PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا دیجیکالا عامل گران فروشی ها در ایران شده؟!

سیدرضا بازیار
April 12th, 2015, 09:47
از وقتی که سایت دیجیکالا قدرت گرفت دیگه همه فروشگاه ها مبنای فروش خود رو بر اساس دیجیکالا قرار دادن و مثلا اگه شما یه لپ تاپ بخواید بخرید توی فروشگاه ها نمیگن قیمتش چقدره! دیجیکالا رو باز میکنن و میگن 100 تا 300 تومن زیر قیمت دیجیکالا بهمون میدن

دیروز رفته بودم یه ماشین ریش تراش بخرم مدل Panasonic ES-LF51 Shaver (http://www.digikala.com/Product/DKP-20435/Panasonic-ES-LF51-Shaver/%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%8A%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D9%86%D9%8A%D A%A9-ES-LF51) طرف سایت دیجیکالا رو باز کرد و گفت دیجیکالا با هزینه ارسال بهتون میده حدود 750000 اما من بهتون میدم 730000 (یعنی حدود 12-20 تومن زیر قیمت دیجیکالا) در حالی که قیمت اون ماشین 129 دلار هست! فروشگاه آمازرون (http://www.amazon.com/Panasonic-ES-LF51-A-Electric-Flexible-Pivoting/dp/B005DKKBTC)
اگه دلار 4000تومان باشه: 129*4000=516000

واقعا نهادی نیست که روی این موارد نظارت کنه؟
واقعا فروشگاهی پیدا میشه که بتونیم تعدادی لوارم رو با قیمت منصفانه دلار ازشون خریداری کنیم؟

البته نمیخوام دیجیکالا رو زیر سوال ببرم. اما نمیشه از برخی موارد هم به راحتی گذشت و انتقاد نکرد (هر چند برخی از کالا ها هم با قیمت خیلی مناسب به فروش میرسه)

LIAN2
April 12th, 2015, 09:57
گمرک رو در نظر نمی گیری؟

سیدرضا بازیار
April 12th, 2015, 09:59
گمرک رو در نظر نمی گیری؟

1- من قیمت فروشگاه آمازرون رو گفتم نه نمایندگی
2- حتی اگه 30٪ قیمت رو گمرکی بزنن باز هم قیمتش اینقدر نمیشه (با دلار 4000 تومان هم حساب کردم)
باز هم اگه میدونید دقیقا چقدر گمرکی میخوره بگید تا به پست اول اضافه کنم :)

hostfire
April 12th, 2015, 10:17
از وقتی که سایت دیجیکالا قدرت گرفت دیگه همه فروشگاه ها مبنای فروش خود رو بر اساس دیجیکالا قرار دادن و مثلا اگه شما یه لپ تاپ بخواید بخرید توی فروشگاه ها نمیگن قیمتش چقدره! دیجیکالا رو باز میکنن و میگن 100 تا 300 تومن زیر قیمت دیجیکالا بهمون میدن

دیروز رفته بودم یه ماشین ریش تراش بخرم مدل Panasonic ES-LF51 Shaver (http://www.digikala.com/Product/DKP-20435/Panasonic-ES-LF51-Shaver/%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%8A%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D9%86%D9%8A%D A%A9-ES-LF51) طرف سایت دیجیکالا رو باز کرد و گفت دیجیکالا با هزینه ارسال بهتون میده حدود 750000 اما من بهتون میدم 730000 (یعنی حدود 12-20 تومن زیر قیمت دیجیکالا) در حالی که قیمت اون ماشین 129 دلار هست! فروشگاه آمازرون (http://www.amazon.com/Panasonic-ES-LF51-A-Electric-Flexible-Pivoting/dp/B005DKKBTC)

واقعا فروشگاهی پیدا میشه که بتونیم تعدادی لوارم رو با قیمت منصفانه دلار ازشون خریداری کنیم؟

البته نمیخوام دیجیکالا رو زیر سوال ببرم. اما نمیشه از برخی موارد هم به راحتی گذشت و انتقاد نکرد (هر چند برخی از کالا ها هم با قیمت خیلی مناسب به فروش میرسه)

دقیقا شما اشتباه در نظر گرفتید :)
ما زا چین امریکا و گه گداری ایتالیا لوازم ارایشی و لباس میاریم
اینجور لوازم 20 تا 50 % گمرک میخورن + جدا از گمرکی که میخوره یه هزینه کانتینر و 18 چرخ داره تا بیاد بره انبار که معمولا تو صالح آباده و از جلفا یا بندر بیاد حدود 2 تومن یه کانتینرش میشه که رو هر کدوم 10 تا 15 تومن کرایه راه میشه
از همهههههه ی اینا که بگذریم هزینه ی شیپ از آمریکا و کلا از اروپا قیمت های فضایی در میاد در هر شرایطی ! جنس 20 دلاری از آمریکا برای خود ما حدود 210.000 تومن میوفته تا برسه دستمون !!!
---------------------------------
اصلا برای قیمت گذاری این هارو مبنا قرار ندید چون لباس گوشی ریش تراش و همه اینها همشوووووووووووووون قاچاق وارد میشن و یک ریال ازین هزینه ها نمیخوره روش و دیجیکالا جو بدی ایجاد کرده !

asrhosting
April 12th, 2015, 10:19
تلفن همراه خریدم از دیجیکالا از موبایل اصفهان و احمدآباد قیمت گرفتم بین 40 تا 120 هزار تومن قیمتشون بیشتر سایت دیجیکالا بود .
برای مودم هم اقدام کردم که بین 10 تا 30 هزار تومن خرید از دیجیکالا ارزون تر هست .
مهم تر خدمات تعویض و مشتری مداری هست و ارزش خرید داره .

