PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ovh به همراه ۴ شرکت دیگر ممکن است فرانسه را ترک کنند

LIAN2
April 16th, 2015, 12:36
دیروز (۱۵ آپریل) چند تن از موسسان بزرگترین شرکت هاستینگ فرانسه و سومین شرکت هاستینگ بزرگ دنیا اعلام کردند: در صورتی که قانون نظارت (Surveillance law) در فرانسه تصویب و اجرایی شود ، تمام سرورهایشان را از فرانسه خارج خواهند کرد.

France’s latest proposed law may just scare off one of its biggest digital champions. After the French Government revealed a proposed law, nearly one year in the works, last month, critics jumped on what they consider to be an overreach of the government’s power without checks & balances. Among the critics, Octave Klaba, Polish-born founder of OVH.com (http://ovh.com/), Europe’s largest hosting service and the 3rd largest in the world, who, in an interview with Les Echos (http://www.lesechos.fr/tech-medias/hightech/0204293839757-octave-klaba-en-pologne-communiste-jai-connu-ce-genre-de-regime-1110227.php), likened the proposed law to the communism he saw as a child in his home country of Poland. Klaba went so far as to say that, should the law pass, OVH would move its servers outside of France to avoid it.

منبع خبر:
https://www.rudebaguette.com/2015/04/15/europes-1-hosting-provider-threatens-leave-latest-french-surveillance-law-passes
http://www.wirelessfederation.com/news/160258-ctia-aca-att-file-lawsuits-against-fcc-internet-rules

majidisaloo1
April 16th, 2015, 12:55
سلام
امید واریم هیچگاه این مورد عملی نگردد .

!MihanIt!
April 16th, 2015, 12:56
انشاءالله این کار انجام نشود.

taha_2011
April 16th, 2015, 13:00
سلام

دوستان کسی خبر داره قانون نظارت (Surveillance law) چیه ؟

LIAN2
April 16th, 2015, 13:03
http://en.wikipedia.org/wiki/Surveillance

سلام

OPENFIRE
April 16th, 2015, 13:08
سلام

as the law allows for governments to install a ‘black box’ that listens to all communication going in and out of the servers, and logs certain pre-ordained types of communication.

این قانون به دولت اجازه میده تا با نصب و راه اندازی BLackBox که همون جعبه ی سیاه اینترنت هست - تمامی داده های ارسالی و دریافتی رو زیر نظر بگیره و عملا حریم خصوصی رو زیر پا بذاره !

aminrt4
April 16th, 2015, 13:24
دیروز (۱۵ آپریل) چند تن از موسسان بزرگترین شرکت هاستینگ فرانسه و سومین شرکت هاستینگ بزرگ دنیا اعلام کردند: در صورتی که قانون نظارت (Surveillance law) در فرانسه تصویب و اجرایی شود ، تمام سرورهایشان را از فرانسه خارج خواهند کرد.

منبع خبر:
https://www.rudebaguette.com/2015/04/15/europes-1-hosting-provider-threatens-leave-latest-french-surveillance-law-passes
http://www.wirelessfederation.com/news/160258-ctia-aca-att-file-lawsuits-against-fcc-internet-rules

این صرفا حرکت سیاسی جهت اتمام رای به نفع خودشون هست مطئن باشید چه قانون تصویب بشه چه نشه اینکار انجام نمیدن

taksis
April 16th, 2015, 13:43
تو ایران قانونشو نداریم ولی انجام میدن !

asrhosting
April 16th, 2015, 13:57
تو ایران قانونشو نداریم ولی انجام میدن !

مدرک داری مهندس ؟ اینکه فلانی گفت و خودم مییدونم مدرک نیست . مدرک معتبر بدین .

Ovh هزاران سرور داره جا به جا کردنش به کشور دیگه تقریبا غیر ممکن هست.

SainaServer
April 16th, 2015, 14:00
بعید میدونم همچین اتفاقی بیافتد

taksis
April 16th, 2015, 14:01

Ovh هزاران سرور داره جا به جا کردنش به کشور دیگه تقریبا غیر ممکن هست.

