PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارمزد نپردازید ! ملی , سامان , فن آوا | بدون کارمزد | تسویه حساب آنی | فعالسازی رایگان

SibaPal
April 11th, 2015, 21:31
با سلام و احترام خدمت کاربران فهیم انجمن

به اطلاع می رسانیم هم اکنون شرکت میزبان گستر سیبا 3 درگاه اختصاصی را بدون هیچ گونه کارمزد ارایه می دهد.
در برنامه در نظر گرفته شده تا اواخر بهار کارمزد 0 % می باشد و احتمال دارد برای ماه های بعدی نیز تمدید شود.
برای فعالسازی درگاه اختصاصی لازم است آدرس سایت را به همراه نام فروشگاه و لوگو ارسال نمایید تا طی 10 روز کاری ترمینال فعال گردد.
تمامی سایت های مجاز می توانند درخواست درگاه خود را از طریق تیکت ثبت نمایند و از تسویه حساب آنی بدون کارمزد بانک ( ملت ) , کارمزد سیباپال و کاملا اختصاصی لذت ببرند !

این اطمینان را میدهیم تا با استفاده از خدمات جدید سیباپال سایر درگاه های بانکی خود را غیر فعال نمایید !

jahromweb
April 11th, 2015, 21:46
باسلام
طرح خوبی است امیدوارم که به توسعه ی سیباپال ضربه نزند!

اگر ۲ مورد انجام شود بهتر هم میشود!
۱)اطمینان دادن از این که مشکلات قبلی تکرار نمیشود(تایپک های قبل مسئله ی پشتیبانی و تسویه)
۲)حل یک مشکل که برای ان بیش از یک ماه هست تاپیک زدم و هنوز پابرجاست (جالب است که درگاه اختصاصی از یکی از دیگر همکارانتان که اسکریتشان هم مشابه (شاید برابر)‌شما هست این مشکل نداریم!)
مشکل این است:
پس از پرداخت در زمان کال بک به فاکتور باز نمیگردد و صفحه سفید میشود با ریفرش کردن صفحه ی سفید شده به فاکتور برمیگردد درضمن در همان ابتدا (قبل از ریفرش )‌ تراکنش ثبت شده و مشکلی از این بابت نیست
ارور های php باز کردیم مشکلی نبود همچنین چیز خاصی در لاگ سرور هم نیست...
(دقیق تر بگویم :‌به فاکتور ریدایرکت نمیشود)

SibaPal
April 11th, 2015, 21:52
باسلام
طرح خوبی است امیدوارم که به توسعه ی سیباپال ضربه نزند!

اگر ۲ مورد انجام شود بهتر هم میشود!
۱)اطمینان دادن از این که مشکلات قبلی تکرار نمیشود(تایپک های قبل مسئله ی پشتیبانی و تسویه)
۲)حل یک مشکل که برای ان بیش از یک ماه هست تاپیک زدم و هنوز پابرجاست (جالب است که درگاه اختصاصی از یکی از دیگر همکارانتان که اسکریتشان هم مشابه (شاید برابر)‌شما هست این مشکل نداریم!)
مشکل این است:
پس از پرداخت در زمان کال بک به فاکتور باز نمیگردد و صفحه سفید میشود با ریفرش کردن صفحه ی سفید شده به فاکتور برمیگردد درضمن در همان ابتدا (قبل از ریفرش )‌ تراکنش ثبت شده و مشکلی از این بابت نیست
ارور های php باز کردیم مشکلی نبود همچنین چیز خاصی در لاگ سرور هم نیست...
(دقیق تر بگویم :‌به فاکتور ریدایرکت نمیشود)
1-مورد ایجاد شده در طول مدت فعالیت سیباپال تنها 3-4روز و ناخواسته بوده است و در باقی روزها کاربران را راضی نگه داشته ایم.
2-خواهشمند است اطلاعات هاست و اسکریپت را به همراه توضیحات در تیکت ارسال نمایید تا بررسی گردد

مورد لازم به ذکر این است سیباپال برنامه دراز مدتی دارد و فصلی نمی باشد !

jahromweb
April 11th, 2015, 21:55
1-مورد ایجاد شده در طول مدت فعالیت سیباپال تنها 3-4روز و ناخواسته بوده است و در باقی روزها کاربران را راضی نگه داشته ایم.
2-خواهشمند است اطلاعات هاست و اسکریپت را به همراه توضیحات در تیکت ارسال نمایید تا بررسی گردد

مورد لازم به ذکر این است سیباپال برنامه دراز مدتی دارد و فصلی نمی باشد !

