PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت برای Opencart نسخه 2

majid.a.iran
April 11th, 2015, 11:42
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان و همکاران عزیز ،

کسی هست که ماژول پرداخت پارس پال یا سایر سیستم های پرداخت غیر مستقیم بانکی رو برای Opencart نسخه 2 داشته باشه ؟

من یک سایت دارم واسه اقدام برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک باید به طور موقت درگاه سایت فعال باشد تا بعد درگاه مستقیم بانکی بگیرم اما موفق نشدم هنوز ماژول پرداخت یکی از سیستم های غیر مستقیم پرداخت از جمله زرین پال ، پارس پال ، payline و ... رو گیر بیارم که روی نسخه 2 هم جواب بده و همه واسه نسخه 1.5 نوشته شده اند و روی نسخه 2 کار نمی کنند. ممنون میشم دوستان اگه کسی داره به اشتراک بزاره.

با تشکر.

farasel
April 11th, 2015, 12:15
دوست عزیز داخل خود زرین پال و پی لاین و غیره یه قسمت داره که مربوط به افزونه برای سیستم های مختلفه . اونجارو یه نگاه بکن

majid.a.iran
April 11th, 2015, 12:30
دوست عزیز داخل خود زرین پال و پی لاین و غیره یه قسمت داره که مربوط به افزونه برای سیستم های مختلفه . اونجارو یه نگاه بکن
-------------------------
دوست عزیز در تاپیک این نکته رو ذکر کردم که همه آنها ماژول سازگار با نسخه 1.5 را ارائه می دهند که با نسخه 2 اصلا سازگار نیست و حتی نمایش هم داده نمی شود.

mojtaba05
April 11th, 2015, 13:53
با سلام٬
پیشنهاد بنده:
تا وقتی ورژن 2 اپن‌کارت کاملا بومی نشده و ماژول‌های ضروری براش ست نشدن٬ از ورژن 1.5 استفاده کنید. الانم می تونید ورژنتون رو تغییر بدید.

kool
April 11th, 2015, 14:00
سلام
بومی شدن زیاد هم ضروری نیست. فقط شمسی سازی نداشته باشه مشکلی ایجاد نمیکنه و به سادگی میشه زبان فارسی ایجاد و ترجمه کرد.
از نظر پایداری نیز پایدار است. تیم سازنده نیز دیگه برای 1.5 کاری نمیکنه و در گیت هاب تنها پروژه 2 رو ادامه میده.

فکر کنم دیگه وقتش شده درگاه های واسط به فکر بروز رسانی پلاگین هاشون برای نسخه 2 اپن کارت باشن. (هرکدام سریعتر عمل کنه حتما کاربران زیادی رو به طرف خودش جذب خواهد کرد!)

majid.a.iran
April 11th, 2015, 14:23
با توجه به پاسخ 2 دوست عزیز باید عرض کنم که نسخه 2 هیچ مشکلی ندارد و حتی من کاملا هم فارسی کردم و مشکلی نیست و کیفیت کار هم بالا بوده و تمام کاربران بسته به آخرین نسخه کار می کنند و همه افزونه ها نیز برای این نسخه از این به بعد ارائه می شوند تنها مشکل در حال حاضر همان ماژول درگاه هست که تمام سرویس های پرداخت غیر مستقیم مثل پارس پال و زرین پال و ... تنها برای نسخه 1.5 دارند که اصلا سازگار نیست و حتی نشان هم داده نمی شود.

بنابراین اگر کسی یک ماژول سازگار با نسخه 2 داشته باشد و به اشتراک بگذارد می توان آن را با سایر سیستم ها مثل پارس پال و ... سازگار کرد و استفاده کرد.

ممنون از دوستان

samansystems
April 11th, 2015, 14:26
زرين پال تنها جائی هست که به شما سرويس پرداخت با تسويه حساب آنی و بدون کارمزد واقعی (عدم کسر کارمزد نه از شما و نه از مشتری شما) ميده.

smhnw
April 11th, 2015, 14:28
زرين پال تنها جائی هست که به شما سرويس پرداخت با تسويه حساب آنی و بدون کارمزد واقعی (عدم کسر کارمزد نه از شما و نه از مشتری شما) ميده.