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

asrhosting
April 16th, 2015, 14:06
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

کلا از مدارک معتبرتون قانع شدم !

se7en-host
April 16th, 2015, 14:17
کسی از تعداد سرور های ovh خبر دارد ؟ چقدر وقت میگریه انتقالشون ؟ چقدر قطعی پیش میاد در هر سرور ؟ ایا کارکنان خودشون میبرن کسورد دیگه بشون اقامت میدن ؟ یا میرن دنبال کارکنان جدید ؟ تجهیزات و مکان چی ؟
عزیز تقریبا می شه گفت کلا امکان پذیر نیست

Yas-Host
April 16th, 2015, 14:47
هیچ چیزی غیرممکن نیست ! بلکه دشوار است !

cpanelit
April 16th, 2015, 14:50
کار نشد نداره!!

InterServer.ir
April 16th, 2015, 15:50

یکبار سرور مجازی بنده داخل ایران فایل به فایل بازرسی شده بود وقتی پرسیدم چه کسی اینکار رو انجام داده اول عنوان کردند دیتاسنتر داشته ویروس کشی می کرده فایل ها رو بررسی می کرده ببینه ویروسی هستند یا نه ( چه دیتاسنترهای مهربانی )!

بعد هم بدون دلیل از طرف دیتاسنتر اخطار امد باید کل اطلاعاتتون رو از روی سرور پاک کنید! بک آپ گرفتم و اینکارم انجام شد 2 روز بعد سرورم رو کنسل کردند و هزینه رو برگشت زدند!

آخرش هم نفهمیدم چی شد و تنها یک نتیجه گرفتم اینکه تو دیتاسنتر های خارجی امنیت بیشتری دارم کسی کاری به فایل هام نداره و مهربانی زیادی خرج نمی کنه سرورم رو بازرسی کنه!

کسی از تعداد سرور های ovh خبر دارد ؟ چقدر وقت میگریه انتقالشون ؟ چقدر قطعی پیش میاد در هر سرور ؟ ایا کارکنان خودشون میبرن کسورد دیگه بشون اقامت میدن ؟ یا میرن دنبال کارکنان جدید ؟ تجهیزات و مکان چی ؟

او وی اچ سابقه داشته 10 روز سرور ها رو بدون اطلاع قبلی قطع کرده و حتی جواب تیکت نداده! ( رو سرور های کانادا ) دعا کنید باز چنین وضعیتی پیش نیاد. یا حداقل اطلاع بدند قبلش!

MersadRezvani
April 16th, 2015, 16:09
آقا سنجری خوب گفتند
دیدی یهو انجام دادن این کاررو

majidisaloo1
April 16th, 2015, 17:00
دیتاسنتر ovh به این سادگی ها نمیتونه انتقال داشته باشد . اما انقدری که ovh امکانات و خدمات دارد میتواند در عرض 1 ماه کل سرور هاش رو به مرور انتقال بده و در دیتاسنتر جدید ساختار کاملی را به کاربرانش تحویل بده .
به ایران سفارش پراید وانت داده که بتونه با استفاده از پراید وانت اقدام به این انتقال بکند . تا ایران بخواهد تحویل بده این تعداد پراید وانت رو طبیعتا یکی دو ماهی زمان ببرد

kool
April 16th, 2015, 20:41
سلام. انشاالله که مجبور نمیشه سرور ها رو منتقل بکنه ولی اراده کنه میتونه. باز آفرین که به حریم خصوصی ارزش میده. ولی اگه خواست منتقل کنه به خاطر کیفیت بسیار بالای شبکه و بسته بودن برخی پرت ها ! فکر کنم ایران رو انتخاب کنه. کسی زمین بزرگ مناسب این کار رو داره شروه کنیم؟ :65: @-)

!MihanIt!
April 16th, 2015, 21:02
چه طور امکان نداره اینگونه شرکت ها اگر بخواهند کاری کنند انجام میدند....
اما وایی اگر انجام بدند حد اقل 20 روز قطعی { دیگه فکر نکنم کاری کنند قطع نشه چیزی }

007
April 16th, 2015, 21:06
یکبار سرور مجازی بنده داخل ایران فایل به فایل بازرسی شده بود وقتی پرسیدم چه کسی اینکار رو انجام داده اول عنوان کردند دیتاسنتر داشته ویروس کشی می کرده فایل ها رو بررسی می کرده ببینه ویروسی هستند یا نه ( چه دیتاسنترهای مهربانی )!

