PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین درگاه پرداخت از نظر شما چه در گاهی هستش؟

cpanelit
April 14th, 2015, 23:57
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان و کاربران عزیز این انجمن
از نظر شما بهترین درگاه از نظر امکانات.ارائه خدمات.پشتیبانی.کارمزد. و سایر.. کدام درگاه ایرانی میباشد؟؟

mohammadali3517
April 14th, 2015, 23:59
با سلام
سایت های زیادی هستن
از جمله زرین پال که توی انجمن هم فعال هستن و از بهترین ها هستن که همکاری داشتیم و عالی عمل کردن
پارس پال و پی لاین و جهان پی هم هستن که باهاشون همکاری داشتیم وبازم عالی عمل کردن

kiarash-khatib
April 15th, 2015, 00:01
سایت های زیادی هست ولی بهترین جهان پی هست جدیدا امنیت بالا رفته و خوبی اینه به صورت پایا طی 1 ساعت تسویه میشه پی لاین و ... کلی دنگ و مکافات داره ولی بهترین جهان پی هست

samansystems
April 15th, 2015, 00:06
زرين پال تنها جائی هست که به شما سرويس تسويه آنی و بدون کارمزد ارائه ميده.
همچنين USSD کد اختصاصی، اپليکيشن موبايل (http://www.zarinpal.mobi)، کارت بانکی اختصاصی با نام و لوگوی زرين پال، امکان ايجاد چندين کيف پوا به منظور تفکيک درآمد هاتون، درگاه بانکی با نام و لوگوی سايتتون هم از قابليت های منحصر به فرد زرين پال هست.

cpanelit
April 15th, 2015, 00:10
همچنين USSD کد اختصاصی، اپليکيشن موبايل (http://www.zarinpal.mobi)، کارت بانکی اختصاصی با نام و لوگوی زرين پال هم از قابليت های منحصر به فرد زرين پال هست.

تا حالا از سیستم زرین پال استفاده نکردم ولی جالب شد این کد اختصاصی ussd رو تست کنم.

taha_2011
April 15th, 2015, 00:10
همچنين USSD کد اختصاصی، اپليکيشن موبايل (http://www.zarinpal.mobi)، کارت بانکی اختصاصی با نام و لوگوی زرين پال هم از قابليت های منحصر به فرد زرين پال هست.

این تنها جا رو بردارید لطفا :دی

چون سیبا پال هم تسویه آنی و بدون کارمزد ارائه می کند :)

cpanelit
April 15th, 2015, 00:13

از نظر تسویه انی خیلی عالی هستن.

jahromweb
April 15th, 2015, 00:59
همچنين USSD کد اختصاصی، اپليکيشن موبايل (http://www.zarinpal.mobi)، کارت بانکی اختصاصی با نام و لوگوی زرين پال، امکان ايجاد چندين کيف پوا به منظور تفکيک درآمد هاتون، درگاه بانکی با نام و لوگوی سايتتون هم از قابليت های منحصر به فرد زرين پال هست.
سلام
کارمزد سیباپال حذف شد
همچنین پیشنهاد میدم مثل جهان پی و سیباپال شما هم درگاه اختصاصی واقعی ارايه کنید....
باتشکر
ارادت

samansystems
April 15th, 2015, 01:04

بدون کارمزد يعنی عدم کسر کارمزد نه از شما و نه از مشتری شما.
نه اينکه کارمزد از مشتری کسر بشه و بعد ادعا بشه بدون کارمزد هست.
يا اينکه برای واريز 500 تومان کارمزد شتاب يا هر عنوان ديگه ای کسر بشه.
همچنين تعهد زرين پال عدم کسر کارمزد تا زمانی هست که شاپرک کارمزدی رو اعمال نکنه و محدود به فصل بهار نيست.

سرويس های زرين پال منحصر به فرد و يکتا هستند ;)
زرين کارت هم کارت بانکی متصل به شتاب هست که تنها در زرين پال ارائه ميشه.
https://www.zarinpal.com/zarincard

- - - Updated - - -

سلام
کارمزد سیباپال حذف شد
همچنین پیشنهاد میدم مثل جهان پی و سیباپال شما هم درگاه اختصاصی واقعی ارايه کنید....
باتشکر
ارادت

زرين پال اولين جائی بوده که درگاه پرداخت با نام و لوگوی سايت ها رو ارائه ميداده و ميده.
سايت های بزرگ ايرانی ازين سرويس زرين پال استفاده ميکنن که ميتونيد ليست اونها رو در قسمت پذيرندگان زرين پال مشاهده کنيد:
https://www.zarinpal.com/Merchants

love-me
April 15th, 2015, 01:05
بنظر بنده سیبا پال خوبه چون از نظر پشتیبانی عالیه.

