PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدف شما از خرید سیستم پیامک چیست؟

UGP.ir
April 14th, 2015, 10:19
سلام
من مدتی هست دارم روی سیستم های پیامک کار می کنم می خواستم بدونم بهترین قابلیتی که یک سیستم پیامک می تواند به شما ارائه کند و با ارائه آن شما ترغیب می شوید آن را بخرید چیه؟
ممنون می شوم دوستان همکاری کنند و نظرات خودشون را بیان کنند.

حتی اگر این قابلیت وجود ندارد ولی اگر باشه خوبه هم لطف کنید بگید ممنون.

sina.click
April 14th, 2015, 11:44
سلام
من مدتی هست دارم روی سیستم های پیامک کار می کنم می خواستم بدونم بهترین قابلیتی که یک سیستم پیامک می تواند به شما ارائه کند و با ارائه آن شما ترغیب می شوید آن را بخرید چیه؟
ممنون می شوم دوستان همکاری کنند و نظرات خودشون را بیان کنند.

حتی اگر این قابلیت وجود ندارد ولی اگر باشه خوبه هم لطف کنید بگید ممنون.

با سلام
دارا بودن قابلیت اتصال به whmcs

cpanelit
April 14th, 2015, 11:46
خیلی ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده میکنن خیلی ها برای whmcs وو دیکر فروشگاه ها.

UGP.ir
April 14th, 2015, 11:49
سلام
اتصال به whmcs یک یک ویژگی هست که الان پیاده سازی شده است و میشه گفت اکثر سیستم ها دارند قابلیت خاص مد نظرم هست، مثلا یک کابردی را که اگر به مشتری ارائه کنید مشتری به سم شما ترغیب میشه مثلا ثبت درخواست ریست کردن سرور به صورت پیامکی یا این طور چیزایی.

samansystems
April 14th, 2015, 13:15
بحث پيامک کم کم از ارسال انبوه تبليغاتی و بی هدف به سمت ارسال پيامک های اطلاع رسانی و موارد مشابه ميره.
تو اون زمان پايداری سرويس ها مهمترين نقش رو داره.

UGP.ir
April 14th, 2015, 15:56
سلام
نه پایداری و .... که برابر باشه موضوع قابلیت ها به میان می آید بانک شماره و... از مهم ترین موضوعات است.