بعد هم بدون دلیل از طرف دیتاسنتر اخطار امد باید کل اطلاعاتتون رو از روی سرور پاک کنید! بک آپ گرفتم و اینکارم انجام شد 2 روز بعد سرورم رو کنسل کردند و هزینه رو برگشت زدند!

آخرش هم نفهمیدم چی شد و تنها یک نتیجه گرفتم اینکه تو دیتاسنتر های خارجی امنیت بیشتری دارم کسی کاری به فایل هام نداره و مهربانی زیادی خرج نمی کنه سرورم رو بازرسی کنه!

او وی اچ سابقه داشته 10 روز سرور ها رو بدون اطلاع قبلی قطع کرده و حتی جواب تیکت نداده! ( رو سرور های کانادا ) دعا کنید باز چنین وضعیتی پیش نیاد. یا حداقل اطلاع بدند قبلش!
س
هیج دیتاسنتر خارجی فرقی نمیکنه کجا باشه
تا موقعی قوانین رو رعایت کرده باشین سرویس رو بی دلیل و دلخواهی قطع نمیکنه و تنها درصورتی شما کلافشون کنین جواب گویی نخواهند داشت
بعدشم سروری قطع میشه یا ساسپند میشه قرارنیست هماهنگی با شما انجام شه برای قطع سرویسی که تخلف کرده!
قوانین مشخص هست و شما موظف هستین یا خودتون تخلف نکنین یا اگر سرور مجازی می فروشین باعث جلوگیری از تخلف دیگران شین
بر روی سرور خودتون بشین تا مشمول مسدود شدن سرویس نشین این
قوانینم برای او وی اچ -دیتاشک و تمامی دیتاسنترها یکسان است و درتمامی ۹۹/۹۹درصد مواردی مشاهده شده سروری مسدود شده در دیتاشک یا او وی اج
عدم مدیریت بر روی سرور بوده که دردسرهای ثانویه رو ایجاد کرده است.
این شایعه های بیخودی رو راجبه دیتاسنترها لطفا رواج ندین هیچ دیتاسنتر از پول بدش نمیاد چه ده دلار باشه چه هزاردلار و یا بیشتر
ارادت

delta
April 16th, 2015, 21:34
این پولهایی که اینا دارند اول یک دیتاسنتر یک جای دیگر میزنند.بعد تو فاصله زمانی کم کم اطلاعاتو منتقل میکنند به انیکی دیتاسنترشون.بعد اتمام کار در اینکی دیتاسنتر رو تخته میکنند و سرورهاشونو منتقل میکنند دیتاسنتر جدیدشون.بعد یک افر توپ میدهند از دل مشتریان در میارند ... :d

kool
April 17th, 2015, 00:01
اما وایی اگر انجام بدند حد اقل 20 روز قطعی { دیگه فکر نکنم کاری کنند قطع نشه چیزی }

اگه تصمیم به انتقال هم بگیرن اول زیرساخت های مورد نیاز رو کامل آماده میکنن و بعد از یک راه سریع در تعداد های محدود و مشخص که قطعی کمتری ایجاد بشه اقدام به انتقال سرور ها میکنن. فکر نکم بیش از 4 روز طول بکشه برای هر سرور! ولی همین هم باعث اذیت کاربران خواهد شد.

hostfire
April 17th, 2015, 00:12
خیلی جالبه دوستان عزیز همش به این فکر میکنند و اظهار نظر میکنند که به صورت فیزیکی 2000(عدد مثالی) سرور رو بردارن بذارن یه جا دیگه ...
شما از کجا میدونید؟ شاید یه دیتاسنتر دیگه تو کشور دیگری از قبل احداث کردند و پابلیک نکردند فقط دیتارو انتقال بدن و کل سرور هارو ترمینیت کنن و به جراج بذارن تو فرانسه !!! اینجوری فقط پهنای باند مصرف میشه هیچ زوریم نمیزنن !

