PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی دوستان برا مجازی ساز kvm

parsntc1
April 11th, 2015, 15:33
با سلام برای مجازی ساز kvm کدوم از این دو پنل رو دوستان پیشنهاد میکنند
solusvm یا virtualizor
بنده توی انجمن گشتم که متاسفانه چیز درست حسابی تاپیک نداشته بودند
لطفا سلیقه ای نظر ندید واقعا پارامتر هایی نظیر سرعت دقت میزان حرفه ای بودن مدیریت کردن یوزر هاو ...
با تشکر از همه دوستان

yourhosting
April 11th, 2015, 15:37
virtualizor امکانات و ظاهر بهتری نسبت به دیگری داره و پیشنهاد میشه
موفق باشید

LIAN2
April 11th, 2015, 15:37
سلام
Virtualizor
اضافه بر مورادی که گفتید ، پشتیبانی مناسب هم ارائه می کنه.

parsntc1
April 11th, 2015, 15:43
virtualizor امکانات و ظاهر بهتری نسبت به دیگری داره و پیشنهاد میشه
موفق باشید
موقع دادن سرور اتوماتیک میشه انتخاب کرد که توی کدوم هارد سرور vps ساخته بشه گویا توی ورژن جدید میشه هارد رو انتخاب کرد حالا توی whmcs هم میشه تعریف کرد که سرور ها در کدوم هارد سرور ایجاد شوند یا بعد از ایجاد شدن میشه از طریق پنل انتقال داد یا فقطباید از ssh منتقل کرد؟

- - - Updated - - -

سلام
Virtualizor
اضافه بر مورادی که گفتید ، پشتیبانی مناسب هم ارائه می کنه.
درسته 100 درصد که ظاهری بسیار شیک تر نسبت به سولس داره
تشکر ازتون

yourhosting
April 11th, 2015, 15:46
موقع دادن سرور اتوماتیک میشه انتخاب کرد که توی کدوم هارد سرور vps ساخته بشه گویا توی ورژن جدید میشه هارد رو انتخاب کرد حالا توی whmcs هم میشه تعریف کرد که سرور ها در کدوم هارد سرور ایجاد شوند یا بعد از ایجاد شدن میشه از طریق پنل انتقال داد یا فقطباید از ssh منتقل کرد؟

بنده سال گذشته از این سیستم استفاده میکردم امکان تعیین هارد جهت ساخت vm نداشت در ورژن جدید نیز اطلاع ندارم اضافه شده یا خیر.
اما درکل به نظر من vmware گزینه بهتری هست نسب به kvm...
موفق باشید

arc1o0
April 11th, 2015, 16:01
سلام

پایداری و استیبل بودن VMware را هیچ کدام از مجازی ساز ها ندارند و تنها مزیت سایر مجازی ساز ها تحویل اتوماتیک سرویس نسبت به ESXi می باشد.

!MihanIt!
April 11th, 2015, 16:01
اسکایپ پشتیبان virtualizor 24 ساعته آنه:D;)
virtualizor از نظر کاربردی و ... مناسب تر هست.

parsntc1
April 11th, 2015, 16:07
سلام

پایداری و استیبل بودن VMware را هیچ کدام از مجازی ساز ها ندارند و تنها مزیت سایر مجازی ساز ها تحویل اتوماتیک سرویس نسبت به ESXi می باشد.
درسته اون که 100 درصد الان در سرور های دیگمون وی ام ویر داریم الان میخوایم روی سرور جدیدمون از یه مجازی ساز یگه ای استفاده کنیم به هیمن خاطر اینجا تایپیک زدم ببینم دوستان کدوم رو پیشنهاد میکنند

- - - Updated - - -

من زیاد به دیزاین اهمیت نمیدم فقط دنبال کیفیت بهتری هستم

jahromweb
April 11th, 2015, 16:14
سلام
۲۴ ساعته ان هست اما به نظرم یا خیلی از همکارا درست کانفیگش نمیکنن و یک سری کارا که باید روش انجام بشه نمیدن (یادمه یکی از همکارا یک چیز در این مورد گفت که با اون کار بهتر میشه) یا کلا مشکل داره
درمورد هارد زیاد خوب عمل نمیکنه
بازم نمیدونم شاید بعضیا روی یک هارد ۲۰ تا وی پی اس میزنن که سرور (خیلی عذر میخوام) دهنش سرویس میشه تا یک کار کوچک که وابسطه به هارد هست رو انجام میده
احتمالا اخری هست

arc1o0
April 11th, 2015, 16:16
درسته اون که 100 درصد الان در سرور های دیگمون وی ام ویر داریم الان میخوایم روی سرور جدیدمون از یه مجازی ساز یگه ای استفاده کنیم به هیمن خاطر اینجا تایپیک زدم ببینم دوستان کدوم رو پیشنهاد میکنند

- - - Updated - - -

من زیاد به دیزاین اهمیت نمیدم فقط دنبال کیفیت بهتری هستم

سلام

در این صورت ویزچوالایزور (virtualizor ) به همراه KVM یا XEN می تواند انتخاب مناسبی باشد.