باسلام مجدد
روی سرور یک whmcs جدید نصب میکنم (+ درگاه)
اگر مشکل پابرجا بود رمز ان را میدهم بررسی کنید
باتشکر

مینا-صیفی
April 11th, 2015, 22:05
اقای سیباپال یک انتقاد میکنم اما حتما این انتقادم فراهم بشه پشت گوش گذاشته نشه الزامی هست

در پنل کاربریتان پرداخت مبلغ دلخواه را فراهم کنید که ما در پنلمون مبلغ دلخواه ثبت کنیم و همانجا لینک مستقیم اون مبلغ را بدهد و وقتی کاربر لینک را باز میکند یک کپچا بزند وارد درگاه شود پرداخت کند هزینه به حساب کاربریمان بیاد.

و بازم میگم پلاگین هوشمند درست کنید و جایگزین پلاگین اتوماتیک در سایتتان کنید زیرا پلاگین های شما اتوماتیک و هوشمند نیستند و تست کردم . و فقط یک کد api بخواد نه کادر های دیگه داشته باشه بدم میاد کار باید به نحو احسن تیمز باشه بدونه هیچیز اضافه. با تشکر

SibaPal
April 11th, 2015, 22:40
اقای سیباپال یک انتقاد میکنم اما حتما این انتقادم فراهم بشه پشت گوش گذاشته نشه الزامی هست

در پنل کاربریتان پرداخت مبلغ دلخواه را فراهم کنید که ما در پنلمون مبلغ دلخواه ثبت کنیم و همانجا لینک مستقیم اون مبلغ را بدهد و وقتی کاربر لینک را باز میکند یک کپچا بزند وارد درگاه شود پرداخت کند هزینه به حساب کاربریمان بیاد.

و بازم میگم پلاگین هوشمند درست کنید و جایگزین پلاگین اتوماتیک در سایتتان کنید زیرا پلاگین های شما اتوماتیک و هوشمند نیستند و تست کردم . و فقط یک کد api بخواد نه کادر های دیگه داشته باشه بدم میاد کار باید به نحو احسن تیمز باشه بدونه هیچیز اضافه. با تشکر
درود
این مورد اضافه شده است
می توانید بینهایت لینک خرید در پنل تعریف نمایید

مینا-صیفی
April 11th, 2015, 22:44
اون سخت هست من یچیز دیگر در ضهن من هست مثلا یک کادر باشه مبلغ بدیم و سایت لینک بده نه اینکه ما بدیم و کادر های اظافه داشته باشه مثله شرکت شارژ ایران و مثله پرداخت نت

SibaPal
April 11th, 2015, 22:52
اون سخت هست من یچیز دیگر در ضهن من هست مثلا یک کادر باشه مبلغ بدیم و سایت لینک بده نه اینکه ما بدیم و کادر های اظافه داشته باشه مثله شرکت شارژ ایران و مثله پرداخت نت
دقیقا به همین صورت می باشد و این مورد تنها به درخواست شما پیاده سازی شده است
هر کاربر با هر میزان تراکنش قابل احترام می باشد
- - - Updated - - -

لینک صفحات را می توانید به صورت زیر وارد نمایید

پرداخت موفق
https://sibapal.com/pages/pay2

پرداخت ناموفق
https://sibapal.com/pages/pay1

مینا-صیفی
April 11th, 2015, 22:54
چیزی که من میگم این نیست در هر صورت من انتقادی ندارم دیگه .

SibaPal
April 11th, 2015, 22:55
چیزی که من میگم این نیست در هر صورت من انتقادی ندارم دیگه .
خواهشمند است با دقت مجددا بررسی نمایید

قزوین هاست
April 12th, 2015, 00:58
سلام
من تا بحال که از خدمات ایشون راضی بودم.
فقط کاش درگاه اختصاصی بانک ملت رو هم فراهم می کردید.

company_hosting
April 12th, 2015, 02:05

به اطلاع می رسانیم هم اکنون شرکت میزبان گستر سیبا 3 درگاه اختصاصی را بدون هیچ گونه کارمزد ارایه می دهد.
در برنامه در نظر گرفته شده تا اواخر بهار کارمزد 0 % می باشد و احتمال دارد برای ماه های بعدی نیز تمدید شود.
برای فعالسازی درگاه اختصاصی لازم است آدرس سایت را به همراه نام فروشگاه و لوگو ارسال نمایید تا طی 10 روز کاری ترمینال فعال گردد.
تمامی سایت های مجاز می توانند درخواست درگاه خود را از طریق تیکت ثبت نمایند و از تسویه حساب آنی بدون کارمزد بانک ( ملت ) , کارمزد سیباپال و کاملا اختصاصی لذت ببرند !