سیدرضا بازیار
April 12th, 2015, 10:20
پس اگه گمرکی 50٪ باشه شما درست می فرمایید و باید اینجا رو هم حساب میکردم

netmelli
April 12th, 2015, 10:27
مهندس جان اول اینکه ما جنس رو مستقیم وارد نمیکنیم و با واسطه میاد ایران
اون کشور های واسطه یک حق دلالی میگیرن
دوم اینکه گمرکی وجود دارد
سوم اینکه هزینه هم برای آوردن ، نگه داری ، خرابی های به وجود اومده هم هستش
حالا این مبالغ رو جمع بزنید

بعدش یک سود 20 تا 25 درصدی هم آخرش اظافه کنید
مطمئن باشید از اینی که هست کمتر نمیشه

یا حق

asdadsdxz
April 12th, 2015, 10:54

من فکر میکنم برعکس شده
یعنی عاملی شده که فروشگاه ها نمیتونن بالاتر از قیمت دی جی کالای رو بفروشن
ببنید دی جی کالا هیچ جنسی رو وارد نمیکنه یا ....
دیجی کالا هم مثل همه فروشگاه های سطح شهر اجناسش رو از توزیع کننده ها تهیه میکنه.
ولی فقط از توزیع کننه های مجاز و نمایندگی های رسمی مثل مادیران اواژنگ و...
مغاذه دار ها اصلا جا داشته باشه یه جنسو ۳-۴ برابرم می فروشن
ولی خوب (چون تجربه کار کردن داشتم اینجور جاهایی) جاها و شرکت های مثل دیجی کالا رو یه اصولی قیمت گزاری میکنن اول چون پابلیک هست قیمت هاشون باید طیق قوانین شرکت توزیع باشه قیمت گزاری بشه
و اینکه یه سیستم قیمت گزاری هم دارن مثلا سود ۱۰ تا ۳۰ درصد هست.

tikweb.ir
April 12th, 2015, 11:04
اشتباه میکنید دقیقا برعکسه
دیجیکالا جدیدا با وارد کننده های اصلی بطور مستقیم در ارتباط هست و جنس ها رو اینطوری تهیه میکنه(حالا چه قاچاق چه وارد کننده رسمی)
اگر هم میبینید که قیمت هاش هم مثل قدیم زیاد با بازار فرقی نداره به همین خاطر هست ! (در بعضی موارد حتی ارزون تر)

و از هر مغازه داری بپرسید صداش در اومده و میگه که دیجیکالا بازارشون رو خراب کرده چون یه جوری شده که همه معیارشون دیجیکالا شده و کسی نمیتونه جنسی رو با قیمت فضایی به مشتری بفروشه...(حالا اصل بودن جنس های دیجیکالا و اطمینان خرید و پشتیبان و مشتری مداری خوبشون بکنار)

و همین باعث شده که هم این فروشگاه پیشرفت خیلی خوبی داشته باشه و هم اون فروشنده هایی که سرمردم رو کلاه میزاشتن خیلی ضربه بخورن و دیگه نتونن به این راحتی سود های الکی بکنن

درسته که دیجیکالا هم بی عیب نیست و قطعا مشکلاتی داره اما خب برای خرید های بخصوص دیجیتالی مثل لپ تاپ و ... انتخاب خوبی هست...

samansystems
April 12th, 2015, 11:35
در مورد قيمت توی آمازون که اون قيمت بدون گمرک هست. وقتی بياد ايران و گمرک بخوره قيمت عوض ميشه.
در مورد فروشگاه های فيزیکی هم اکثرا قيمتشون رو پايين تر از ديجی کالا ميزارن تا بتونن خودشون رو تو اين شرايط با ديجی کالا مقايسه کنن و به مشتری بگن ما داريم ارزونتر ميديم.
در نظر بگيريد اگر ديجی کالا نبود اين فروشنده ميتونست هر قيمتی رو به شما بگه. اتفاقا رشد ديجی کالا باعث شده خيلی از فروشنده ها از سود خودشون کمتر بزنن تا بتونن با ديجی کالا مقايسه کنن.
و مورد دوم و اصلی هم، کافی هست ازشون فاکتور رسمی بخواين. اون زمان 9 درصد ماليات ارزش افزوده رو روی قيمت اضافه ميکنن و قيمت تمام شده ميشه 795700

ديجی کالا داره ماليات ارزش افزوده رو کامل و درست پرداخت ميکنه.
اتفاقی که تو فروشگاه های کوچيک معمولا درست انجام نميشه و خيلی از فاکتور ها رد نميشه.

novinvps.com
April 12th, 2015, 11:47
اشتباه میکنید دقیقا برعکسه
دیجیکالا جدیدا با وارد کننده های اصلی بطور مستقیم در ارتباط هست و جنس ها رو اینطوری تهیه میکنه(حالا چه قاچاق چه وارد کننده رسمی)
اگر هم میبینید که قیمت هاش هم مثل قدیم زیاد با بازار فرقی نداره به همین خاطر هست ! (در بعضی موارد حتی ارزون تر)

و از هر مغازه داری بپرسید صداش در اومده و میگه که دیجیکالا بازارشون رو خراب کرده چون یه جوری شده که همه معیارشون دیجیکالا شده و کسی نمیتونه جنسی رو با قیمت فضایی به مشتری بفروشه...(حالا اصل بودن جنس های دیجیکالا و اطمینان خرید و پشتیبان و مشتری مداری خوبشون بکنار)

و همین باعث شده که هم این فروشگاه پیشرفت خیلی خوبی داشته باشه و هم اون فروشنده هایی که سرمردم رو کلاه میزاشتن خیلی ضربه بخورن و دیگه نتونن به این راحتی سود های الکی بکنن

درسته که دیجیکالا هم بی عیب نیست و قطعا مشکلاتی داره اما خب برای خرید های بخصوص دیجیتالی مثل لپ تاپ و ... انتخاب خوبی هست...

