زیر 100 تومان یکی میدهد که شما مستقیم از خود مرکز نمیتوانید بگیرید تازه اگر ***** های اولیه را رد کنید با آشنا و ... مثل این که تک یونیت نمیان اجاره بدهند و رکی و اتاقی اجاره داده میشه و ...

اصل کاری میشه گفت همین کلوکیشن های اصلی فعلی هستند از این بالاتر برای شما وجود ندارد.

اگر هم که کلا منظورتون اجاره سرور هست که اصلا خیلی هاشون بگید سرور میگن چه مارکی خوبه سراغ دارید یا نه ... کارشون اصلا این نیست برای همین به شرکت های خصوصی واگذار کردند که فقط روی زیرساخت آن مثل پهنای باند و کولینگ و ... تمرکز کنند و کاری به فروش و اجاره دادن یا سرور و ... ندارند.

ممکن هست همان مخابرات محل زندگی شما هم به نام دیتاسنتر باشد. (چون تا انجا که مطلع هستیم همه مخابرات ها چنین کاری نمیکنند برخی ها سرور کلو میکنند در مرکز خودشان)

باتشکر

Mr-MAMAD
April 19th, 2015, 19:53
پکیج های سایت زیاد هست حق میدم به شما برای همین واحد مشاوره آنلاین در سایت اکثرا جهت راهنمایی هستند یا تلفنی و ...

بنده میدانم هدفتون چیست شما میخواهید از اصل کاری خرید کنید.

اگر منظورتون کلوکیشن هست الان مثلا (نمیخوام تبلیغ بشه نام نمیبرم) : قیمت کلوکیشن زیر 100 تومان یکی میدهد که شما مستقیم از خود مرکز نمیتوانید بگیرید تازه اگر ***** های اولیه را رد کنید با آشنا و ... مثل این که تک یونیت نمیان اجاره بدهند و رکی و اتاقی اجاره داده میشه و ...

اصل کاری میشه گفت همین کلوکیشن های اصلی فعلی هستند از این بالاتر برای شما وجود ندارد.

اگر هم که کلا منظورتون اجاره سرور هست که اصلا خیلی هاشون بگید سرور میگن چه مارکی خوبه سراغ دارید یا نه ... کارشون اصلا این نیست برای همین به شرکت های خصوصی واگذار کردند که فقط روی زیرساخت آن مثل پهنای باند و کولینگ و ... تمرکز کنند و کاری به فروش و اجاره دادن یا سرور و ... ندارند.

ممکن هست همان مخابرات محل زندگی شما هم به نام دیتاسنتر باشد. (چون تا انجا که مطلع هستیم همه مخابرات ها چنین کاری نمیکنند برخی ها سرور کلو میکنند در مرکز خودشان)

باتشکر
با سلام با تشکر از پاسخ شما.

دقیقا همینی هست که شما گفتید منظورم این بود.

پس به نظر شما سرور از نماینده دیتاسنتر زیر ساخت بگیرم یا شرکت های خصوصی مطرح ؟

a970
April 19th, 2015, 23:52
ظاهرا برخی از دوستان فقط به دنبال تحدید و گرفتن اشکال و ... هستند
شرکت معرفی شده با بنده هیچ ارتباطی ندارد و فقط برای گرفتن پاسخ سوالات استاتر معرفی شد (تبلیغ؟ اگر اسمی از خودم اوردم و ... بگویید تبلیغ! چه تبلیغی کردم؟ گفتم فلان شرکت ارائه میدهد برید سوال کنید)
موفق باشید
===============================
ظاهرا برخی قصد دارند تاپیک را به هم بزنند
اشکال لفضی بوده
به هرحال پست بنده حذف گردید
از استاتر هم عذر میخوام
سلام
همکار عزیز اگر ماها این موارد را رعایت نکنیم نباید از کاربر ها انتظار داشته باشیم
پس فردا 4 تا کاربر دیگه این تاپیک رو می بینند تماس می گیرند با شما که شما هم شبکه اختصاصی دارید (!)

در هر صورت مسئله خاصی نیست که بخوایم روش بحث کنیم
اگر با لحن تند هم صحبت کردم عذرخواهی می کنم :53: