PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد سخت افزار برای کولو در ایران

mah-man
April 13th, 2015, 07:47
سلام
میخوام در ایران کولوکیشن کنم احتمالا آسیا تک(البته اگر منصرفم نکنید) و میخوام سرور بخرم برای مجازی سازی
حداقلی های من موارد زیر هستند
hard: sas or ssd
ram: = or more than 32gig
cpu: = or more than 16 core xeon
حالا در مورد سی پی یو نیاز به مشاوره بیشتر دارم در مورد نوع و تعداد هسته
در کل نیاز دارم حداقل دو ترا فضا داشته باشم + یک هارد باید در کنارش باشه برای رید هارد اصلی (زیر 1.5 ترا توجیح اقتصادی نداره)
حالا میتونم فضای رووت و هووم رو جدا جدا ببندم باز مشکلی نیست یعنی 4 هارد 2تا برای دیتا بیس و 2 تا برای دایرکتوری که هر زوج رید میشن
بهترین پیشنهاد لطفا + بفرمائید کجا بخرم بصرفه هست؟
و احیانا اگر افردی هستند در همین انجمن که براشون قابل تهیه هست همچین مواردی با قیمت خوب مشکلی نیست شیراز هستم
پ.ن:
هم شارلوت و هم آلمان الان سرور دارم و قصد ندارم پولم رو ببرم جائی سرمایه گذاری کنم که حتی رفتن به اونجا دردسره دی: ولی بطور کلی ایران کولو میصرفه خارج زیاد نمیصرفه اکثر سرورهای مناسب با قیمت های خوب هست تا خودتو اسیر گیرو واگیر سوختن هارد و رم و.. اینا بکنی واقعا این مشکلات اونجا هست بودن دوستانی که دل 1100 خردن سال 2011 و بعد مجبور شدن کلا باز سرور بخرند بخاطر مشکلاتی کوچک سایته نمیشه بخوابه بری از فلان جا خرید کنی براش باز بره یا باید آماده داشته باشی یا ... هزاران راه هست ولی ترجیحا اوردر سرور دیگه بدیم سریع ترین و بهترین راه اینا رو عرض کردم اگر اشتباه فکر میکنم بدونم اشتباه فکر میکنم و اطلاعات ناقص هستند و...

princeserver
April 13th, 2015, 10:20
سلام
میخوام در ایران کولوکیشن کنم احتمالا آسیا تک(البته اگر منصرفم نکنید) و میخوام سرور بخرم برای مجازی سازی
در کل نیاز دارم حداقل دو ترا فضا داشته باشم + یک هارد باید در کنارش باشه برای رید هارد اصلی (زیر 1.5 ترا توجیح اقتصادی نداره)
حالا میتونم فضای رووت و هووم رو جدا جدا ببندم باز مشکلی نیست یعنی 4 هارد 2تا برای دیتا بیس و 2 تا برای دایرکتوری که هر زوج رید میشن
و احیانا اگر افردی هستند در همین انجمن که براشون قابل تهیه هست همچین مواردی با قیمت خوب مشکلی نیست شیراز هستم
پ.ن:
هم شارلوت و هم آلمان الان سرور دارم و قصد ندارم پولم رو ببرم جائی سرمایه گذاری کنم که حتی رفتن به اونجا دردسره دی: ولی بطور کلی ایران کولو میصرفه خارج زیاد نمیصرفه اکثر سرورهای مناسب با قیمت های خوب هست تا خودتو اسیر گیرو واگیر سوختن هارد و رم و.. اینا بکنی واقعا این مشکلات اونجا هست بودن دوستانی که دل 1100 خردن سال 2011 و بعد مجبور شدن کلا باز سرور بخرند بخاطر مشکلاتی کوچک سایته نمیشه بخوابه بری از فلان جا خرید کنی براش باز بره یا باید آماده داشته باشی یا ... هزاران راه هست ولی ترجیحا اوردر سرور دیگه بدیم سریع ترین و بهترین راه اینا رو عرض کردم اگر اشتباه فکر میکنم بدونم اشتباه فکر میکنم و اطلاعات ناقص هستند و...
سلام خدمت شما سرور استوک اصلا توصیعه نمی شود
هزینه اگر برای شما مهم نیستش کار شما برای ایران یک سرور e31230 v3 یا e31240 v3 کار شما جواب میده
چقدر مایل به سرمایه گذاری هستید