سلام
یکی از دوستان ما در دیجیکالا کار میکنه و قبلا یادمه گفتند که از توزیع کننده ها تهیه میشه اجناس.

tikweb.ir
April 12th, 2015, 11:49
سلام
یکی از دوستان ما در دیجیکالا کار میکنه و قبلا یادمه گفتند که از توزیع کننده ها تهیه میشه اجناس.

بله قبلا اینجوری بود
اما الان مستقیم تهیه میکنه
اگر الان هم از توضیع کننده ها تهیه میکرد مطمئن باشید اینقدر صدای مغازه دار ها در نمیومد... !

GOD
April 12th, 2015, 13:52
چند بار بر عکس شد موضوع
به نظر من دیجی کالا جلوی خیلی از گرون فروشی ها و کم فروش ها رو گرفته تا جایی پیش رفته که صدای خیلی ها در اومده

asdadsdxz
April 12th, 2015, 14:56
بله قبلا اینجوری بود
اما الان مستقیم تهیه میکنه
اگر الان هم از توضیع کننده ها تهیه میکرد مطمئن باشید اینقدر صدای مغازه دار ها در نمیومد... !

منظور از توضیع خود همون شرکت های وارد کننده هستن
مثل مادیران سام سرویس اواژنگ سازگار ویستا و .... این شرکت ها نمایندگی های رسمی کالا ها فوق توی ایران هستند و واردات هم از طریق قانونی انجام میدن.
تمام شرکت های که دیجی کالا از اونها کالا تهیه میکنه و نماندگی رسمی ازشون داره:

88102323
آرمان همراه آرین

88864810
آرمین درمان

64087
آژند سرویس

82191920
ال جی

87113
آواژنگ

24569
آوات

88945608-88806703
اوشن

88227390-94
آونگ

88840065
ایده آل

8300
ایران رهجو

43983000
ایزی

88500045-6
بهین تکنولوژی

22850440
پاپیون

22572356
تهران بوران

88908091
پانا

88928475-82
جی ال ایکس (ایرانیان اروند)

87706
داده پرداز رایانه متین

88904043
دیتا سرویس

88782010
دایا سیستم

88951789-88950228
دیمو

88227323
رینو

8701
سازگار

84048
سریر

88803970
شارلوت

988944174
فرادانش سامان

88776370
فراسو

22254810
فوجی فیلم

88713155
فونیران

22277722
کامتل

88915125
کیسان

88528515
کانن

88911378
گرین

89522
گلدیران

88341300
لادیز الکترونیک

2700
ماتریس

8732
مارشال

88330018
ماناتل

66347011-15
مایکروتل

88323432
متم اف

42940
مدیا پردازش

26401325
نامداران

66347449-66347486
نوکیا

87125000
ویستا

81028
هماهنگ

84030
همراه سرویس خاورمیانه

85685
یاس

22324472
یسنا

nexinel
April 12th, 2015, 15:22
چرا اینقدر خودتون رو آزار میدید و بحث بی مورد می کنید؟

http://www.digikala.com/Page/Best-Price-Guarantee

http://www.digikala.com/Page/Guarantee_of_Origin

http://www.digikala.com/Page/Return-Policy

hostfire
April 12th, 2015, 16:50
توضیح کامل راجع به دی جی کالا :

دیجی کالا کلا دو مدل جنسش رو تامین میکنه :
1. یکی گارانتی دار ها که معمولا میره مثلا 100 عدد 1000 عدد از یک گوشی میخره از شرکت اصلی نمایندگی و داخل انبار موجودیش رو تامین میکنه از داخل کشور اونجوری نیست که برا از مغازه ی نمایندگی دونه ای خرید کنه مسلما رو تعداد که خرید میکنه شاید ده تا سی درصد زیر قیمت خرید کنه یا بیشتر حتی ....
2. مستقیم از چین وارد میکنه که گارانتی تعویض خود دیجی کالا رو دارند و گارانتی خاص دیگه ای ندارند هرچند گارانتی خودش انصافا فوقالعادست و بی دردسر !!! که 70% اجناسش به این صورته

دیجی کالا مورد یک رو هم باز خودش میتونه وارد کنه ولی دلیل داره که از داخل میخره اونم اینه که گارانتیه ! چون شما مثلا یه گوشی نوت 4 دو میلیونی رو هیچ وقت نمیری با گارانتی 24 ساعت تعویض دیجی کالا بخری و مردم گارانتی یک ساله نمایندگی رو که آوازش از دی جی کالا بیشتره رو ترجیه میدن معمولا !

da6276
April 13th, 2015, 02:50
درود
فکر نمیکنم عامل گرون فروشی باشه ، بنده بارها قیمت ها رو با بازار مقایسه کردم و اگر کمتر نبوده باشه بیشتر هم نبوده ، شخصا بنده تا الان بالای 10 میلیون تومان از این سایت خرید داشتم و قبلش کاملا هم تحقیق کردم و حسابی قبولش دارم.
اتفاقا چند روز پیش واسه کادو روز مادر یک چیزی سفارش دادم و توی پیشنهاد شگفت انگیر گفته بود 139 تومن ولی موقع پرداخت شد 143 هزار تومن و بنده هم چون تخفیف قابل توجهی در پیشنهاد شگفت انگیر گرفته بودم بیخیال این 4 تومن اضافه شدم ، چند ساعت بعد یکی از کارمنداشون تماس گرفت و علت اختلاف قیمت رو پرسید و شماره کارتم رو گرفت و گفت 3 روز دیگه 4 هزار تومن اضافی رو براتون واریز میکنیم و دیروز واریز شده بود.
کارشون خیلی درسته و انشالله حلالشون باشه.