این اطمینان را میدهیم تا با استفاده از خدمات جدید سیباپال سایر درگاه های بانکی خود را غیر فعال نمایید !

سلام

متوجه نشدم سوال میکنم

درگاه سامان کارمزد 0 دارد ؟

چطوری فعال شده است لطفا راهنمایی کنید تا ما هم بگیریم درگاه مستقیم از بهپرداخت سامان

با تشکر

SibaPal
April 12th, 2015, 02:09
سلام

متوجه نشدم سوال میکنم

درگاه سامان کارمزد 0 دارد ؟

چطوری فعال شده است لطفا راهنمایی کنید تا ما هم بگیریم درگاه مستقیم از بهپرداخت سامان

با تشکر
درود
ترمینال ها متعلق به شرکت میزبان گستر سیبا و با کارمزد ۰ درصد می باشد
پس از ثبت نام در وب سایت سیباپال , آدرس سایت را به همراه لوگو و نام نمایشی فروشگاه ارسال نمایید تا طی ۱۰ روز کاری رایگان تقدیم گردد

company_hosting
April 12th, 2015, 02:18
درود
ترمینال ها متعلق به شرکت میزبان گستر سیبا و با کارمزد ۰ درصد می باشد
پس از ثبت نام در وب سایت سیباپال , آدرس سایت را به همراه لوگو و نام نمایشی فروشگاه ارسال نمایید تا طی ۱۰ روز کاری رایگان تقدیم گردد

ممنون

اما متوجه نشدید گویا

ما هم درگاه سامان داریم مستقیم و شرکتی

اما گفتم چطور و چکار کردید کارمزد ندارید ؟؟

SibaPal
April 12th, 2015, 02:21
ممنون

اما متوجه نشدید گویا

احتراما این موارد در تاپیک پیگیری نمی گردد.
تنها نکته قابل ذکر این است که کارمزد تمامی درگاه های اختصاصی سیباپال ۰ و تسویه حساب آنی می باشد
هیچ نامی نیز از سیباپال در صفحه پرداخت و در هنگام اتصال نشان داده نخواهد شد :)

auuob
April 12th, 2015, 03:03
سلام و عرض خسته نباشید.

امکانش هست از صفحه درگاه اختصاصی یک کاربر عکسی بزارین جهت دمو....

ممنون.

SibaPal
April 12th, 2015, 07:35
سلام و عرض خسته نباشید.

امکانش هست از صفحه درگاه اختصاصی یک کاربر عکسی بزارین جهت دمو....

ممنون.
درود
درگاه ملی و سامان متعلق به شرکت ما می باشد
http://epay.omidtak.ir/

modiranhosting
April 12th, 2015, 09:00
ممنون

اما متوجه نشدید گویا

دوست عزیز نه درگاه ملت و نه درگاه سامان هیچ کدام کارمزدی ندارند.

موفق باشید

LIAN2
April 12th, 2015, 09:48
سیباپال برای من یکی از مطمئن ترین درگاه های پرداخت هست.

فقط اگر یک Redesign هم انجام بدید خیلی خوبه :d

SibaPal
April 12th, 2015, 13:27
سیباپال برای من یکی از مطمئن ترین درگاه های پرداخت هست.

فقط اگر یک Redesign هم انجام بدید خیلی خوبه :d
از لطف شما متشکریم.
مورد درخواستی نیز انجام خواهد شد :)

با تشکر

mhiizadi
April 12th, 2015, 15:49
من قبلا هم درگاه اختصاصی استفاده میکردم ولی کامزد داشت ؛
امروز تیکت زدم و کارمزد رو برداشتن :d
همیشه دلم میخاست کارمزد نداشته باشه و بالاخره همونی که میخواستم شد :53:
ممنونم از همکاری و واریز های به موقعشون ؛ همچنین الان که دیگه کارمزد نداره عالی ترین شده

