PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه های ارتباطی با کاربران

iranwhsrver
April 12th, 2015, 20:18
درود بر همه گی..
دوستان یک سوالی دارم از آنجایی که هرشرکتی باید حیطه ی کار خود را حفظ نمایید و اولین اصول اصلی هم مشتری مداری و پشتیبانی دقیق هستش، آیا استفاده از وایبر و یاهو مسنجر برای پشتیبانی های مشتری ها به نظر شما سطح کاری و اعتماد افراد را پائین می آورد نسبت به شرکت.؟
به صورت کامل عرض کنم که ما قرار هستش که بخش مسنجر برای شرکت راه اندازی کنیم اما از اونجایی که بحث اعتماد سازی و.. هستش میخواییم ببینیم شخص خریداری آیا با دیدن پشتیبانی های از قبیل یاهو مسنجر و وایبر و.. به غیر از پشتیبانی آنلاین دچار شک میشود یا خیر؟
با تشکر از شما.

1eng.ir
April 12th, 2015, 20:28
کاربر با مشاهده مسنجرهای پشتیبانی دچار شک و تردید نمیشه.
فقط پرستیژ و کلاس کاری شرکت شما رو میرسونه.

چت آنلاین (تحت وبسایت) برای بخش فروش
تماس تلفنی برای بخش فروش و پشتیبانی
سیستم تیکتینگ برای بخش پشتیبانی و فروش

این سیستم میتونه یکی از بهترین انتخاباتون باشه.

525214
April 12th, 2015, 20:31
اگر شرکت ثبت شده باشه و شماره ثابت و آدرس داشته باشه، چه اشکال داره پشتیبانی در وایبر هم داشته باشه؟

ولی... برای من همیشه سوال بوده که چرا مدیران محترم هاستینگ ( همه نه اما اونهایی ک توی مسنجر با اونها چت کردم ) توی تیکت و ایمیل خیلی مودبانه جواب میدن، اما توی مسنجر طرز برخوردشون متفاوته! اصلا آدم رو از خرید منصرف میکنند! پیشنهاد من اینه که به همون آرامی و متانت تیکت در وایبر یاهو مسنجر و غیره با مشتریها برخورد بفرمایید.

iranwhsrver
April 12th, 2015, 20:35
ممنون از هردو عزیز...دچار شک هایی بودیم برای شروعش این پروژه.
برای هر بخش از پشتیبانی ما یه مسئول قرار دادیم که با شرایط حقوقی و حقیقی با کاربران برخورد کنند. امیدواریم که این بخش مسنجر سایت دچار اشتباه نشه برای کاربران.با تشکر ./

TN Projects
April 12th, 2015, 20:48
با درود و احترام.
متاسفانه بحث پرستیژ در اکثر مواقع یک بحث بیخوده و شما توجه کنید که اصول کارتون درسته یا خیر؟
برای راحتی مشتری و خود شرکت در حال حاضر مسنجرها بهترین راه هستند چون خیلی راحت با مشتریها و همکارانتون در ارتباط هستید.
وقتی هم تعداد مشتریها بسیار زیاد شد و مهمتر از اون تعداد درخواستها فوق العاده بالا زد میتونید از مسنجرها استفاده نکنید و یا اوپراتورهاتون رو بیشتر کنید.
سعی کنید فرهنگ سازی کنید نه فرهنگ غلط رو پیروی کنید.
پیروز باشید.