سیدرضا بازیار
April 13th, 2015, 09:33
اصلا اگه وارد بازار کازرون بشید متوجه منظور من میشید. همه محصولات برقی رو بر اساس دیجیکالا و زیر قیمت دیجیکالا به ما می فروشن که نمیدونم چرا...؟
نظرات همه شما عزیزان درسته و با این وجود دیجیکالا عامل گران فروشی ها نیست (در بخش کالاهایی که از خارج وارد میکنه)

اما وارد بحث فروش سی دی و نرم افزار ها که میشیم یکم نظرات فرق میکنه
مثلا پشت یه سی دی نوشته قیمت 32 هزار تومان و دیجیکالا دقیقا همون قیمت رو به ما می فروشه. اما یه فروشگاه رو میشناسم که سی دی های اوریجینال رو میاره و به قیمت خیلی کم می فروشه
مثلا یه دی وی دی در دیجیکالا حدود 40 تومان بود اما از اون مغازه خریدم 2هزار تومان! (هر دو هم مثل هم هستن و هیچ کدوم رایت شده نیستن)
چرا اینقدر قیمت ها تفاوت داره؟

isn
April 13th, 2015, 11:23
استارتر عزيز شما محدود فكر مي كنيد ، به نظر من قبل اينكه هر موضوعي رو بخواهيد در سطح عمومي و انجمن مطرح كنيد ، با فردي نزديك مطرح كنيد ...

من طرفداري Dk رو نمي كنم ولي به هر حال شما بايد حيلي عوامل را در نظر بگيريد

مثلا عموما اينگونه است كه اگر كالايي در شهر x در امريكا است
dk بايد با هزينه شيپ داخلي محصول رو بيارد به شهر y ( انتقال داخلي )
جدا از بحث بسته بندي و هزار تا مشكل ديگه هزينه انتقال به دبي و سپس ايران و گمركي و ... را در نظر بگيريد و در اخر براي سود دهي ٢،٢ تا ٤ و بررسي خيلي عوامل قيمت نهايي مي دهند
مي بينيد كه قيمت هارو خيلي بهتر مي دهد
البته اين يك نظر شخصي بود

ولي تا انجا كه مي دانم dk اگر اين كار را بكند با اينكه انبوه وارد مي كند ولي صرفه اقتصادي ندارد
براي همين با كمك اسپانسر و همكاري با تامين كنندگان از كشور هاي ديگر و ... ، توانسته است تبديل به مرجع قيمت شود !

جالب است مثلا خيلي از مغازه داران هر شب ساعت ١٢ از پيشنهاد ويژه ديجي كالا خريد با تعداد بالا مي كنند تا با فروش خودشان سود كنند !

بنظرنم الان ديگه چند سالي شده هر كي تهران باشد براي خريد كالايي مثل موبايل به علاءالدين نمي رود !
يا مثلا ، لپتاپ مركز پايتخت - ميرداماد ،

سياست هاي درست ، پايداري و ايده هاي جديد و از همه مهمتر به نظرم طراحي سايت خوبشان همگي باعث پيشرفت در كار شده است .

بهتره با تصميم گيري عجولانه يك برند را زير سوال نبريم ! هيچكسي هم به جز مديران اصلي شركت نمي تواند با قطعيت اعلام كند كه فعاليت شركت چگونه است .

bepad
April 13th, 2015, 11:43
با سلام

دیجیکالا فروشگاه خوب و معتبری است اما مشکلاتی هم دارد
به طور مثال بنده همیشه خرید دارم و اکثرا لپ تاب طبق شرایط گارانتی قیمتشون اگر قیمت این محصول در فروشگاه معتبری کمتر باشد هر چقدر مابقی رو پرداخت میکنند من این موضوع رو پیگیری کردم
و به ایمیل گارانتی قیمت ایمیل زدم اول کمی درخواست های غیر معقول کردند اونها رو هم انجام دادیم از تاریخ 10/28/14 هنوز منتظر بررسی هستیم!(البته اختلاف زیاد نبود صرفا جهت بررسی بود)
یا مورد دیگه پشتیبانی تلفنی این شرکت است که کافیه دوتا سوال بپرسید دیگه...
یا مورد دیگر عدم اطلاع دقیق به مشتری مثلا در بخش گوشی ها 70 درصد مشخص نیست اقلام همراه دقیقا چیه و وقتی هم از پشتیبان سوال میشه متاسفانه جواب های غیر منطقی میدهند
یک مورد دیگر هم دارد به دلیل اینکه برخی اجناسشون کم فروش رفته یا زیاد خرید مونده هدیه هاش تماما تاریخ انقضا گذشته است مثلا شما مودم بخرید کارت تخفیف اسیا تکش حداقل مربوط به یکسال قبل است!
یک مورد دیگر هم اینکه تاریخ گارانتی 30 درصد محصولاتشون مشکل داره و ما که میپرسیدیم گفتند مشکل نداره از تاریخ خرید شما حساب میشه(انشالله که اینطوره!)

اما در حالت کلی دیجیکالا فروشگاه بسیار خوبی است و برای خرید 100% پیشنهاد میشود تا خرید از بازار!

یک سیاست هم دارد اینکه 70 درصد پیشنهاد های ویژه به دلیل افت قیمت است استفاده هم نکنید 70 درصد یک هفته بعدش قیمت فروشش همون میشه

تجربه خرید حدود 30 میلیون جنس در چند ماه داریم ما همه اینها بی شک تایید میشه !

