PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نداشتن شماره ثبت

shamimi
August 16th, 2010, 08:53
سلام دوستان من می خوام به بانک سامان وصل بشم ولی شماره ثبت شرکت می خواد چقدر خرجش ؟ و اینکه راه دیگه چیه برای گرفتن این شماره؟

mdt
August 16th, 2010, 09:01
ثبت شرکت، تقریبا 100 تومان هزینه دارد.

می توانید از دورازه پرداخت پارسیان استفاده کنید که ثبت شرکت نیاز ندارد.

shamimi
August 16th, 2010, 09:49
آخه آدونیس نداره این امکان کسی می دونه چه جوری می تونم ست کنم رو پارسیان ؟

1Mizban
August 16th, 2010, 10:19
ادونیس = بانک پارسیان رو داره
برای ثبت شرکت : حدودا 400 تومان سرمایه میخوایند + فکر مالیات و ارزش افزوده هم باشید .
بانک پارسیان بدون جواز کسب مجوز نمیده .
بهترین و کم خرج ترین راه » استفاده از زرین پال.

shamimi
August 16th, 2010, 12:49
از زرین آنلاین مشتری می تونه پول بریزه ؟

nasa_de
August 16th, 2010, 20:29
بله

Rezash
August 16th, 2010, 20:46
من هم زرين پال رو توصيه مي كنم.
هم آقاي اميري قابل اعتماد هستند هم زرين پال!
و هم دردسرش خيلي خيلي كمتر هست.

ShahreServer
August 17th, 2010, 00:38
این سایت http://www.sabt24.ne تا چند ماه پیش 120 تومان تقریبا میگرفت 7 روزه شرکت ثبت و تحویل میداد

mdt
August 20th, 2010, 11:02
ادونیس = بانک پارسیان رو داره
برای ثبت شرکت : حدودا 400 تومان سرمایه میخوایند + فکر مالیات و ارزش افزوده هم باشید .
بانک پارسیان بدون جواز کسب مجوز نمیده .
بهترین و کم خرج ترین راه » استفاده از زرین پال.

برای ثبت شرکت، اگر خودتان پیگیر کار شوید و کارهای مربوطه را در ثبت شرکت ها واقع در خیابان میرداماد انجام دهید، تقریبا هزینه ای نداره!
در عین حال بانک پارسیان بدون جواز کسب هم مجوز می دهد و بنده از آن استفاده کرده و می کنم. (نهایتا با یک اجاره نامه مغازه و ارائه یک چک شخصی ضمانت در وجه بانک می توانید از آن استفاده کنید.)

1Mizban
August 20th, 2010, 11:11
برای ثبت شرکت، اگر خودتان پیگیر کار شوید و کارهای مربوطه را در ثبت شرکت ها واقع در خیابان میرداماد انجام دهید، تقریبا هزینه ای نداره!
در عین حال بانک پارسیان بدون جواز کسب هم مجوز می دهد و بنده از آن استفاده کرده و می کنم. (نهایتا با یک اجاره نامه مغازه و ارائه یک چک شخصی ضمانت در وجه بانک می توانید از آن استفاده کنید.)

بله ، شرکت شرکت با 50 تومان هم میشه ، ولی مهم مجوز هست که اونم 200 - 300 تومان هزینه داره .
در مورد بانک هم بله ، کپی سند و یه چک 2000000 با بت تضمین میخواند.

bestvps
August 20th, 2010, 11:15
ZarinPal گزینه ی خوبی هست ! آدونیس هم ساپورت میکنه اینطور که آقای داوری گفتند
حساب Parsian ثبت نمیخواد !
برای ثبت شرکت هم خودتون اقدام کنید به نفعتونه ! خیلی سریع هم به نتیجه می رسید البته رفت و آمد اداری داره دیکه :)

shamimi
August 21st, 2010, 08:31
ماژول برای آدونیس داره پارسیان؟

bestvps
August 22nd, 2010, 00:02
تو راهنمای آدونیس مازول برای بانک پاسارگاد , ملت و اقتصاد نوین نوشتن که موجود هست پارسیان رو نمی دونم ولی اگه مهمه میپرسم براتون از آقای داوری اگه هم خودشون گذرشون افتاد که هیچ :)
زرین پال هم به صورت رایگان پشتیبانی میشه !

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:53 PM ----------

بله اینظور که آقای داوری گفتند ساپورت میکنه از پارسیان ! :)