SibaPal
April 12th, 2015, 17:55
من قبلا هم درگاه اختصاصی استفاده میکردم ولی کامزد داشت ؛
امروز تیکت زدم و کارمزد رو برداشتن :d
همیشه دلم میخاست کارمزد نداشته باشه و بالاخره همونی که میخواستم شد :53:
ممنونم از همکاری و واریز های به موقعشون ؛ همچنین الان که دیگه کارمزد نداره عالی ترین شده
خوشحال می باشیم که در زمان دریافت کارمزد نیز ما را انتخاب کرده بودید :)
امیدواریم بتوانیم با در هر بازه زمانی رضایت شما کاربر گرامی را جلب نماییم

- - - Updated - - -

دیگر کاربران انجمن نیز می توانند از حرفه ای ترین خدمات پرداخت به صورت رایگان استفاده کنند

mobitak
April 12th, 2015, 23:26

اينطوري كه نميشه وقتي كارمزدي در كار نباشه منبع درامد شما هم از بين ميره اين كار به ضرر شماست

SibaPal
April 12th, 2015, 23:39
اينطوري كه نميشه وقتي كارمزدي در كار نباشه منبع درامد شما هم از بين ميره اين كار به ضرر شماست
شدنی است و می توانید همین اکنون درخواست درگاه خود را ثبت نمایید و از درگاه اختصاصی بدون کارمزد لذت ببرید.
فعالیت شرکت گسترده می باشد و سیباپال بالغ بر 2000 کاربر با درگاه اختصاصی دارد
و از شما تقاضا داریم با هدف قبلی اقدام به تخریب نکنید
در پست های گذشته جوابی ارسال نشد تا کمی خجالت بکشید
هویت شما کاملا مشخص می باشد و پذیرنده این مجموعه نیستید ! کاربران این انجمن حرفه ای تر از آن هستند که متوجه تخریب شما نشوند
رفتار غیر حرفه ای تنها جای تاسف دارد و در کودکان زیر 12 سال دیده می شود ! اینجا مهدکودک نیست ! بفهمید ! لطفا رقابت کنید !
از ارسال پیغام های پی در پی در تاپیک های سیباپال خودداری نمایید!

rezaonline.net
April 13th, 2015, 00:23
هر شرکتی سیاست های خاص خودش را داراست . و هر طرحی که ارائه میشود براساس یک سود منطقی مادی یا معنوی است که در این طرح سود سیباپال ، جلب رضایت کاربران است که بالاترین سود هست .
امید است این طرح رضایت هر چه بیشتر و بهتر کاربران را فراهم کند

- - - Updated - - -

هر شرکتی سیاست های خاص خودش را داراست . و هر طرحی که ارائه میشود براساس یک سود منطقی مادی یا معنوی است که در این طرح سود سیباپال ، جلب رضایت کاربران است که بالاترین سود هست .
امید است این طرح رضایت هر چه بیشتر و بهتر کاربران را فراهم کند

mhiizadi
April 13th, 2015, 00:31

بنده خودم الان نزدیک 6-7 ماه هست که روی سیبا پاله درگاه هام
درگاه مستقیم از 4 تا بانک داشتم ولی همه رو کنار گذاشتم و دارم از سیبا پال استفاده میکردم حتی با وجود کارمزد ناچیز یک درصدی.
سیاست های کاری هر سایتی جدا هست و منابع در آمد هم جداست شاید؛ سیبا پال به نظرم باید می اومد به مشتریان قدیم درگاه بدون کارمزد میداد یا در قبال یه چیزی این کار رو میکرد تا کاربران بحث نکنند در موردش
اما اومده و این خوبی رو کرده !
کاری نکنید پشیمون بشن :|

SibaPal
April 13th, 2015, 00:40
بنده خودم الان نزدیک 6-7 ماه هست که روی سیبا پاله درگاه هام
درگاه مستقیم از 4 تا بانک داشتم ولی همه رو کنار گذاشتم و دارم از سیبا پال استفاده میکردم حتی با وجود کارمزد ناچیز یک درصدی.
سیاست های کاری هر سایتی جدا هست و منابع در آمد هم جداست شاید؛ سیبا پال به نظرم باید می اومد به مشتریان قدیم درگاه بدون کارمزد میداد یا در قبال یه چیزی این کار رو میکرد تا کاربران بحث نکنند در موردش
اما اومده و این خوبی رو کرده !
کاری نکنید پشیمون بشن :|
جناب ایزدی عزیز از لطف شما بسیار متشکریم.
سیاست و هدف سیباپال مشخص می باشد و این موارد اختلالی را ایجاد نخواهد کرد.
ما برای ارایه بهترین خدمات آمده ایم و خواهیم ماند :)

djmohammad
April 13th, 2015, 01:38
درود
واقعا از اینکه از سیباپال استفاده میکنم بسیار راضی و دلگرم هستم...
از نظر پاسخگویی و رعایت احترام به مشتری واقعا عالی عمل میکنند . همین الان تیکتی ارسال شد و سریعا جواب دادند
با تشکر از تیم قدرتمند سیباپال ....

taha_2011
April 13th, 2015, 01:51
بسیار عالی !!