امکاناتی که ویرچوالازور در اختیار شما و کاربران شما قرار می دهد بیشتر است.

parsntc1
April 11th, 2015, 16:34
سلام

در این صورت ویزچوالایزور (virtualizor ) به همراه KVM یا XEN می تواند انتخاب مناسبی باشد.

امکاناتی که ویرچوالازور در اختیار شما و کاربران شما قرار می دهد بیشتر است.

درسته از لحاظ ظاهری که خیلی خیلی شیک تر هست و امکاناتش هم که من در دمو دیدم عالی بود

- - - Updated - - -

سلام
۲۴ ساعته ان هست اما به نظرم یا خیلی از همکارا درست کانفیگش نمیکنن و یک سری کارا که باید روش انجام بشه نمیدن (یادمه یکی از همکارا یک چیز در این مورد گفت که با اون کار بهتر میشه) یا کلا مشکل داره
بازم نمیدونم شاید بعضیا روی یک هارد ۲۰ تا وی پی اس میزنن که سرور (خیلی عذر میخوام) دهنش سرویس میشه تا یک کار کوچک که وابسطه به هارد هست رو انجام میده
احتمالا اخری هست
متوجه منطورتون نشدم

Yas-Host
April 11th, 2015, 16:55
سلام

در صورتی که می خواهید از virtualizor استفاده کنید kvm را انتخاب کنید.

در ورژن جدید امکان عدم استفاده از LVM وجود دارد و امکان دارد شما تعیین کنید که سرور بر روی کدام هارد دیسک قرار گیرد وجود دارد ! .

شما باید Standard Partiton ایجاد کنید و بعد از نصب از قسمت Stroage پارتیشن ها را ادد کنید.

دقت داشته باشید network stype سرور های مجازی بر روی E1000 ست کنید تا شبکه و سرعت بهتری داشته باشید ( پیشنهاد Virtualizor ).

- - - Updated - - -

سلام
احتمالا اخری هست

سلام

منظور شما از کانفیگ چی هست ؟

اعلام کنید لطفا

parsntc1
April 11th, 2015, 18:37
سلام

در صورتی که می خواهید از virtualizor استفاده کنید kvm را انتخاب کنید.

در ورژن جدید امکان عدم استفاده از LVM وجود دارد و امکان دارد شما تعیین کنید که سرور بر روی کدام هارد دیسک قرار گیرد وجود دارد ! .

شما باید Standard Partiton ایجاد کنید و بعد از نصب از قسمت Stroage پارتیشن ها را ادد کنید.

دقت داشته باشید network stype سرور های مجازی بر روی E1000 ست کنید تا شبکه و سرعت بهتری داشته باشید ( پیشنهاد Virtualizor ).

- - - Updated - - -

سلام

اعلام کنید لطفا
بنده هم متوجه منظور ایشون از این قسمت کانفیگ و اینا نشدم

Amir Soltani
April 11th, 2015, 19:29
با سلام برای مجازی ساز kvm کدوم از این دو پنل رو دوستان پیشنهاد میکنند
solusvm یا virtualizor
بنده توی انجمن گشتم که متاسفانه چیز درست حسابی تاپیک نداشته بودند
لطفا سلیقه ای نظر ندید واقعا پارامتر هایی نظیر سرعت دقت میزان حرفه ای بودن مدیریت کردن یوزر هاو ...
با تشکر از همه دوستان

virtualizor به علاوه ظاهر بهتر
آپدیت و پکیج های بیشتری میده و قابلیت های بیشتری دارد

jahromweb
April 11th, 2015, 19:34

- - - Updated - - -

سلام

اعلام کنید لطفا

بنده هم متوجه منظور ایشون از این قسمت کانفیگ و اینا نشدم
باسلام
برای هردو خصوصی شد (به علت مریوط نبودن به تاپیک)
درمورد e1000 هم فکر کنم انجام نشده بوده (روی چند تا وی پی اس kvm که از چند نفر گرفتم (چه افری و چه غیر افری)) چون پورت حدود ۱۰۰ مگابیت بود و سرعت در هیچ شرایطی از ۱۰ ۱۲ بیشتر نمیشد..
البته فکر کنم مشکل اصلی همون ایجاد تعداد بالای سرور مجازی روی یک هارد بوده ...
باتشکر

parsntc1
April 11th, 2015, 20:22
باسلام
برای هردو خصوصی شد (به علت مریوط نبودن به تاپیک)
درمورد e1000 هم فکر کنم انجام نشده بوده (روی چند تا وی پی اس kvm که از چند نفر گرفتم (چه افری و چه غیر افری)) چون پورت حدود ۱۰۰ مگابیت بود و سرعت در هیچ شرایطی از ۱۰ ۱۲ بیشتر نمیشد..
البته فکر کنم مشکل اصلی همون ایجاد تعداد بالای سرور مجازی روی یک هارد بوده ...
باتشکر
با تشکر از شما