موفق باشید

سرزمین
April 13th, 2015, 11:47
اصلا اگه وارد بازار کازرون بشید متوجه منظور من میشید. همه محصولات برقی رو بر اساس دیجیکالا و زیر قیمت دیجیکالا به ما می فروشن که نمیدونم چرا...؟
نظرات همه شما عزیزان درسته و با این وجود دیجیکالا عامل گران فروشی ها نیست (در بخش کالاهایی که از خارج وارد میکنه)

اما وارد بحث فروش سی دی و نرم افزار ها که میشیم یکم نظرات فرق میکنه
مثلا پشت یه سی دی نوشته قیمت 32 هزار تومان و دیجیکالا دقیقا همون قیمت رو به ما می فروشه. اما یه فروشگاه رو میشناسم که سی دی های اوریجینال رو میاره و به قیمت خیلی کم می فروشه
مثلا یه دی وی دی در دیجیکالا حدود 40 تومان بود اما از اون مغازه خریدم 2هزار تومان! (هر دو هم مثل هم هستن و هیچ کدوم رایت شده نیستن)
چرا اینقدر قیمت ها تفاوت داره؟

خیر برای cd و dvd ها هم به این صورت نیست تقریباً اکثر محصولا دی جی کالا با تخفیف نشون داده میشه برای مثال محصولات گردو رو برید ببینید در دی جی کالا چنده و در بیرون چنده.

isn
April 13th, 2015, 11:53
با سلام

دیجیکالا فروشگاه خوب و معتبری است اما مشکلاتی هم دارد
به طور مثال بنده همیشه خرید دارم و اکثرا لپ تاب طبق شرایط گارانتی قیمتشون اگر قیمت این محصول در فروشگاه معتبری کمتر باشد هر چقدر مابقی رو پرداخت میکنند من این موضوع رو پیگیری کردم
و به ایمیل گارانتی قیمت ایمیل زدم اول کمی درخواست های غیر معقول کردند اونها رو هم انجام دادیم از تاریخ 10/28/14 هنوز منتظر بررسی هستیم!(البته اختلاف زیاد نبود صرفا جهت بررسی بود)
یا مورد دیگه پشتیبانی تلفنی این شرکت است که کافیه دوتا سوال بپرسید دیگه...
یا مورد دیگر عدم اطلاع دقیق به مشتری مثلا در بخش گوشی ها 70 درصد مشخص نیست اقلام همراه دقیقا چیه و وقتی هم از پشتیبان سوال میشه متاسفانه جواب های غیر منطقی میدهند
یک مورد دیگر هم دارد به دلیل اینکه برخی اجناسشون کم فروش رفته یا زیاد خرید مونده هدیه هاش تماما تاریخ انقضا گذشته است مثلا شما مودم بخرید کارت تخفیف اسیا تکش حداقل مربوط به یکسال قبل است!
یک مورد دیگر هم اینکه تاریخ گارانتی 30 درصد محصولاتشون مشکل داره و ما که میپرسیدیم گفتند مشکل نداره از تاریخ خرید شما حساب میشه(انشالله که اینطوره!)

اما در حالت کلی دیجیکالا فروشگاه بسیار خوبی است و برای خرید 100% پیشنهاد میشود تا خرید از بازار!

یک سیاست هم دارد اینکه 70 درصد پیشنهاد های ویژه به دلیل افت قیمت است استفاده هم نکنید 70 درصد یک هفته بعدش قیمت فروشش همون میشه

تجربه خرید حدود 30 میلیون جنس در چند ماه داریم ما همه اینها بی شک تایید میشه !

موفق باشید

دوست عزيز فكر كنم اين مواردي كه شما گفتيد بيشتر مشكلات سايت بوده است و ربطي به عنوان تاپيك نداشته باشد ...

يك سوال : شما بر چه مبنايي اين درصد ها رو مي فرماييد ؟

Ashkankamangar.ir
April 13th, 2015, 12:20
دیجی کالا حدوداً 15 درصد ارزونتر از بازار میده

serverhaa
April 13th, 2015, 12:26
متاسفانه بیشتر از هر چیز واسطه ها ... !

1eng.ir
April 13th, 2015, 12:45
دیجی کالا حدوداً 15 درصد ارزونتر از بازار میده
بازار شهرستان نه تهران
لپ‌تاپ، موبایل‌، تبلت تا 200 تومن کمتر هم تو بازار گیر میاد.

http://www.digikala.com/Product/DKP-24024
226 تومن بازار رضا

http://www.digikala.com/Product/DKP-24106
2410

http://www.digikala.com/Product/DKP-41667
1300

http://www.digikala.com/Product/DKP-42249
2300

mohsen1
April 13th, 2015, 12:50
سلام.
تضمین قیمت ....

تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در دیجی‌کالا با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از دیجی‌کالا، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال
و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

delta
April 13th, 2015, 13:19
15 سال پیش بازی رو حلقه ای میفروختم 2500 تا 3000 تومان. الان بعد 15 سال داریم میفروشیم حلقه ای 2000 تومان!! طرف امده موس میخواد میگم داریم 20 به بالا!! میگه چه خبره همه جا 8 تومان هست!! والا این 8 تومان پول یک سطل ماستم نیست!! یعنی ما باید تو این مغازه بشینیم بعد 20 سال شاید یک پراید بتونیم بخریم!!! به نظر شما اینجوری باید زندگی کنیم؟ دیجیکالا قیمتهاش واقعی هست.اتفاقا باید الگجو قرارش بدیم تا این فکر گداپروری رو از خودمون دور کنیم تا بتونیم زندگی کنیم..

shivahost
April 13th, 2015, 13:34
15 سال پیش بازی رو حلقه ای میفروختم 2500 تا 3000 تومان. الان بعد 15 سال داریم میفروشیم حلقه ای 2000 تومان!! طرف امده موس میخواد میگم داریم 20 به بالا!! میگه چه خبره همه جا 8 تومان هست!! والا این 8 تومان پول یک سطل ماستم نیست!! یعنی ما باید تو این مغازه بشینیم بعد 20 سال شاید یک پراید بتونیم بخریم!!! به نظر شما اینجوری باید زندگی کنیم؟ دیجیکالا قیمتهاش واقعی هست.اتفاقا باید الگجو قرارش بدیم تا این فکر گداپروری رو از خودمون دور کنیم تا بتونیم زندگی کنیم..

