PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای مجازی سازی کدوم سرور پیشنهاد میدین

mah-man
April 14th, 2015, 17:14
سلام
برای مجازی سازی رو دیتا سنتر هتزنر کدوم پکیج ددیکیتشو پیشنهاد میدین؟
با توجه به محدودیتهای هتزنر بر روی تعداد وی پی اس و آی پی پس رو 36 وی پی اس حساب کنید و رسلر هم روی همین میدم طوری میخوام باشه نه سیخ بسوزه نه کباب طوری سبک نبندم مشتری ها شاکی بشند و نه خیلی سنگین که خودم هزینه اضافی پرداخت کنم؟
لطفا اگر مقدوره یکی رو پیشنهاد بدین
https://www.hetzner.de/en/
پ.ن:
هتزنر میبایست بگیرم میدون ضعف هائی هم داره اما اینو حتما باید هتزنر بگیرم

Yas-Host
April 14th, 2015, 17:19
سلام

ببنید دوست عزیز شما آخرین مدل سی پی یو و بهترین سخت افزار هم تهیه کنید باز از نظر پورت دچار مشکل می شوید.

برای مثال اگر در بازه زمانی 1 ساعت فقط 15 سرور مجازی در حال تبادل اطلاعات با سرعت 10mb/s باشند سرور شماره 16 چقدر سرعت خواهد داشت ؟!

اصلا اینها به کنار!

سرعت هارد رو چیکار می کنید ؟

یک راه دارید :

یک سرور با هارد SSD بگیرید سپس برای درایو C از SSD استفاده کنید و برای درایو دیگر از هارد های sata enterprise استفاده کنید.

البته باز مسئله پورت مشکل ساز خواهد بود با توجه به :

سیخ بسوزه نه کباب طوری سبک نبندم مشتری ها شاکی بشند و نه خیلی سنگین که خودم هزینه اضافی پرداخت کنم؟

mah-man
April 14th, 2015, 17:38
سلام

ببنید دوست عزیز شما آخرین مدل سی پی یو و بهترین سخت افزار هم تهیه کنید باز از نظر پورت دچار مشکل می شوید.

برای مثال اگر در بازه زمانی 1 ساعت فقط 15 سرور مجازی در حال تبادل اطلاعات با سرعت 10mb/s باشند سرور شماره 16 چقدر سرعت خواهد داشت ؟!

اصلا اینها به کنار!

سرعت هارد رو چیکار می کنید ؟

یک راه دارید :

یک سرور با هارد SSD بگیرید سپس برای درایو C از SSD استفاده کنید و برای درایو دیگر از هارد های sata enterprise استفاده کنید.

البته باز مسئله پورت مشکل ساز خواهد بود با توجه به :

سلام ممنون که همفکری کردین
اینکار هم میشه کرد برای هارد اما بیشتر الان سی پی یو و مدل مدنظرم هست
در مورد پورت هم میشه پورت اضافی خرید با کارت شبکه جدا؟!!

mhiizadi
April 14th, 2015, 18:30
سلام ممنون که همفکری کردین
اینکار هم میشه کرد برای هارد اما بیشتر الان سی پی یو و مدل مدنظرم هست
در مورد پورت هم میشه پورت اضافی خرید با کارت شبکه جدا؟!!
هزینه اش بالاست و صرف به تهیه سرور جدیده

- - - Updated - - -

سلام
با توجه به محدودیتهای هتزنر بر روی تعداد وی پی اس و آی پی پس رو 36 وی پی اس حساب کنید و رسلر هم روی همین میدم طوری میخوام باشه نه سیخ بسوزه نه کباب طوری سبک نبندم مشتری ها شاکی بشند و نه خیلی سنگین که خودم هزینه اضافی پرداخت کنم؟
پ.ن:

36 وی پی اس نمیشه راه انداخت ؛ دو تا از آی پی های سابنت که میره؛
یکی هم از آی پی های اضافی میره؛ یکی هم برا gateway میکروتیک میره؛
تا اینجا 4 تاش کم شده ؛
یعنی اگر شما خیلی بتونید راه بندازید ,29-28 تا هس
بعدشم نه هتزنر سی پی یوویی داره که بکشه 30 تا وی اس رو ؛ نه هاردی در سرور های مارکت هست که بتونه ؛ پس نتیجه میگیریم شما بخواید 20 تا سرور رم 2 گیگ هم راه بندازید یه سرور با رم 48 نیاز دارید؛ هارد هم اگه هارد خوب باشه بکشه؛ نه الکی
حداقل کانفیگ مورد نیاز شما
4tb - 6tb sta enterprise
240-480gb ssd
48gb ram

company_hosting
April 14th, 2015, 18:41
سلام
پ.ن:

سلام

شما حداکثر 33 ای پی میتوانید در هتزنر استفاده کنید

سرورهای هتزنر برای وی پی اسهای متوسط خوب هستند

استفاده شخصی نیم حرفه ای

با تشکر

kool
April 14th, 2015, 18:45
سلام
پ.ن:

سلام
همانطور که دوستان اشاره کردن این تعداد آی پی در دسترس ندارید و مقداری کمتر هست.
بعد تنها به فکر پردازنده نباشید، همه موارد و مخصوصا پورت باید به نسبت هم قدرت مند و کشش این تعداد رو داشته باشن.
از طرف دیگه گرفتن کارت شبکه اضافی و هارد اضافی ssd روی هم رفته فکر نمیکنم بعد از دو سه ماه هم به سود دهی حداقل هم برسید

mah-man
April 14th, 2015, 19:29
سلام بر همگی
بله درست میفرمائید. با یکی از دوستان هم که صحبت کردم کلا منصرف شدم از هتزنر به 100 دلیل که چندتاشو فرمودین که یکیش هم هاردهای ضعیف با کش پائین و پورت ضعیفی که میده

حالا با این تفاسیر کدوم دیتا سنتر رو پیشنهاد میدین؟ اروپا یا کانادا یا آمریکا؟ ابلته آمریکا که خیلی خیلی خوبه اما هم سرعت کمی پائینه و هم قیمت ها بالاست به نسبت
در کل کجا رو پیشنهاد میدین اقتصادی باشه؟

kool
April 14th, 2015, 19:43
سلام

پیشنهاد من ovh و رداستیشن - البته دومی هزینه ها بالاست ولی کیفیت هم بالاست

mohammadali3517
April 14th, 2015, 19:48
سلام
Ovh عالی هست
ولی اگر رد هم بخواین جدیدا 50 درصد اف گذاشته برای سه ماه اول
ولی ovh عالیه

mah-man
April 14th, 2015, 22:43
باز هم تشکر میکنم برای اشتراک تجربتون

بهر حال نتیجه گیری چی میشه؟ کجا؟ که در عین اینکه سرور اقتصادی بشه بست و بتوان رقابت کرد با ما باقی؟ چون من الان دو تا سرور برای سایتهای خودم دارم حالا بهترین جا سعی کردم بگیرم و مهم نیست مثلا دو برابر اروپا شده چون برای خودم هست و.... اما در حالت عادی یوزرهای سایتم قیمت رو میبینند و به جرات میتوان گفت کمتر از 10% اونا کیفیت رو ملاک قرار میدن همه میگن فلان جا اف تی پی 3 سوته میاد بالا سرعت خوبه و.. اما سرور کارو دات نت رو میگین آشغال لول !!!!

این مسئله هست که قیمت رو برای من کمی مهم کرده اما 40% ملاکم قیمته 60% کیفیت وگرنه کیفیت 100% تو امریکا دیتا سنترهای بسیار خوبی هستند حتی فری منیج میکنند و مانیتورینگ مثل ساب هاستینگ اما به نسبت اروپا سرعت کمتری دارن برای ما ایرانیها اما سئو بهتر برای گوگل چون در کراول تایم اختصاصی که به شما میده هرچه سرعت بیشتر باشه پیج های بیشتری و دیتا های بهتری کراول میشند و ... اما از قدیم گفتن قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری دی:

بازم منتظر پیشنهادات گرانبهاتون هستم

Yas-Host
April 14th, 2015, 23:18

بهر حال نتیجه گیری چی میشه؟ کجا؟ که در عین اینکه سرور اقتصادی بشه بست و بتوان رقابت کرد با ما باقی؟ چون من الان دو تا سرور برای سایتهای خودم دارم حالا بهترین جا سعی کردم بگیرم و مهم نیست مثلا دو برابر اروپا شده چون برای خودم هست و.... اما در حالت عادی یوزرهای سایتم قیمت رو میبینند و به جرات میتوان گفت کمتر از 10% اونا کیفیت رو ملاک قرار میدن همه میگن فلان جا اف تی پی 3 سوته میاد بالا سرعت خوبه و.. اما سرور کارو دات نت رو میگین آشغال لول !!!!

این مسئله هست که قیمت رو برای من کمی مهم کرده اما 40% ملاکم قیمته 60% کیفیت وگرنه کیفیت 100% تو امریکا دیتا سنترهای بسیار خوبی هستند حتی فری منیج میکنند و مانیتورینگ مثل ساب هاستینگ اما به نسبت اروپا سرعت کمتری دارن برای ما ایرانیها اما سئو بهتر برای گوگل چون در کراول تایم اختصاصی که به شما میده هرچه سرعت بیشتر باشه پیج های بیشتری و دیتا های بهتری کراول میشند و ... اما از قدیم گفتن قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری دی:

در حال حاضر برای شروع دیتاسنتر ovh و سویو استارت پیشنهاد می شود.

آی پی رایگان و هزینه یکبار می دهید .

سرور حدود 200 هزار تومان خواهد شد که بسیار پایین هست.

سخت افزار خوبی هم خواهید داشت.

البته رد استیشن هم مناسب است و واقعا کیفیت بالایی دارد و مناسب است ( مخصوصا تخفیف 50 درصدی 3 ماهه ارائه می دهد ).