RoobinaServer
April 13th, 2015, 10:53
سلام
پ.ن:

با سلام و احترام

سروری که دنبال آن هستید حدود 12 الی 16 میلیون هزینه آن هست که با توجه به نوع کارت رید مدنظر و سایر قطعات و نوع هارد ها همه قابل تغییر هست و طبیعا هرچه سراغ قطعه معمولی تر برید قیمت کمتر هم خواهد شد.

اگر هزینه کلوکیشن ماهانه خوبی میتوانید بپردازید مراکز مختلف یا حتی ... بهتری نسبت به جز آسیاتک خواهید داشت پیشنهاد میکنم شما که شیراز هستید از طریق واسط ها در تهران کلوکیشن در یکی از مراکز یا حتی در کیج های خودشان انجام دهید چون هم تازه کار هستید هم کار با این مراکز دردسرهای خاص خودش را دارد و کاملا با کار با مراکز خارج کشور فرق دارد و نیاز به دانش نسبتا خوب به سمت بالا دارد پس بهترین راه عدم خرید مستقیم از خود مرکز برای شما هست یا اینکه اگر نوع سایت ها سازمانی و متعلق به داخل شهر شیراز هست کلا سمت تهران نیایید و داخل همان شیراز کلوکیشن انجام دهید.

دقیقا بسته به نوع میزبانی و هدف و نوع سرمایه تمام این موارد فرق میکنند.

در صورتی که مشاوره بیشتری هم خواستید میتوانید با بخش مشاوره ما تلفنی یا ... تماس بگیرید : http://www.roobinaserver.ir/contact.php

باتشکر

mah-man
April 13th, 2015, 22:03
سلام خدمت شما سرور استوک اصلا توصیعه نمی شود
هزینه اگر برای شما مهم نیستش کار شما برای ایران یک سرور e31230 v3 یا e31240 v3 کار شما جواب میده
چقدر مایل به سرمایه گذاری هستید

سلام
میشه بصورت باز تر قیمت ارائه بدین و یا راهنمائی فرمائید مثلا پردازند فلان تو ایران هست + فلان گیگ رم و مادر بورد فلان .... که این سرور و مورد پیشنهادی مچینگ خوبی داره و چند یونیته؟

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

سروری که دنبال آن هستید حدود 12 الی 16 میلیون هزینه آن هست که با توجه به نوع کارت رید مدنظر و سایر قطعات و نوع هارد ها همه قابل تغییر هست و طبیعا هرچه سراغ قطعه معمولی تر برید قیمت کمتر هم خواهد شد.

اگر هزینه کلوکیشن ماهانه خوبی میتوانید بپردازید مراکز مختلف یا حتی ... بهتری نسبت به جز آسیاتک خواهید داشت پیشنهاد میکنم شما که شیراز هستید از طریق واسط ها در تهران کلوکیشن در یکی از مراکز یا حتی در کیج های خودشان انجام دهید چون هم تازه کار هستید هم کار با این مراکز دردسرهای خاص خودش را دارد و کاملا با کار با مراکز خارج کشور فرق دارد و نیاز به دانش نسبتا خوب به سمت بالا دارد پس بهترین راه عدم خرید مستقیم از خود مرکز برای شما هست یا اینکه اگر نوع سایت ها سازمانی و متعلق به داخل شهر شیراز هست کلا سمت تهران نیایید و داخل همان شیراز کلوکیشن انجام دهید.

دقیقا بسته به نوع میزبانی و هدف و نوع سرمایه تمام این موارد فرق میکنند.

