PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد nat در میکروتیک

mr-hb
April 18th, 2015, 20:38
سلام به دوستان من یه مشکل برام پیش اومده که فورا نیاز به برطرف کردن این مشکل دارم امیدوارم دوستان لطف کنن منو راهنمایی کنن :
من یه ای پی با رنج 10.92.108... رو روی یکی از روترهام ست کردم که به این این روتر از روی اینترنت دسترسی دارم و همچنین میتونم از طریق تل نت به بقیه دستگاهام وصل بشم البته این ارتباط فقط از داخل خوود میکروتیک هستش حالا سوال من اینه که اگه بخوام پیچ یکی از این دستگاهارو روی سیستمم باز کنم دقیقا چه تنظیماتی رو باید روی میکروتیک انجام بدم؟؟؟

خیلی فوری هست
ممنون از همگی

- - - Updated - - -

سلام به دوستان من یه مشکل برام پیش اومده که فورا نیاز به برطرف کردن این مشکل دارم امیدوارم دوستان لطف کنن منو راهنمایی کنن :
من یه ای پی با رنج 10.92.108... رو روی یکی از روترهام ست کردم که به این این روتر از روی اینترنت دسترسی دارم و همچنین میتونم از طریق تل نت به بقیه دستگاهام وصل بشم البته این ارتباط فقط از داخل خوود میکروتیک هستش حالا سوال من اینه که اگه بخوام پیچ یکی از این دستگاهارو روی سیستمم باز کنم دقیقا چه تنظیماتی رو باید روی میکروتیک انجام بدم؟؟؟

خیلی فوری هست
ممنون از همگی

کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟

elementary
April 18th, 2015, 22:01
منظورت رو نفهمیدم اگه میخوای پورت فاروارداینگ کنی یک dstnat بساز با اکشن و ایپی داخلی

IranSpace
April 27th, 2015, 23:14
اگر سیستمتون لوکال هست که نیازی به فورواردینگ نیست و با ترکیب آیپی و پورت انجام میشه. اما اگر سیستمتون ریموت هست یا اط طریق اینترنت هست باید عمل فورواردینگ رو داخل میکروتیک به آیپیهای کامپیوتراتون روی پرت های خاص انجام بدین. راه دیگه ای به جز این موارد نیست جز اینکه هر کدوم از کامپیوتراتون آیپی پابلیک داشته باشن. یک نرم افزار تونلینگ هم میتونید روی یک لینوکس نصب کنید و با پورتهای مختلف که بهش وصل میشین براتون فوروارد میکنه به کامپیوتر مورد نظر ولی بیشتر برای Telnet , ssh استفاده میشه نه برای باز کردن پیج اینترنتی پی سی هاتون