پیشنهاد میکنم با تحقیق جلو برید حتی اگر تاپیک شما 4 صفحه شود.

- - - Updated - - -

البته رد استیشن هم مناسب است و واقعا کیفیت بالایی دارد و مناسب است ( مخصوصا تخفیف 50 درصدی 3 ماهه ارائه می دهد ).

mohammadali3517
April 14th, 2015, 23:25
سرور های ovh به صرفه تر هستن به نظر من...

mah-man
April 14th, 2015, 23:43
در رد استیشن اینو بستم زیادی بالا نگرفتم دستم رو؟ بعد بنظرتو اگر ovh بگیرم فرانسه یا کانادا و کدوم پکیجش؟ چرا بعضی ها میگن ovh آشغاله؟

سرور در رد استیشن کمی گرونه بهرحال بعد از 3 ماه باز تخفیفش ول میشه نه؟

Initial payment lengths, you may amend the renewal length at any time:

Monthly
£440.98 £220.50/month for 3 months

Quarterly (- 5%)
£418.93 £209.47/month for 3 months (£628.41)

Annually (- 15%)
£374.83 £187.42/month for 3 months (£3,935.73)

The configuration you have selected is detailed below.
Model: Dell PowerEdge D10-550ST Carbon-Neutral Server Setup Options: Not Available
Operating System: CentOS Linux 6 - Optional Control Panels Control Panel: CPanel/WHM (Linux) SQL Database: Not Required CPU: 2 x E5-2630v2 - 2.50Ghz Ivy Bridge EP Memory: 48GB DDR3 ECC Memory Hard Disk Configuration: 10 x 4TB SATA 7200RPM + 240GB Cachecade Raid: H710p Raid Controller with BBU - Raid 10
Hardware Firewall: Not Required

Backup Storage Drive: 2TB Backup Storage Drive (USB)
Network Backup Storage: Not Required
Remote Management: DRAC Enterprise (Virtual KVM)
Dedicated Bandwidth: 1Gbps Unmetered Port - 1Gbps Guaranteed [**Equivalent to 321TB/month**] IP Allocation: 65 Usable IP Addresses (RIPE /29 + /26)

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ممنون از شما
بعد این پکیج 200 تومنی کدومه؟ البته ترجیح میدم کمی قوی تر ببندم ببینید من هدفم سود آنچنانی از هاستینگ نیست بیشتر این در کنار کارم خواهد بود اینم برای جذب عده ای از کاربران که مستقیم خرید میکنن از دیتا سنتر ولی با این روش قصد دارم حمایت اسپنسری انجام بدم برای کار تخصصی خودم که برنامه نویسی هست و 100 البته فروش کالاهای فیزیکی در کل دوست دارم کیفیت مناسبی ارائه بدم اما افرادیکه خدمات به من میدن یا بنوعی همکارام باید سودی ببرند ؟!! اما سود من غیره مستقیم میاد همین جذب اعتماد سایتهای هدف و همکاری با اونا در امر فروش محصولات مجازیم

serverhaa
April 15th, 2015, 01:52
قطعا رد استیشن و ovh پیشنهاد میشن !

kool
April 15th, 2015, 10:26
در رد استیشن اینو بستم زیادی بالا نگرفتم دستم رو؟ بعد بنظرتو اگر ovh بگیرم فرانسه یا کانادا و کدوم پکیجش؟ چرا بعضی ها میگن ovh آشغاله؟

سرور در رد استیشن کمی گرونه بهرحال بعد از 3 ماه باز تخفیفش ول میشه نه؟

Initial payment lengths, you may amend the renewal length at any time:

Monthly

£440.98 £220.50/month for 3 months

Quarterly (- 5%)
£418.93 £209.47/month for 3 months (£628.41)

Annually (- 15%)
£374.83 £187.42/month for 3 months (£3,935.73)

The configuration you have selected is detailed below.
Model: Dell PowerEdge D10-550ST Carbon-Neutral Server Setup Options: Not Available
Operating System: CentOS Linux 6 - Optional Control Panels Control Panel: CPanel/WHM (Linux) SQL Database: Not Required CPU: 2 x E5-2630v2 - 2.50Ghz Ivy Bridge EP Memory: 48GB DDR3 ECC Memory Hard Disk Configuration: 10 x 4TB SATA 7200RPM + 240GB Cachecade Raid: H710p Raid Controller with BBU - Raid 10
Hardware Firewall: Not Required

Backup Storage Drive: 2TB Backup Storage Drive (USB)
Network Backup Storage: Not Required
Remote Management: DRAC Enterprise (Virtual KVM)
Dedicated Bandwidth: 1Gbps Unmetered Port - 1Gbps Guaranteed [**Equivalent to 321TB/month**] IP Allocation: 65 Usable IP Addresses (RIPE /29 + /26)

این سرور برای شروع توصیه نمیشه:
سه ماه اول ماهانه باید 1.100.000 تومان پرداخت کنید و از ماه چهارم 2.200.000 تومان حدودا !!!