در صورتی که مشاوره بیشتری هم خواستید میتوانید با بخش مشاوره ما تلفنی یا ... تماس بگیرید : http://www.roobinaserver.ir/contact.php

باتشکر

طبیعتا هر فردی که قصد کار تجاری داره هزینه براش مهمه اما اگر منظور شما توان مالی سرمایه گذاریه طبیعتا دستم بازه اگر بدونم با چند تومن بالا پائین اختلافات فاهش خواهم دید
در مورد دیتا سنتر نیز ترجیح میدم حتی چند ماه راه اندازی سرور به عقب بیوفته اما تیم خودم راش بندازه چون اول آخر اینکار رو باید کرد و در کل هدف کو لوکیشن نیز همینه تو ایران واقعتا تفاوت فاهش بین سخت افزار خودت و چیزی که بهت میدن هست + بحث امنیت نیز مقوله دیگریست یکی از ایراد های جاری بر سیستم های ابری همین شخص سوم هست حالا ما بیایم در حالت غیره ابری باز شخص سومی رو به کار بریم فکر نکنم شایسته باشه اما با کمال احترام برای تمامی شرکت های هاستینگ ایرانی شاید نیو یوزر باشم اما بالای 10 ساله تو نت فعالیت دارم و همیشه تیمی متشکل از 2 نفر به بالا در کنارم بودن اما امنیت دیتا در ایران خیلی ضعیفه و براحتی میبینیم اطلاعات فلان سایت که اسم در میکنه در سایتهای دیگر داره اشتراک گذاری میشه به نام حک سرور اما اینطور نیست بشخصه دیدم مدیران هاستینگ برای لاپوشانی این هک یا حک رو مطرح میکنن و خودشون استفاده میکنن باور کنید من زنگ زدم به شرکت هاستینگی معتبر که همه قسم شاید روش بخورید به بزرگی به فلان نیروش گفتم 5 تومن میدم دیتای ایکس رو بده قطع کرده تل رو اما بعد از 3 روز اس ام اس میاد 7 تومن میدی اوکیه ولی خداوکیلی به کسی نگی ؟!!! باز هر چقدر شما شریف باشی اما کارمندتون شاید نباشه به دلایل خیلی زیاد فقر و... نمیشه گفت
البته بحثش اینجا بود و نبود
الان هدف کمک به مشاوره دارم برای انتخاب بهترین سیستم نه بالاترین سیستم بهینه ترین سستم(با حداقل هزینه حداکثر کیفیت رو کسب کرد) بقولی گرونترین رو ببنیدم خودش اوکیه اما چرا من بیام 128 گیگ رم بگیرم میتونستم 64 گیگ بگیرم و هارد اس ای اس رو بکنم اس اس دی این یک مثال بود که بزرگانی مثل شماها کمک میکنن این اتفاقات نیوفته هم برای من هم شما و اشتراک نت فارسی
با تشکر و سپاس از همه دوستان و هموطنان خوبم

- - - Updated - - -

upppppppppppp

amirfateh
April 14th, 2015, 10:46
باسلام،
می تونید سرو با کیفیت برند hp , سوپر مایکرو تهیه کنید آسیاتک بد نیست اما اگر سرویس میزانی وب سایت می خواهید ارائه کنید گزینه ای بهتری هم دارید.
برای مشورت وکسب اطلاعات بیشتر شماه تماس تون رو اعلام کنید
یا با 66555391 تماس بگیرید.

mohsen1
April 14th, 2015, 22:22
بستگی به بودجه شما داره. اگه اقتصادی بخواهید عمل کنید سرورهای سوپر میکرو خوش قیمت هستند ولی اگه بحث کیفیت باشه طبیعتا اچ پی یه سر و گردن بالاتر از بقیه هست.

برای تهیه سرور میتونیم بهتون مشاوره بدیم.
برای نمونه سخت افزار هم لینک امضام هست.