PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از دوستانی که شرکت ثبت کردن تازگی ها

sor
April 12th, 2015, 15:43
با سلام و خسته نباشید

دوستان سوال داشتم برای ثبت شرکت با مسعولیت محدود.

میشه راهنمایی کنید ، دقیقا چه پروسه ای داره ، چند روز طول میکشه و چقدر هزینه داره .

مخوام محدود ثبت کنم برای " فعالیت طراحی وب سایت و میزبانی وب سایت " اجازه ثبت برای این مورد میدن به ما ؟
دوستانی که تو این رنج محدوده شرکت ثبت کردن ممنون میشم اطلاع و دانششون رو در اختیار من بزارم

یک دنیا ممنون.

- - - Updated - - -

بالا . ..

kiarash-khatib
April 12th, 2015, 15:45
والا ما میخوایم ثبت کنیم ولی فایده نداره هر ماه یه هزینه میگیرن و هزینش یکم بالاس ولی دیدیم زیاد فایده نداره یکم پشیمون شدیم بازم باید در هر صورت مثل اینکه وکیل داشته باشید باید روزنامه کاری و رزومه کاری اینا داشته باشید

- - - Updated - - -

http://sherkat.ssaa.ir/Default.aspx?tabid=2461

sor
April 13th, 2015, 07:26
والا ما میخوایم ثبت کنیم ولی فایده نداره هر ماه یه هزینه میگیرن و هزینش یکم بالاس ولی دیدیم زیاد فایده نداره یکم پشیمون شدیم بازم باید در هر صورت مثل اینکه وکیل داشته باشید باید روزنامه کاری و رزومه کاری اینا داشته باشید

- - - Updated - - -

http://sherkat.ssaa.ir/Default.aspx?tabid=2461

یعنی حتما باس وکیل بگریم ؟

asdadsdxz
April 13th, 2015, 09:08
یعنی حتما باس وکیل بگریم ؟

نیازی به وکیل نیست
ای اینجا آنلاین میتونید ثبت کنید (در شهر های بزرگ)
http://irsherkat.ssaa.ir/Design/Establishment.aspx

sor
April 13th, 2015, 13:42
دوستان کسی دقیقا اطلاع نداره !!!

company_hosting
April 13th, 2015, 14:17
با سلام و خسته نباشید

دوستان سوال داشتم برای ثبت شرکت با مسعولیت محدود.

میشه راهنمایی کنید ، دقیقا چه پروسه ای داره ، چند روز طول میکشه و چقدر هزینه داره .

مخوام محدود ثبت کنم برای " فعالیت طراحی وب سایت و میزبانی وب سایت " اجازه ثبت برای این مورد میدن به ما ؟
دوستانی که تو این رنج محدوده شرکت ثبت کردن ممنون میشم اطلاع و دانششون رو در اختیار من بزارم

یک دنیا ممنون.

- - - Updated - - -

بالا . ..

سلام

پیشنهاد میکنم ثبت نکنید

اگر میخواهید ثبت کنید 40 روزی طول میکشه
ثبت شرکت گرفتن مجوز و ...

sor
April 13th, 2015, 20:04
سلام

پیشنهاد میکنم ثبت نکنید

اگر میخواهید ثبت کنید 40 روزی طول میکشه
ثبت شرکت گرفتن مجوز و ...

طول کشیدنش زیاد مهم نیست . چون میخوایم اصولی کار کنیم به نظر این طور بهتره
و همچنین اعتماد کاربر نیز بهتر میشه.

نظر شما چیه !؟

goldenhost.org
April 14th, 2015, 01:36
سلام و خسته نباشید
بنده دقیقا یک ماه قبل از عید اقدام کردم واسه ثبت شرکت از طریق یکی از این شرکتهای ثبت کننده که یه مبلغی میگیرن و کارهارو انجام میدن
چون به تعطیلات خورد یکم عقب افتاد اما پروسه ثبت شرکت با مسئولیت محدود بطور معمول 30 روز هست و شرکتی که شما میخواین ثبت کنین مثل شرکت ببنده نیاز به مجوز از وزارت ارشاد داره که مجوز اون هم 15 روز زمان میبره تا اوکی بشه در مجموع 45 روزه حله
هزینه ش هم بستگی به شرکتی (وکیل) داره که بهش میسپارین از 500 تا 1 میلیون میگیرن انجام میدن،خود ثبت شرکت نیاز به 100 هزار تومان بابت سرمایه اولیه داره
گواهی عدم سوئ پیشینه شرکا و مدرک کامپیوتری(هرچی که باشه) از یکی از شرکا حداقل لازمه
ایشالا که موفق باشین