تنها درگاه واسط مطلوبی که پیدا کردیم ...

majid.a.iran
April 11th, 2015, 14:30
در مورد کیفیت درگاه ها و تفاوت های آنها شکی وجود ندارد صحبت تنها در مورد درگاه پرداخت است که آیا کسی ماژول سازگار با نسخه 2 دارد ؟!!!

us12
April 11th, 2015, 18:35
یک نمونه درگاه پی پال یا هر درگاه دیگه از ورژن 2 دارید به من ارسال کنید تا بررسی کنم .

kool
April 11th, 2015, 19:33
یک نمونه درگاه پی پال یا هر درگاه دیگه از ورژن 2 دارید به من ارسال کنید تا بررسی کنم .

جسارتا درون بسته رسمی وجود دارد:
آخرین نسخه 2.0.2.0
تاریخ انتشار: March 31, 2015
لینک دانلود (http://www.opencart.com/index.php?route=download/download/success&download_id=40)

us12
April 11th, 2015, 21:38
جسارتا درون بسته رسمی وجود دارد:
آخرین نسخه 2.0.2.0
تاریخ انتشار: March 31, 2015
لینک دانلود (http://www.opencart.com/index.php?route=download/download/success&download_id=40)

تشکر از لینک
ولی همانگونه که میدانید ماژول های اوپن کارت دست کم 10 تا فایل در فولدر های مختلف است ( بر خلاف اکثر ماژول ها از جمله ماژول های وردپرس که عمدتا 1 فایل دارد ) و تا ماژول جدا شده از فایلهای اصلی اوپن کارت را نبینم نمیتوانم بگویم کدام فایلها نیاز به ادیت دارد و کدام فایل باید اضافه شود .

menalgeya
April 11th, 2015, 21:44
با سلام

این سایت هم هست تست کنید شاید بدردتون خورد

http://dargahpardakht.com/plugin_dl.php

موفق باشید

majid.a.iran
April 11th, 2015, 23:10
-----------------------------

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
در پوشه نصبی سیستم OPEN CART ماژول های سیستم های خارجی وجود دارد. با این حال اگر دسترسی ندارید ممنون میشم یک ایمیل به بنده بزنید تا برایتان ارسال کنم اینجا امکان ارسال پیام خصوصی ندارم.
ایمیل : majid.a.iran@gmail.com

- - - Updated - - -

با سلام

این سایت هم هست تست کنید شاید بدردتون خورد

http://dargahpardakht.com/plugin_dl.php

موفق باشید

------------------------------------
ضمن تشکر از شما دوست عزیز
ماژول درگاهی که معرفی کردید رو تست کردم به لیست هم اضافه شد و نصب هم شد اما وقتی که روی دکمه کانفیگ بزنیم که اطلاعات درگاه وارد یشه صفحه تعداد زیادی ارور داره و فکر میکنم باید توسط طراحش بررسی شود.

menalgeya
April 11th, 2015, 23:21
-----------------------------

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
در پوشه نصبی سیستم OPEN CART ماژول های سیستم های خارجی وجود دارد. با این حال اگر دسترسی ندارید ممنون میشم یک ایمیل به بنده بزنید تا برایتان ارسال کنم اینجا امکان ارسال پیام خصوصی ندارم.
ایمیل : majid.a.iran@gmail.com

- - - Updated - - -

------------------------------------
ضمن تشکر از شما دوست عزیز
ماژول درگاهی که معرفی کردید رو تست کردم به لیست هم اضافه شد و نصب هم شد اما وقتی که روی دکمه کانفیگ بزنیم که اطلاعات درگاه وارد یشه صفحه تعداد زیادی ارور داره و فکر میکنم باید توسط طراحش بررسی شود.

بنده یه مشکل با یکی دیگه از پلاگین ها داشتم به همین سایت تیکیت زد برنامه نویشون مشکل رو بررسی کرد و حلش کردم و در آخر هم مارو جز مشتری های فعال قرار دادن که مشکل رو بهشون گفتیم

سیستم پشتیبانی خیلی خوبی دارند توصیه میکنم باهاشون در ارتباط باشید

majid.a.iran
April 11th, 2015, 23:30
بنده یه مشکل با یکی دیگه از پلاگین ها داشتم به همین سایت تیکیت زد برنامه نویشون مشکل رو بررسی کرد و حلش کردم و در آخر هم مارو جز مشتری های فعال قرار دادن که مشکل رو بهشون گفتیم

سیستم پشتیبانی خیلی خوبی دارند توصیه میکنم باهاشون در ارتباط باشید

--------------------------------------

آره بهشون پیام دادم. ممنون از شما.