PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطا در رفتن به PHP MY admin

mehdilord
April 16th, 2015, 13:09
سلام من یه مشکلی دارم که چند روز پیش تازه متوجه اون شدم وارد PHPMYADMI میشی این ارور رو میده
phpMyAdmin - ErrorError during session start; please check your PHP and/or webserver log file and configure your PHP installation properly. Also ensure that cookies are enabled in your browser.

فکر میکردم مشکل از php_mod2 بود که تغییرش داده بودم ولی از یکی از دوستان پرسیدم و عوضش کردم

#PHP Settings
php1_release=5.3
php1_mode=mod_php
php2_release=5.4
php2_mode=fastcgi
opcache=no
htscanner=no
php_ini=no
php_timezone=America/New_York
php_ini_type=production
ioncube=yes
zend=no
suhosin=no
x_mail_header=yes

#MySQL Settings
mysql=5.6
mysql_inst=no
mysql_backup=yes

یعنی مشکل از کجا میتونه باشه ؟

- - - Updated - - -

وقتی با گوگل کروم میری و چند بار ctrl + f5 رو میزنی این ارور رو میده

مشکل فقط واسه وروده وگرنه سایت ها مشکلی ندارن برای برقرای ارتباط

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=25930&stc=1

Yas-Host
April 16th, 2015, 14:52
از nginx_apache + fastcgi استفاده کنید و mod_ruid را غیرفعال کنید.

در اخر ./build rewrite_confs بزنید و phpmyadmin را به 3 دانگرید کنید و تست کنید.

mehdilord
April 16th, 2015, 15:55
الام می خوام همون حالت قبلی باشه باید تنظیمات رو به چه حالتی برگردونم ؟ فقط می خوام از یه نسخه پی اچ پی استفاده بشه 5.4 و پی اچ پی مای ادمین ورژن سازگار با این نسخه ؟ خیلی ممنون اقا یاسین همه سوال های مارو شما جواب میدی فکر کنم تنها کسی هستم که انقدر سوال میکنم

nginxweb
April 16th, 2015, 15:57
درود

دوست عزیزmod_ruid2 هیچ مشکلی با phpmyadmin و اسکریپت های مشابه ندارد چون mod_php سازگارترین حالت php هستش و این مورد به تنظیمات php شما مربوط میگردد و نیازی به تغییر حالت کامپایل آپاچی و php نمیباشد

mehdilord
April 16th, 2015, 16:26
خوب مشکل الان از کجاست ؟ اجازه ورود نمیده ولی کار میکنه phpmyadmin :106:

majidisaloo1
April 16th, 2015, 17:11
خروجی دستور df -h را بدهید