SibaPal
April 15th, 2015, 01:07
در درگاه اختصاصی سیباپال که به صورت رایگان فعال می شود هیچ کارمزدی نه از خریدار نه فروشنده کسر نمی شود + تسویه حساب آنی
درخواست های ملت نیز بدون کارمزد ۵۰۰ تومانی شتاب واریز می شود.
به زودی این کارمزد شتاب از بانک های سامان , ملی , شهر نیز حذف می گردد.
و همه ی این کارت ها متصل به شتاب می باشند

خواهشمندیم با اطلاعات کافی اقدام به ایجاد نظر در خصوص خدمات سیباپال نمایید

پ.ن: خوشبختانه ما به فکر تبلیغات در صفحه پرداخت کاربر نبوده ایم و برای هر کاربر با هر میزان تراکنش درگاه اختصاصی به صورت رایگان فعال کرده ایم
کاربران گرامی می توانند هرگونه پرسش را در تاپیک های سیباپال مطرح نمایند

cpanelit
April 15th, 2015, 01:09
در درگاه اختصاصی سیباپال که به صورت رایگان فعال می شود هیچ کارمزدی نه از خریدار نه فروشنده کسر نمی شود + تسویه حساب آنی
درخواست های ملت نیز بدون کارمزد ۵۰۰ تومانی شتاب واریز می شود.
به زودی این کارمزد بانک از درگاه های سامان , ملی , شهر نیز حذف می گردد.
و همه ی این کارت ها متصل به شتاب می باشند

ایشون راست میگن بنده خواست واریز وجه دادم .
هواسم نبود پایا زدم بعد تیکت دادم کی واریز میشه ایشون بدون کسر کارمزد همون لحظه واریز رو انجام دادن برامون تسویه حسابشون هم عالیه

jahromweb
April 15th, 2015, 01:09
مدت ها هست که از جهان پی استفاده میکنم و بسیار راضی هستم امکاناتی مثل پشتیبانی عالی و مشتری مدار - تسویه حساب در مدت نسبتا کوتاه - درگاه اختصاصی واقعی (برای بنده رایگان بود - بانک سامان) (توضیح میدم درمورد واقعی) - امنیت بالا ( استفاده از سیستم ورود دو مرحله ای رمز +‌ اس ام اس روی موبایل (یا ارسال اس ام اس با موبایل به دلخواه کاربر)‌ به صورت رایگان - سایت کاربر پسند با طراحی عالی - اعمال نظر پذیرنده در سیستم و .....

مدتی با سیباپال هم به صورت موازی با جهان پی و به صورت ازمایشی کار کردیم اما به دلیل مشکلی که احتمالا از سایت بنده بود(درجریان هستن) بعد از چند روز درگاه را قطع کردم که درحال بررسی هستم و احتمالا مجددا استفاده میکنم.

درمورد درگاه اختصاصی واقعی : پلاگینی که جهان پی و سیباپال دارند (برای اتصال به whmcs) به صورت بسیار حرفه ای هست و به این صورت است که هیچ نامی از سرویس دهنده در زمان رفت و برگشت نشان داده نمیشود و مستقیم از سایت خودتان وارد درگاه میشوید و از درگاه به سایت خودتان باز میگردید!!! یعنی وارد سایت واسطه نمیشوید و درست مثل یک درگاه مستقیم که از بانک میگیرید عمل میکند درضمن اسم سایت شما و لوگوی شما در درگاه به نمایش در میاید فکر کنم با json این مورد را نوشته اند به هرحال عالی است!!!

سیباپال انعطاف بیشتری در برابر قوانین نسبت به جهان پی دارد و جهان پی نسبتا سخت گیر است که البته خوب هم هست
به هرحال هر دو واقعا عالی هست!!!
موفق باشید

samansystems
April 15th, 2015, 01:10
شرايط بدون کارمزد زرين پال هيچ محدوديتی در درگاه و نوع پرداخت نداره و برای کليه روش های پرداخت زير صادق هست:

-- پرداخت از اعتبار کاربری
-- پرداخت از طريق وب گيت (درگاه عادی زرين پال)
-- پرداخت از طريق زرين گيت (درگاه مستقيم زرين پال)
-- پرداخت از طريق ussd
-- پرداخت از طريق اپليکيشن موبايل زرين پال

همچنين اين شرايط محدود به فصل خاصی نيستند و بدون محدوديت برای کاربران قابل استفاده هستند.

