PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو سوال دارم؟

blackz
April 18th, 2015, 13:54
سلام من از شما دوستان عزیز دو سوال دارم.

سوال 1:صاحبان آپلود سنتر چگونه با کمک آپلود سنترشان پول در می آورند؟

سوال 2:آپلود سنتر چه سودی داره؟

arminak
April 18th, 2015, 17:43
سلام
بستگی به سیاستهای خودتون داره.
اگر منظورتون آپلودسنترهای معروف هست برای مستقیم کردن لینکهاشون و قراردادن لچزهای سایتهای معروف دیگه با فروش این اکانتها درآمد زایی میکنن.
مهمترین درآمدشونم بعد از بالا بردن بازدیدشون تبلیغ هست
--
البته ایده هایی هم که درنظر میگیرن جالب هست، مثل نمونه کاربراشونو تشویق میکنن تا فایلهای مهم رو توی آپلود سنتر اینها آپلود کنن و با تعداد دانلود فایلهاشون پورسانت بگیرن که خودش شیوه ای مفید برای فروش اکانتاشون و بالا بردن بازدید و از همه مهمتر معروف کردن آپلودسنترشون هست

blackz
April 18th, 2015, 18:54
ممنون دوست عزیز

nasrsd98
April 18th, 2015, 18:57
1تبلیغات متنی2 پاپ اپ3 ک برای حرفه ای هاش هست فروش اکانت های با قابلیت لینک مستقیم و همچنین سرعت بالا برای دانلود کنندگان
سودش بستگی به میزان دانس بازاریابی اینترنتی هست و مدیریت ان

blackz
April 18th, 2015, 19:51
ممنون از شما هم دوست عزیز

Mr-MAMAD
April 18th, 2015, 20:00
با عرض معذرت خدمت استارتر. منم در این باره سوال داشتم و اون هم اینکه هزینه سرور ها بسیار بالا هست آیا از این طریق میشه تمام هزینه هاشون رو پرداخت کنند ؟

nasrsd98
April 18th, 2015, 20:04
با عرض معذرت خدمت استارتر. منم در این باره سوال داشتم و اون هم اینکه هزینه سرور ها بسیار بالا هست آیا از این طریق میشه تمام هزینه هاشون رو پرداخت کنند ؟

لازم نیست همون اول کار سرور اختصاصی گرفت میتونید با هاست دانلود پایه شروع کنید و....

arminak
April 18th, 2015, 21:15

طبق گفته دوستمون از سرور مجازی شروع کنید. اما سرور اختصاصی هم همچون قیمت بالایی نداره بین 200 تا 400ت در ماه که با هارد 2 ترا تا 4 ترا میشه پیدا کرد.
اما برای استارت این کار سرور مجازی و هزینه پایینتر بهترین گزینست