امید وارم در این بازار پر رقابت درگاه واسط همیشه موفق و پیروز باشید.

ارادت:53:

SibaPal
April 13th, 2015, 13:49
درود
واقعا از اینکه از سیباپال استفاده میکنم بسیار راضی و دلگرم هستم...
از نظر پاسخگویی و رعایت احترام به مشتری واقعا عالی عمل میکنند . همین الان تیکتی ارسال شد و سریعا جواب دادند
با تشکر از تیم قدرتمند سیباپال ....

بسیار عالی !!

امید وارم در این بازار پر رقابت درگاه واسط همیشه موفق و پیروز باشید.

ارادت:53:
از لطف شما کاربران گرامی مجموعه سپاسگزاریم و باعث افتخار است که توانسته ایم رضایتتان را جلب نماییم
سپاس

mahdizade
April 13th, 2015, 15:05
فقط سيباپال:x

SibaPal
April 14th, 2015, 11:18
فقط سيباپال:x
جناب مهدیزاده عزیز از لطف شما متشکریم

لینک در انجمن وی بی ایران
http://www.vbiran.ir/thread100703.html

SainaServer
April 14th, 2015, 18:42
یک درگاه بسیار عالی از هر نظر میباشد و تا به حال مشکلی نداشتند و انشاا... هم نخواهند داشت
کارمزد نیز 0 شده است که به بی نظیر بودن سیباپال اضافه میکند
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشند
سلیمی

emperor3508
April 14th, 2015, 18:54
سیبا پال به شدت تایید میشه !
پشتیبانی بسیار عالی دارند

SibaPal
April 15th, 2015, 00:14
یک درگاه بسیار عالی از هر نظر میباشد و تا به حال مشکلی نداشتند و انشاا... هم نخواهند داشت
کارمزد نیز 0 شده است که به بی نظیر بودن سیباپال اضافه میکند
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشند
سلیمی

سیبا پال به شدت تایید میشه !
پشتیبانی بسیار عالی دارند
خوشحال می باشیم که در مدت زمان ۱ ساله فعالیت توانسته ایم رضایت اکثریت کاربران را بدست آوریم.
منتتظر تغییرات جدید در وب سایت باشید.
دیگر کاربران گرامی می توانند درخواست درگاه اختصاصی خود را به صورت رایگان با تسویه حساب آنی و کارمزد ۰ ٪ ثبت نمایند

cpanelit
April 15th, 2015, 00:16
با سلام بنده درخواست دادم و منتظر فعال سازی از سوی شما هستم.

SibaPal
April 15th, 2015, 11:07
با سلام بنده درخواست دادم و منتظر فعال سازی از سوی شما هستم.
درخواست شما به psp ارجاع داده می شود و طی چند روز آینده تقدیمتان می گردد

- - - Updated - - -

از ساعت ۲۴ امشب به صورت آزمایشی وب سرویس پرداخت وجه درخواست های پایا ملی , سامان و شهر در کنار بانک ملت فعال می شود
کاربران می توانند مبالغ پایا را تا سقف ۴۰۰ تومان بدون کارمزد شتاب به صورت آنی در حساب بانکی خود دریافت نمایند :)

dakkeh20
April 15th, 2015, 11:51
سلام

بسیار ممنون از سیباپال بخاطر پشتیبانی و خدماتشون .

بنده یکسال میشه کاربرشون هستم و تا الان که تاخیری نداشته در امر پاسخگویی و دیگر مسائل .

تیکت زدم در کمترین زمان ممکن کارمزد 0 شد . :x

فقط این خبر رو در قسمت اخبار اصلی سایت هم بزنید بسیار عالی میشه !