kool
April 17th, 2015, 17:57
درسته، ولی انتقال کل اطلاعات به این راحتی هم نیست، اطلاعات سرور ها رو منتقل کنند بعد برخی نیاز به کانفیگ مجدد خواهد داشت و میتونه مشکلات جانبی مثلا برای لایسنس ها بوجود بیاره. به هر حال یکی از این دو روش خواهد بود و تصمیمش با اوناست

hoka
April 17th, 2015, 20:37
مگه ovh توی کانادا هم دیتاسنتر نداره ؟؟؟ پس چطوری بعضی از دوستان میگن انتقال سرور سخت هست ؟ برای یه دیتاسنتر خرید سرور نو یا دست دوم کاری نداره که توی کانادا

navid2zp
April 17th, 2015, 20:50
دوستان فکر کردن انتقال دیتاسنتر همون تعریفی رو داره که انتقال یک خونه داره!!

دوستان برای این کار مکانی دیگه برای میزبانی سرور ها در نظر گرفته میشه که بدون شک ovh با داشتن چندین دیتاسنتر مشکلی با این موضوع نداره
در نهایت ابتدا فروش در دیتاسنتر فرانسه متوقف میشه
بعد هم به تدریج سرور های کنسلی به دیتاسنتر جدید منتقل میشه
در نهایت از سایر مشتری ها که دارای سرور های کمتر هستند فرصتی کوتاه برای انتقال خواهند گرفت.
در نهایت میمونن شرکت های قرار دادی و افرادی که سرور های زیادی دارند که برای هر کدوم با اعلام برنامه زمانی منظم و همکاری برای انتقال اطلاعات به سرور های جدید، دیتاسنتر قدیمی رو به طور کل منتقل می کنن
برای انتقال هم طوری عمل خواهند کرد که شاید تنها 10 ثانیه مشکلی این وسط بوجود بیاد

فکر کردید اونجا ایرانه یا مثلا مدیر شرکتش ایرانی هست که بگه آره فردا تا 2 ماه بعد سرورا خاموش میخوایم بریم ساختمون جدید؟

k0tkin
April 17th, 2015, 20:50
کلا از مدارک معتبرتون قانع شدم !

خدا شفات بده

sssoheil
April 17th, 2015, 20:51
سلام

مثل آب خوردن انتقال میدهند.مگر سینگل هاپ نبود! بیش از 10.000 سرور را در کمتر از 2 ماه از 3 لوکیشن به دیتا سنتر chi-3 انتقال دادند بدون کوچکترین مشکل و فقط با حدود 1 ساعت داون تایم که تازه برای بعضی سرور ها این داون تایم به 5 دقیقه هم نمیرسید.

.:: Ali ::.
April 17th, 2015, 21:22
فعلا کسی نمیتونه با اطمینان بگه این اتفاق نمی افته، امیدوارمم نیافته چون اسیب اصلی برای مشتریان و صاحبان سروره

majidisaloo1
April 18th, 2015, 01:41
میتوانند راحت تر کار بکنند و هارد ها را جا به جا بکنند :)

Sir.DarKNesS
April 18th, 2015, 02:40
فقط اگر قرار سرور هارو به صورت فیزیکی انتقال بدن زمانشو خبر بدید با بچه ها بریم دستبرد بزنیم :71: الکی مثلا من بچه ناف فرانسم :دی

djmohammad
April 18th, 2015, 14:21
عقل که در تن نباشد جان در عذاب است!!!
تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد!

این یک خبر و بحث کاملا تخصصی هست لطفا فقط نظرتون رو اعلام کنید و اینجا یک انجمن تخصصی در حوضه آی تی هست و نه انجمن تفریحی
با احترام

se7en-host
April 18th, 2015, 19:45
چه طور امکان نداره اینگونه شرکت ها اگر بخواهند کاری کنند انجام میدند....
امکانش هست اما نه به راحتی و زودی
قطعی به کنار
اول باید مکانش اماده شه و تجهیزات قطعا نمی تونه کل کارمنداش ببره کشور دیگه پس باید به فکر کارمند هم باشه
هیچ چیز غیر ممکن نیست
اما ضرر زیادی براشون دارد (ضرر مالی)

- - - Updated - - -

اره پراید وانت کمتری هم نیاز دارند :دی

mahdiazarnia
April 18th, 2015, 20:02
به نظر من این ها فقط تبلیغات هست برای فرانسه که اعلام کنند که همچین کاری انجام نمیشه تو این کشور

OPENFIRE
April 18th, 2015, 20:26
الان بحث اینجاست که آیا این کار انجام میشه یا نه ! ؟
راه کار های انتقال رو دیتاسنتر بهتر میدونه !

majidisaloo1
April 18th, 2015, 23:23
الان بحث اینجاست که آیا این کار انجام میشه یا نه ! ؟
راه کار های انتقال رو دیتاسنتر بهتر میدونه !