jahromweb
April 15th, 2015, 01:11
زرين پال اولين جائی بوده که درگاه پرداخت با نام و لوگوی سايت ها رو ارائه ميداده و ميده.
سايت های بزرگ ايرانی ازين سرويس زرين پال استفاده ميکنن که ميتونيد ليست اونها رو در قسمت پذيرندگان زرين پال مشاهده کنيد:
https://www.zarinpal.com/Merchants

سلام
قصد زیر سوال بردن شما نداشتم و از سرویس های دیگر شما ( دامنه ) استفاده میکنم
فقط پیشنهاد بود
توضیح در پست بعد داده شد
به امید موفقیت روز افزون شما
ارادتمند شما
مهدی تمدن

samansystems
April 15th, 2015, 01:13
سلام
قصد زیر سوال بردن شما نداشتم و از سرویس های دیگر شما ( دامنه ) استفاده میکنم
فقط پیشنهاد بود
توضیح در پست بعد داده شد
به امید موفقیت روز افزون شما
ارادتمند شما
مهدی تمدن

با سلام
اتصال از طريق JSON هم اولين بار توسط زرين پال ارائه شده و سايت های پروژه شارژ ريسلر از اولين استفاده کنندگان اين نوع اتصال بودن. نمونه اون رو ميتونيد در دامنه معتبر زير مشاهده کنيد:
www.irancell.com

jahromweb
April 15th, 2015, 01:20
با سلام
اتصال از طريق JSON هم اولين بار توسط زرين پال ارائه شده و سايت های پروژه شارژ ريسلر از اولين استفاده کنندگان اين نوع اتصال بودن. نمونه اون رو ميتونيد در دامنه معتبر زير مشاهده کنيد:
www.irancell.com (http://www.irancell.com)
والا نمیدونم ولی تا الان درگاه هایی که از شما دیدم (درهاستینگ ها) در رفت و برگشت نام شما را نشان میداد شاید اون ها ازاین امکان استفاده نمیکنند
به هرحال با هیچ شرکتی و درگاهی مشکلی نداریم! (کار خلافی نمیخوام انحام بدم که الکی دنبال یک درگاه باشم که کارم رو راه بیندازه! هویت بنده برای همه مشخص هست)
یک سوال داشتم خدمتتون قبلا شنیدم (شاید هم خودتون گفتید)‌ شرایط استفاده از درگاه اختصاصی رایگان شما این هست که باید درگاه معمولی را هم در سایت قرار داد . این درست است یا بنده اشتباه میکنم؟
ایا شما سرویس درگاه پرداخت ارائه میدهید که کلا هیچ نامی از شما در هیچ جا نیاید؟
باتشکر فراوان

samansystems
April 15th, 2015, 01:20
****پال انعطاف بیشتری در برابر قوانین نسبت به **** پی دارد و **** پی نسبتا سخت گیر است که البته خوب هم هست

البته اين انعطاف باعث شده اکثر فروشندگان موارد ممنوعه رو به سرويس های معنعطف بيارن.

menalgeya
April 15th, 2015, 01:22
با سلام

من از درگاه پی لاین یک سال استفاده کردم ولی متاسفانه هم کارمزد بالایی داره و تعداد تسویه در طول روز فقط یکبار انجام می شود

الان حدود چند ماه هست با این سایت کار میکنم واقعا کارشون عالیه از همه نظر پشتیبانی + تسویه آنی + پایا و .....

http://dargahpardakht.com/

موفق باشید

samansystems
April 15th, 2015, 01:22
والا نمیدونم ولی تا الان درگاه هایی که از شما دیدم (درهاستینگ ها) در رفت و برگشت نام شما را نشان میداد شاید اون ها ازاین امکان استفاده نمیکنند
به هرحال با هیچ شرکتی و درگاهی مشکلی نداریم! (کار خلافی نمیخوام انحام بدم که الکی دنبال یک درگاه باشم که کارم رو راه بیندازه! هویت بنده برای همه مشخص هست)
یک سوال داشتم خدمتتون قبلا شنیدم (شاید هم خودتون گفتید)‌ شرایط استفاده از درگاه اختصاصی رایگان شما این هست که باید درگاه معمولی را هم در سایت قرار داد . این درست است یا بنده اشتباه میکنم؟
ایا شما سرویس درگاه پرداخت ارائه میدهید که کلا هیچ نامی از شما در هیچ جا نیاید؟
باتشکر فراوان

