PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگیری از کپی کردن اطلاعات در vps

sarj
April 18th, 2015, 10:42
باعرض سلام خدمت کلیه دوستان عزیز
بنده میخواستم یک سرور مجازی تهیه کنم و یکسری فایل بروی اون جهت دانلود قرار بدم،چند سوال داشتم:

1. چه کاری باید انجام بشه تا انتقال بین سرور صورت نگیره؟(فایل های روی سرور رو یک شبه منتقل نکن به سروری دیگه و خودشون یک سایت راه اندازی کنند)
2. چه کاری باید انجام بشه تا لینک مستیم نباشه یا اینکه اگر کسی اون لینک دانلود رو توی وب سایتش قرار داد اول به سایت ما Redirect بشه و نهایتا منتقل بشه به قسمت دانلود فایل؟
3. از چه کشوری و چه دیتاسنتری ترجیحا سرور مجازی تهیه کنیم برای اینکار که سرعت دانلود مناسبی برای ایران داشته باشه

ممنونم!

mshoja
April 18th, 2015, 12:07
جواب اول دوست عزیز ب نظر من اگه از یه شرکت معتبر سرویس تهیه کنید میتونید خیالتون از بابت فایل یکمی راحت باشه
جواب دوم اگه بخاید لینک ها تو سایت دیگه کار نکنه یا لینک غیرمستقیم بدید تا ب سایت شما ریداکت بشه و بعد دانلود یا این ک از قسمت هات لینک سی پنل اینکار رو بکنید
جواب سوم اگه براتون مقدوره از ایران (پارس آنلاین یا افرانت) سرویس تهیه کنید نظر شخصی من آلمان هست(hetzner)

clack
April 19th, 2015, 02:17
سلام خدمت شما .

1)
انتقال بین سرور ؟ یعنی سرور های مجازی دیگه نتونند فایل های شما رو دانلود کنند ؟
اگه سوالتون اینه که باید رنج ای.پی سرور های مجازی ایران رو داشته باشید و اون ها رو بلاک کنید از داخل سرور . (راهی هست که من پیشنهاد میدم و البته سخت و زمانبر هست.)

2)
خوب شما میتونید مثل اکثر سایت های دانلود لینک مستقیم اولیه ندید .. خیلی سایت ها دیدید که باید یک پروسه رو پیش بریم تا یک لینک دانلود برای ای.پی ما بسازه که مثلآ برای 50 ساعت فعال هست . (درباره این مورد گوگل میتونه کمک خوبی به شما کنه و شاید دوستان دیگر وب هاستینگ تالک هم بتونن کمک کنن .)

3)
شما سایت دانلود که میخواید راه اندازی کنید اکثرآ بازدید کننده هاش چه کسایی هستند ؟ اگر ایران پس 100% ایران بهتر هست .
قیمت های سرور های مجازی ایران نسبت به سایر دیتاسنتر ها کمی بالاتر هست .
اما چون برای سایت دانلود نیاز دارید ترافیک نامحدود 1/8 کار شما رو راه میندازه . ما نیز همچین سرور هایی برای ارائه داریم .

behnam289
April 19th, 2015, 03:31
باعرض سلام خدمت کلیه دوستان عزیز
بنده میخواستم یک سرور مجازی تهیه کنم و یکسری فایل بروی اون جهت دانلود قرار بدم،چند سوال داشتم:

1. چه کاری باید انجام بشه تا انتقال بین سرور صورت نگیره؟(فایل های روی سرور رو یک شبه منتقل نکن به سروری دیگه و خودشون یک سایت راه اندازی کنند)
2. چه کاری باید انجام بشه تا لینک مستیم نباشه یا اینکه اگر کسی اون لینک دانلود رو توی وب سایتش قرار داد اول به سایت ما Redirect بشه و نهایتا منتقل بشه به قسمت دانلود فایل؟
3. از چه کشوری و چه دیتاسنتری ترجیحا سرور مجازی تهیه کنیم برای اینکار که سرعت دانلود مناسبی برای ایران داشته باشه

ممنونم!

با سلام

1- directory listing را مسدود کنید . و anonymous ftp را هم غیر فعال کنید . این باعث میشود که کاربر لیست فایل ها را یک جا نداشته باشد و مجبور از سایت شما بردارد .

2- اگر بخواید لینک غیر مستقیم داشته باشید مثلا شبیه picofile.com باید این کار را به وسیله یک اسکریپت یا برنامه نویس انجام بدید . اگر فقط هدف این هست که کسی از سرور شما برای انتشار فایل ها استفاده نکند میتوانید 1- فایل ها را با winrar فشرده کنید و پسورد قرار بدید پسورد آدرس وب سایت شما باشد . 2- سرور دانلود IIS اگر دارید حتما hostname وارد کنید که فقط با دامین شما دانلود انجام شود .

3-به نظر من بین سرور های خارج هیچ فرقی ندارد ! و مسلما سرور های ایران به دلیل داشتن پورت اینترانت سرعت بالایی دارند ولی از طرفی مشکلاتی هم دارند ....