سلام

بهتر است به جای موضع گیری روی ما به باقی همکاران نیز نگاهی می انداختید
بحث همکاران روی این بود که چطور ممکنه این همه سرویس را منتقل بکنند که یک راهنمایی کردم
پیش نهاد میکنم قبل از ارسال پست تاپیک را کامل مطالعه بکنید تا در جریان تاپیک قرار گیرید و سپس موضع گیری فرمایید .

با سپاس
عیسی لو

InterServer.ir
April 19th, 2015, 05:22
س
هیج دیتاسنتر خارجی فرقی نمیکنه کجا باشه
تا موقعی قوانین رو رعایت کرده باشین سرویس رو بی دلیل و دلخواهی قطع نمیکنه و تنها درصورتی شما کلافشون کنین جواب گویی نخواهند داشت
بعدشم سروری قطع میشه یا ساسپند میشه قرارنیست هماهنگی با شما انجام شه برای قطع سرویسی که تخلف کرده!
قوانین مشخص هست و شما موظف هستین یا خودتون تخلف نکنین یا اگر سرور مجازی می فروشین باعث جلوگیری از تخلف دیگران شین
بر روی سرور خودتون بشین تا مشمول مسدود شدن سرویس نشین این
قوانینم برای او وی اچ -دیتاشک و تمامی دیتاسنترها یکسان است و درتمامی ۹۹/۹۹درصد مواردی مشاهده شده سروری مسدود شده در دیتاشک یا او وی اج
عدم مدیریت بر روی سرور بوده که دردسرهای ثانویه رو ایجاد کرده است.
این شایعه های بیخودی رو راجبه دیتاسنترها لطفا رواج ندین هیچ دیتاسنتر از پول بدش نمیاد چه ده دلار باشه چه هزاردلار و یا بیشتر
ارادت

دوست عزیز من حدود 4 سال هست با دیتاستر های آلمانی، کانادایی، فرانسوی ، سوئیسی ، هلندی ، آمریکایی و انگلیسی به طور مستقیم و با واسطه کار کردم و میشه گفت قوانین رو کاملا آشنا هستم و این مسائل رو حفظم چون قبل خرید سرور کلیه قوانین حتی اون هایی که نوشته نشدند رو از پشتیبانی تلفنی دیتاسنتر ها جویا میشیم تا با خیال راحت سرور رو خریداری کنیم و میشه گفت تنها تخلفی که در طول این 4 سال انجام دادم یکبار یا دوبار درست ست نکردن مک آدرس و.. در او وی اچ بوده یکی دوبار هم تخلف واسطه! در مورد قوانین دیگر هم رعایت ادب و احترام یک قانون عرفی هست همونطور که من از مشتریم انتظار رعایت این قانون رو دارم خودم هم در مقابل دیتاسنتر یا دیگر شرکت ها با احترام برخورد می کنم!

ولی خب این مسئله برای من غیر قابل قبول بود بدون هیچ شکایتی بدون هیچ تخلفی سرورم بازرسی بشه و بدتر از اون بی دلیل و به اجبار درخواست ری اینستال کردن سرور رو در عرض چند ساعت بعد رو بدند با این عنوان که سرور شما ویروس کشی شده سیستم عامل رو تعویض کنید و کل اطلاعات هارد رو پاک کنید کسی شکایت نکرده اتک نزدید نمی دونیم چرا ویروس کشی و بررسی کردیم ویروس کجا بوده چی بوده فقط شما موظف به این کار هستید ( خلاصه جواب ها و بی منطقی محض ) ! بین دیتاسنتر ها و شرکت های خارجی و استاندارد عرفا وقتی سروری اتک میده یا شکایتی بابت کپی رایت یا انتشار فایل های ویروسی و موارد هک و اسپم و... داره نال روت میشه و زمان داده میشه مشکل رو بر طرف کنه و هیچ دیتاسنتری مستقیم بدون اطلاع و اجازه سرور رو ویروس کشی یا بررسی نمی کنه ! ولی چنین برخوردی با من نشد ! این مورد رو حق خودم میدونم اطلاعات روی سرورم رو فقط خودم ببینم و اگر تخلفی بابت اون فایل ها وجود داره با ذکر دلیل قانع کننده خودم در مهلتی کوتاه مشکل رو برطرف کنم ! شاید پروژه ای دارم که حتی نمی خوام کسی از وجود آن مطلع بشه چه برسه جزئیات فایل ها!

