PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره whmcs

WebArts
August 14th, 2010, 16:19
دوستان یه راهنمایی می خواستم.
من سرویس فروش هاستینگ را از Iweb گرفتم در آی وب به ازای هر پکیج ریسلری 100 تا مشتری می توانیم داشته باشیم. 100 تا که فروش رفت باید یک پکیج جدید و یک دامنه جدید تهیه کنیم مثلا اگر بتوانیم 2000 مشتری پیدا کنیم باید آنها را حداقل در 20 پکیج جا بدیم.

سوال درباره whmcs
1) آیا برای نصب این سیستم باید دسترسی root و SSH به سرور داشته باشیم؟ یا می توان روی پلن های ریسلری نظیر پلن iweb نصب کنیم؟
2) آیا برای استفاده از ماژول بانک سامان باید شخص حقوقی باشیم؟
3) آیا می توان این سیستم را مستقل از پنل ریسلری نصب کنیم؟
4) آیا نصب این نرمافزار به صورت ویزارد ( مثل نصب ویبولتن و جوملا و ...) است؟

ShahreServer
August 14th, 2010, 16:24
1) آیا برای نصب این سیستم باید دسترسی root به سرور داشته باشیم؟ یا می توان روی پلن های ریسلری نظیر پلن iweb نصب کنیم؟
فکر نکنم نیاز به دسترسی روت بخواد

2) آیا برای استفاده از ماژول بانک سامان باید شخص حقوقی باشیم؟
هم حقیقی هم حقوقی هر دو میتونن پرداخت الکترونیک فعال کنن

Online24
August 14th, 2010, 16:30
برای نصب WHMcs نیاز به zend optimizer و ioncube loader دارید . اگه اینها روی سرور نصب شده باشند ، با دسترسی کاربر معمولی و مثل سایر CMS ها نصب خواهد شد .

2- برای استفاده از ماژول هیچ محدودیت سنی و قانونی وجود نداره ! ( :دی ) اگه منظورتون دریافت خدمات درگاه اینترنتی بانک سامان هست اشخاص حقوقی و اشخاص حقیقی دارای شرایط میتونن دریافت کنند .

3-این سیستم رو روی هرجا ، که دارای شرایط لازم برای اجرای whmcs هست ( webserver , Mysql database , PHP , zend optimizer , ioncube loader ) میتونید نصب کنید . ( مثلا روی یک سایتی که مستقل از ریسلری شما هست )

4- بله ! whmcs از installer بسیار ساده ای داره که نصب اون رو بسیار ساده میکنه !

WebArts
August 14th, 2010, 16:49
آخرین بار چند سال پیش بود که از بانک سامان پرسیدم برای استفاده از درگاه بانک سامان در سایت فروشگاهی چه شرایطی لارم است گفتند باید شرکت ثبت کنی و از طریق شخص حقوقی اقدام کنی. با توجه به پاسخ دوستان مشخص است که بانک قانونش را عوض کرده و حالا اشخاص حقیقی هم می توانند اقدام کنند.

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

4- بله ! whmcs از installer بسیار ساده ای داره که نصب اون رو بسیار ساده میکنه !

در سایت نمایندگی فروش whmcs در ایران نوشته درصورت درخواست نصب، اینکار 45000 تومان هزینه دارد. پیش خود فکر کردم حتما نصبش خیلی سخت است.

WHMCS[CompleteSolution] - (http://www.persianwhmcs.com/index.php?cmd=Services)

نصب و پیکربندی سیستم شما توسط PersianWHMCS انجام می شود و این نصب و پیکربندی شامل مواردی نظیر نصب سیستم،تنظیم سرور شما،Email Piping ، تنظیم دسترسی های سیستم شما ، اضافه کردن Cronjob ها ، اضافه کردن قسمت های پشتیبانی ، اضافه کردن قسمت های ثبت دامنه ، تنظیم دسترسی فایل های Cronjob می باشد که این نصب و پیکربندی هزینه معادل 450.000 ریال را در بر دارد.

Online24
August 14th, 2010, 16:50
شرایط استفاده از خدمات اینترنتی بانک سامان . (http://www.sep.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=149&Itemid=69)

جهت انعقاد قرارداد برای استفاده از خدمات اینترنتی شرکت پرداخت الکترونیک سامان می بایست دارای مجوزهای شغلی معتبر حقوقی و حقیقی (پروانه کسب و یا جواز کار) مرتبط با فعالیت مورد نظر بر روی اینترنت باشید.

* رعایت قوانین عمومی و تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران
* نداشتن منع فعالیت از نظر نظام بانکی کشور
* دارا بودن وب سایت آماده جهت فروش اینترنتی
* دارا بودن مجوزهای شغلی معتبر و نیز اقامتگاه قانونی
* ارتباط بین زمینه فعالیت سایت و شرح فعالیت های مشخص شده در مجوزهای شغلی

iacbook
August 15th, 2010, 01:24
آخرین بار چند سال پیش بود که از بانک سامان پرسیدم برای استفاده از درگاه بانک سامان در سایت فروشگاهی چه شرایطی لارم است گفتند باید شرکت ثبت کنی و از طریق شخص حقوقی اقدام کنی. با توجه به پاسخ دوستان مشخص است که بانک قانونش را عوض کرده و حالا اشخاص حقیقی هم می توانند اقدام کنند.