درگاه پرداخت مستقيم با نام و لوگوی سايت شما در کنار درگاه عادی زرين پال قابل ارائه هست.
پياده سازی اون برای عدم نمايش صفحه زرين پال هم با استفاده از json ممکن هست. ;)

jahromweb
April 15th, 2015, 01:27
درگاه پرداخت مستقيم با نام و لوگوی سايت شما در کنار درگاه عادی زرين پال قابل ارائه هست.
پياده سازی اون برای عدم نمايش صفحه زرين پال هم با استفاده از json ممکن هست. ;)
خوب جناب اگر قرار بر این باشه که درکنار درگاه اصلی (یعنی الزام به استفاده از درگاه اصلی)‌ درگاه اختصاصی استفاده بشه که کلا درگاه اختصاصی معنایی نداره و یک چیز بی ارزش هست!
اصلا بحث استفاده از json برای این هست که اسمی از درگاه واسط به میان نیاد اگر قرار به استفاده از درگاه اصلی باشه که دیگه این چیز ها معنا پیدا نمیکنه
لطفا در این مورد توضیح دهید

درضمن : درصورتی که استارتر تمایلی به وجود این گفت و گو دوستانه (دشمنی با کسی ندارم ،‌ قصد روشن شدن یک سری چیزا برای خودمه شاید از زرین پال هم استفاده کردم!) ندارد اعلام کند تا به صورت خصوصی ادامه پیدا کند

samansystems
April 15th, 2015, 01:32
استفاده از درگاه عادی زرين پال هيچ منافاتی با اين موضوع نداره. هر کسی با زرين پال شناخت داشته باشه و داخل کيف پول خودش موجودی داشته باشه پرداخت از زرين پال رو انتخاب ميکنه. و کسی که شناخت نداره از درگاه بانکی پرداخت ميکنه.
اتفاقا اين موضوع باعث اضافه شدن مشتريان شما، معرفی در مارکت 100 هزار کاربر زرين پال (از طريق ايميل های ارسالی) و بيشتر شدن فروش شما ميشه. درست مشابه دامنه زير:
www.irancell.com

يا همون وبسايت هایی که شما ازشون دامنه رو تهيه ميکنيد و هم درگاه بانکی رو دارن و هم درگاه زرين پال ;)

jahromweb
April 15th, 2015, 01:48
استفاده از درگاه عادی زرين پال هيچ منافاتی با اين موضوع نداره. هر کسی با زرين پال شناخت داشته باشه و داخل کيف پول خودش موجودی داشته باشه پرداخت از زرين پال رو انتخاب ميکنه. و کسی که شناخت نداره از درگاه بانکی پرداخت ميکنه.
اتفاقا اين موضوع باعث اضافه شدن مشتريان شما، معرفی در مارکت 100 هزار کاربر زرين پال (از طريق ايميل های ارسالی) و بيشتر شدن فروش شما ميشه. درست مشابه دامنه زير:
www.irancell.com (http://www.irancell.com)

يا همون وبسايت هایی که شما ازشون دامنه رو تهيه ميکنيد و هم درگاه بانکی رو دارن و هم درگاه زرين پال ;)
حرف شما صحیح است
میتوانم بپرسم که توجیه شما از ملزم کردن کاربر به قرار دادن درگاه زرین پال در سایتش چیست؟
بنده حتی پس از امدن نماد اعتمادم هم میخواهم از درگاه واسط (حتی اگر ملزم به پرداخت کارمزد باشم )‌ استفاده کنم به دلیل این که با پنل کاملی که ارائه میشود خیالم از بابت تراکنش ها راحت است!
اما مشکل ان جاست که تفکر ۹۹ درصد کاربران ان است که استفاده از درگاه واسط ضعف سایت است!
اما حقیقت ان است که حتی درصورت کلاه برداری هاستینگ امکان پیگیری ازطریق درگاه واسط بسیار ساده تر از روش های دیگر است (نماد که کلا شده فقط یک ای فریم ! کاری انجام نمیدهد!) اما کاربر به این مسائل توجهی ندارد!
دلیل استفاده از درگاه اختصاصی هم (حداقل برای بنده) همین است وگرنه برای کاربر فهیم چه فرقی میکند که اسم واسط در زمان انتقال به درگاه نوشته شود یا خیر ،‌ یا اصلا درگاه به نام سایت باشد یا واسط!
باتشکر