صحبت من از تفاوت امنیت فایل در خارج و برخی دیتاسنتر های داخل ایران بود و دلیلی نمی بینم در این مورد شایعه پراکنی کنم فقط تجربه ای که داشتم رو بیان کردم

سوء تفاهم هم نشه دیتاسنتر ها قابل اعتماد هم در ایران وجود دارند ( امثال جایگاه و.. ) ولی خوب مواردی شبیه این مورد که برای من پیش آمد هم وجود داره!

در مورد او وی اچ که قرمز رنگ کردید

این موضوع مربوط به قدیم و زمانی هست که او وی اچ سرویس هاش فاقد آنتی دیداس بود هست. سرور خود ما یکی از سرور های قطع شده بود سرور برخی از همکاران بعد از 4 روز در دسترس قرار گرفتند و برخی نه چون بک آپ داشتیم روز دوم- سوم از دیتاسنتر دیگری سرویس خریداری کردیم و دیگر پیگیر مسائل اون نشدم چون دیتاسنتر هم جوابی نمیداد جستجو کنید فکر کنم تایپیک این مورد رو تو همین انجمن پیدا کنید

nima-s
April 19th, 2015, 09:11
سلام خدمت دوستان
نباید این همه نگرانی داشته باشید! بعید میدونم داون تایم زیادی بوجود بیاد. نهایتا چند ساعته
راه های زیادی برای انتقال بدون مشکل اطلاعات سرورها وجود داره که در پستهای قبل دوستان اشاره کردند

Fracture
April 19th, 2015, 09:57
دوست عزیز من حدود 4 سال هست با دیتاستر های آلمانی، کانادایی، فرانسوی ، سوئیسی ، هلندی ، آمریکایی و انگلیسی به طور مستقیم و با واسطه کار کردم و میشه گفت قوانین رو کاملا آشنا هستم و این مسائل رو حفظم چون قبل خرید سرور کلیه قوانین حتی اون هایی که نوشته نشدند رو از پشتیبانی تلفنی دیتاسنتر ها جویا میشیم تا با خیال راحت سرور رو خریداری کنیم و میشه گفت تنها تخلفی که در طول این 4 سال انجام دادم یکبار یا دوبار درست ست نکردن مک آدرس و.. در او وی اچ بوده یکی دوبار هم تخلف واسطه! در مورد قوانین دیگر هم رعایت ادب و احترام یک قانون عرفی هست همونطور که من از مشتریم انتظار رعایت این قانون رو دارم خودم هم در مقابل دیتاسنتر یا دیگر شرکت ها با احترام برخورد می کنم!

ولی خب این مسئله برای من غیر قابل قبول بود بدون هیچ شکایتی بدون هیچ تخلفی سرورم بازرسی بشه و بدتر از اون بی دلیل و به اجبار درخواست ری اینستال کردن سرور رو در عرض چند ساعت بعد رو بدند با این عنوان که سرور شما ویروس کشی شده سیستم عامل رو تعویض کنید و کل اطلاعات هارد رو پاک کنید کسی شکایت نکرده اتک نزدید نمی دونیم چرا ویروس کشی و بررسی کردیم ویروس کجا بوده چی بوده فقط شما موظف به این کار هستید ( خلاصه جواب ها و بی منطقی محض ) ! بین دیتاسنتر ها و شرکت های خارجی و استاندارد عرفا وقتی سروری اتک میده یا شکایتی بابت کپی رایت یا انتشار فایل های ویروسی و موارد هک و اسپم و... داره نال روت میشه و زمان داده میشه مشکل رو بر طرف کنه و هیچ دیتاسنتری مستقیم بدون اطلاع و اجازه سرور رو ویروس کشی یا بررسی نمی کنه ! ولی چنین برخوردی با من نشد ! این مورد رو حق خودم میدونم اطلاعات روی سرورم رو فقط خودم ببینم و اگر تخلفی بابت اون فایل ها وجود داره با ذکر دلیل قانع کننده خودم در مهلتی کوتاه مشکل رو برطرف کنم ! شاید پروژه ای دارم که حتی نمی خوام کسی از وجود آن مطلع بشه چه برسه جزئیات فایل ها!