مینا-صیفی
April 15th, 2015, 13:54
به این سوال خیلی دوست دارم بدونم که شرکت های واسط با این همه کاربر چطور درخاست های واریز را میزند ایا تک تک به حساب یا کارت ان ها میریزد ؟ یا برنامه ی بانکی دارند یجایی دسته ای میریزنند چجوریه ؟ با تشکر

SibaPal
April 17th, 2015, 20:55
سلام

بسیار ممنون از سیباپال بخاطر پشتیبانی و خدماتشون .

بنده یکسال میشه کاربرشون هستم و تا الان که تاخیری نداشته در امر پاسخگویی و دیگر مسائل .

تیکت زدم در کمترین زمان ممکن کارمزد 0 شد . :x

فقط این خبر رو در قسمت اخبار اصلی سایت هم بزنید بسیار عالی میشه !
تشکر جناب جنت مکان عزیز
باعث افتخار است که در زمانی که سایت کارمزد داشته است ما را نیز انتخاب کرده اید :)
از تمامی کاربران سیباپال بابت اعتماد به مجموعه نهایت تشکر را داریم

serverhaa
April 17th, 2015, 21:01
سلام من درخواست درگاه مستقیم داده بودن از طریق ایمیل Serverhaa@Gmail.Com ممنون میشم بدونم تا کی حاضر میشه ؟

SibaPal
April 17th, 2015, 21:15
سلام من درخواست درگاه مستقیم داده بودن از طریق ایمیل Serverhaa@Gmail.Com ممنون میشم بدونم تا کی حاضر میشه ؟
درود
معمولا در کمتر از 10 روز فعال می گردد اما ممکن است تاخیر از جانب psp نیز رخ دهید.
در تایم اداری مورد بررسی و خدمتتان اطلاع داده می شود

.:: Ali ::.
April 17th, 2015, 21:26
درگاه اختصاصی که ارائه میدید نیازمنده مقدر مینیمم تراکنش خاصی در روز یا ماه هست؟

SibaPal
April 17th, 2015, 22:18
درگاه اختصاصی که ارائه میدید نیازمنده مقدر مینیمم تراکنش خاصی در روز یا ماه هست؟
خیر هیچگونه محدودیی در درگاه سیباپال وجود ندارد
می توانید با خیالی آسوده فعالیت حرفه ای خود را بدون کارمزد و تسویه حساب آنی استارت بزنید :)

farmanrava
April 19th, 2015, 22:13
با درود و احترام

بنده از عوامل سیباپال به خصوص جناب نصرآبادی عزیز کمال تشکر رو دارم .
بنده از بانک شهر ، پاسارگاد و پارسیان درگاه اختصاصی دارم . اما تمام این درگاه ها کنار گذاشته شده و فقط درگاه اختصاصی ملت + 3 درگاه اختصاصی سیباپال بر روی وب سایت شرکت فعال میباشد ... ( با این عمل و صفر شدن کارمزد درگاه ملت هم غیر فعال خواهد شد )
تا کنون هیچ مشکلی با سیباپال نداشته و مطمئن هستیم که از این پس هم نخواهیم داشت . واریز ها بسیار سریع ، بدون هزینه هستند و همینطور تیکت ها در کمترین زمان ممکن پاسخ داده میشود .

آن دسته از موجوداتی ( انسان که نمیشه گفت ، وقتی وجدان نباشه انسان بودن معنی نداره ) که قصد تخریب این شرکت رو دارند بدونند که سیباپال کاربرای ثابت خودش رو داره و حتی اگه کارمزد هم بگیره باز همراه سیباپال خواهند بود و همانطور که سیباپال همیشه در کنار کاربران خودش هست ما هم در کنار سیباپال هستیم .
این موارد رو به بنده از سر بی تجربگی و یا آشناییت نداشتن عرض نمیکنم ، بنده با تمام درگاه های واسط کار کرده ام . پی لاین ، جهان پی ، زرین پال ، جی پال و...

جایی که کاربر رو به شکل کیسه پول نمیبنه و از هر راهی برای پول در آوردن از کاربر استفاده نمیکنه برای ما قابل احترام هستش ...

ممنونم و تشکر بابت این هم خدمت و اللخصوص صداقتی که مجموعه سیباپال برای کاربران خود خرج میکنند .