دقیقا موافقم! دیجی کالا مرجع خوب و منصفانه ای برای قیمت ها شده! هم برای فروشنده و هم برای خریدار!

یک کالا در دوبی مثلا هست 8 دلار، مشتری در سایت خارجی می بینه و میگه خب باید اینجا 25000 تومان بیشتر نباشه! فکر گمرک، هزینه انتقال و مسافت، اجاره و هزینه های مغازه، حقوق کارمندان، مالیات و ... رو نمی کنه و انتظار داره در راه خدا براش کالا رو بفروشن!

کاش دیجی کالا بیاد دامین هم بفروشه!

meysam021
April 13th, 2015, 13:35
بنظر من هیچی عین قاچاق نیست ، فروشگاه دارا برید قاچاق وارد کنن بدون کمرک ، قیمت پایه کشورهای حاشیه.
هم خودشون سود کنن هم ملتو یه حالی بدن

سیدرضا بازیار
April 13th, 2015, 13:37
حالا یه سوال دیگه برام پیش اومد
گمرک زیر نظر کیه و چرا اینقدر قیمت ها رو بالا برده؟
فقط ایران همچین شرایطی رو داره یا بقیه هم دارن؟

shivahost
April 13th, 2015, 13:47
حالا یه سوال دیگه برام پیش اومد
گمرک زیر نظر کیه و چرا اینقدر قیمت ها رو بالا برده؟
فقط ایران همچین شرایطی رو داره یا بقیه هم دارن؟

همه کشور ها دارن! به جز مناطق آزاد مثل دوبی، کیش و ....! اما گمرک فقط بخشی از هزینه ها بود! بقیه رو نادیده گرفتید؟

تعیین میزان گمرک هم به خیلی چیزا بستگی داره مثلا اینکه اصلا اون جنس مشابه ایرانی تولید شده یا نه!

سیدرضا بازیار
April 13th, 2015, 13:49
سوال آخر:
فرض کنید میخواید حدود 50 میلیون کالا خریداری کنید (همه محصولات اپل)
یه لپ تاپ - یه سیستم خانگی - یه موبایل - یه ساعت و... از هر محصول یک عدد
اگه از دیجیکالا خرید کنید ارزان تر میشه یا برید خارج از کشور (جایی مثل کیش و دبی و...)

psfa
April 13th, 2015, 13:50
گمرک کجا بود؟ همه ی این اجناس قاچاقی وارد میشن و هیچ گمرکی بهشون تعلق نمیگیره

shivahost
April 13th, 2015, 14:00
سوال آخر:
فرض کنید میخواید حدود 50 میلیون کالا خریداری کنید (همه محصولات اپل)
یه لپ تاپ - یه سیستم خانگی - یه موبایل - یه ساعت و... از هر محصول یک عدد
اگه از دیجیکالا خرید کنید ارزان تر میشه یا برید خارج از کشور (جایی مثل کیش و دبی و...)

دوبی براتون ممکنه ارزانتر در بیاد. بستگی به هزینه سفر داره! صبح بری شب برگردی یا 7 روز گردش کنی!

- - - Updated - - -

گمرک کجا بود؟ همه ی این اجناس قاچاقی وارد میشن و هیچ گمرکی بهشون تعلق نمیگیره

قاچاقچی مجانی براتون میاره؟

company_hosting
April 13th, 2015, 14:10

سلام
دوست عزیز

در یکی از پست های گفتم
اینجا هم میگم

ایرانی ها هر زمان بهجای (شهرت) برسند از موقیت خود استفاده میکنند و و فقط بفکر خودشان هستند

یکی همین دیجی

70% کالا های که داره گرونتر از بازاره و موقیتی شده برای سوء استفادهی مغازه های مثل مورد شما

1 روز ایرانی جماعت با هم همکاری داشته خرید نکنه درست میشه

از ماست که بر ماست
و ماس ماست
که میندازند به ما :78:

مثل قضیه بنزین

100 دارید، لیتری 400 ، بیایید 200 لیتر بهتون میدیم ... شنیدید دیگه

خرید از بازار ارزونتر میشه تا دیجی گرونفروش

noyfound
April 13th, 2015, 15:57
ریش تراش تعرفه وارداتش 10 درصده : http://www.isna.ir/fa/news/93012911655/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%8493

