PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش بازدید مدیران هاستینگ را تایید می کنید؟؟؟

سیدرضا بازیار
April 10th, 2015, 19:18
الآن یه ایمیل برام اومد که شامل متن زیر بود

ضمن عرض سلام و احترام
مفتخریم خاطر نشان کنیم سرویس افزایش بازدید به صورت آزمایشی فعال گردید خواهشمند است قبل از ارسال هرگونه سفارش به موارد ذیل دقت نمائید

- بعد از ثبت سايت يك كنتور معتبر مانند webgozar.com يا persianstat.com بر روي سايتتان نصب كنيد
- سايت هايي كه داراي كد آي فريم - كد موزيك - کد دایورت - کد پاپ اپ - كد خوش آمد گويي و خداحافظي باشند تاييد نميشوند
- آدرس هاي بسيار طولاني خود را با استفاده از كوتاه كننده لينك در منو سمت راست كوتاه نماييد و سپس آدرس كوتاه شده را در اين قسمت قرار دهيد
- اگر پس از تایید سایت اقدام به درج موزیک آنلاین و یا پاپ آپ درسایتتان کنید کل موجودی و بازدید و سایت شما بدون هیچ اخطاری حذف میشود و غیر قابل بازگشت خواهد بود

- در صورت تایید نشدن سایت شما هزینه با کسر کارمزد بازگشت داده خواهد شد.

- پس از سفارش نام سایتی که افزایش بازدید را بر روی آن میخواهید اعلام نموده پس از تایید از سوی همکاران ما عملیات انجام میگردد.

لینک مستقیم سفارش :

http://modiranhosting.ir/cp/cart.php?gid=8

با تجدید احترامات

واحد پشتیبانی مدیران هاستینگ

این افزایش بازدید واقعیه؟ مورد تایید هست؟
چون با 20هزار بازدید باید رنک الکسا ایران سریعا بیاد 5-6 هزار

cpanelit
April 10th, 2015, 19:20
بنده هم میتونم این کارو بکنم عزیز کار خاصی نمیخواد بکنین نیاز بود با من در ارتباط باشید;)

modiranhosting
April 10th, 2015, 19:21
الآن یه ایمیل برام اومد که شامل متن زیر بود

این افزایش بازدید واقعیه؟ مورد تایید هست؟
چون با 20هزار بازدید باید رنک الکسا ایران سریعا بیاد 5-6 هزار

سلام و عرض ادب

میتونید تست کنید اگر بازدید قابل قبل نبود هزینه به صورت تمام و کمال بازگشت داده خواهد شد. لازمه دوباره تاکید کنیم که برای اعلام سایت لطفا شرایط ذکر شده رو رعایت بفرمائید.

jahromweb
April 10th, 2015, 19:21
باسلام
۲۰ هزار برای یک بار هست
اگر بخواهید هر روز باشد حدود ۶۰۰ هزار تومان در ماه میشود....
موفق باشید

modiranhosting
April 10th, 2015, 19:23
باسلام
۲۰ هزار برای یک بار هست
اگر بخواهید هر روز باشد حدود ۶۰۰ هزار تومان در ماه میشود....
موفق باشید

ضمن تشکر از شما

پلان اول طی 4 روز انجام میگیرد یعنی هر روز 5000 هزار بازدید

سیدرضا بازیار
April 10th, 2015, 19:37
البته مدیران هاستینگ یکی از هاستینگ های معتبر هست که قبلا هم به من ثابت شده
اما پرسیدن این سوال به این دلیل بود که سایت مدیران هاستینگ چرا واسه خودش بازدید ارسال نمیکنه؟ اگه رتبه خودش بالا بره باعث میشه که اطمینان ما نسبت به مدیران هاستینگ خیلی بیشتر بشه

modiranhosting
April 10th, 2015, 19:40
البته مدیران هاستینگ یکی از هاستینگ های معتبر هست که قبلا هم به من ثابت شده
اما پرسیدن این سوال به این دلیل بود که سایت مدیران هاستینگ چرا واسه خودش بازدید ارسال نمیکنه؟ اگه رتبه خودش بالا بره باعث میشه که اطمینان ما نسبت به مدیران هاستینگ خیلی بیشتر بشه

لطف دارید شما
همانگونه که قبل تر نیز ذکر شد. این سرویس به صورت آزمایشی با الگوریتم خاصی راه اندازی شده و بزودی در روی نه تنها سایت خودمان بلکه تمامی زیرمجموعه های ما اعمال خواهد گشت.

سپاس از حسن نظر شما

hostfire
April 10th, 2015, 19:58
با یوزرشون اینجا چند موردی صحبت کردم ادمی هستند با حس انسان دوستی و احساس مسئولیت تا جایی که من از نوع برخوردشون متوجه شدم
نمیخوره الکی حرفی بزنند

modiranhosting
April 10th, 2015, 20:02
با یوزرشون اینجا چند موردی صحبت کردم ادمی هستند با حس انسان دوستی و احساس مسئولیت تا جایی که من از نوع برخوردشون متوجه شدم
نمیخوره الکی حرفی بزنند

سپاس از شما

یک قانون کلی داریم :) توی تاپیکی که استارترش ما باشیم از هر شرکت کننده چه نقد مثبت و چه منفی تشکر میکنیم

در پناه حق

ali09366
April 12th, 2015, 02:13
سپاس از شما

یک قانون کلی داریم :) توی تاپیکی که استارترش ما باشیم از هر شرکت کننده چه نقد مثبت و چه منفی تشکر میکنیم

در پناه حق

در صورتی که از نقد های منفی نیز استقبال می کنید ، نظر بنده این است که خرید بازدید خسارت های غیر قابل جبرانی رو به سایت کاربران وارد می کنه .

modiranhosting
April 12th, 2015, 08:43
در صورتی که از نقد های منفی نیز استقبال می کنید ، نظر بنده این است که خرید بازدید خسارت های غیر قابل جبرانی رو به سایت کاربران وارد می کنه .

سپاس از شما

بله البته ، در صورت نقد صحیح و توضیحات کامل سرویس آزمایشی را حذف خواهیم نمود.

ali09366
April 12th, 2015, 10:12
ربات های هوشمند گوگل و الکسا با اضافه کردن شاخصه های معتبری چون Bounce Rate

و Time on Sit
به راحتی بازدید های غیر طبیعی را شناسایی می کنند و جریمه های سنگینی برای سایت در نظر می گیرند ، البته این فقط یکی از مشکلات این کار هستش

hamid.soltani92
April 12th, 2015, 10:14
ربات های هوشمند گوگل و الکسا با اضافه کردن شاخصه های معتبری چون Bounce Rate

و Time on Sit
به راحتی بازدید های غیر طبیعی را شناسایی می کنند و جریمه های سنگینی برای سایت در نظر می گیرند ، البته این فقط یکی از مشکلات این کار هستش

فرمایش دوستمون تایید میشه.
http://moz.com/community/q/bounce-rates-impact-on-seo
https://www.seohermit.com/articles/what-bounce-rate-means-for-your-seo-strategy/

modiranhosting
April 12th, 2015, 10:27
فرمایش دوستمون تایید میشه.
http://moz.com/community/q/bounce-rates-impact-on-seo
https://www.seohermit.com/articles/what-bounce-rate-means-for-your-seo-strategy/

سرویس مطابق قرار تا آخر این ماه حذف خواهد گشت.

موفق و پیروز باشید

درپناه حق