PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل phpmyadmin

SaeiDYavari
April 10th, 2015, 09:53
سلام به دوستان.من میخواستم به mysql یه سرور متصل شم ولی متاسفانه address.com/phpmyadmin یا ip/phpmyadmin که میزنم با هیچ کدومش بالا نمیاره حتی با یه فایل php که برا وصل شدن به Mysql هس ت تست کردم تایم اوت داد بنظرتون چجوری میشه به دیتا بیس سرور متصل شد؟آیا راهی برا پیدا کردن پیج phpmyadmin هست؟خیلی ضروریه برام حیاتیه ممنون میشم کمکم کنین سرورشم Ubuntu 1.4.6 هستش;)

secureconfig
April 10th, 2015, 13:09
سلام.

روی سرور کنترل پنل نصب کرده اید ؟
اگر نصب نیست ، باید phpmyadmin را به صورت دستی اپلود کنید و نصب کنید !

SaeiDYavari
April 10th, 2015, 13:11
سلام.

روی سرور کنترل پنل نصب کرده اید ؟
اگر نصب نیست ، باید phpmyadmin را به صورت دستی اپلود کنید و نصب کنید !
نمیدونم عزیز سرور برا خودم نیست من فقط مشخصات دیتابیسی که دارم میخوام بش وصل شم هیچ دسترسی هم به سرورش ندارم فقط مشخصات پی اچ پی مای ادمینشو دارم و اینکه اگه نصب نشه که نمیتونن خودشون دیتابیسی چیزی ایمپورتکنن

takpar7
April 10th, 2015, 17:10
سلام
آدرس تغیر داده شده به احتمال قوی
شما هم به دنبال هک نباشید دوست عزیز.

SaeiDYavari
April 10th, 2015, 17:12
سلام
آدرس تغیر داده شده به احتمال قوی
شما هم به دنبال هک نباشید دوست عزیز.
امکان نداره آدرسشو پیدا کرد؟هک نیس عزیز دلم یکی از سرورام رمزشو فراموش کردم مدیر سرور هم مسافرت هستن نمیدونم چیکار کنم ضروری بود

takpar7
April 11th, 2015, 02:10
امکان نداره آدرسشو پیدا کرد؟هک نیس عزیز دلم یکی از سرورام رمزشو فراموش کردم مدیر سرور هم مسافرت هستن نمیدونم چیکار کنم ضروری بود

اگه آدرس رو تغییر داده باشه خیلی سخته فهمید چی گذاشته چون هرچی میخواسته میتونسته بذاره