Parti_Baz
April 13th, 2015, 23:08
تفاوت رو احساس گنید تاز اونی که ارزونتره گارانتیش معتبرتره

http://www.scotit.com/esh_product/35666-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85-%D9%84%D8%A7%D8%AC%DB%8C%D8%AA%DA%A9-F710.html

http://www.digikala.com/Product/DKP-7644/Logitech-F710-Wireless-Gamepad/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D8%A8%D9%8A%E2%80%8C%D8%B3%D9%8A%D9%85-%D9%84%D8%A7%D8%AC%D9%8A%D8%AA%DA%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-F710

jahromweb
April 14th, 2015, 00:04
سلام
دوستان تا الان کسی بوده از دی جی کالا خرید کنه و از گارانتی تعوضش استفاده کنه؟
مثلا روی گوشی خط افتاده (چون داخل جعبه هست و محافظ داره و ... بحث جابه جایی نیست.)
ایا واقعا تعویض میکنند؟ کسی تجربه داره؟
================================
من قصد خرید یک لپتاپ و یک گوشی دارم مجموعا حدود ۸ تومنی تموم میشه
به نظر شما از بازار بخرم یا دیجی کالا(با فرض ارزان تر بودن دی جی کالا)

da6276
April 14th, 2015, 00:12
سلام
مثلا روی گوشی خط افتاده (چون داخل جعبه هست و محافظ داره و ... بحث جابه جایی نیست.)
درود
من تجربشو دارم ، یه اپتاپ گرفته بودم دکمه اینتر وسطش وقتی فشار میدادی پایین گیر میکرد و دیگه بالا نمیومد ، تماس گرفتم گفتم این مشکل داره و نمیخوامش گفتن بفرست برات عوض کنیم.
البته خودم کلیدشو از جاش در اوردم و دیدم پینش از جاش خارج شده و سرجاش قرار دادم و دیگه اوکی شد و از فرستادنش منصرف شدم ، وگرنه اونا حاضر بودن پس بگیرن و یکی دیگه ارسال کنن.
و البته همه اینا هم با هزینه خودشون بود.

OmidX
April 14th, 2015, 00:21
سلام

بله ، بنده آیفون 6 خریدم ، وقتی آوردن دیدم ک این گوشی لاک بوده و با خرید کنتراکت آنلاک شده ، زنگ زدم گفتم نمیخوام ! ، گفتن مشکلی نیست ، گوشی رو پس گرفتن ، پول منو هم برگشت دادن .

من از این سایت زیاد خرید میکنم ، کاملا معتبر هست و قیمت هاش هم معمولا از بازار پایین تر ه (!)

برای مثال من یک کابل AUX از برند Belkin رو از دی جی کالا خریدم ۱۷۰۰۰ تومن ، در حالیکه مجتمع کامپیوتر پایتخت میده ۷۵۰۰۰ تومن !

satiran
April 14th, 2015, 10:34
دوستانی که میگن دی جی کالا پایین تر از بازار هست بهشون پیشنهاد میدم از جاهای مختلف قیمت بگیرن دیگه مثل قبل نیست قیمت ها در ضمن شاید تو شهر شما یا اون محلی که قیمت میگیرید سورس خوبی واسه این کار نباشه

UGP.ir
April 14th, 2015, 10:41
سلام
بعضی از کالا ها که آف خورده دی جی کالا قیمتش خوبه اما مابقی داخل مغازه یا سایر فروشگاه اینترنتی ارزان تر هست حتی تخفیفات بهتری هم ارائه می کنند.

hostfire
April 14th, 2015, 10:57
دوبی براتون ممکنه ارزانتر در بیاد. بستگی به هزینه سفر داره! صبح بری شب برگردی یا 7 روز گردش کنی!

- - - Updated - - -

قاچاقچی مجانی براتون میاره؟

مجانی نمیاره ولی یک بیستم قیمت میاره !!!!
رد کردن 20 تا کانتیر میشه قد رد کردن 2 تاش از گمرک!!

- - - Updated - - -

دوستانی که میگن دی جی کالا پایین تر از بازار هست بهشون پیشنهاد میدم از جاهای مختلف قیمت بگیرن دیگه مثل قبل نیست قیمت ها در ضمن شاید تو شهر شما یا اون محلی که قیمت میگیرید سورس خوبی واسه این کار نباشه

تو بخش دوربینش اینطور نیست !
تقریبا همه ی دوربین هاش بسته به قیمت از 30-40 تومن تا 400 تومن زیر قیمت ناصرخسرو هست !!!

xphost
April 14th, 2015, 11:03
درود
من یک مودم وایرلس و یک هارد اکسترنال خریداری کردم
قیمتش نسبت به بیرون خیلی بهتره
البته بگم بعضی محصولاتشم گرون تره
تا حالا هم از گارانتی استفاده نکردم

asdadsdxz
April 14th, 2015, 15:40
سلام

یک تبلت خریدم که بعد از باز کردن دیدم که صفحش شکسته
فرستادیم تعویض کردن

ΛmłЯФ
April 14th, 2015, 16:34
بنده خودم فروشگاه داشتم 2-3سال پیش...
از دیجی کالا به مشتری قیمت میدادیم،زیرقیمت از جای دیگه تهیه میکردیم...
از هر 100تا شاید قیمت یکی بود(اونم با 10-15تومان کمتر بود از دیجی کالا)دیجی کالا گرون میداد ،از این جهت خوب بود برای ما اما درکل اصلا پیشنهاد نمیشه

- - - Updated - - -

سلام

درود،خودم تجربه ندارم اما چند نفرفتن عوض کردن ولی خیلی اذیت کردن
شما بهتر نیست باتوجه به مبلغ حضوری خرید کنید؟!