با تشکر

SibaPal
April 20th, 2015, 14:04
با درود و احترام

بنده از عوامل سیباپال به خصوص جناب نصرآبادی عزیز کمال تشکر رو دارم .
بنده از بانک شهر ، پاسارگاد و پارسیان درگاه اختصاصی دارم . اما تمام این درگاه ها کنار گذاشته شده و فقط درگاه اختصاصی ملت + 3 درگاه اختصاصی سیباپال بر روی وب سایت شرکت فعال میباشد ... ( با این عمل و صفر شدن کارمزد درگاه ملت هم غیر فعال خواهد شد )
تا کنون هیچ مشکلی با سیباپال نداشته و مطمئن هستیم که از این پس هم نخواهیم داشت . واریز ها بسیار سریع ، بدون هزینه هستند و همینطور تیکت ها در کمترین زمان ممکن پاسخ داده میشود .

آن دسته از موجوداتی ( انسان که نمیشه گفت ، وقتی وجدان نباشه انسان بودن معنی نداره ) که قصد تخریب این شرکت رو دارند بدونند که سیباپال کاربرای ثابت خودش رو داره و حتی اگه کارمزد هم بگیره باز همراه سیباپال خواهند بود و همانطور که سیباپال همیشه در کنار کاربران خودش هست ما هم در کنار سیباپال هستیم .
این موارد رو به بنده از سر بی تجربگی و یا آشناییت نداشتن عرض نمیکنم ، بنده با تمام درگاه های واسط کار کرده ام . پی لاین ، جهان پی ، زرین پال ، جی پال و...

جایی که کاربر رو به شکل کیسه پول نمیبنه و از هر راهی برای پول در آوردن از کاربر استفاده نمیکنه برای ما قابل احترام هستش ...

ممنونم و تشکر بابت این هم خدمت و اللخصوص صداقتی که مجموعه سیباپال برای کاربران خود خرج میکنند .

با تشکر
تشکر جناب دریاسری عزیز
از لطف و همراهی شما و دیگر کاربران گرامی متشکریم.
دیگر دوستان نیز می توانند از خدمات حرفه ای و بدون کارمزد سیباپال استفاده نمایند :)

مینا-صیفی
April 20th, 2015, 14:38
سیباپال که از روز اول امد و اینجا پست گذاشت و معرفی کردند همان اول با 6 درگاه فعال بانکی امدند جلو کسی که با 6 درگاه بانکی داره از روز اول راه اندازی سایت بدانید چه اعتبار و انگیزه ای داشت که اینطور قوی پیش گرفت و امد جلو خوب معلوم هست که عاقبت و ایندش این میشه :) ( نظر شخصیم هست )

SibaPal
April 20th, 2015, 14:41
سیباپال که از روز اول امد و اینجا پست گذاشت و معرفی کردند همان اول با 6 درگاه فعال بانکی امدند جلو کسی که با 6 درگاه بانکی داره از روز اول راه اندازی سایت بدانید چه اعتبار و انگیزه ای داشت که اینطور قوی پیش گرفت و امد جلو خوب معلوم هست که عاقبت و ایندش این میشه :) ( نظر شخصیم هست )
نظر لطف شماست
تنها حدود ۱ سال از فعالیت سیباپال می گذرد و موارد دیگری نیز در حال اضافه شدن می باشد
ان شاء الله با جلب رضایت ۱۰۰٪ کاربران می توانیم به اهداف خود برسیم و این شروع کار می باشد!

mahdizade
May 3rd, 2015, 12:20
به نظر مياد سرورسايت down شده
http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/e92b85ff-68f1-e411-80c3-00155d36955e

SibaPal
May 3rd, 2015, 12:23
به نظر مياد سرورسايت down شده
http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/e92b85ff-68f1-e411-80c3-00155d36955e
سلام جناب مهدیزاده
فعال گردید.
امیدواریم دوستان کمتر حرکت غیراخلاقی انجام دهند

dakkeh20
May 3rd, 2015, 12:29
سلام جناب مهدیزاده
فعال گردید.
امیدواریم دوستان کمتر حرکت غیراخلاقی انجام دهند

سلام

ممنون از تلاش شما .

فقط ممنون میشیم شماره تماس ثابت شرکت + همراه در دسترس در سایت قرار بدید .

لینک : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=141061

SibaPal
May 3rd, 2015, 12:33
سلام

ممنون از تلاش شما .

فقط ممنون میشیم شماره تماس ثابت شرکت + همراه در دسترس در سایت قرار بدید .

