PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پوینت کردن دامنه ها روی یک دامنه (کلودفلیر - دایرکت ادمین ) domain pointer

sami85
April 14th, 2015, 09:45
دوستان سلام
دامنه ای دارم که با کلودفلیر DNS آن ست شده ... domain.ir سایت روی این دامنه قرار داره
حال چند دامنه به همین اسم ولی com , org ,net ,biz , ... هم متعلق به منه اما برای دامنه های پوینت شده آی پی سرور رو ست کردم نه کلودفلیر !
{تا قبل از قرار دادن کلود فلیر همه چیز چک شده و کار رو درست انجام دادم ( در نظر داشتم دامنه عوض بشه و خود سایت ir رو بیاره که همینجور شد ) }
در حال حاضر هیچ یک از دامنه ها بعد از نوشتن به سایت وصل نمی شند ! چرا مشکل از DNS باعث شده ... کلودفلیر رو نیاز دارم ... یه حدسایی هم میزنم که چی کار میشه کرد چون باید ۲۴ ساعت واسه تغییرات به ایستم گفتم از تجربه دوستان استفاده کنم .
لطفا راهنمایی کنید که دی انس همه رو کلود فلیر کنم یا برای رسیدن به این خواسته باید کار دیگهای انجام بدم ... کنترل پنل دایرکت ادمکین

sami85
June 6th, 2015, 10:13
دوستان با توجه به اینکه بعضی افراد که در جایگاه استادی ما هستن برای این موضوع همکاری نکردن بعد از یافتن راه حل خواستم دیگران هم استفاده کنند !
من دامنه ها رو در دایرکت ادمین با DNS سرور پوینت کردم اما اوایل کار به سختی باز می شدن ! اما به مرور زمان این مشکل رفع شد و حالا با سرعت مناسب باز میشن ! اما راه حل کلودفلیر چی بود ؟
با تماسی که از طریق support.cloudflare.com داشتم به هم دو راه حل گفتن ! که یکیش همین بالایی بود البته حین پوینت کردن تیک (باز شدن با همین دامنه ) رو برداشتم ! و دیگری این بود که دامنه جدید رو توی کلود فلیر ثبت و ست کنید و برای این دامنه رول جدید بسازید Rules
فروارد کردن دامنه جدید در بالا و در زیرش که دامنه باید بهش ریدایرکت بشه هم کامل (با HTTP ) قرار بدید ...