PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند برنامه نویسی

saeed1988m
April 16th, 2015, 23:32
با سلام

دوستان برنامه نویس نیازمند نوشتن کد پاپ آپ به صورت اختصاصی هستیم عزیزان دقت کنید اختصاصی و کاملا سالم مد نظر ما می باشد . کد های زیادی در نت بود امتحان کردیم و متاسفانه ارسالی این موارد مشکل داشته و با وصف بازدید مناسبی که سایت داره ارسالی به شکل بدی کم ارسال میشه به سایت مشتری ضمنا دوستان گرامی یک روز به عنوان تست بایدکد روی سایت قرار گیرد و نتیجه دیده بشه سپس واریز خواهد شد همچنین یک برنامه دیگه نیازمندیم که در صورت موفق بودن این برنامه این مورد دیگر نیز به دوست عزیزی که انجام داده میدیم.
قابلیت ها :
1 - اضافه کردن تعداد نامحدود آدرس
2 - تعیید تعداد دفعات نمایش در طول رو برای هر آی پی
3 - تعیید مکان نمایش همچنین مواردی نظیر پشت مرورگر بودن - نیو تب و ...

بازم تاکید میکنم دوستان کاملا اختصاصی باید نوشته بشه و اول تست خواهد شد.

aligoli
April 17th, 2015, 04:41
با سلام

دوستان برنامه نویس نیازمند نوشتن کد پاپ آپ به صورت اختصاصی هستیم عزیزان دقت کنید اختصاصی و کاملا سالم مد نظر ما می باشد . کد های زیادی در نت بود امتحان کردیم و متاسفانه ارسالی این موارد مشکل داشته و با وصف بازدید مناسبی که سایت داره ارسالی به شکل بدی کم ارسال میشه به سایت مشتری ضمنا دوستان گرامی یک روز به عنوان تست بایدکد روی سایت قرار گیرد و نتیجه دیده بشه سپس واریز خواهد شد همچنین یک برنامه دیگه نیازمندیم که در صورت موفق بودن این برنامه این مورد دیگر نیز به دوست عزیزی که انجام داده میدیم.
قابلیت ها :
1 - اضافه کردن تعداد نامحدود آدرس
2 - تعیید تعداد دفعات نمایش در طول رو برای هر آی پی
3 - تعیید مکان نمایش همچنین مواردی نظیر پشت مرورگر بودن - نیو تب و ...

بازم تاکید میکنم دوستان کاملا اختصاصی باید نوشته بشه و اول تست خواهد شد.

تمام جزییات و نیازهای مد نظر را برای بنده ارسال فرمایید.

saeed1988m
April 17th, 2015, 13:45
تمام جزییات و نیازهای مد نظر را برای بنده ارسال فرمایید.

جزئیات خاصی مد نظر نیست دوست گرامی جز موارد معمول در کدهای پاپ آپ که ذکر کردم که البته باید دقیق باشد نکته ای که فراموش کردم با کلیک کاربر باز شود مثل اکثر پاپ آپ ها

iFire
April 17th, 2015, 13:48
لطفا پیام خصوصی خودتون رو چک کنید ...