لینک : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=141061
حتما جناب جنت مکان
شماره جدید شرکت امروز درج خواهد شد.

babelirani
May 3rd, 2015, 14:19
سلام

ببخشید سایت برای بنده هنوز بالا نمیاد

دلیلش چیه عزیز ؟

SibaPal
May 3rd, 2015, 14:28
سلام

ببخشید سایت برای بنده هنوز بالا نمیاد

دلیلش چیه عزیز ؟
با سلام و عرض ادب
سایت در دسترس می باشد.
لطفا با یکی از آدرس های زیر وارد شوید
https://sibapal.com
http://sibapal.ir

nasleghermez
May 9th, 2015, 02:54
با تشکر فراوان از سیباپال بخاطر امکانات اختصاصی که گذاشته و همچنین کارمزد کمی که گذاشته
بخش تیکتینگشون خیلی قوی داره عمل میکنه و در کمترین زمان ممکن تسویه هارو هم انجام میدن
با توجه به ارسال یکی از دوستان که گفتن تیکت زدن تا کارمزدشون صفر شد باید اعلام کنم که بخاطر خدمات فوق العادشون که کاملا ازشون راضی هستم اصلا تیکتی هم نمیزنم که کارمزدمو وردارن چون کاملا به پرداخت این کارمزد کم در کنار سرویس فوق العادشون راضی هستم (برای اطلاع هم کارمزدای من از جیب مشتری نمیره و کارمزدم رو روی کسر از حساب خودم تنظیم کردم)

بازم متشکرم سیباپال بخاطر سرویست

SibaPal
May 9th, 2015, 14:04
با تشکر فراوان از سیباپال بخاطر امکانات اختصاصی که گذاشته و همچنین کارمزد کمی که گذاشته
بخش تیکتینگشون خیلی قوی داره عمل میکنه و در کمترین زمان ممکن تسویه هارو هم انجام میدن
با توجه به ارسال یکی از دوستان که گفتن تیکت زدن تا کارمزدشون صفر شد باید اعلام کنم که بخاطر خدمات فوق العادشون که کاملا ازشون راضی هستم اصلا تیکتی هم نمیزنم که کارمزدمو وردارن چون کاملا به پرداخت این کارمزد کم در کنار سرویس فوق العادشون راضی هستم (برای اطلاع هم کارمزدای من از جیب مشتری نمیره و کارمزدم رو روی کسر از حساب خودم تنظیم کردم)

بازم متشکرم سیباپال بخاطر سرویست
از لطف شما متشکریم و تنها انجام وظیفه می باشد.
دیگر کاربران گرامی انجمن میتوانند بدون پرداخت هزینه درگاه اختصاصی خود را از ملی , سامان و فن آوا با کارمزد 0 درصد دریافت نمایند.

Mr-MAMAD
May 9th, 2015, 14:09
با سلام ایا این امکان هنوز برقرار است ؟

SibaPal
May 9th, 2015, 14:12
با سلام ایا این امکان هنوز برقرار است ؟
درود
بله میتوانید از خدمات حرفه ای سیباپال به صورت رایگان استفاده نمایید

قزوین هاست
May 11th, 2015, 00:46
درود
بله میتوانید از خدمات حرفه ای سیباپال به صورت رایگان استفاده نمایید

سلام.ببخشید برای شما چه سودی داره که رایگان میدید؟مگه میشه بدون سود این همه خدمات بدید؟حتما سودی واستون داره
بعد سوال دیگر این که بانک ملت رو هم در لیست تون بذارید.اکثر جا ها بانک ملت رو برای مچ کردن با سیستمشون انتخاب کرده اند. قصد ندارید درگاه اختصاصی ملت رو هم ارائه بدید؟

SibaPal
May 11th, 2015, 13:49
سلام.ببخشید برای شما چه سودی داره که رایگان میدید؟مگه میشه بدون سود این همه خدمات بدید؟حتما سودی واستون داره
بعد سوال دیگر این که بانک ملت رو هم در لیست تون بذارید.اکثر جا ها بانک ملت رو برای مچ کردن با سیستمشون انتخاب کرده اند. قصد ندارید درگاه اختصاصی ملت رو هم ارائه بدید؟
درود
فعالیت شرکت گسترده می باشد و این نیز جزو سیاست کاری است.
در حال حاضر امکان ارائه درگاه ملت وجود ندارد

SibaPal
June 5th, 2015, 18:06
کاربران گرامی انجمن میتوانند درخواست درگاه اختصاصی خود را از طریق تیکت ارسال نمایند تا ترمینال به نام فروشگاه شما , بدون هیچ اسمی از سیباپال در رفت و برگشت , بدون کارمزد به همراه تسویه حساب آنی فعال گردد