PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت لوگو مانند شرکت های بزرگ و جلوگیری از استفاده دیگران

سیدرضا بازیار
April 9th, 2015, 21:12
همیشه سایت های بزرگ مانند گوگل - یاهو - اپل و... لوگو هاشون محفوظ هست و اگه کسی از اونا استفاده کنه, با یه شکایت کوچک میتونن اون سایت رو ببندن
چطوری میتونیم لوگو سایت خود رو ثبت کنیم که هیچ کس نتونه از اون استفاده کنه و اگه استفاده کرد بتونیم ثابت کنیم که متعلق به ماست

mhiizadi
April 9th, 2015, 21:27
تو ایران باید شرکت ثبت شده باید یه 400 تومنم حق ثبت نماد شرکت میگرفتن فک کنم

سیدرضا بازیار
April 9th, 2015, 22:33

بدون شرکت نمیشه این کار رو کرد؟
مثلا یه سایت بخواد این کار رو کنه نمیتونه؟

mshoja
April 9th, 2015, 22:35
بعضی از شرکت های واسطه هستن ک انجام میدن
ولی احتمال زیاد باید شرکت باشید چون بنده برای یکی از دوستان ثبت کردم درخاست مدارک ثبت شرکت داشتن ازمون

sohrab69
April 9th, 2015, 22:36
از شرکت فکر برتر مشاوره رایگان بگیرید کارشون بسیار اصولی و درست میباشد
http://companyregister.ir/

سیدرضا بازیار
April 9th, 2015, 22:39
بعضی از شرکت های واسطه هستن ک انجام میدن
ولی احتمال زیاد باید شرکت باشید چون بنده برای یکی از دوستان ثبت کردم درخاست مدارک ثبت شرکت داشتن ازمون

هزینه رو میدم
مدارک هم میدم
اما نمیتونم واسه سایت شرکت ثبت کنم!
مثلا فرض کنید اسم سایت یه چیز خنده دار باشه یا یه چیز که اسم نداره! حق محفوظ بودن لوگو رو نداره؟؟؟

SamaN DL
April 9th, 2015, 22:40
همیشه سایت های بزرگ مانند گوگل - یاهو - اپل و... لوگو هاشون محفوظ هست و اگه کسی از اونا استفاده کنه, با یه شکایت کوچک میتونن اون سایت رو ببندن
چطوری میتونیم لوگو سایت خود رو ثبت کنیم که هیچ کس نتونه از اون استفاده کنه و اگه استفاده کرد بتونیم ثابت کنیم که متعلق به ماست

درود

تمام سایتهای که اسم بردید شرکت هستند!

سیدرضا بازیار
April 9th, 2015, 22:46
درود

تمام سایتهای که اسم بردید شرکت هستند!

ورزش 3 - بلاگفا - رزبلاگ :d
خیلی ها هستن که از لوگو سایت من دارن سو استفاده میکنن! (مخصوصا در شبکه های اجتماعی)
نمیدونم جریان چیه اما لوگو سایت من در مذاکرات هسته ای ایران و آمریکا در زیر میز مذاکرات ثبت شده بود و وقتی اون رو توی تلویزیون دیدم اینجوری شدم: :-o

kool
April 9th, 2015, 23:12
ورزش 3 - بلاگفا - رزبلاگ :d
خیلی ها هستن که از لوگو سایت من دارن سو استفاده میکنن! (مخصوصا در شبکه های اجتماعی)
نمیدونم جریان چیه اما لوگو سایت من در مذاکرات هسته ای ایران و آمریکا در زیر میز مذاکرات ثبت شده بود و وقتی اون رو توی تلویزیون دیدم اینجوری شدم: :-o

در این صورت بهتره بیخیال بشید به نظر من :)

company_hosting
April 9th, 2015, 23:15

سلام

کافی هست که شما شرکت ثبت کنید

شرکتی که ثبت بشه نیاز به مهر دارد
همان لوگو و یا مهر شرکت

برای مثال

شرکت سرور وی دیاس

لوگو و مهر یکسان هست در صورت هر گونه کپی برداری ما حق داریم که شکایت کنیم

نیا به هزینه و ... هم نیست و این ها از عدم اطلاعات هست پرداخت هزینه

یا سربرگ و فروشگاه داشته باشید که اون هم نیاز به پروانه کسب هست و یک سند معتبر به حساب میاد

موفق باشید

سیدرضا بازیار
April 9th, 2015, 23:22
با سن 19 سال و مدرک دیپلم میتونم شرکت ثبت کنم؟

1eng.ir
April 9th, 2015, 23:29
با سن 19 سال و مدرک دیپلم میتونم شرکت ثبت کنم؟
بلی

- - - Updated - - -

مدارک مورد نیاز جهت ثبت علامت تجاری برای اشخاص حقیقی

تصوير برابر اصل شده شناسنامه و كارت ملي
ارائه پروانه بهره برداري يا مجوز توليد یا پروانه کسب برابر اصل شده یا نامه ایی از واحد یا صنف مربوطه مبنی بر ارائه خدمات جهت اداره ثبت علائم تجاری
تصوير علامت مورد نظر به ابعاد 6*6 سانتيمتر به تعداد 12 عدد و توضیح در برگی جداگانه درخصوص علامت و توصیف آن و مستند نام مورد نظر از فرهنگ لغت
كارت بازرگاني بنام شخص دارنده جواز (در صورتيكه علامت مورد نظر لاتين و یا غیر فارسی باشد)
امضای وکالتنامه

مدارک مورد نیاز جهت ثبت علامت تجاری برای اشخاص حقوقی یا شرکتها

ارائه پروانه بهره برداري يا مجوز توليد یا پروانه کسب برابر اصل شده
تصوير اولين روزنامه رسمي شركت(آگهی تاسیس) و روزنامه رسمي آخرين تغييرات هیات مدیره شركت (دوره آن منقضی نشده باشد.)
تصوير برابر اصل شده شناسنامه و كارت ملي دارندگان حق امضای اوراق بهادار شرکت
كارت بازرگاني برابر اصل شده شناسنامه شخص حقوقی(در صورتيكه علامت مورد نظر لاتين باشد)
تصوير علامت مورد نظر به ابعاد 6*6 سانتيمتر به تعداد 12 عدد و توضیح در خصوص علامت و توصیف
امضای وکالتنامه توسط دارندگان حق امضای مجاز اوراق بهادار و مهر شرکت

nexinel
April 9th, 2015, 23:49
استارتر گرامی، برای انجام هرگونه امور تجاری شما نیازمند ثبت شرکت می باشید و ثبت برند و نام تجاری و امثال آن نیز مشمول همین قانون است و در تمام دنیا نیز به همین شکل اجرا می شود. بطور مثال شرکت های هالیوودی برای هر یک از فیلم هایی که تولید می کنند یک شرکت مجزا با نام فیلم ثبت کرده و تمامی امور حقوقی مربوطه را تحت نام همان شرکت انجام می دهند و البته تمام سهام آن شرکت را نیز برای شرکت مادر یا هلدینگ منظور می کنند.