PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Csf نصب نمی شد !!!

asrhosting
August 13th, 2010, 22:11
سلام دوستان به طور عجیب امروز هر کاری کردم رو دو سرور لینوکسی نتونستم CSF رو نصب کنم و ارور زیر رو می ده .
http://www.novinupload.com/images/64285142662231831422.jpg

دوستان اگر تجربه ای در این زمینه دارند ارائه کنند ممنون می شم .
راستی تو فایروال خود centos برا بستن پورت های دیگه رو بخواییم ببندیم باید چه طوری از هم جداشون کنیم ؟
مثلا : 25`100 یا 25 100 یا ... ؟

ممنون می شم دوستان راهنمایی کنند .

Online24
August 13th, 2010, 22:16
you need to isntall the lwp perl module and then install csf

yum install perl-libwww-perl

برای جدا کردن port number هم از علامت , (کاما) استفاده کنید .

80,20,21,110,....

asrhosting
August 13th, 2010, 22:39
you need to isntall the lwp perl module and then install csf

yum install perl-libwww-perl

برای جدا کردن port number هم از علامت , (کاما) استفاده کنید .

80,20,21,110,....

ممنون عالی بود عزیز
یه سوال دیگه الان از داخل بخواییم پرتی رو ببندیم باید از خود فایل ویرایش که می یاد باید توی لیستی که معمولا از 20 تا 443 هست اونها یعنی آزاد هستند وبرای بستنشون باید از اون لیست حذفشون کنیم ؟

ممنون

Online24
August 13th, 2010, 23:33
بله . در صورتی که CSF فعال باشه ، تمامی پورت ها به جز پورت های وارد شده در فایل پیکربندی فایروال ( /etc/csf ) بسته خواهند بود .

مدیریت پورت ها در فایل پیکربندی از قسمت های TCP_IN, TCP_OUT, UDP_IN , UDP_OUT انجام میشه . ( با دقت این قسمت ها رو پیکربندی و کامل کنید )

* بازهم یاد آوری میکنم این اقدامات زمانی انجام میشه که فایروال شما active باشه .
* با دستور service csf status وضعیت سرویس CSF رو بررسی کنید .

asrhosting
August 13th, 2010, 23:40
بله . در صورتی که CSF فعال باشه ، تمامی پورت ها به جز پورت های وارد شده در فایل پیکربندی فایروال ( /etc/csf ) بسته خواهند بود .

مدیریت پورت ها در فایل پیکربندی از قسمت های TCP_IN, TCP_OUT, UDP_IN , UDP_OUT انجام میشه . ( با دقت این قسمت ها رو پیکربندی و کامل کنید )

* بازهم یاد آوری میکنم این اقدامات زمانی انجام میشه که فایروال شما active باشه .
* با دستور service csf status وضعیت سرویس CSF رو بررسی کنید .

سلام . متوجه شدم .
ولی اینجا رو نفهمیدم :

یعنی خریداری بشد ؟یا ...

Online24
August 13th, 2010, 23:47
نه ! CSF رایگان هستش .

منظور اینکه اولا از حالت Testing خارج بشه ( با استفاده از سطر اول فایل پیکربندی) ، سرویس مربوطه روی سرور فعال باشه و همینطور به صورت کامل و بهینه پیکربندی شده باشه .

IFACO.Net
August 13th, 2010, 23:48
اکتیو یعنی اینکه csf فعال شده باشه و کار کنه : Enable

Online24
August 13th, 2010, 23:53
اکتیو یعنی اینکه csf فعال شده باشه و کار کنه : Enable

:39:

از عمد از کلمه ی active استفاده کردم ! (چیزی فراتر از enable )

asrhosting
August 13th, 2010, 23:55
یعنی اینکه همون خطی که 1 هست رو بکنیم 0 ؟

Online24
August 13th, 2010, 23:57
دقیقا !