samansystems
April 15th, 2015, 01:51
حرف شما صحیح است
میتوانم بپرسم که توجیه شما از ملزم کردن کاربر به قرار دادن درگاه زرین پال در سایتش چیست؟
بنده حتی پس از امدن نماد اعتمادم هم میخواهم از درگاه واسط (حتی اگر ملزم به پرداخت کارمزد باشم )‌ استفاده کنم به دلیل این که با پنل کاملی که ارائه میشود خیالم از بابت تراکنش ها راحت است!
اما مشکل ان جاست که تفکر ۹۹ درصد کاربران ان است که استفاده از درگاه واسط ضعف سایت است!
اما حقیقت ان است که حتی درصورت کلاه برداری هاستینگ امکان پیگیری ازطریق درگاه واسط بسیار ساده تر از روش های دیگر است (نماد که کلا شده فقط یک ای فریم ! کاری انجام نمیدهد!) اما کاربر به این مسائل توجهی ندارد!
دلیل استفاده از درگاه اختصاصی هم (حداقل برای بنده) همین است وگرنه برای کاربر فهیم چه فرقی میکند که اسم واسط در زمان انتقال به درگاه نوشته شود یا خیر ،‌ یا اصلا درگاه به نام سایت باشد یا واسط!
باتشکر

به نظر شما برای مثال سايت معتبری مشابه Anetwork.ir از مجموعه سرآوا از درگاه زرين پال در کنار درگاه بانکی استفاده ميکنه ضعف هست ؟
يا وقتی سايت IranCell.com
يا وبسايت کادوچی
يا سايت های معتبر فروشنده هاستينگ ؟؟

زرين پال کيف پول الکترونيکی هست و با درگاه واسط متفاوت هست.
هدف زرين پال با هدف سايت هایی که اشتباها مشابه زرين پال خونده ميشن متفاوت هست و اين تفاوت به وضوح در استفاده کنندگان سايت های فروشنده موارد ممنوعه از سرويس های مذکور مشخص ميشه.

SaMaN0861
April 15th, 2015, 01:52
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان
تجربه من در کار با درگاه های واسط به شرح زیر است :

اول درگاه زرین پال : بابای آدم رو میاورد جلو چشمت تا تسویه بزنه.
دوم درگاه پارس پال : اصلاً به استفاده نرسید چون مراحل احراز حویت زیاد بود و منم هم حوصله اش رو نداشتم.
سوم درگاه پی لاین : مشکل تسویه و برخی موارد کاربران گفتن خطا میده.
چهارم درگاه جهان پی : اولش خوب بود بعد از اینکه قالبشونو تغییر دادن وقتی تسویه میزدی خیلی طولش میدادن مجبور میشدم هی زنگ بزنم دفترشون.
ششم درگاه سیبا پال : اولش اوکی بود بعدش که تسویه میزدم خیلی اذیت میشدم تا واریز کنن ، حتی در یک مورد حواله پایا زده بودم اصلاً واریز نشده بود و پیگیر شدیم گفتن بانک برگشت زده دوباره واریز کردیم. ( داخل اینترنت بانک نه واریزی ثبت شده بود و نه برگشت وجه ) البته اگر کارت ملت بود سری تسویه میزدن ولی من کارت ملت نداشتم.
هفتم درگاه زرین پال : دوباره وارد اکانتم شدم و زرین کارت رو سفارش دادم از اون موقع به بعد هر وقت اراده کنم پول دستمه و سری خرید ارز و بقیه چیز ها رو انجام میدم ، فقط تنها ایرادش سقف تسویه آنی هست.

این تمام تجربیات من بود!

zarat
April 15th, 2015, 01:55
جهان پی خیلی خوبه . اولین تجربه من در تجارت الکترونیک که خوشبختانه عالی دراومد ( قبلا هم از پارس پال و زرین داشتم ولی فقط ثبتنام کرده بودم )

serverhaa
April 15th, 2015, 02:09
متاسفانه جهان پی با وجود تمام خوبی هاشون از پشتیبانی خیلی خیلی ضعبف برخوردارند به شکلی که پشنهادشون برای کوچکترین مشکل تعویض سرور هست ، زرین پال ، پی لاین ، سیبا پال و .... پیشنهاد میشن

aryaserver
April 15th, 2015, 02:10
باسلام
جهان پی و پی لاین عالی هستند!

djmohammad
April 15th, 2015, 02:38
درود
فقط سیباپال را انتخاب کنید
یکی از ویژگی های عالی که دارند به مشتری احترام ویژه ای می گذارند.که این خود بسیار حائذ اهمیت هست

espad
April 15th, 2015, 08:17
من قبلا با پی لاین کار کردم عالی بودن جدیدا با جهان پی کار می کنم فوق العاده هستن هم از نظر پشتیبانی و هم کارمزد و تسویه