صحبت من از تفاوت امنیت فایل در خارج و برخی دیتاسنتر های داخل ایران بود و دلیلی نمی بینم در این مورد شایعه پراکنی کنم فقط تجربه ای که داشتم رو بیان کردم

سوء تفاهم هم نشه دیتاسنتر ها قابل اعتماد هم در ایران وجود دارند ( امثال جایگاه و.. ) ولی خوب مواردی شبیه این مورد که برای من پیش آمد هم وجود داره!

در مورد او وی اچ که قرمز رنگ کردید

این موضوع مربوط به قدیم و زمانی هست که او وی اچ سرویس هاش فاقد آنتی دیداس بود هست. سرور خود ما یکی از سرور های قطع شده بود سرور برخی از همکاران بعد از 4 روز در دسترس قرار گرفتند و برخی نه چون بک آپ داشتیم روز دوم- سوم از دیتاسنتر دیگری سرویس خریداری کردیم و دیگر پیگیر مسائل اون نشدم چون دیتاسنتر هم جوابی نمیداد جستجو کنید فکر کنم تایپیک این مورد رو تو همین انجمن پیدا کنید

همه چیز هم به دیتاسنتر ارتیاط پیدا نمیکنه، گاهی میتونه مشکل عدم شفافیت باشه.
چند ماه پیش fbi یک سرور 6 هزار دلاری رو که تو colocrossing واسه وی پی اس کولو کرده بودم با نامه دادگاه برای بازرسی بردند و دیگه خبری نشده ازش. فقط نوشته شده بود که واسه دراگ استفاده شده و آی پی رو دادند!
ممکنه در مورد شما یک برنامه امنیتی بوده باشه و براتون روشن نکرده باشند.

BazPardakht.Com
April 20th, 2015, 00:14
چیزی که تجربه نشون داده همیشه سیاست کاری و دست های پشت پرده، جوی رو میان مردم و کاربران می ندازن که دیتاسنتر در صورت اجرائی شدن این قانون جابه جا میشه
ولی پشت پرده می گن قانون رو اجرا نمی کنیم.
ولی در اصل تمام موارد اجرائی میشه و دیتاسنتر هم می گه ما موفق شدیم که این عمل رو نزاریم اجرا کنن
و چه بسا قانون روی دیتاسنتر اجرائی شده
در هر صورت سیاست های خارجی رو نمیشه پیشبینی کرد ولی دیتاسنتر نمیاد این کار رو بکنه چون جابه جایی براش خیلی سنگین تموم میشه

mohsen_sh
April 20th, 2015, 00:41
بسم الله الرحمن الرحیم
بنده شخصا احساس می کنم این مسئله بیشتر حرفه! چه بسا ک الان هم ممکنه! اجرا بشه ولی عمومی نگفته باشن!
اگر مشتری ناراضی به این کار باشه خودش جاش رو عوض می کنه! نه اینکه او وی اچ جاشو عوض کنه!
این بیشتر یه بازی سیاسیه! این حرف رو می زنن تا اگر اجرا شد بگن ما ناراضی بودیم! ولی به خاطر مسائل و مشکلات امکان جا به جایی نیست و هرکس نمی خواد بره!
البته این احتمال بنده است!

cacoo000
July 18th, 2015, 20:34
Hi dear members,
I really cant understand what is the meaning of the characters below :
"רשםטפ די בדבםותביסואמכןנאץהטשגמץ ךטבפגסןדפאחקפפהררססדןץשצה סלמזקעקתבר"

Here is the refrence :

Innocence -> http://adf.ly/1Kfooc

Thanks for attention