iran-developers
April 14th, 2015, 16:47
عجب بحث واردات شد و دوستانی که تجربه ای «تاحالا نداشتن حرف های 1 کلاغ چهل کلاغ بقیه رو زدن»
البته عذر خواهی می کنم اینقدر رک می گم ولی دیجی کالا برترین فروشگاه و بهترین سورس قیمتی هست
مسایل گارانتی + گمرک + حتی همون قاچاقی که می گید اگر گیر بیوفته بار ریسک 1 در 10 هست .
+ سود دیجی کالا+ مالیات کشوری ( تنها در ایرانه که ما بالای 5 بار مالیات می دیم )
+ مابین التفاوت و ریسک ارزی ( دلار ثانیه ای شده دیگه)
همه ی اینارو بگید من می گم رسما خاک بر سر اون دیجی کالا کنم که چرا قیمتاشو 30 درصد بیشتر اینا نذاشت
و اینکه یه اتحادیه درست حسابی نداریم اینایی که تو بازار قاچاق میارن رو جمع کنن و اینکه حداقل مفت فروشی نکنن که مردم پر رو شوند
همون قاچاقی که ارز می کنید لنجی ها آدم هایی هستن که باید سرشون ریسک کرد حالا لنج کی راه بیوفته کی برسه آیا بارشو بگیرن یا نگیرن.
بار شما ضربه نخورده باشه
بارتون گم نشده باشه .
و هزار جور مسیله ی دیگر که خیلی هم کرایه ی زیاد می گیرن
الان یه لنج 300 تنی برابر با 80 ماشین نیسان ( مقدار بارش ) باید 50 میلیون تومان پول بده به رییس گمرک و دربانو هزار چیزه دیگه
که بارشو رد کنه .
کرایه های لنجی ها هم خیلی بالا هست اصلا فکرشو نکنید و بازم شرمنده تزه بیخود ندید همین دوستمون که گفتن از چینو اینا لباس میارن
می تونم تضمین کنم تاحالا طعم واردات رو نداشتن حرفاشون پیشه ما بچه گونست :|
بازم بحث واردات رو باز نکنید
شرمنده سر همتونو درد اوردم ولی از چیزی که نمی دانید سخن نگویید

hostfire
April 14th, 2015, 16:54
عجب بحث واردات شد و دوستانی که تجربه ای «تاحالا نداشتن حرف های 1 کلاغ چهل کلاغ بقیه رو زدن»
البته عذر خواهی می کنم اینقدر رک می گم ولی دیجی کالا برترین فروشگاه و بهترین سورس قیمتی هست
مسایل گارانتی + گمرک + حتی همون قاچاقی که می گید اگر گیر بیوفته بار ریسک 1 در 10 هست .
+ سود دیجی کالا+ مالیات کشوری ( تنها در ایرانه که ما بالای 5 بار مالیات می دیم )
+ مابین التفاوت و ریسک ارزی ( دلار ثانیه ای شده دیگه)
همه ی اینارو بگید من می گم رسما خاک بر سر اون دیجی کالا کنم که چرا قیمتاشو 30 درصد بیشتر اینا نذاشت
و اینکه یه اتحادیه درست حسابی نداریم اینایی که تو بازار قاچاق میارن رو جمع کنن و اینکه حداقل مفت فروشی نکنن که مردم پر رو شوند
همون قاچاقی که ارز می کنید لنجی ها آدم هایی هستن که باید سرشون ریسک کرد حالا لنج کی راه بیوفته کی برسه آیا بارشو بگیرن یا نگیرن.
بار شما ضربه نخورده باشه
بارتون گم نشده باشه .
و هزار جور مسیله ی دیگر که خیلی هم کرایه ی زیاد می گیرن
الان یه لنج 300 تنی برابر با 80 ماشین نیسان ( مقدار بارش ) باید 50 میلیون تومان پول بده به رییس گمرک و دربانو هزار چیزه دیگه
که بارشو رد کنه .
کرایه های لنجی ها هم خیلی بالا هست اصلا فکرشو نکنید و بازم شرمنده تزه بیخود ندید همین دوستمون که گفتن از چینو اینا لباس میارن
می تونم تضمین کنم تاحالا طعم واردات رو نداشتن حرفاشون پیشه ما بچه گونست :|
بازم بحث واردات رو باز نکنید
شرمنده سر همتونو درد اوردم ولی از چیزی که نمی دانید سخن نگویید

وای من بابا شما استــــــاد !
پ.خ بده حدود 200 فاکتور ثبتی و حواله برات پیوست کنم که مال دو ماه اخریه فقط !!!
کلا تو متنت اصلا معلوم نیست چند چندی شما با حودت چی میگی یه بار تائید میکنی حرف منو یه بار تکذیب؟
ظمنان لباس رو ما تو تهران فرودگاه تحویل میگیریم

تاحالا طعم واردات رو نداشتم؟ (اینو ترجمه کن)
ضمنان کرایه لنج بالاست بله ولی کل لنج رو که دربست نمیگیریم ! یه کانتینر
مورد بعدی لباس چینی از فرودگاه میاد اگر خواستی همین الان ترکینگ نامبر بدم بت چک کنی تو سایت پست عمو جان !!!یا ترکینگ ودو اکسپرس بدم بهت؟ کدوم؟

jahromweb
April 14th, 2015, 17:39
تو بخش دوربینش اینطور نیست !
تقریبا همه ی دوربین هاش بسته به قیمت از 30-40 تومن تا 400 تومن زیر قیمت ناصرخسرو هست !!!
سلام
قصد خرید یک تلفن بی سیم برای هدیه داشتم ،‌ قیمت ها رو بررسی کردم توی نت چند تا سایت معتبر (نمایندگی ها و ..) همه حدود ۱۰ تا ۳۰ تومن ارزون تر از دی جی کالا میفروختند....

hostfire
April 14th, 2015, 17:46
سلام
قصد خرید یک تلفن بی سیم برای هدیه داشتم ،‌ قیمت ها رو بررسی کردم توی نت چند تا سایت معتبر (نمایندگی ها و ..) همه حدود ۱۰ تا ۳۰ تومن ارزون تر از دی جی کالا میفروختند....

دقیقا همینطوره من خودم قبل عید میخواستم یه گوشی و یه دوربین کامپکت بخرم
گوشی رو 90 تومن بالای قیمت بازار میداد ، ولی دوربین رو 70 تومن اینطوریا زیر قیمت بازار !
دوربین رو از دیجی کالا خریدم گوشی رو زا بازار