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

در سایت نمایندگی فروش whmcs در ایران نوشته درصورت درخواست نصب، اینکار 45000 تومان هزینه دارد. پیش خود فکر کردم حتما نصبش خیلی سخت است.

WHMCS[CompleteSolution] - (http://www.persianwhmcs.com/index.php?cmd=Services)

سخت نیست تنظیماتش ، اما کار میبره یکمی تا روش مسلط بشید. هرچند اون برای تنظیمات خودکارش هست ، وگرنه همینجوری الکی بخواید از این سیستم استفاده کنید که فایده ای نداره ، در واقع اون 45 هزار تومان باعث میشه که شما اگر روی این سیستم مسلط نیستید ازش درست استفاده کنید و کار بکشید.

مثل تنظیمات cron job ها و ثبت دامین و دپارتمان ها و اتصال به ریسلرها و ساخت خودکار پکیج های هاست و ایجاد صورتحساب ها و هزار مورد دیگه ......

موفق باشید

WebArts
August 15th, 2010, 11:09
آیا WHMCS به Cpanel متصل شده و با پرداخت آنلاین خریدار به طور خودکار پلن هاست را در اختیار خریدار می دهد؟

همچنین پنل Whois دامین با .ir هم کار می کند؟

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

من نسخه نال شده 4.0.2 را دانلود و روی کامپیوترم نصب کردم که با فایل getvnCrack.php کرک میشود ولی به تمام دستورات عمل کردم ولی هنوز پیغام درخواست کد فعال سازی میده! کسی از دوستان نسخه نال شده دارد که روی لوکالهاست کامپیوتر نصب بشه؟

iacbook
August 15th, 2010, 12:58
به نظرم اگر میخواید با نسخه نال شده whmcs از حداکثر امکانات سیستم استفاده کنید اصلا" چنین ریسکی انجام ندید! چون قابل اطمینان نیست :68:

اگر هم میخواید فقط پلان های هاستتون رو با این سیستم به نمایش بذارید و از امکانات اتوماتیک این سیستم نمیخواید استفاده کنید بهتره که از قالب های اچ تی ام ال استفاده کنید که زیبایی بیشتری دارند ....

چون همه مزیت این سیستم در امکاناتش هست که به نظرم استفاده از این امکانات فقط در نسخه لایسنس دار قابل اطمینانه و نسخه های نال شده رو من اصلا" توصیه نمی کنم!

WebArts
August 15th, 2010, 15:30
نه! فقط برای آشنایی با این نرم افزار روی PC نصب کردمش و برای فروش هاست و دامین از نسخه لایسنس دار استفاده خواهم کرد.

در آی وب برای هر 100 مشتری باید یک اکانت ریسلری جدید سفارش بدم. آیا می توانم همه این اکانت های ریسلری را مثلا 20 اکانت 100 تایی را به یک whmcs متصل کرد که از امکانات اتوماتیک آن استفاده کنم؟

kingoftehran
August 15th, 2010, 15:51
با سلام
من از whmcs نال شده استفاده کردم خیلی راحت با سامان کار می کنه.

Sajad
August 15th, 2010, 16:03
نه! فقط برای آشنایی با این نرم افزار روی PC نصب کردمش و برای فروش هاست و دامین از نسخه لایسنس دار استفاده خواهم کرد.

در آی وب برای هر 100 مشتری باید یک اکانت ریسلری جدید سفارش بدم. آیا می توانم همه این اکانت های ریسلری را مثلا 20 اکانت 100 تایی را به یک whmcs متصل کرد که از امکانات اتوماتیک آن استفاده کنم؟

شما هر تعداد اکانت داشته باشی میتونی اضافه کنی. پنل های مختلف هم ساپورت میکنه از cpanel , plesk , kloxo , directadmin بگیر تا چندین مورد دیگه...

WebArts
August 15th, 2010, 16:42
برخی اسکریپت های ساپورت و بیلینگ وقتی یکی درخواست می دهد درخواست به ایمیلش ارسال می شود و وقتی کاربر ایمیل را ریپلای می کند متن ایمیل در دیتابیس اسکریپت و در صفحه در خواست ثبت میشود. آیا Whmcs این قابلیت را دارد؟ برای تنظیم اینگونه ایمیل باید دسترسی SSH و root داشته باشیم؟

Sajad
August 15th, 2010, 16:56
در کل هیچ چیز از whmcs نیاز به دسترسی روت ندارد. امکانی رو هم که گفتید داره

taghikhani
August 15th, 2010, 20:44
ماژول زرین پال این نرم افزار روی فروم هست (بگردید)
ماژول سامانش رو هم ما داریم به قیمت 25000 تومان